Tüm Büyüler

Zenginlik Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Zenginlik büyüsü tüm insanların yaptırmak istediği bir işlemdir. Zenginlik büyüsü ile ilgili detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Zenginlik büyüsü genel olarak maddi durumu düşük olan insanların tercihidir. Hayata geliş şeklimiz sebebiyle hepimiz zengin bir şekilde dünyaya gelmeyiz. Bu durum tamamen kısmet ve şansla alakalıdır. Kimi insan doğar doğmaz zengin olur. Bazı insanlar ilk doğduğu andan itibaren yoklukla mücadele eder. Kimisi ise sonradan zengin olur.

Zenginlik her insanın yaşamayı isteyeceği bir duygudur. Çoğu kişi zenginlik adına bir çok şey yapabilir. Hatta bazı insanların aşırı para hırsı yüzünden başları belaya girebilir. Bu gibi durumlardan kaçınmak en doğrusudur. Özellikle ekonomik şatların zorlaştığı ülkemizde paranın değeri çok büyüktür.

Zenginlik Büyüsü Nedir?

Zengin olma büyüsü maddi zorluklar çeken insanların yaptırdığı bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırmak için kesin olarak maddi zorluk çekmek gerekir. Belli bir tutar da maddi kaynağı bulunan  insanlar bu büyüden faydalanamaz. Zenginlik büyüsü maddi durumu kötü olan herkes için önerilir.

Zengin olma amacıyla yapılan bu büyüde oldukça zorlu ritüeller bulunmaktadır. Bu ritüelleri yapan medyumlar bu büyüyü asla kendilerine yapmazlar. Zengin olma büyüsü medyumlar tarafından sadece farklı insanlara yapılır.

Medyumların sayesinde büyü ile zengin olanlar çok fazladır. Bu kişiler maddi olarak her zaman medyumların yanlarında olmuşlardır. Çünkü geldikleri konuma bu medyumlar sayesinde gelmişlerdir. O yüzden büyü ile zengin olanlar medyumlarla sürekli iletişim halinde kalırlar.

Zenginlik büyüsü yaptıranların verdikleri bilgiler ve en iyi medyumların yorumları için bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Zenginlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zenginlik büyüsü yapılması için öncelikle gerek malzemelerin tedarik edilmesi gerekir. Malzemeler tedarik edildikten sonra doğru şekilde kullanımı için sıralama oluşturulur. Sıralama sonucunda ise işleme başlanmalıdır.

Zenginlik büyüsünün nasıl yapıldığını sizler için aşağıda sıraladık;

 • İlk önce tuzlu bir su ile bir mendil bulunmalıdır. Tuzlu su işi, beyaz mendil ise parayı simgeler. Bu göz önünde bulundurularak malzemeler doğru şekilde ayarlanmalıdır.
 • Malzemeler ayarlandıktan sonra beyaz mendil tuzlu suyun içinde bir gece boyu bekletilmelidir. Gece boyunca mendilin hava almaması çok önemlidir. Tuzlu su beyaz mendil ile birlikte bir kapta muhafaza edilmelidir.
 • Sabah namazından sonra ise beyaz mendil kaptan çıkarılır. Tuzlu su ise bir toprağa dökülür.
 • Beyaz mendil ise bir kıyafetin içine konulmalıdır. Kıyafet ve mendil mutlaka vücuda temas etmelidir. Temas etmediği takdirde işlem tutmayabilir.
 • Diğer günün sabahında ise beyaz mendil kıyafetten çıkarılır. Arından tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülür.
 • Gömme sırasında medyumun tılsımlı sözleri okuması ve zengin olma niyetiyle dilek dilemesi gereklidir.
 • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyü bitmiş olur.

Yukarıda belirtilen işlemler gerçekleştikten 9 gün sonra ekonomik anlamda gözle görülür artı etkiler görülür. Kişinin iş hayatı kötüyse iyileşir. Veya bir yerden toplu para eline geçer. Böylece zengin olma adımları başlamış olur.

Zenginlik Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Bu büyü aşamalı bir işlem olduğu için güvenilir ellerin bu büyüyü yapması gerekir. Zengin olma büyüsü bir çok kişinin hayalidir. O yüzden herkes evde zenginlik büyüsü yapmak isteyebilir. Ancak bu durum hiçte kolay değildir. Sadece işinin ehli medyumlar zengin olma büyüsünü yapabilirler.

Evde zenginlik büyüsü yapımının mümkün olmadığını size belirtmiştik. Mümkün olmadığı kadar ters etki eder. Bu durum da eliniz de olan maddi kaynakları da kaybedebilirsiniz. O yüzden kesinlikle evde zenginlik büyüsü işlemini yapmamalısınız.

Altın Büyüsü İle Zenginlik Büyüsü Yapımı

Altın büyüsü zenginlik büyülerinde en çok kullanılan büyülerden birisidir. Bu işlemde kesinlikle gerçek bir altın kullanılır. Ve altının sizin olması gerekir. Başkasının altınıyla yapılan işlem kabul olmayacaktır. Altın büyüsü aşaması yapım olarak kolay görünse de yine zor olan bir büyüdür.

Yapılışı aşağıda paylaşılmıştır;

 • Öncelikle kendinize ait bir altınınız olması gerekir.
 • Altının gramının önemi yoktur. Herhangi bir boyutta ve ya ölçütte ki bir altın bu işlemde kullanılabilir.
 • Öncelikle bir kaba tuzlu bir su konur. Tuzla suya zenginlik duası gün ışığına kadar okunur.
 • Daha sonra altına da ertesi gün sabaha kadar zenginlik duası okunur.
 • Sonra ki günün sabahında ise altın tuzlu suya konur. Ve altınla tuzlu suya zenginlik duası okunmaya devam eder.
 • En son ki günün sabah namazında ise altın ve tuzlu su aynı anda toprağa yedirilir.
 • Altın toprağa gömülür. Arkasından tuzlu suda o toprağın üstüne dökülür.

Bu şekilde işlem son bulur.  Yine 9. Günde işlem etkisini göstermeye başlayacaktır.

Zenginlik Büyüsünün Tutması

Zengin olma büyüsü tuttuğu zaman insanlarda büyük bir sevinç olur. Bu mutluluk sürekli sürecektir. Çünkü zenginlik büyüsü tuttuğu zaman o insan ölene kadar maddi zorluk yaşamaz. Ve istediği her şeyi elde etme şansına sahip olur.

Zenginlik büyüsünün tutması işlemlerin doğru yapılmasından 30 gün sonra kesinlikle görülür. İşlemlerin etkileri 9. Günde görülürken kesin tutması 30 gün sürmektedir. İnsanlar bu büyüyü yaptırırken çok sabır göstermelidir. Zira yapılan uygulamalar hiç te kolay uygulamalar değildir.

Zenginlik Büyüsü Yapan Hocalar

Zenginlik büyüsü yapan hocalar bu büyüyü kendilerine asla yapamazlar. Bir medyum hoca eğer kendi çıkarlarına bir büyü yaparsa o medyum lanetlenir. Ve bir daha asla büyü yapamaz. Bu durumdan korkan medyumlar asla kendilerine zengin olma büyüsü yapmazlar. Zenginlik büyüsünü sadece diğer insanlar için yaparlar.

Zengin olma büyüsü yapan hocalar adeta insanların hayatlarına bir sihirli değnekle dokunurlar. Maddi zorluklarla boğuşan tüm insanların umut kapısı olmuşlardır.  Bu medyumlar çoğu yuvayı dağılmaktan kurtarmıştır. Ve bazı kişilerin para yüzünden cezaevine girmesi durumundan bu medyumlar sayesinde kurtulduğu bilinmektedir.

Şans Büyüsü

Şans büyüsü kişinin şansı ve bahtının açılması adına yapılan bir büyüdür. Genellikle şanslarının olmadığına inanan insanlar şans büyüsü yaptırırlar. Bununla beraber şans büyüsü yapanlar zenginlik büyüsü de yaptırmış olurlar. Çünkü şans büyüsü yapanlar zenginlik adına da büyük adımlar atmış olurlar. Şanslarının açılmasıyla bütün maddi kapılar bu kişilere açılmaktadır.

Şans büyüsü yaptıranlar şanslarının açılması için yapılan bu büyüden oldukça memnun kalmışlardır. Zenginlik büyüsüne göre daha kapsamlı bir büyü olan şans büyüsü sadece para konusunda değil her konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Aile içi huzur aşk hayatında şans gibi bu durumlar şans büyüsüyle insana etki eder.

Şans Büyüsü Yaptıranlar

Şans büyüsü yaptıranlar genel olarak çok şanssız olduğuna kanaat getiren insanlardır. Bu insanlar şanslarının geri gelmesi için tüm yolu deneyip başarısız olunca çareyi şans büyüsü yaptırmakta bulmuşlardır. Şans büyüsü yaptıranların hiç pişman olmadıkları görülür.

Bu ritüelin yapılışı diğer büyülerle hemen hemen aynıdır. Şans büyüsü yapımı ile ilgili bazı bilgileri aşağıda sizlere belirttik;

 • Şans büyüsü kesinlikle olgun kişilere yapılmalıdır.
 • Bir kaba hocanın okuduğu bir su konur.
 • O suya yarım kilo toz şeker ilave edilir.
 • Su şeker eriyene dek karıştırılır. Tek bir toz şeker tanesi kalmayana kadar karıştırma işlemi devam etmelidir.
 • Karıştırma işlemi bittikten sonra şekerle karışan suya tekrar şans dilekleriyle birlikte okuma işlemi yapılır.
 • Okuma işlemi bittikten sonra şekerli su bir gece karanlık bir odada bekletilir.
 • Şekerli su bekletildikten sonra ertesi günün sabahında bir nar ağacının altına dökülür. O toprak kuruyana kadar okuma işlemi yapılır.
 • Toprak kuruduktan sonra şans büyüsü işlemi bitmiş olur.

Yukarıda belirtilen şekilde yapılan şans büyüsü kesinlikle sonuç verecektir. Ancak sizlerin denemesi son derece sakıncalı ve tehlikeli olabilir.

Denenmiş Para Büyüsü İle Zenginlik Büyüsü Yapılışı

Denenmiş para büyüsü maddi olanak sağlayan büyülerden birisidir. Bu işlem zenginlik büyüsü adına yapılan bir yan büyü olarak da bilinir.  Bu büyüden faydalanan bir çok insan ticaret anlamında adını çok fazla duyurmuştur.

Bir çok ünlü ismin denenmiş para büyüsü ile bu kadar zengin olduğu bilinmektedir. Zengin olma büyüsü sayesinde ünlü olan bu isimler çalıştıkları medyumları hiçbir zaman unutamamışlardır.

Sizde zenginlik büyüsü ile ilgili yorumlarınızı sayfamızda tavsiye olarak paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır. Küfür ve hakaret içeren yorumlar engellenecektir.

Zenginlik büyüsü gerçekten etkili mi?

Zenginlik büyüsü gerçekten etkili ve etkileri çabucak görülen bir büyüdür.

Denenmiş para büyüsü hangisi?

Denenmiş para büyülerinin hangileri olduklarını bir tek medyumlar bilir.

Şans büyüsü ve zenginlik büyüsü aynı mıdır?

Şans büyüsü ve zenginlik büyüsü farklı büyülerdir.

zenginlik-buyusu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu