Dualar

Mucize Geri Döndürme Duası

Giden sevgiliye okunacak dualar neler? Sevgisi azalan sevgiliye okunacak en etkili dua hangisi? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Mucize geri döndürme duası için gerekli malzemeler 1 su bardağı su ile 1 çay kaşığı undur. Duanın okunması için en uygun zaman, gece hatta herkesin uyumuş zamandır. Bu sayede duayı okumak için gereken sessizliği yakalayabilir, yalnız kalabilirsiniz. Öncelikle abdest alınır ve besmele çekilir. Sonra bu iki malzemeye Nisa Suresinin 19. Ayeti açık, net ve düzgün bir şekilde okunur. Duanın açık ve net bir şekilde okunması çok önemlidir.

Nisa Suresi 19. Ayet okunduktan sonra bağdaş kurarak yere oturulur. Bir dize su diğer dize un konulur. Eller gökyüzüne kaldırılır, besmele çekilir ve gözler kapalı bir şekilde 7 defa Euzu Billahi Mineşşeyranirracim Bismillahirrahmanirrahim denir. Bu esnada eski sevgili ve birlikte geçirilen güzel günler düşünülür.

Sadece güzel günlerin düşünülmesi; tartışma, huzursuzluk veya gerginlik gibi anların düşünülmemesi çok önemlidir. Bu işlemler bittikten sonra ‘’Allah’ım senin en önem verdiğin nimetlerden olan un ve su ile sana geldim. Bu nimetlerin hatırı ve bereketi adına bana merhamet göster. Eski sevgilimin bana yeniden dönmesi için sana geldim. Sana açtığım eli geri çevirme’’ sözleri su ve unun üzerine okunur.

Okuma bittikten sonra un suya karıştırılır. Karıştırma işleminden sonra Nisa Suresinin 19. Ayeti 7 kez okunur. Okuma işlemi bittikten sonra un karıştırılmış su içilir. Burada önemli olan suyun tek yudumda değil 3 yudumda içilmesidir. 7 gün içinde bu işlem en fazla 1 defa daha yapılmalıdır.

Giden Sevgiliye Okunacak Dualar

Abdest alınır, besmele çekilir ve duaya başlanır. El – Müteali Esması ve Meryem Suresinin 96. Ayeti okunur. El – Müteali Esması, mahlukların sıfatından uzak, bu sıfatlardan biri ile muttasıf olmaktan ali ve yüce olan, her türlü tasavvurdan ve benzetmeden uzak, her türlü kusurdan muaf olan anlamına gelir. Sonrasında El – Cami Esması ce Rum Suresinin 21. Ayeti okunur. En son El- Mücib Esması ve Nisa Suresi 132. Ayet okunur. Sevgiliyi kesin döndüren dua ve en etkili geri döndürme duası diyebiliriz.

Eski Sevgilinize Kavuşturan Dua

Allah’ın 99 ismi ile Esmaül Hüsna 10 gün boyunca günde 3 defa okunmalıdır.

Geri getirme duaları ile insanlara yardımcı olan medyumların muhteşem yorumlarını görmek için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Sevgisi Azalan Sevgiliye En Etkili Dua

Sevgisi azalan sevgili için okunacak dua çok etkili bir duadır. Ancak sadece kendisine helal olan(eş, sevgili, nişanlı) insanlar için okunur ve işe yarar. Bu dua 7 gün oyunca her gün en az 3 kere okunmalıdır. ‘’Canım Allah’ım, Vedüd Allah’ım. Havva kızı Ayşe’nin sevgisini, kalbinin güzelliğini, muhabbetini bana yani Havva oğlu Ali’ye çevir. Beni düşünsün, beni sevsin ve sevgimiz ile muhabbetimiz bir ömür daim olsun. Hakkımızda hayırlısını eyle Allah’ım.’’ Ardından 137 ya cami-u ya vedüd okunur.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme

‘’Elif, Mim, Lam Buna şüphe yok ki işte o kitap. Müttaki kötülüklerden korunacaklar için hidayettir. Onlar gaybe iman eder, namazı dürüst kılar, Kendilerine verilen rızıkları Allah yolunda harcarlar. Ve onlar hem sana indirilen kitaba iman eder, hem senden önce indirilen kitaba.

Ahirette de bunlar kesinlikle iman eder. Bunlar ki işte Rabblerinden bir hidayet üzerinde ve bunlar ki işte felaha erenlerdir.’’ Duası okunur. Bunun haricinde bir de ‘’ Ya daim, ya kadim, ya daim, ya kadim ya ehad, ya karrar, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüssamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala sayyidina uhammed ve alihi ecmain.’’ Duası sabah namazından sonra 3 gün boyunda 100 defa okunur.

Uzaktaki Sevgiliye Okunabilecek Dua

Uzaktaki sevgiliyi daha çok bağlamak için ilk olarak Fatiha Suresi ve Allah’ın 99 ismi okunur. İkinci gün Fatiha Suresi ve Allah’ın isimlerinden 98 Esmaül Hüsna 2 kere okunur. Bu işlem 15 gün boyunca bu şekilde devam eder.

En Etkili Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Duası

‘’Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya Kadir ’’ İlk önce abdest alınır. Abdest alındıktan sonra dua soldan sağa doğru 70 defa okunur. 70 defa okunma zorunluluğu yoktur. İstenilen sayı ve şekilde okunabilir fakat en etkili yöntemin soldan sağa 70 kere okunması olduğu söylenir.

Nefret Eden Kişiyi Kendine Aşık Etmek İçin Dua

İlk önce bir bardak sıcak süt alınır ve içerisine toz şeker eklenir. Şekerli süt üzerine ‘’Ya Vedüd’’ ile ‘’Ya Habib’’ esmaları tam 99 kere okunur. Ardından süt içilir. Sonra ‘’Allah’ım, sevgilimin bana olan derin nefreti, içtiğim şeker ve süt gibi tertemiz bir aşka dönüşsün.

Öyle ki senin mukaddes isimlerinden Hadid ve Vedüd hatırı için sevgilimin bana olan nefretini, kinini, kızgınlığını al ve sevgiye aşka dönüştür. Sevdiğimin kalbini benim kalbime çevir. İkimizi de, ikimizin sevgisini de süt gibi bembeyaz ve tertemiz kıl.’’ duası okunur. Bu duadan sonra sevgilinizin aşkı yeniden alevlenir. Soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası da denilebilir.

Esmalar ile Eski Sevgiliyi Geri Getirme

İlk olarak abdest alınır ve besmele çekilir. 10 gün süresince ‘’Ya Mukallibe’l-Kulub’’, ‘’Ya Habib’’, ‘’Ya Tabib’’, ‘’Ya Şedidel Batşi’’ ve ‘’Ya Vedüd’’ esmaları her biri teker teker en az 10 defa okunmalıdır. Bu esmalar arzu edilmesi halinde 10 defadan fazla istenildiği kadar okunabilir.

Esmalar okunduktan sonra arkasında şu tılsımlı cümle eklenir; ‘’Ya Rab, senin mübarek isimlerine müracaat eden insanları ne olursa olsun yarı yolda bırakmayan ve onların zor durumda kalmasına asla müsaade etmeyen mucizevi özellik ve muazzam nitelikler ile doludur. Bunun bilincinde olan ve fark edenler senin dergahına iltica etmiş olmaktan haz duyar ve memnun olur. İşte ben bunu bilmiş olmanın ve fark etmenin hassasiyeti ile duyarlılık göstererek eski sevgilimi geri getirme duasını okuyorum ve kabul edilmesi için dergahına iltica etmiş bulunuyorum. Esmaların mucizevi özellikleri ve muazzam niteliklerine başvurarak sana boyun eğmiş olmanın şerefini, onurumu ve izzetini kalbimde hissediyorum. İzzet ve şerefinin hatırına bana esmaların en yüce mucizesini göster. Eski sevgilimin bana geri dönmesi ile beni onurlandır.’’

Soğumuş Birini Tekrardan Aşık Etme

Soğumuş birini tekrardan aşık etmek için okunacak dua Şahmeran duasıdır. Bu duanın 7 gün boyunca her gün bir kere okunması gerekir. ‘’Her şeye hayat veren ve onları ayakta tutan yüce Rabbim. Bilirim ki senden başka ilah yoktur. Sen gizli ve saklı olan her şeyi bilensin, işitensin. Sen merhametli ve şefkatli olansın. Azameti büyük, her şeye galip gelensin. Senin her şeye gücün yeter. Ölenleri diriltecek, bütün varlıkların hak sahibi. Tüm güzel isimler senin içindir ve senindir.’’

Hızlı Kabul Olan Aşk Duası

Hızlı kabul olan aşk duası sayesinde eş veya sevgilinizle yaşanan kavgalar anında son bulur. Terk eden eş veya sevgili 12 saat içerisinde eve geri döner. Bu duaya 12 saatte geri getirme duası da denir. Sevgiliyi kesin döndüren dua. Bu işlem için ilk olarak dua temiz bir kağıda yazılır. 21 gün boyunca yatak odasında saklanır. Aşk duası etkisini çok güçlü bir şekilde yansıttığından eş veya sevgiliniz ertesi gün eve dönmüş olur. En güçlü geri getirme duası lahutiye’dir.

Geri döndürme duasını hocaya okutsam daha mı iyi sonuç alırım?

Geri döndürme duaları hocalar tarafından okunursa çok daha verimli olabilir. Ayrıca hocalar duaların yanına kendi rahmani işlemlerini de katarak duaların erkenden kabul olmasını sağlamaktadır.

Geri döndürme duası ile birlikte rahmani işlem yapsam günah olur mu?

Hayır bu tarz işlemler günah değildir.

Mucize geri döndürme duasını hangi hocaya okutabilirim?

Sayfamızın yorum kısımlarında bununla ilgili bilgiler vardır.

 

26 Yorum

 1. Selam arkadaşlar ben bu yazılanları çok denedim ama bir türlü istediğim sonucu alamadım. Ama Allah’a şükürler olsun ki en son bawer adında bir hoca ile tanıştım. Kendisi geri döndürme işlemi yaparak bana yardımcı oldu be 4 aydır geri gelmesini istediğim nişanlımla beni barıştırdı kendisinden allah bin kere razı olsun. Bawer hocanın numarasını bırakıyorum belki sizde çalışma yaptırmak istersiniz arkadaşlar 0531 507 5828 medyum bawer hoca

  1. Sema bacım direk arayalım mı hocayı yoksa whatsapp üzerinden mi ulaşalım birde kesin işe yarıyor mu? Ayrıca yaptığı şey büyü mü?

   1. Bacım selamlar mesajımı yeni gördüm. Büyü değil bacım rahmani olarak yardımcı oluyor yine dua ve Esma ile yaptırdım ben. Bizim okuyacağımız duaları kendisi yerimize okuyor ve kesin çözüm olduğunu ben yaptırdıktan sonra anladım. Çok iyi bir hoca bawer hoca

     1. 0531 507 58 28 Bawer hocanın numarası bu kardeşim ara görüş etkilerini anlarsın adamın

  2. Bawer hocaya ulaşılamıyor isterseniz bide Cahit hocayla görüşün kendisi zaten geri getirme hocası başka çalışma da yapmıyor. Geri getirme sevgilileri evlileri birleştirme konusunda çok iyi. Numarası da : 05387472174

 2. Herkese hayırlı bayramlar ben kendim ne kadar denesem de deneyim geri döndürme duası ile eşimi döndüremedim. Daha sonra bu duaları bir hocaya okutmaya karar verdim bir hocanın bu duayı okuması ile bizimki bir olmuyormuş arkadaşlar ben kendim çok şükür Cahit hoca sayesinde sonuç aldım geri döndürme duası ile eşimi geri getirdi. Ve sorunsuz ilerliyor ilişkimiz. Allah’a şükürler olsun. Sizler için medyum Cahit’in numarasını da bırakim belki sizde görüşmek istersiniz arkadaşlar 0538 747 2174

 3. Herkese hayırlı cumalar ben Cahit hocaya duaları kendi adıma okuttum ve Allah’a şükür kabul oldu nişanlıydım ben ayrılmıştık. Burda yazan duaları okudum ama fayda görmemiştim daha sonra bir hocanın sizin adınıza dua okumasının daha etkili olduğunu öğrendim ve Cahit hocaya bunu yaptırdım şuan tekrar nişanlımla barıştık

 4. Cahit hocaya ben eşimle ayrıldığım için geri getirme işlemi yaptırdım Allah’a şükürler olsun ki yaptırmışım yüzümü bile görmek istemeyen eşim şuan yanımdan bile ayrılmak istemiyor Allah senden razı olsun Cahit hocam.

   1. Cahit hocanın numarasını bırakıyorum whatsabı var büşra hanım 0538 747 21 74 Medyum Cahit

 5. Ben çok denedim çok dua ettim ama bir türlü sevdiğim kız bana dönmedi en son Cahit hoca ile çalışmaya karar verdim. İyiki de vermişim şuan sevdiğim kızla evlilik yolunda ilerliyoruz. Cahit hoca gerçekten bu konuda muhteşem ne dediyse yapın zaten her dediği oluyor. Cahit hocanın numarası: 0538 747 21 74 belki benim gibi sevdiğine kavuşmak isteyen vardır numarasını bıraktım ararsınız arkadaşlar Size iyiliğim olsun

 6. 4 sene nişanlı kaldım nişan sürem uzadığı için nişanlım ayrılma kararı aldı aslında keyfimden uzatmıyordum maddiyat ve iş hayatımdan dolayı sürekli nişanım ertelendi. En son nişanlımla tamamen koptuk. Ama ben kendisini çok seviyordum ne yapsam ne etsem gelmedi. Sonrasında internette hoca araştırmasına girdim ve bu sayfada Cahit hocayı çok önermişlerdi. Aradım şansımı denedim. İyikide denemişim şuan nişanlımla tekler birlikteyiz ve Allah’a şükür işlerimde yoluna giriyor Allah senden razı olsun Cahit hocam

  1. Cahit hocanın numarasını yazar mısın lütfen bekliyorum lütfen yaz çok zor durumdayım nişanlım tüzüğü attı geri gelsin istiyorum çok çaresizim

    1. Teşekkür ederim Fırat kardeş numarasını yazdığın gibi aradım kendisini çalışmaya başlattım. Aldığı para anasının ak sütü gibi helal olsun dediğini yaptı ve getirdi kocamı bana

 7. Ben 5 senelik evliydim ve evliliğim eşimin ailesi yüzünden bir hiç uğruna bitti özellikle kaynanam beni evlendiğim günden beri istemedi üstelik ortada hiçbir sebep yokken böyle yaptılar. Ve eşimde annesine uydu benden uzaklaştı. En son çareyi Cahit hocayı aramakta buldum ve iyi ki aramışım şuan eşim tekrar benimle barıştı üstelik kendi geldi şuan kaynanam hala laflar çıkarıyor ama işin güzel yanı Cahit hocanın çalışmasından sonra eşim benden başka kimseyi dinlemiyor Allah’a şükürler olsun… Allah senden de tazı olsun Cahit hocam. İsteyenler için Cahit hocanın numarasını bırakıyorum: 0538 747 21 74

 8. Allah’a şükürler olsun sonunda geri getirme konusunda doğru dürüst bir hoca buldum ve sonuç aldım tam iki senedir en az 20 hocayla çalıştım en ufak bir etki göremedim. 20 hocanın yapamadığını Cahit hoca yaptı ne söylesem az. Allah senden razı olsun Cahit hocam Allah ne muradın varsa versin. Belki benim gibi dert sahibi arkadaşlar vardır onlar için Cahit hocanın numarasını bırakıyorum Allah hepinizin yardımcısı olsun. 0538 747 21 74

 9. Ne yaparsam yapayım eşimi geri getiremedim. Ama allahım o kadar büyük ki benim karşıma Cahit hocayı çıkardı. Cahit hoca yaptığı işlemle 9 gün içerisinde eşimi bana geri getirdi.z eğer eşim gelmese perişan olmuştum aileme bile ayrıldığımı söyleyememiştim. Cahit hocam yuvamı kurtardın Allah ne muradın varsa versin Cahit hocam. Numarası da var Cahit hocanın: 0538 747 21 74

  1. Merhaba bacım çalışma nasıl geçti senden yapmanı istediği şeyler oldu mu Cahit hocanın

   1. Alkol almadım birde söylediği zamanlar da abdest aldım çalışma muhteşem geçti hiçbir olumsuzluk olmadı

    1. Bende aynı dediklerine uydum ve sonuç aldım Cahit hoca gerçekten muhteşem bir geri getirme hocası

     1. Bende işleme başladım sizin yorumlarınızdan güven duyarak inşallah bende sonuç alırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu