Dualar

Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize geri döndürme duası ve köpek gibi aşık etme duası ile ilgili her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

Mucize geri döndürme duası için gerekli malzemeler 1 su bardağı su ile 1 çay kaşığı undur. Duanın okunması için en uygun zaman, gece hatta herkesin uyumuş zamandır. Bu sayede duayı okumak için gereken sessizliği yakalayabilir, yalnız kalabilirsiniz. Öncelikle abdest alınır ve besmele çekilir. Sonra bu iki malzemeye Nisa Suresinin 19. Ayeti açık, net ve düzgün bir şekilde okunur. Duanın açık ve net bir şekilde okunması çok önemlidir.

Nisa Suresi 19. Ayet okunduktan sonra bağdaş kurarak yere oturulur. Bir dize su diğer dize un konulur. Eller gökyüzüne kaldırılır, besmele çekilir ve gözler kapalı bir şekilde 7 defa Euzu Billahi Mineşşeyranirracim Bismillahirrahmanirrahim denir. Bu esnada eski sevgili ve birlikte geçirilen güzel günler düşünülür.

Sadece güzel günlerin düşünülmesi; tartışma, huzursuzluk veya gerginlik gibi anların düşünülmemesi çok önemlidir. Bu işlemler bittikten sonra ‘’Allah’ım senin en önem verdiğin nimetlerden olan un ve su ile sana geldim. Bu nimetlerin hatırı ve bereketi adına bana merhamet göster. Eski sevgilimin bana yeniden dönmesi için sana geldim. Sana açtığım eli geri çevirme’’ sözleri su ve unun üzerine okunur.

Okuma bittikten sonra un suya karıştırılır. Karıştırma işleminden sonra Nisa Suresinin 19. Ayeti 7 kez okunur. Okuma işlemi bittikten sonra un karıştırılmış su içilir. Burada önemli olan suyun tek yudumda değil 3 yudumda içilmesidir. 7 gün içinde bu işlem en fazla 1 defa daha yapılmalıdır.

Giden Sevgiliye Okunacak Dualar

Abdest alınır, besmele çekilir ve duaya başlanır. El – Müteali Esması ve Meryem Suresinin 96. Ayeti okunur. El – Müteali Esması, mahlukların sıfatından uzak, bu sıfatlardan biri ile muttasıf olmaktan ali ve yüce olan, her türlü tasavvurdan ve benzetmeden uzak, her türlü kusurdan muaf olan anlamına gelir. Sonrasında El – Cami Esması ce Rum Suresinin 21. Ayeti okunur. En son El- Mücib Esması ve Nisa Suresi 132. Ayet okunur. Sevgiliyi kesin döndüren dua ve en etkili geri döndürme duası diyebiliriz.

Eski Sevgilinize Kavuşturan Dua

Allah’ın 99 ismi ile Esmaül Hüsna 10 gün boyunca günde 3 defa okunmalıdır.

Geri getirme duaları ile insanlara yardımcı olan medyumların muhteşem yorumlarını görmek için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Sevgisi Azalan Sevgiliye En Etkili Dua

Sevgisi azalan sevgili için okunacak dua çok etkili bir duadır. Ancak sadece kendisine helal olan(eş, sevgili, nişanlı) insanlar için okunur ve işe yarar. Bu dua 7 gün oyunca her gün en az 3 kere okunmalıdır. ‘’Canım Allah’ım, Vedüd Allah’ım. Havva kızı Ayşe’nin sevgisini, kalbinin güzelliğini, muhabbetini bana yani Havva oğlu Ali’ye çevir. Beni düşünsün, beni sevsin ve sevgimiz ile muhabbetimiz bir ömür daim olsun. Hakkımızda hayırlısını eyle Allah’ım.’’ Ardından 137 ya cami-u ya vedüd okunur.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme

‘’Elif, Mim, Lam Buna şüphe yok ki işte o kitap. Müttaki kötülüklerden korunacaklar için hidayettir. Onlar gaybe iman eder, namazı dürüst kılar, Kendilerine verilen rızıkları Allah yolunda harcarlar. Ve onlar hem sana indirilen kitaba iman eder, hem senden önce indirilen kitaba.

Ahirette de bunlar kesinlikle iman eder. Bunlar ki işte Rabblerinden bir hidayet üzerinde ve bunlar ki işte felaha erenlerdir.’’ Duası okunur. Bunun haricinde bir de ‘’ Ya daim, ya kadim, ya daim, ya kadim ya ehad, ya karrar, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüssamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala sayyidina uhammed ve alihi ecmain.’’ Duası sabah namazından sonra 3 gün boyunda 100 defa okunur.

Uzaktaki Sevgiliye Okunabilecek Dua

Uzaktaki sevgiliyi daha çok bağlamak için ilk olarak Fatiha Suresi ve Allah’ın 99 ismi okunur. İkinci gün Fatiha Suresi ve Allah’ın isimlerinden 98 Esmaül Hüsna 2 kere okunur. Bu işlem 15 gün boyunca bu şekilde devam eder.

En Etkili Sevdiğin Kişiyi Geri Getirme Duası

‘’Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Kavi, Ya Kadir ’’ İlk önce abdest alınır. Abdest alındıktan sonra dua soldan sağa doğru 70 defa okunur. 70 defa okunma zorunluluğu yoktur. İstenilen sayı ve şekilde okunabilir fakat en etkili yöntemin soldan sağa 70 kere okunması olduğu söylenir.

Nefret Eden Kişiyi Kendine Aşık Etmek İçin Dua

İlk önce bir bardak sıcak süt alınır ve içerisine toz şeker eklenir. Şekerli süt üzerine ‘’Ya Vedüd’’ ile ‘’Ya Habib’’ esmaları tam 99 kere okunur. Ardından süt içilir. Sonra ‘’Allah’ım, sevgilimin bana olan derin nefreti, içtiğim şeker ve süt gibi tertemiz bir aşka dönüşsün.

Öyle ki senin mukaddes isimlerinden Hadid ve Vedüd hatırı için sevgilimin bana olan nefretini, kinini, kızgınlığını al ve sevgiye aşka dönüştür. Sevdiğimin kalbini benim kalbime çevir. İkimizi de, ikimizin sevgisini de süt gibi bembeyaz ve tertemiz kıl.’’ duası okunur. Bu duadan sonra sevgilinizin aşkı yeniden alevlenir. Soğuyan sevgiliyi geri döndürme duası da denilebilir.

Esmalar ile Eski Sevgiliyi Geri Getirme

İlk olarak abdest alınır ve besmele çekilir. 10 gün süresince ‘’Ya Mukallibe’l-Kulub’’, ‘’Ya Habib’’, ‘’Ya Tabib’’, ‘’Ya Şedidel Batşi’’ ve ‘’Ya Vedüd’’ esmaları her biri teker teker en az 10 defa okunmalıdır. Bu esmalar arzu edilmesi halinde 10 defadan fazla istenildiği kadar okunabilir.

Esmalar okunduktan sonra arkasında şu tılsımlı cümle eklenir; ‘’Ya Rab, senin mübarek isimlerine müracaat eden insanları ne olursa olsun yarı yolda bırakmayan ve onların zor durumda kalmasına asla müsaade etmeyen mucizevi özellik ve muazzam nitelikler ile doludur. Bunun bilincinde olan ve fark edenler senin dergahına iltica etmiş olmaktan haz duyar ve memnun olur. İşte ben bunu bilmiş olmanın ve fark etmenin hassasiyeti ile duyarlılık göstererek eski sevgilimi geri getirme duasını okuyorum ve kabul edilmesi için dergahına iltica etmiş bulunuyorum. Esmaların mucizevi özellikleri ve muazzam niteliklerine başvurarak sana boyun eğmiş olmanın şerefini, onurumu ve izzetini kalbimde hissediyorum. İzzet ve şerefinin hatırına bana esmaların en yüce mucizesini göster. Eski sevgilimin bana geri dönmesi ile beni onurlandır.’’

Soğumuş Birini Tekrardan Aşık Etme

Soğumuş birini tekrardan aşık etmek için okunacak dua Şahmeran duasıdır. Bu duanın 7 gün boyunca her gün bir kere okunması gerekir. ‘’Her şeye hayat veren ve onları ayakta tutan yüce Rabbim. Bilirim ki senden başka ilah yoktur. Sen gizli ve saklı olan her şeyi bilensin, işitensin. Sen merhametli ve şefkatli olansın. Azameti büyük, her şeye galip gelensin. Senin her şeye gücün yeter. Ölenleri diriltecek, bütün varlıkların hak sahibi. Tüm güzel isimler senin içindir ve senindir.’’

Hızlı Kabul Olan Aşk Duası

Hızlı kabul olan aşk duası sayesinde eş veya sevgilinizle yaşanan kavgalar anında son bulur. Terk eden eş veya sevgili 12 saat içerisinde eve geri döner. Bu duaya 12 saatte geri getirme duası da denir. Sevgiliyi kesin döndüren dua. Bu işlem için ilk olarak dua temiz bir kağıda yazılır. 21 gün boyunca yatak odasında saklanır. Aşk duası etkisini çok güçlü bir şekilde yansıttığından eş veya sevgiliniz ertesi gün eve dönmüş olur. En güçlü geri getirme duası lahutiye’dir.

 

4 Yorum

  1. Arkadaşlar eğer dua ile geri getirmeyi başaramazsanız size bir hocanın numarasını bırakacam kendisi gişeni geri getirmek için ritüel yapıyor ve çok güzel sonuçlar veriyor bende onunla çalıştım geri getirme konusunda bana yardımcı oldu ve 14 günde dediği gibi sevdiğimi geri getirdi arayın bi görüşün derim 0536 484 8730 Medyum Abgar

  2. Abgar hoca ile mutlaka geri döndürme konusunda görüşürüm derim ben kendi okuduğum dualardan bir türlü sonuç alamayınca abgar hocaya ulaştım kendisi yaptığı işlemle bana sözlümü geri getirdi ve şuan hiçbir sorunumuz yok çok memnunum çok şükür abgar hoca nosu 0536 484 87 30

  3. Medyum nadir hocamı bu sayfada sevgilimi geri getirmek için dua ararken buldum ve kendisiyle cesaretimi toplayi geri getirme ritüeli işlemine başladım iyiki başlamışım aylardır her gece dualar edip getiremediğim sevdiğimi nadir hocam kısa sürede geri getirdi allaha çok şükür olsun ki şuan sorunsuz ilişkim devam ediyor nadir hocanın iletişim numarası 05316328847

  4. Geri döndürme konusunda kendim icin nadir hocaya bu duaları okuttum ve sonuç aldım gerçekten anladım bir hocanin sizin icin bu duaları okuması ile kendimizin okuması arasında çok fark var çünkü nadir hoca baba her duanın belli başlı okunma saatleri ve günleri olur o gün ve saatlerde okunursa daha hayırlı olur dedi ve dediği çıktı dua ile sevdiğimi geri getirdi sizde bi konusun derim nadir hoca ile gerçekten çok Babacan bir adam numarası 05316328847

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu