Vekf İlmi

Vefk Nedir? Vefk Nasıl Yapılır?

Vefkler insanlar için çok özel bir yere sahiptir. Vefk ilmi ile ilgili her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

Vefk nedir? Bir muraba dahilinde vefk olunmuş adetlerin en, boy ve köşelerinden diğer köşeye kadar yazılmış bir şifredir. Başka bir deyişle söylemiş olursak. Bir dörtgen de uzunlamasına ve enlemesine birbirini kesen şeklin içine konan sayılar ve harflere denir.  Herhangi bir köşesinden hesap edilirse edilsin katiyyen ne bir eksik ne de bir fazla gelmez. Her ilmin kendisine has bir takım yöntemleri vardır. Bu ilim de bilinmesi gereken bazı terimleri vardır. Ve bu vefki yaparken bu terimleri bilmek çok önemlidir. O yüzden vefk yaptırırken bu ilmi çok iyi bilen biri olmalıdır. Bu işlemler ilim sahibi olmayan kişiler tarafından yapılamaz. Aslında vefk nedir sorusunun bir çok cevabı bulunur. Ancak en önemlileri bunlardır.

  •  Ay ve güneş ışınlarından korunmalıdır.
  • İkindiden sonra yazılmamalıdır.
  • Yere düşürülmemesi için çok dikkat edilmelidir.

Vefk Nedir – Vefk Yapan Medyumlar

Bu işlemi yapan medyumlar vefk nedir sorusunun cevabını sizlere en iyi şekilde vermelidir. Vefk yapan medyumlar genel olarak bu ilmi en ince ayrıntısına kadar bilen kişilerdir. Bu medyumlar günümüzde oldukça azalmakla birlikte onlara ulaşmak oldukça zorlaşmıştır. Ancak işinin ehli  medyumlara ulaştığınızda istediğiniz vefkleri yaptırabilirsiniz. Ve başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bu medyumların kendi teknik ve becerileriyle yaptıkları vefkler hayatınıza etki eder. Günümüzde vefk ile büyüyü karıştıranlar olabiliyor. Bu sebeple işlemi yaptıracağınız hocaya vefk nedir sorusunu, cevabını bilseniz dahi sormalısınız. Çünkü bazı medyumlar bu işlemleri büyü şekline dönüştürebiliyor.

Vefk yapan medyumlar sizlerden doğum tarihi gibi bilgiler isterler. İstemedikleri takdirde  şüphe duymalısınız. Çünkü bu bilgiler olmadığı sürece vefk tutmaz ve yapılmamış sayılır. İşini gerçekten yapan medyumlar zaten bu bilgileri sizden isteyecektir. Medyumlar günümüz de vefk ilmini çok ileri seviyelere taşımışlardır. Vefkler eski zamanlar da çok fazla sürede sonuç veriyordu. Günümüz de ise kısa sürede vefk sonucu veren medyumlar bulunmaktadır. Bu sayede insanlara daha kısa sürede istedikleri şeylerin olmasında yardımcı oluyorlar. Vefk ilminin dinimizde günahı yoktur. Bu yüzden vefkler  medyumlardan çok fazla sayıda talep alır.

Vefk yaptıran medyumlar özellikle aşk vefki konusunda oldukça başarılı olmuşlardır. Aşk vefki insanlar tarafından oldukça talep edilen bir vefk türü olduğu için bazı medyumlar sadece aşk vefki yaparlar. O yüzden aşk ile ilgili işlem yaptırmak isterseniz. Sadece bu ilmi yapan medyumlar sizlere daha fazla yardımcı olacaklardır.

Vefk yapan medyumların yorumlarını görmek için bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Vefk Nedir – Vefk Nasıl Yapılır?

Her vefk kendi yıldızında ve o yıldızın buhuru ile tebhir ederek yapılır. Vefk yapılmadan önce gusül edip temiz çamaşır giyilir. Vefk ne maksatla yapılıyorsa o maksa da uygun anasırın vefki yapılır. Vefk süresi boyunca hergün  o vefkin yıldızının saatinde okunur.  Her vefkin toprak ateş veya su şekilleri vardır. Vefklerin temeli topraktır. Ateş, hava ve su şekilleri toprak vefkinin değişik şekillerinden meydana gelir. Vefk yapılırken, üzerine yapılacak olan kişinin doğum tarihine göre yapılır. Bu sebeple yanlış doğum bilgileri ile yapılan vefkler asla tutmazlar.

Her vefk, en boy ve kusurlardan meydana gelir. Her vefkin bir başlangıç ve bir sonu vardır.  Bir vefkin doğru olup olmadığını şu şekilde anlarız. Sağ, sol, kenar ve satırın toplamlarının birbirine eşit olması lazımdır. Vefkler doğru yapıldıkları takdir de büyüler kadar tesir eder.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?

Vefklerin pek çok çeşitleri vardır. Bunlardan en çok yaptırılanı aşk vefkidir. İnsanlar genel olarak hatta çoğu vefkleri aşık oldukları insanlar için kullanmak isterler. Bu konuda ise medyumlara çok fazla iş düşer. Vefk çeşitlerinin bazıları ise şunlardır. Şeytani varlıklardan korunma vefki. Bolluk bereketlik vefki. Büyüden korunma vefki. Ve eşleri soğutma gibi bir çok çeşidi vardır. Eşleri soğutma vefki de insanlar tarafından sıklıkla yaptırılmak isteniyor. Aşk ve soğutma vefklerinin çoğu büyüler kadar etkili sonuçlar vermektedir.

Vefk çeşitlerinin en önemlisi ise büyüden korunma vefkidir. Her kimse kendisini kötü niyetli  insanlardan korumak isterse bu vefki yaptırmalıdır. Günümüzde genel olarak çoğu insanlar kara büyü ile yakınlarının kaderini kısmetini bağlamaktadırlar. Bu yüzden büyüden korunma vefki çok önemli ve özeldir. Bu vefki çoğu insan yanından bulundurur. Eğer büyüden korunma vefkiniz yoksa size bir büyü yapılırsa başınıza çok talihsiz olaylar gelebilir. Bu kötü niyetli kişilerden korunmanın tek yolu, büyüden korunma vefkidir.

Vefk Nedir – Aşk Vefkinin Etkileri?

Vefk nedir sorusunun bir diğer cevabını bu makalede de bulabilirsiniz. Aşk vefki, bu ilmin en özeli en anlamlısıdır. Çünkü aşkın insan hayatında çok önemli bir yeri vardır. Sevdikleri insanlardan karşılık bulamayan veya tek edilen kişiler tarafından oldukça kullanılır aşk vefki. Ve iyi bir medyum tarafından yapıldığı zaman  etkileri oldukça fazladır. Genel olarak aşk büyüsü yaptırmak istemeyen kişiler aşk vefki yaptırır. Aşk vefki tuttuğu zaman karşılığı insana mükemmel şekilde geri dönecektir. Aşk vefklerinin anlamlarından birisi ise ömürlük ve günah olmamasıdır. Aşk vefki etkisini en kısa sürede gösteren vefktir.

 Vefk Nedir – Vefkler Kaç Günde Etki Eder?

Vefklerin etki süresi, aslında işlemi yapan medyuma göre değişir. İşinin ehli medyumların yaptıkları işlemler çok kısa sürede etki eder. O yüzden işlem yaptıracağınız zaman, yaptıracağınız medyuma çok dikkat etmelisiniz. Ve yapacak kişiyi iyi seçmelisiniz. İnsanlar çoğu zaman bu işlemlerden oldukça erken sonuç almak ister. O yüzden işlemlerden erken etki almak için medyumu iyice araştırmalısınız. Ve medyum sayfalarından daha önce bu işlemleri yaptırmış kişilerden tavsiye almalısınız. Aksi takdir de işlemlerinizin süresi uzayabilir hatta olumsuz bile olabilir.

Etki süresi fazla ve az olan işlemler de vardır. Örneğin aşk için yapılan işlem diğer işlemlere göre daha erken sonuç verir. Çünkü iyi niyetle yapıldığı için medyumlar tarafından daha erken şekilde insanlara tesir ettirilir.

Vefk Nedir – Vefk Günah Mı?

Yapılan her işlemin kendine göre niyetleri olur. O yüzden niyet nasılsa işlem de o şekildedir.  İyi niyetle yapılan hiç bir işlem günah değildir. Ancak çok kötü amaçlarla ve niyetlerle yapılan işlemlerin günahları olabilir. Bunlarla ilgili gerçek cevabı medyumlardan almanız sizin için en doğrusu olacaktır. Yaptıracağınız işlemleri niyetlerine göre size sınıflandırıp sizlere daha iyi bilgi vereceklerdir. Ancak işinin ehli medyumlardan bu tarz bilgileri daha net şekilde alabilirsiniz. Sizin niyetiniz ne kadar iyiyse günahınız o kadar da az olur hatta hiç olmaz.

Vefk Nedir – Vefk Ömürlük Mü?

İşlemler yapılırken sizin isteklerinize göre ömürlük veya ömürlük olmayabilir. Genel olarak insanlar ömürlük vefkler istedikleri için medyumlar bu işlemleri daha sıklıkla yaparlar. Zaten çoğu insan ömürlük olmayan bir işlemi istemez ve o işlemlerden uzak durur. Muhtemel siz de işlem yaptırmak istediğiniz zaman ömürlük olmasını istersiniz. O yüzden işlemi yaptıracağınız kişiye bunu belirtmeniz gerekir. Ömürlük olmasını istediğiniz işlem de istediklerinizi tüm netliğiyle medyuma bildirin. Böylece istediğiniz neticeleri daha erken alacaksınız.

Vefk Nedir – Vefk Yaptıranlar

Vefk yaptıranlar genel olarak sevdiklerine kavuşamayan insanlar olmuştur. Bu işlemi yaptıranların çoğu istedikleri sonuçları aldıktan sonra hayatlarını bir düzene sokarlar. Bu işlemlerden yararlanmak istiyorsanız  iyi bir hoca ile iletişime geçin.

Daha önce vefk yaptırıp memnun kaldıysanız sayfamızda bildirebilirsiniz. Memnun kalmadığınız medyumları da paylaşabilirsiniz. Çoğu zaman insanlar tavsiye yorumları ile işlem yaptırdıkları için lütfen yanıltıcı yorum yapmayınız. Yanıltıcı yorumlar yaptıkları tespit edilen kişiler sitemiz tarafından engellenecektir.

Vefkler her zaman etki eder mi?

Vefkler her zaman etki etmeyebilir.

Geri getirme vefki diye bir vefk var mı?

Geri getirme vefki vardır ve çok sık kullanılır.

Aşk vefki evde yapılır mı?

Vefklerin evde yapılması doğru değildir. Manevi ağırlığı yüksek olan hoca evlerinde yapılması doğrudur.

 

Vefk Nedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu