Genel Bilgiler

Soğuyan Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları

Soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları ve eski sevgiliyi geri getirme 14 gün kuralı için yazımızı inceleyebilirsiniz...

Uzun süreli bir ilişkide olan kişilerin kıvılcımın kaybolduğunu hissetmeleri çok yaygındır. Bunun nedeni muhtemelen zaman geçtikçe birbirimizi ilgi çekici olarak görmememiz ve birbirimize alışmamızdır. Bu süreçte kişilerin birbirlerine karşı soğuması ve başka insanları çekici bulması olasıdır. Eğer siz de bu konudan şikayetçiyseniz ve soğuyan sevgiliyi geri döndürme yolları konusunda yardıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz.

Kuantumla Eski Sevgiliyi Geri Getirme

Çekim yasası daha çok özgür iradenizi çekmenin bir yoludur. Kuantumu yani çekim yasasını kullanarak soğuyan sevgilini kendine tekrar döndürebilirsin. Eski sevgilinizi geri alamamanızdaki en büyük engel, geçmişe yönelik önyargılı olmaktır, yani geçmişinizi bırakamıyorsanız, eski sevgilinizi gitgide daha fazla serbest bırakıyorsunuz demektir. Siz geçmişle bağlarınızı koparıp, affetmedikçe sevgiliniz size dönmeyecektir.

Eski sevgilinizi kendi yöntemlerinizle geri getiremediyseniz mutlaka linke tıklayın ve medyumların nasıl geri getirme işlemleri yaptıklarına şahit olun: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Eski Sevgilinin Bilinçaltını Etkilemek

Bireyler ne kadar unuttum, düşünmüyorum dese de bilinçaltı tam tersini söylüyor olabilir. Bilinçaltı o kadar güçlüdür ki, aranızdaki ilişkiyi yeniden canlandırabilir. Ona size hatırlatacak küçük hediyeler, sözler ve gün içinde kısa aramalarla tüm gün size düşünmesini sağlayabilir ve bilinçaltını etkileyebilirsiniz.

Çekim Yasası Gideni Geri Getirme

Çekim yasası öyle kuvvetlidir ki, düşünce gücü ile eski sevgiliyi geri getirme noktasında bize yardımcı olabilir. Onun ile geçireceğimiz anları hayal etmek, evrene onu istediğime dair bir mesaj göndermek, bize başarıyı getirecektir. Bir çeşit etkiye tepki yasası olan bu yasa, sizin evrene yolladığınız isteklerinizi gerçekleştirmek için evrenin size yardımcı olmasıdır.

Çok düşündüğünüz biriyle karşılaşma durumu çekim yasasının bir göstergesidir. Siz de çekim yasasının kurallarını uygulayarak eski sevgilinizin size dönmesini sağlayabilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Olumlaması

Eski sevgiliyi geri getirme duası da diyebileceğimiz olumlama, dünyada kabul görmüş, birçok kişinin hayatına uyguladığı bir yöntemdir. Kişisel olarak kendi üzerinizde yapacağınız bir olumlama çalışması ile özgüveninizi geri kazanabilir ve yaydığınız olumlu enerji ile eski sevgilinizi kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı

Eski sevgilinizi geri döndürme de en önemli kural 14 gün kuralıdır. 14 gün kuralı eski sevgili için uygulandığında, kendinizi yıpratmadan onun geri dönmesini sağlayabilirsiniz. 14 gün kuralı için ayrılık sonrası yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir.

 • Hiç bir şey yapmayın
 • Sakin kalın
 • Yeni şeyler deneyin
 • Hayatınızı sosyal medyada paylaşın
 • Kendinizi özletin
 • Merak duymasını sağlayın.

Ne kadar ayrılık sonrası ayakta durduğunuzu gösterirseniz karşı tarafın size dönme istediği artacaktır. Bu nedenle ağlamayı bırakın ve ayağa kalkıp hayatınıza devam edin.

 

Bir İlişkide Aşkı Canlandırmanın Yolları

Bir ilişkide iseniz ve sevgilinizin size tekrar aşık olmasını istiyorsanız, bu sandığınızdan daha kolay olabilir. Aşağıdaki basamakları uygulayarak onu tekrar kendinize bağlayabilirsiniz.

Bu noktada yapmanız gerekenler şunlardır;

eski-sevgiliyi-geri-getirme-14-gun-kurali

 • İleri gitmek için geriye bir adım atın. O ilk birkaç gün, hafta ve hatta (eğer çok şanslıysanız) yılların nasıl olduğunu hatırlamaya çalışın.
 • Uzlaşma. Anlaşmak! Partneriniz sizden bir şey istediğinden “Ben yapmam” diyerek kesip atmayın. Onunla uyumlu olun ve ortak hareket edin.
 • Yeni arkadaşlar edinin ve daha fazla dışarıdaki bir hayata sahip olun.
 • Oyun oynamayın. Burada akıl oyunlarından bahsediyorum. Birbirinizi küçümsemeye veya yenmeye çalışmayın.
 • Dürüst Olun. Dürüstlük – basit bir kelime, ama muhtemelen bir ilişkinin en önemli yönü ve kesinlikle bitmiş olan aşkı yeniden kazanmanın önemli bir parçası. Hiçbir şeyin tabu olmadığı ve partnerinize kendiniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatabildiğiniz zaman, bağınızın bir noktasında dürüst olduğunuzdan emin olmanız gerekir. Sakladığınız küçük şeyler fark edildikçe aranızı soğutacaktır.
 • Birbirinize güvenin. Son adımdan sonra ve onunla el ele çalışarak güven, kalıcı bir sevgi bağının anahtarıdır. Partnerinize güvenmiyorsanız, o zaman aşk belirgin değildir.
 • İletişim Esastır. Dürüstlük ve güvende olduğu gibi, iletişim sevgiyi yeniden kazanmanın kilit unsurlarından biridir ve bir ilişkiyi yeniden alevlendirmek için her türlü çaba için gereklidir.
 • Romantizmi yeniden kazanın. El ele tutuşun, saçlarını yüzünden fırçalayın ve genellikle sevdiğiniz adamla dalga geçin.

Genel olarak, ilişkinizde aşkı yeniden kazanmak için romantizm esastır. Bu ve listelenen diğer adımlar, bitmesini istemediğiniz ilişkide sevgiyi yeniden kazanmak için çok iyi bir çerçeve sağlar. Her şeyde olduğu gibi, ekip çalışması çok önemlidir, bu nedenle partnerinizi programa dahil edin. İstekli değilse veya yapamıyorsa, belki de aşk ihtiyacınızı daha iyi anlayan yeni bir ortak aramanın zamanı gelmiştir.

Soğuyan sevgiliyi kendim ritüel yaparak dönderebilir miyim?

Bu mümkün değildir. mutlaka bir medyumdan destek almalısınız.

Soğuyan sevgiliyi geri döndürme de 14 gün kuralı var mıdır?

Evet 14 gün kuralı vardır.

Bu döndürme yolları büyü müdür?

Bu döndürme yolları büyü değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu