Tüm Büyüler

Sabun Büyüsü Hakkında

Sabun büyüsü etkilerinin neler olduğunu yazımızdan okuyabilirsiniz...

Sabun büyüsü kara büyü çeşidine giren bir büyüdür. İnsanlara zarar vermek amacıyla kullanılır. En sert kara büyülerin başında gelmektedir. Kullanılan malzemelerin kolay bulunması işlemin fazla yapılmasını sağlar. Sabun büyüsü yaptıranlar büyünün sert olmasından dolayı bu büyüyü tercih ederler.

Sabun Büyüsü Nedir?

Sabun büyüsü nedir dediğiniz zaman karşınıza birçok şey çıkabilir. Ancak günümüzde insanları yanıltmak amacıyla sorularına yanlış cevap veren kötü zihniyetli çok fazla kişi bulunur.  Bu kişilerden başta uzak durmanız gerekir. Sabun büyüsü nedir sorusunun cevabını arıyorsanız şuan doğru yerdesiniz.

Sabunla yapılan büyüler tehlikeleri en yüksek olan büyülerdendir. Sabun büyüleri aşk, ayrılık ve ölme öldürme gibi büyülerde kullanılır. Sabun büyüleri derecelerine göre ayrılabilir. Hafif ve ağır olacak şekilde sınıflanmışlardır. Hafif büyüler daha basit yöntemlerle yapılır. Ama ağır sabun büyüleri için aynı şey söylenemez.

Sabun büyüsü nedir denildiği zaman genellikle kara büyü olarak cevap verilir. Ama sabun büyüleri o kadar tehlikelidir ki kara büyünün bile ötesin de tesirleri vardır. Sabun büyüsü üzerine yapılan kişi adete yaptıran kişiye kul köle olur. Büyü yaptıran kişi bu belirtilerden sonra bazen büyüden vazgeçebiliyor.

Karşı tarafta oluşan aşırı bağlılık ve sahiplenme duygusu bazen sabun büyüsü yaptıranlar tarafından sıkılma durumuna kadar gelebiliyor. O yüzden basit kişilere kesinlikle yapılmamalıdır. Hayatınızı tamamen birlikte geçirmek istediğiniz kişiye sabun büyüleri yaptırmalısınız.

Daha önce sabun büyüleri yapan medyumların yorumlarının olduğu sayfayı şimdi ziyaret et: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Sabun Büyüsü Yapılışı

Sabun büyüleri için öncelikle kullanılmamış bir sabun gereklidir. Büyük bir sabun alınır. Sabunun üzerine konuyla alakalı yazılacak ayetler tersten yazılır. Konuyla alakalı dediğimiz olay büyünün ne için yapılacağıdır. Aşk içinse aşk için kullanılacak ayet, eğer başka bir şey içinse o şey için kullanılacak ayet tersten yazılır.

Sabunun belirli yerlerine çeşitli iğneler batırılır. İğneler batırılırken yazılan ayetler tersten okunup üflenir. Büyü yapılacak olan kişinin tırnağı ve saçı iğnelerin arasına konur. Sonrasında siyah bir iple sabunun etrafı sarılır. Büyü işlemi gerçekleştikten sonra  çeşitli aşamalar vardır.

Bu aşamalar aşağıda belirtilmiştir.

  • Cinlerin büyüye doğrudan etki sağlaması için sabun incir ağacının altına gömülür. Bu çok tehlikeli bir aşamadır. Herkes tarafından yapılamaz.
  • Büyünün etkisinin yavaş yavaş sürmesi isteniyorsa sabunun kuru kalacağını bir yerde muhafaza edilmesi gerekir. Sabun kesinlikle nem almamalıdır hep kuru kalmalıdır. Böylece işlem yavaş yavaş tesir eder .
  • Kişi üzerine kara büyü yapılmak isteniyor ve kişinin ölmesi isteniyorsa sabunun direk eriyeceği bir ortam bulunur. Sabun hızlıca eridikçe büyü tesir eder. Bu ölüm büyüsü olarak da bilinir. Bu büyüden kurtuluş yoktur.
  • Sabun büyüleri günümüzde daha çok aşk büyüsü olarak kullanılır. İşlem bittikten sonra sabun bir kuyuya atılır. Aşk büyülerinde bu yöntem sıklıkla kullanılan bir yöntemdir.
  • Mezara gömülen sabun büyüsü. Bu yöntem mutlaka iyi bir hoca tarafından yapılmalıdır.

Sabun Büyüsü Evde Yapılır mı?

Evde büyü yapmak herkesin isteyeceği bir hadisedir. Bu durum herkes tarafından istenilir. Ama kişi evde büyü yapmaktan bir o kadar da korkar. Büyüler yapılırken şeytani varlıklarla iletişime geçilir. Bu durum insanlar için tehlikeli şeylere yol açar. Şeytani varlıklarla iletişim kurma sırasında çok dikkatli olunmalıdır.

Şeytani varlıklarla iletişim sırasında söylenecek tek bir yanlış söz kişiyi ölüme kadar götürebilir. O yüzden sabun büyüsü kesinlikle evde yapılmamalıdır. Bu büyüyü sadece şeytani varlıklarla daha önce iletişime geçmiş kişiler yapmalıdır. Bu kişiler sabun büyüsü yapan hocalardır. Bu hocalar şeytani varlıklarla hiçbir yanlış söz söylemeden iletişim kurarlar ve kimseye zarar gelmez.

sabun-buyusu

Sabun Büyüsü Duası

Dualar her işte insanlığa büyük fayda sağlamıştır. Sadece kötü durumlarda değil iyi zamanlarımızda da her zaman dua etmeliyiz. İnsanlar genel de başları derde düşünce duaya başvururlar. Genelde yapılan dualar büyü için değil de fani hayatta istediğimiz şeyler içindir.

Ancak sabun büyüsü duası bildiğimiz dualardan değildir. Bu dua özel medyumlar tarafından okunmazsa zaten kabul olmayacaktır. İşlemin tutması için sadece sabun büyüsü duası okunması yeterli değildir. Sabun büyüsü duasının en doğru anda okunması önemli bir kriterdir.

Sabun Büyüsü Belirtileri

Sabun büyülerinde aşırı yoğun belirtiler görülür. Görülen bu belirtilerin en belirgini anlık sinirlenmelerdir. Büyü üzerine yapılan kişi etrafındakilere karşı çok aksi olur. Her mevzu da sürekli sinirlenir. Anlık öfkelenmeler sürekli görülür.

Diğer belirtiler de aşağıda belirtilmiştir;

  • Aileye karşı ani çıkışlar ve sinir hali. Yukarıda da belirttik ama bu en önemli detaydır. Üzerinde durulması gereken bir konudur. Etrafınızda bir anda bu belirtileri gösteren birisi varsa üzerine büyü işlemi yapılmış olabilir.
  • Uyuyamama bu büyünün belirtilerinden birisidir. Özellikle sabunla yapılan aşk büyüsü işlemlerinde bu belirti görülmektedir. Üzerine sabunla yapılan aşk büyüsü yapılmış birisi varsa o kişi asla uyuyamaz.
  • Günden güne zayıflamak sabunla yapılan büyülerin belirtilerindendir. Büyü yapılan kişi gün geçtikçe zayıflar ve iştahsızlık durumu giderek artar.
  • Varsa eşine karşı aşırı geçimsizlik görülür. Eşini görmek dahi istemez evinde durmak istemez.
  • İntihar düşüncesi. Genel olarak bu aşırı kötü niyetle yapılan sabun büyülerinde görülür. Sabunla yapılan aşk büyüsü işlemlerinde bu durum görülmez.

Sabun Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Sabun büyüsü kolay kolay yapılmaması gereken kara büyülerdendir. Ancak bu durum insanları hiçte etkilemiyor. Çünkü günümüzde sabun büyüler fazlasıyla kullanılıyor. İnsanlar uyarıları aldırış etmeden sabun büyüsü yaptırıyor.

Bazı insanlar bu durumu daha da abartıp kendileri bu büyüyü yapmak istiyor. Daha önce birçok kişi sabun büyüsü yapmaya çalıştığı için zarar gördü. Bu kişiler bir daha büyünün yanından bile geçemez hale geldiler. Etrafınızda sabun büyüsü yaptım diyen kişilere kesinlikle inanmayın. Sabun büyüsü yaptım diyen herhangi biri muhtemelen sizi kandırıyordur.

Sabun büyüsü sadece özel medyumlar yapabilir. Bu medyumlar sizin sabun büyülerinden faydalanıp faydalanamayacağınızı da size bildirir. Bu büyüyü kimlerin yaptıracağını sadece sabun büyüsü yapan hocalar bilir.

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Sabun büyüsü yapan hocalar genellikle herkese bu işlemi önermezler. Zaten çoğu medyum yapmak istemediği için sabun büyülerini insanlara önermezler. Bu işe ancak özel medyumlar korkmadan başlar. Diğer medyumlar sabun büyülerini yapmaktan korkabilir. Sabun büyüsü yapan hocalar çok özel medyumlardır. Bu kişiler işlemin her zorluğunu bertaraf eder.

Özel medyumlar korkmadan bu işleri yaptıkları gibi sizlere de zarar gelmemesi için çok uğraşırlar. İşlemlerden en az zararla çıkmak adına bu medyumlara işlem yaptırmalısınız. Böylece en ufak bir zarar bile görmeden işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Sabun büyüsü yapan hocalar  tüm işlemleri yapan medyumlar olarak da bilinir. Çünkü bu büyüyü yapan medyumun diğer tüm büyüleri kolaylıkla yapacağına inanılır. Sabun büyüleri işte bu kadar tehlikeli ve zor büyülerdir.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü

Sabunla yapılan aşk büyüsü genel de toprağa gömülen sabun büyüsü işlemleriyle yapılır. Toprağa gömülen sabun büyüsü ile aşk işlemleri muhteşem sonuçlar verebilir. Genel olarak sabunla yapılan aşk büyüsü işlemlerinde sabuna 41 iğne batırılır. Bunun dışında bir sayıda iğne batırılması oldukça yanlıştır.

Sabunla yapılan aşk büyüsü genellikle ayrılıklarda kullanılır. Sevdiğinden ayrılmak zorunda kalan insanlar bu büyüyü sıkça tercih ederler. Terk eden sevgili ne kadar uzakta olursa olsun sabun büyüleri tesir gösterir. Aradaki mesafenin sabun büyüsü etkilerinin görülmesi için önemi yoktur.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü Etkili mi?

Sabun büyüsü ile aşık etme işlemi müthiş etkileri olan bir işlemdir. Aşk büyüleri insanlar tarafından en fazla kullanılan büyüler olarak biliniyor. Bu sebeple birlikte değişik şekillerde aşk büyüleri sürekle denenmektedir. Bu denemelerin sonucunda en etkili aşk büyülerinden biri sabunla yapılan aşk büyüsü işlemleri olarak görüldü.

Ayrıca biten ilişkilerde de oldukça etkilidir. Sabun büyüsü ile geri getirme ritüelleri de fazlasıyla meşhurdur. Bu yöntemlerle ayrılıklar son bulur. Kişi sevdiğine kavuşur kavuşmaz sabun büyülerinin etkilerini anlar.  Sabun büyüsü ile geri getirme işlemlerinden sizde faydalanabilirsiniz.

Sabunla Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Size yukarıda sabunların büyüler için nasıl hazırlandığını söylemiştik. Bunların dışında pek fazla bir işlem yapılmamaktadır. Sadece sabun hazırlandıktan sonra sabunun son aşamada ne yöntemle yok edileceği işlemin gidişatını belirler.

Sabunla yapılan aşk büyüsü işlemlerinde sabun genellikle bir kuyuya atılır. Kuyuya atılan sabun kesinlikle bulunmayacak şekilde saklanmalıdır. Sabun kuyuda gizli şekilde kaldığı sürece sabunla büyüsü ile aşık etme işlemi sorunsuz şekilde devam edecektir.

Sizde sabun büyüsü ile ilgili yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşan kişiler yöneticilerimiz tarafından engellenecektir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu