Tüm Büyüler

Resimle Aşk Büyüsü Hakkında

Aşk büyüsünün yapılış şekilleri, resimle aşk büyüsü ve iyi yönleri. Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Yaşadığımız coğrafyada eski medeniyetlerden günümüze kadar gelen geleneklerden biri de büyülerdir. Büyü yüzyıllardır dünyanın bir çok yerinde olduğu gibi bizim coğrafyamızda da sık sık yapılan bir yöntemdir. Bu büyüler çeşitli amaçlar altında farklı insanlara yapılıyor. Yapılan yüz binlerce büyüden bazıları etkisini göstermezken bazıları tuttu. Bazıları ise bir daha bozulmamak üzere tuttu. Büyüler genel olarak kıskançlık, birine kötülük etmek ve birine fazlasıyla aşık olmak gibi onlarca neden den dolayı büyü yapılıyor. Fakat bu nedenlerden en önemlisi birine aşık olmasından kaynaklanan aşk büyüleridir.

Büyü Çeşitleri

Büyüler farklı amaçlara göre farklı şekillerde yapılır. Bu büyüler büyünün yapılma nedenine göre de farklı çeşitleri bulunur. Yapılış şekillerine göre büyü çeşitleri şunlardır;

 • Papaz büyüsü
 • Bağlama büyüsü
 • Süryani büyüsü
 • Aşk büyüsü
 • Domuz büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Resim büyüsü
 • Kırmızı mum büyüsü
 • Geri getirme büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Yarasa büyüsü
 • Ölü toprağı büyüsü

Bu büyülerin birçoğu farklı amaçlarla yapılsa da büyük bir çoğunluğunun konusu ve altında yatan ana tema aşktır. Bu aşk ile yapılan birçok büyü bağlama büyüsü adı altında yapılıyor.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü kadim büyü kitaplarında sıkça kendinden söz ettiren ve kara büyüler arasında yer alan bir büyü şeklidir. Aynı zamanda geçmişten günümüze kadar gelen en çok tercih edilen büyüyü çeşitleri arasındadır. sevdiğiniz kişiyi, platonik aşk yaşadığınız kişiyi, eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. Evde doğal yöntemlerle kendiniz büyü yapabilirsiniz. Fakat yapamayacak durumdaysanız işinde ehil sahibi medyum hocalardan yardım alabilirsiniz. Evi terk eden eşinizi, tekrardan bu büyü sayesinde eve geri getirebilirsiniz. Sizin her dediğinizi her isteğinizi bağlama büyüsü sayesinde yapacak duruma gelir.

Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsü sevdiğiniz arzu ettiğiniz kişiyle aşk büyüsü sayesinde bir ömür boyu mutlu olacaksanız. İstediğiniz biri sizi istemiyor terk ediyor ve sizde üzülüyorsanız medyum hocalar tarafından aşk büyüsü yaptırabilirsiniz. Ayrıca kendinizde evinizde aşk büyüsü yapabilirsiniz. Resimle aşk büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafıyla üç harflilerle iletişime geçerek istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Sizden başkasını bir ömür boyu gözü görmeyecektir. Eşinizle de problemlerinizi varsa size tekrardan aşık olup güzel sözler söylemesini istiyorsanız bu büyü sayesinde tekrardan aşk yaşayabilirsiniz.

En ağır aşk büyüsü hakkında her şeyi bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz: gidenigerigetirme.com/en-agir-ask-buyusu

Büyülerin Yapılış Şekilleri

Büyüler farklı şekillerde yapılır. Büyülerin amacına göre ve adlarında gizli olan yapılış şekilleri bulunur. Buna örnek olarak domuz büyüsü verilebilir. Domuz büyüsü domuz yağı ve farklı hayvan parçaları ile yapılırken kaşık büyüsü kaşıklar yardımı ile yapılır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus büyü yapılırken yapılış şekillerine dikkat ederek yapılmalı ve bu büyüler ile ilgili bilgisi olan tecrübeli medyumlardan yardım alınmalıdır. Büyülerin bazıları evde veya başka bir yerde amatör bir şekilde yapılabilir. Fakat bazı büyüler deneyim sahibi medyum ve hocalar tarafından yapılır.

Aşk Büyüsünün Yapılış Şekilleri

Sevdiklerine bir türlü kavuşamayanlar havas ilimlerin kullanarak aşk bağlarını harekete geçirirler. Birçok aşk büyüsü yapılış şekilleri vardır. Bunlar arasında nohut ile yapılan aşk büyüsü, fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü, bez parçası yakılarak aşk büyüsü gibi birçok çeşidi vardır. Nohut büyüsünü evde yaparak eşinizi kendinize bağlayabilirsiniz. 14 tane nohut alıp dua ve tılsımlı sözler okuyarak ve niyetinizi içinizden geçirip aşık etmek istediğiniz kişiyi kendinize bağlayıp aşık edebilirsiniz.

Resim İle Yapılan Aşk Büyüsü

Resim ile onlarca büyü yapılabilir. Hatta kadim kitaplarda yapılan bir çok kara büyünün yapılış şekillerinden bazılarında resim kullanılır. Resim bir kişinin en belirgin ve tanınan şeklidir. O yüzden öteki taraftakilere tanıtılması için en çok kullanılan yöntem de resim olmuştur. Fakat eski tarihlerde resim olayı fazla olmadığı için bu büyü de fazla kullanılmıyordu. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile fotoğraf çekme işlemi kolaylaştığı için büyüde en fazla kullanılan unsur oldu. Resim ile en çok yapılan büyü şekli de bağlama, geri getirme ve resme bakarak aşk büyüsü çeşididir. Resim ile yapılan aşk büyülerinde en çok etki gösteren bir büyüdür.

Resimle Aşk Büyüsü İyi Yönleri

Resimle aşk büyüsünün iyi yönleri oldukça fazladır. Yapılan büyünün etkisi anında gösterir. Fakat işinde uzman kişilerden yardım alınmasında fayda vardır. Çünkü medyum hocalar üç harflilerle iletişime geçerler. Fotoğraftaki kişiyi aşık ederler. Fotoğraf dijital baskılı olmamalıdır. Yani sosyal medyadan alınan fotoğraf olmamalıdır. Kağıt üzerinde olmalıdır. Tek yapmanız gereken istediğiniz kişinin fotoğrafını alıp medyum hocaya götürmektir. Sessiz sakin bir ortamda fotoğrafa dua ve tılsımlı sözler söyleyerek üç harflilerle istediğiniz kişiyi size aşık ederler. Böylelikle istediğiniz kişi size aşık olacaktır.

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Resim ile bir çok aşk büyüsü yapılır. Evinden soğuyan eşe, ayrılmak isteyen sevgiliye, platonik sevgiye ve gerçekleşmesi imkansız gibi görünen aşklarda bile kullanılan en iyi yöntem resimdir. Bazı büyü çeşitlerinde büyü yapılacak olan kişinin kullandığı bir eşya veya kişiden bir iz taşıyan parça kullanırken bu büyü şeklinde sadece resim kullanılması bu büyüye olan ilgiyi daha da çoğaltmıştır. Bu büyü uzman kişiler ve işinde uzman medyumlar tarafından yapılacaksa onlara sadece resim verilmesi yeterli olacaktır.

Fotoğrafla Yapılan Aşk Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü ve farklı büyülerin tutması da farklı zamanlarda gerçekleşir. Büyü insanların kendileri tarafından amatör bir şekilde yapılması durumunda eğer tutarsa biraz zaman alabilir. Fakat bu büyü havas ilmine sahip medyumlar tarafından yapılması durumunda hem büyünün tutma ihtimali yüksek olacaktır hem de büyü kısa sürede tesirini gösterecektir.

fotografla-yapilan-ask-buyusu

Resimle Aşk Büyüsünü Kimler Yapar

Resimle aşk büyüsü kendiniz evde kendi imkanlarınızla yapılabilir. Veya işinde uzman büyüler ile ilgili tecrübeli olan medyumlardan yardım alarak ta yapabilirsiniz. Evde karanlık bir odada fotoğraf ve haddatlar ile kişiyi aşık edebilirsiniz. Üç harflilerle ilişkiniz iyi değilse işinde uzman medyum hocalar ile iletişime geçebilirsiniz. Onların okuyacakları dualar ve tılsımlı sözler daha kuvvetli olacaktır. Daha önemlisi onların iletişimi ve irtibatı daha güçlü olduğu için kesin çözüme ulaşılır. Fotoğraftan dolayı yanlışlık yapılma ihtimali yoktur. Bu da fotoğraf ile yapılan büyülerin en büyük avantajıdır.

Resimle Yapılan Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Büyülerin yapılışında olduğu gibi bozuluşunda da bazı dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Amatör bir şekilde yapılan büyünün bozulması kolay olurken havas ilmi ile yapılan büyük büyülerin ve kara büyü diye adlandırılan büyülerin bozulması bazen yıllar sürerken bazen büyünün tesiri kişi ölene kadar sürer. Bu tür büyülerde büyüyü yapan medyum ve hoca bulunarak büyünün yapılış şekli öğrenilmelidir. Resimle yapılan büyü de eğer bağlama büyüsü ve deneyimli medyumlar tarafından yapılmış ise bu büyü de kara büyülerde olduğu gibi daha zor bir şekilde bozulacaktır. Fakat bazı medyumlar diğer taraftakiler ile iletişimi güçlü olduğu için büyüyü bozamasa bile kim tarafından yapıldığı hangi medyum aracılığı ile yapıldığını bilir.

Resimle yapılan aşk büyüsü bozulur mu ?

Resimle yapılan aşk büyüsü etkisi ömürlüktür. Ve bozulmaz.

Resimle aşk büyüsünü kimler yapar?

Resimle aşk büyüsünü yüksek ilim sahibi medyum hocalar yapmaktadır.

Resimle yapılan aşk büyüsünde instagramdan aldığım fotoğraf olur mu?

Tabiki olur, zaten bu resimleri medyumlara gönderdiğiniz zaman medyumlar fotoğrafları kağıt olarak çıkarırlar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu