Tüm Büyüler

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz büyüsü çoğu zaman papazlar tarafından yapılır. Ancak günümüzde papaz büyüsü işlemini bizim hocalarımızda sıklıkla yapmaktadır. Papaz büyüsü ile ilgili her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

Papaz büyüsü nedir sorusu çoğu insan tarafından merak edilir. Özellikle bir takım manevi destek almak isteyen kişiler, bu büyüyü araştırıp kendilerine fayda sağlayıp sağlamayacağını bilmek ister. Buraya kadar her şey çok doğal görünüyor. Fakat aşağıda papaz büyüsü ile ilgili vereceğimiz bilgilerden sonra sizlerde çok şaşıracaksınız.

Papaz büyüsü Hristiyanlar tarafından insanlığa sunulmuştur. Büyülerin efendisi olarak kabul edilmiş çok etkili ve güçlü bir büyüdür. Yüzyıllardır insanlar bu büyü ile hem iyi hem de kötü şeyler yapıp yaptırmışlardır. Özellikle Hristiyan toplumun sıklıkla kullandığı bu büyü, günümüzde ülkemizde de çoğu zaman aşık etme çalışmalarında başrol oynar.

Papaz Büyüsü Etkileri

Papaz büyüleri mucize etkileriyle her zaman insanları şaşırtan bir büyüdür. Özellikle aşık etme çalışmalarında verdiği mucizevi sonuçlar insanları çok memnun etmektedir. Papaz büyüsü etkileri büyüde ki tekniklere göre değişiklik gösterebilir. Örneğin Papaz büyüsü ile bağlamak işlemlerinde farklı, ayırmak işlemlerinde ise farklı etkiler gösterir.

Etkilerinin tekniklere göre farklılık göstermesinin sebebi her işlemin niyetinin farklı olmasıdır. O yüzden yaptıracağınız uygulamada niyetiniz neyse o yönde etki görürsünüz. Bu makalede özellikle papaz büyüsü ile aşık etmek ve gideni geri getirmek niyetiyle yapılan uygulamaların etkilerini belirteceğiz.

Papaz büyüsü etkileri;

 • Çok kısa sürede etki gösteren büyülerden birisidir.
 • Büyü kimin üzerine yapılıyorsa o kişi, büyüyü yaptıran kişiye karşı önüne geçemeyeceği duygular besler.
 • Büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi görmeden bir gün dahi geçirmek istemez. Görmediği günlerde daralır ve büyük üzüntü duyar.
 • Evlilik adımları attırması, etkilerinin en önemlisidir. Bir çok kişi papaz büyüsü ile evlenme adımları atmıştır.
 • Bu büyü ile birleşen çiftlerde ayrılık durumu neredeyse hiç yaşanmamıştır. Bu da çok özel bir etkidir.

Sizde bu etkilerinden faydalanmak istiyorsanız iyi bir medyum hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle daha önce papaz büyüsü yapan medyumlar ilk tercihiniz olmalıdır.

Papaz Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Birçok büyü işlemi gün olarak belirli sürelerde yapılır. Bunların arasında hızlı ve erken etki gösteren büyüler en çok tercih edilenler olarak bilinir. Her insan yaptıracağı büyünün erken şekilde etki göstermesini ister. Buda her medyum tarafından normal karşılanır. Peki papaz büyüsü kaç günde etki eder?

Papaz büyüsü genel olarak ortalama 14 gün içinde etkisini tamamen gösterir. Ancak bu durum medyumunuzun deneyimine göre değişebilir. Orta seviyedeki medyumlar bazen 14 gün olarak belirtilen etki süresini aşabiliyor. Ancak işinin ehli medyumlar asla 14 günü geçirmeyecek şekilde papaz büyüsü etkilerini gösterirler. Hatta bazıları bu süre zarfını 9-10 gün aralıklarına çekmişlerdir.

papaz-buyusu-nedir

Papaz Büyüsü Ne İşe Yarar?

Papaz büyülerinin en önemli özellikleri, birçok niyete vesile olabilmeleridir. Bunu yukarıda zaten sizlere belirtmiştik. Özellikle terk edilen kişiler sevdiklerinin dönmeleri adına bu uygulamayı kullanırlar. Gelin papaz büyülerinin ne işe yaradığına hep beraber göz atalım.

 • Yukarıda belirttiğimiz gibi ayrılıklara son vermek adına oldukça işe yarar.
 • Kavuşmaya vesile olduğu gibi, kötü niyetle de kullanılırsa ayrılıklara da vesile olabilen bir büyüdür.
 • Kısmet açmak amacıyla da kullanılabilir.
 • En işe yaradığı noktalardan birisi de aile içinde ki huzursuzluğu ve kötü enerjiyi bertaraf etmesidir.

Yukarıda belirtilenler sadece önemli olan hususlardır. Papaz büyüsü bunların dışında da birçok işe yarayabilir. Çok yönlü bir büyüdür. Ve oldukça rağbet görür.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüleri yapılış açısından oldukça zorlu aşamalara tabidir. Bu büyüleri sadece çok önemli yerlere gelmiş medyumlar yapabilirler. Bazı insanlar papaz büyüsünün yapılışı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra bu büyüyü kendilerinin de yapabileceklerini düşünürler. Ancak bu son derece yanlıştır. Çünkü papaz büyüsü yapılışı sırasında oldukça dikkat edilmesi gereken husus bulunur. Ve bu huşulara uyulmaz ise büyüyü yapan kişi zarar görebilir.

Peki papaz büyüsü nasıl yapılır? Aşağıda bazı aşamaları belirtilmiştir;

 • Öncelikle ne niyetle yapılıyorsa, o niyete uygun şekilde kullanılacak olan malzemeler temin edilir.
 • Daha sonra büyü yapılacak olan kişilerin bilgileri ve resimleri üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözler okunur.
 • Bir tencere su kaynatılır. Ancak kaynadıktan sonra tekrar eski soğukluğuna gelmesi beklenir.
 • Kişilerin resimleri bu tencerenin içine su soğuduktan sonra atılır. Ve tılsımlı sözler bu sırada tekrar edilir.
 • Daha sonra resimler çıkarılır ve birbirlerine bağlanır.
 • Bağlanan resimler bir dut ağacının dibine gömülür.
 • Ardından tenceredeki su tekrar kaynatılır ve bu sefer sıcak bir şekilde resimlerin gömüldüğü toprağın üstüne dökülür.

Yukarıda belirtilenler papaz büyüsünün sadece belirli aşamalarıdır. Bunların dışında birçok tekniği ve detayı bulunur.

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsü belirtileri insan üzerinde kısa sürede görülmektedir. Çoğu büyüden farkı çok daha fazla belirtisinin olmasıdır. Hatta çoğu insan yaşadığı tüm olumsuzlukları papaz büyüsü belirtileri olarak görmektedir. O yüzden sizde söyleyeceğimiz bazı belirtileri eğer kendiniz de görüyorsanız mutlaka iyi bir medyumdan destek alın.

Papaz büyüsünün insan üzerindeki bazı belirtileri aşağıdadır;

 • Öncelikle insan da müthiş bir yorgunluk hissi belirir. İşe gitmek istememe ve sürekli yataktan çıkmamak bu büyünün belirtilerindendir.
 • İş hayatının bitmesi ve maddi anlamda çöküntü yaşamak belirtilerden bazılarıdır.
 • Güzel ve sorunsuz şekilde ilerleyen ilişkinin bir anda sebepsiz yere bozulması en önemli belirtilerden birisidir.
 • Aile içi huzursuzluk ve şiddetli geçimsizlikler.
 • Çocuklara karşı azalan ilgi ve onlara daha az zaman ayırmak.
 • Sosyal hayatın neredeyse hiç olmamaya başlaması ve insanlardan uzaklaşma isteği.

Yukarıda yazılan belirtiler sizlerde veya yakınlarınız da görülüyorsa mutlaka daha önce papaz büyüsü yapan medyumlar ile iletişime geçip manevi destek almalısınız.

Papaz Büyüsü Yaptıranların Yorumları Neler?

Papaz büyüleri yapıldığı andan itibaren insan hayatını olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir. Büyünün tutması durumunda insanlar açısından mutluluk verici olaylar gelişmektedir. Papaz büyüsü yaptıranlar, özellikle aşık etme ve bağlama işlemleri açısından bu büyü hakkında çok iyi yorumlar yapıyorlar.

Alınan başarılı sonuçlardan sonra sevdiklerine kavuşan insanların yorumları her zaman çok iyi oluyor. Bu durum diğer insanları da papaz büyüsü yaptırmaya teşvik ediyor. Özellikle internet sitelerinin yorum bölümleri papaz büyüsü yaptıranların yorumları ile doludur. Bu yorumların hemen hemen hepsi olumlu yöndedir.

Daha önce papaz büyüsü yaptıranların yorumlarını görmek için hemen bağlantıya tıkla; gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme/#comments

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Kimler?

En çok merak edilen konulardan birisi de budur özellikle papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bu sorunun cevabını çok merak eder. Bu büyüyü yaptırmak için papaz olmaya gerek olunmadığını öncelikle bilmenizi isteriz. Belirli bir deneyime sahip her medyum papaz büyülerini yapabilir.

Özellikle son zamanlarda duyduğumuz isimler arasında Medyum Cahit bulunmaktadır. Kendisi hakkında yazılan tüm yorumların olumlu yönde olması dikkatimizi çekmiştir. Yaptığımız detaylı araştırmalar sonucu papaz büyülerinde çok önemli sonuçlar verdiği görülmüştür.

Papaz Büyüsü Uzaktan Yapılır Mı?

Günümüzde genel olarak tüm büyüler uzaktan tesir etme kudretine sahiptir. Papaz büyüsü de onlardan birisidir hatta bunların başında gelir. Uzaktan yapılması bir yana, uzaktan en çabuk etki gösteren büyülerden birisi olması da apaçıktır.

Ancak uzaktan yapılabilmesi için bazı bilgilerin medyuma gönderilmesi gerekir. Bu bilgiler aslında her insanın ulaşabileceği kolay bilgilerdir. Ama yine de sizler için bu bilgileri aşağıda sıraladık.

Uzaktan papaz büyüsü yapılabilmesi için gerekli olan bilgiler;

 • Kişilerin resimleri çok önemlidir. Bazı medyumlar, sadece resimle papaz büyüsü yapma gücüne sahiptirler.
 • Anne isimleri uzaktan yapılan büyülerde istenen önemli bilgilerden birisidir.
 • Kişilerin kendi isimleri de medyuma gönderilmelidir.
 • Doğum tarihleri bazı medyumlar tarafından istense de, bazı medyumlar bu bilgiye ihtiyaç duymaz.

Sizde yukarıda bulunan bilgiler ile papaz büyüleri aracılığı ile uzaktan işlem yaptırabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Duası

Papaz büyüsü yapılışı sırasında okunacak dualar işlem açısından hayati önem taşır. Hatta tek bir yanlış dua bile tüm emekleri boşa götürebilir. Bu bağlam da okunacak duaların her birini bilmek gerekir.

Papaz büyüsü duası denildiği zaman insanların aklına farklı farklı dualar gelmektedir. Bizde sizler için bu konuya açıklık getirerek hangi duaların okunacağını sizlerle paylaşmak istedik. Okunacak dualar aşağıda belirtilmiştir;

 • Seher Vaktinin Fazileti
 • Kadir Gecesi Duası
 • Recep Ayında Okunacak Dua
 • Berat Gecesi Duası
 • Regaip Gecesi Duası

Yukarıda belirtilen duaların sıralamaları asla şaşırılmamalıdır. Doğru şekilde okunulduğundan emin olunmalı ve çok iyi medyumlara bu dualar okutturulmalıdır.

Papaz Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

İlk çıktığı zamanlar da sadece Hristiyanlar yararlansa da şuan tüm insanlar yaptırabilmektedirler. Oldukça yaygın olması ve bilinmesi insanlara güven aşılamakta ve herkes tarafından yaptırmak istenmektedir.

Herkes gönül rahatlığı ile papaz büyüsü yaptırabilir. İnancı olan kişilerin yaptırdığı işlemlerin daha çabuk tutacağının bilinmesini isteriz.

Papaz Büyüsü Bozdurma

Papaz büyüsü bozma işlemleri yapılışı kadar zorluk gösterebilir. O yüzden bu konuda daha önce başarılı olmuş kişilerin yardımını almanız gereklidir. Özellikle papaz büyüsü bozdurma çalışmaları çok fazla ilim gerektirir.

Papaz büyülerinin bozdurulması insanın geleceği açısından çok önemlidir. Çünkü üzerinde bu büyü ile yaşayan bir kimse zamanla aklını yitirebilir hatta bazı durumlarda hafıza kaybı bile yaşanabilir. O yüzden bu büyüyü bozdurmak adına her şey yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu