Tüm Büyüler

Nohut Büyüsü

Nohut büyüsü pek çok insan tarafından neden tercih edilir? Yazımızdan okuyabilirsiniz...

Nohut büyüsü yapılmasının amacı bir kimsenin büyüyü yaptıran kişiye aşık olması anlamını taşır. Ayrıca giden sevgilinin geri gelmesi amacıyla da kullanılmakta ve etkili sonuçlar vermektedir. Nohut büyüyüşü çok ağır ve güçlü bir büyü olduğu için insanların bu büyünün tariflerini internetten araştırıp yapmaya kalkması çok risklidir.

İnsanların bu büyüyü yapmak istemeleri büyük problemleri de beraberinde getirebilir. Nohut büyüsü yaptırmak istiyorsanız deneyimli bir medyum bulmanız sizin için daha doğru olacaktır. Ayrıca bu medyumun daha önceden nohut büyüsü yapmış olması gereklidir. Nohut ile yapılan büyü işlemlerinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu büyüde istenilen etkiye göre değişik ritüeller denenebilir.

Nohut Büyüsü Nedir?

Bu büyü bir çok amaç uğruna kullanılabilen çok kapsamlı bir büyüdür. Genel olarak aşık etme büyüsü, nohut büyüleridir. En iyi aşk büyüsü nohut büyüsü olarak kabul edilir. Nohut büyüsü tarifi öğrenildikten sonra bile yapılması oldukça zor olan bir büyüdür. Kesinlikle denememeniz gereken bir büyü çeşididir.

Nohut büyüsü yaptıranlar bu büyüden oldukça iyi anlamda bahsetmişlerdir. Aşk büyülerinin anlamı yüksektir. O nedenle nohut büyülerinin bu işlemlerde yeri çok farklıdır.

Nohut Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Nohut büyüsü yapılmaya başlandıktan kısa süre sonra büyü, yapılan kişi de tesir gösterir. Etkileri ilk günden görülmeye başlayan bir büyüdür. Kişiye zarar verecek etkileri kesinlikle yoktur. Bazı etkileri kalıcı bazıları ise geçicidir.

Nohut büyüsü etkileri kısaca şunlardır;

 • Büyü yapılan kişi ilk günden uykusuz kalmaya başlar. Sürekli uykusu gelir fakat asla uyuyamaz.
 • Kişi de unutkanlık meydana gelebilir. Herhangi bir eşya veya başka bir şeyi unutma durumu başlar.
 • Üçüncü günden sonra iştahsızlık durumu başlar. Kişi yemek yiyemez iştahı ne yaparsa yapsın geri gelmez.
 • Biraz daha süre geçtikten sonra aşırı iştahsızlıktan dolayı kişi zayıflamaya başlar.
 • Yedinci günden sonra yani bir hafta sonra büyü yapılan kişi yaptıran kişiyi düşünmeye başlar. Ve bu düşünme durumu günler geçtikçe fazlalaşır. Sonunda dayanılmayacak bir hal alır.
 • En son ve önemli etkisi ise büyü yapılan kişi yaptıran kişiye ulaşmaya çalışır. Ulaştıktan sonra bir daha asla ayrılmak istemez.

Yukarıda ki etkiler aşık etme amacıyla yapılan nohut büyüsü etkileridir. Daha kötü niyetle yapılan nohut büyülerinin etkileri daha farklı şekildedir. Yapılan büyünün niyeti ne yöndeyse etkileri de o şekilde olur.  Aslında bu durum nohut büyüsü nedir sorusunu da cevaplayan bir başka durumdur.

Nohut büyüleri her amaçla yapılan, yapılış amacı bol olan büyü çeşididir.

Nohut Büyüsü Yapanlar Memnun mu?

Memnuniyet açısından en yüksek orana sahip olan bir büyüdür. Nohut büyüsü yapanlar bu büyüden oldukça memnundur. Ne niyetle yapılırsa yapılsın hemen etki göstermesi insanların ilgisini çeker. Bu durumları gören insanlar sürekli nohut büyüsü işlemlerinden faydalanırlar.

Diğer işlemlerden olumsuz sonuçlar alan kişiler özellikle 41 nohut büyüsü işlemine yönelip dertlerine derman ararlar. Yapılan araştırmalar sonucu nohut büyüsü yapanların bu büyüyü tercih ettikten sonra pişman olmadıkları gözlemlenmiştir. Diğer büyülerden nohut büyülerine dönenler istenilen sonuçları almışlardır.

Daha önce nohut büyüsü yaptırıp sonuç alanların yorumlarının olduğu sayfayı görmek için hemen tıkla: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Nohut Büyüsü Tarifi

Nohut büyüsü tarifi diğer işlemlere nazaran daha basittir. Büyü yapılacak olan kişilerin resimleriyle 41 nohut temiz bir kaba konur. Bunların üzerine ihlas süresi okunması gerekir. Bu işlem 3 saat aralıksız sürer. Ardından resimler kaptan çıkarılır. Resimler çıkarılmayacak şekilde bir toprağa gömülür. Daha sonra nohutların olduğu kabın ağzı kapatılır. Ve orada da sure okuma işlemi devam eder.

Nohut büyüsü tarifi kolay olduğu için yapmaya çalışanlar mutlaka olacaktır. Ancak bunu daha önce deneyen kişilerin zararlar gördüğünü sizlere bildirmek isteriz. Kesinlikle kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir. İşlemler sırasında yapılan başka teknikler de vardır. Bu teknikleri sadece işinin ehli medyumlar bilebilir.

Kara Nohut Büyüsü

Kara nohut büyüsü genellikle kötü niyetle yapılan bir büyüdür. Aşık etme işleminin aksine kişiye zarar verme amacıyla yapılır. Bu işlem yüzyıllardır kullanılan tarihi eskiye dayanan yegane büyülerden biridir. O yüzden yapılırken çok dikkat edilmelidir. Yapılacak en ufak bir hata kişiye kalıcı zararlar verebilir.

Kara nohut büyüsü genellikle insanlar tarafından düşmanlarına yapılır. Karşı tarafın işine gücüne kötü anlamda etki eder. Büyü yapılan kişi kısa sürede girdiği her işte olumsuz şekilde sonuç alır.

Kara nohut büyüsü ile alınacak bazı sonuçlar aşağıda belirtilmiştir;

 • Üzerine büyü yapılan kişi kısa sürede işini kaybeder. Ve sonrasında ona hiçbir iş kapısı açılmaz. Yapmak isteyeceği her iş olumsuz olarak ona geri döner.
 • Kara nohut büyüsü tuttuktan sonra kişi maddi anlamda büyük zorluk yaşar. Maddi olarak büyük çöküntüye girer ve elindeki mal varlığını kaybeder.
 • Bir diğer sonucu ise evli ise eşinden sürekli uzaklaşır. Evliliğini bitirme derecelerin getirir. Kendi evi ona cehennem gibi gelir ve girmek istemez.
 • Eğer bekar ise anne babasından uzaklaşır. Sürekli anne ve babasına karşılık verir. Ailesinin sözünü hiçbir zaman dinlemez.

Yukarıda belirtilen sonuçlar kötü niyetle yapılan kara nohut büyüsü için geçerlidir. Aşık etme amacıyla yapılan nohut büyülerinde bu etkiler kesinlikle görülmez.

nohut-buyusu

Kendime Nohut Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Aslında bu durumu anlamak pekte zor değildir. Üzerine büyü yapılan kişi de kısa sürede gözle görülür değişikler meydana gelir.

Bu değişiklikleri aşağıda sizin için sıraladık;

 • Eğer üzerinize büyü yapıldıysa mutlak suretle dış dünyadan uzaklaşırsınız. Sosyal yaşantınız sıfıra iner.
 • Sürekli yalnız kalma hissi kişiden asla gitmez. Büyü yapılan kişi yalnız kalmak ister ve yanında kimseyi görmek istemez. Ailesinden birisi bile yanına gelince kötüleşir.
 • Cinsellik hırsızlık yapma gibi günahlar işlenmek istenir. Daha öncesinde yapılmayan şeyleri yapma hissi sürekli kişinin içerisinde dolaşır.
 • Aile fertlerine saygısızlık oluşur. Anne ve babaya sürekli karşı gelinir ve saygı gösterilmez.

Bunları üzerinize büyü yapıldığını anlayacağınız bazı detaylardır. Daha ayrıntılı detayları medyumlardan almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Nohut Büyüsü Evli İnsana Yapabilir miyim?

Nohut büyüsü tabi ki evli insanlara da yapılabilir. Ancak yapılmadan önce iyi düşünülmesi gerekir. Bir yuvanın dağılmasına sebep olunabilir. Çünkü nohut büyüsü etkileri oldukça kuvvetlidir. Bu yüzden yapılmadan önce fazlasıyla düşünülmelidir. Ama her şeyi düşünüp karar vermişseniz evli insanlara da yapılacağını bilmeniz gerekir.

Genel olarak evli insanları ayırma konusunda kullanıldığı görülmüştür. Üzerine nohut büyüsü yapılmış bir kimse kısa sürede eşinden uzaklaşır. Eşiyle cinsel münasebet yaşamak istemez. Gözü sürekli dışarda olur. Özellikle büyüyü yaptıran kişi büyü yapılan kişiye güzel gelir ve ilgisini çeker.

Nohut büyüsü deneyenler bu büyünün etkilerinden çok fazla söz ederler. Evli insanlara yapılan nohut büyülerinin kısa sürede sonuç vermesi nohut büyüsü deneyenleri memnun etmiştir.

Nohut Büyüsü Nasıl Bozulur?

Nohut büyüsü tarifi kadar nohut büyüsü nasıl bozulur sorusu da en çok merak edilen sorulardan birisidir. Bu büyü bozulması en zor büyülerden birisidir. Bu büyüyü yapan medyumların bozma şansı diğer medyumlara göre daha yüksektir. Çünkü her medyum yaptığı her büyüyü bozma yeteneğine sahiptir.

Nohut büyüsü nasıl bozulur sorusunun bir diğer cevabı ise şudur.  Eğer gömme işlemi ile yapıldıysa gömülen malzemelerin bulunup yakılması gerekir. Böylece nohut büyüsü bozulacaktır. Nohut büyüsü deneyenler bu durumu sevmezler. Çünkü bir gün yaptırdıkları büyünün bozulması onların hiç hoşuna gitmez.

Nohut Büyüsü Yapılırken Kullanılacak Nohut Sayısı Nasıl Ayarlanır?

Bu durum oldukça merak edilir. Nohut büyüsü yapılırken kaç nohut kullanılacağı çok önemlidir. Genel olarak 41 nohut büyüsü olarak bilinen bu büyü de farklı sayılar da nohut da kullanılabilir. Ancak genel olarak 41 tane nohut kullanılır. O yüzden bu büyü halk arasında 41 nohut büyüsü olarak bilinir.

İşlemlerin maneviyat durumuna göre bu sayı azalabilir. Ama asla 41 sayısının üstüne çıkmaz. 41 nohuttan fazla sayıda nohut kullanıldıysa o büyü tutmaz. Bununla ilgili en iyi kararı medyumunuz verecektir. Ama yine de önerilen en iyi büyü 41 nohut büyüsüdür.

Nohut Büyüsü Kesin Tutar mı?

Nohut büyüsü kesin olarak tutan bir işlemdir. Özellikle kara nohut büyüsü ve 41 nohut büyüsü en yüksek yüzdeli tutma oranına sahiptir. Doğru şekilde yapılan bir nohut büyüsü 9.günden sonra etki göstermeye başlar. 14. Gün sonunda da kesin etki gösterir ve tutar.

Nohut büyülerinin tutması için profesyonel medyumlarla çalışması önerilir. Söylenilecek tılsımlı sözcüklerin doğru şekilde okunmasını sadece bu profesyonel medyumlar yapabilir. Tılsımlı sözcüklerin okunmadığı bir nohut büyüsü kesinlikle tutmayacaktır. O yüzden tekrar bir büyü yaptırmak gerekir. Yeni bir büyü yaptırmadan öncede mutlaka eski çalışmalar varsa ortadan kaldırılmalıdır.

3 Tane Haşlanmış Nohutla Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Anadolu medeniyetlerinin en yaygın büyülerinden biri olan nohut büyüsü birçok teknikle yapılabilir. Bu tekniklerden biri de 3 tane haşlanmış nohutla yapılan nohut büyüsüdür. Bu teknik manevi yönü yüksek ve kişiler arası bağları çabucak kuran bir tekniktir. Bu yüzden günümüzde sürekli kullanılmaktadır.

3 tane haşlanmış nohutla yapılan bu büyüde yapılan aşamalar;

 • Nohutların ayrı ayrı kaplar da haşlanmasına dikkat edilmelidir.
 • Nohutlar yeme kıvamına gelene kadar haşlanmalıdır.
 • Yeme kıvamına gelen nohutlar sonrasında tek bir kapta birleştirilir.
 • Daha sonra elle ezilerek nohutlar iyice karıştırılır.
 • Sonrasında ihlas süresi 3 gün her gece saat 3 te bu nohutların üzerine okunur.
 • Okuma işlemi bittikten sonra nohutlar kaptan çıkarılır ve bir peçeteye sarılır.
 • Peçeteye sarılan nohutlar bir mezarlığa gömülür. Ve işlem son bulur.

Bu işlemler yapıldıktan sonra kesinlikle büyü sonuç verir. Aksi bir durumda yanlış yapılan bir şeyler olmuş demektir. Nohut büyüsü tariflerine bakıp kesinlikle nohut büyüsü işlemini yapmayınız. Oluşacak zararlardan sitemiz sorumlu değildir. Eğer bu işlemden faydalanmak istiyorsanız hemen bir medyumla iletişime geçin

Sizde nohut büyüsü ile ilgili görüşlerinizi sayfamızda yorum olarak paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır. Küfür ve hakaret içeren yorumlar engellenecektir.

Nohut büyüsü nohuttan başka neyle yapılır?

Nohut büyüsü sadece nohutla yapılabilir.

Nohut büyüsü süryani olarak mı yapılır?

Nohut büyüsü süryani olarak yapılmaz.

3 tane haşlanmış nohutla büyü olur mu?

3 tane haşlanmış nohut büyüsü yapılmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu