Geri Getirme Büyüleri

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme

Mum ile giden sevgiliyi geri getirme işleminde alınan sonuçlardan sonra hayrete düşen insanlar...

Mum ile giden sevgiliyi geri getirme en hızlı geri getirme büyüsü işlemlerinden birisidir. Mum büyüsü yaptım tuttu diyenleri sayısı gerçekten bir hayli fazladır. Muma isim yazıp yakmak işlemin başlangıcı olarak bilinir.

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme

En hızlı geri getirme büyüsü olduğunu size yukarıda bildirmiştik. Bu yönüyle çok özel bir çalışma olduğunu herkese belli ediyor zaten. Muma isim yazıp yakmaktan siz bahsettik. Ancak bu işlem muma isim yazıp yakmakla bitmiyor. Medyumlar bu işlemleri yaparken bedenen çok yorulabiliyor. Yakma işleminden sonra 2 gece üst üste sabaha kadar esmalar okunmalıdır

Bu esmalar okunurken kesinlikle ara verilmemelidir. 2 gece üst üste sabaha kadar durmadan okunur. Bu esmalar okunurken yardımcı medyumlarında orada bulunması gerekir. Mum ile giden sevgiliyi geri getirme işlemlerinde mutlaka yardımcı medyumlar kullanılmalıdır. Gece boyu birinci medyuma destek verilmeli ve çalışmaya yardımcı olmalıdır.

Mum İle giden sevgiliyi geri getirme işlemlerini daha önce başarıyla yapan medyumların yorumlarının olduğu sayfayı şimdi incele: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Etkileri

Ayrılıklar kadar ayrılıklardan sonra yapılan barışma girişimlerinin olumsuz çıkması da insanı ağır yaralar. Bazı insanlar onlarca kere barışma yöntemi deneyip başarısız olmuşlardır. Hiçbir etki göremeyince insanlar hayatlarına son verecek kadar üzülür.

Mum ile giden sevgiliyi geri getirme işleminde ise bu durum asla olmamaktadır. Denenen ilk işlemde sonuç veren nadir büyülerden bir tanesidir. Etkileri yakma işlemlerinden sonra görülmeye başlanır. Tedavisi olmayan bir büyüdür. Hiçbir büyü tarafından bozulamaz ve çözülemez. Medyumlar bundan dolayı mumla giden sevgiliyi geri getirme işlemini sıkça yapar.

Etkilerinin yanı sıra kimse bu büyünün  belirtisini anlamaz. Çünkü gece boyu okunan esmalar büyünün gizli kalması içindir. Bu büyü hiçbir medyum tarafından anlaşılamaz. İnsan tamamen kendi  duygularıymış gibi büyünün etkilerini hayatı boyunca yaşar. Bu yüzden mum büyüsü yaptım tuttu diyenlerin sayısı artıyor.

 • Mum ile giden sevgiliyi geri getirme etkilerinden en önemlisi anlaşılmayacak olmasıdır. Büyü yapılan kişi kendisine büyü yapıldığını ömrü boyunca asla anlamayacaktır. Bu şekilde üzerindeki büyü ile ömür boyu yaşar.
 • Bir diğer etkisi yakma işleminden sonra etki gösteren tek büyü olmasıdır. Mum yakarak geri döndürme işlemi oldukça kısa sürede etki gösterir. Muma isim yazıp yakmak sonrasında direk kişide etki göstermeye başlar.
 • Yukarıda belirttiğimiz gibi her koşulda en etkili geri getirme büyüsü budur. Aksini söyleyen kişilerle kesinlikle iletişim kurmanızı önermeyiz. Daha önce edindiğimiz tüm bilgilerde muma isim yazıp yakma işlemi en hızlı geri getirme büyüsü olarak görülmüştür.
 • İnançsız kişilere bile tesir eder. Özellikle yurtdışında yaşayan insanlar için çok önemlidir. Yurt dışında Müslüman olmayan kişilere ilgi duyan kişiler bu büyüyü dener. Çünkü çoğu büyü inancı olmayan kişilere tesir etmeyebilir. Mum ile Giden sevgiliyi geri getirme işlemi ise inancı olmayan kişilere bile tesir eder.

Mum İle  Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Günah mı?

Her büyü de olduğu gibi burada da niyet çok önemlidir. Yapılan her büyü kötü niyetli ise zaten günahtır. Ancak iyi niyetle yapılan bir büyü ise günah olmaz. Mum ile yapılan büyüler de bu böyledir. Genel olarak insanlar mum yakarak geri döndürme işlemlerini sevdikleri için kullanır. Buda iyi bir niyet olduğu için günah değildir.

Mum büyüsü yaptım tuttu diyenler de zaten günah olmadığını öğrendikten sonra bu büyüyü yaptırmışlardır. İnsanlar bu durumu öğrenip gönül rahatlığıyla mum büyüsü işlemini yapmaktadırlar. Sizde bu işlemden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

mum-ile-giden-sevgiliyi-geri-getirme

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Tutar mı?

Tutmaması konusunda bir şikayet almayan tek büyüdür diyebiliriz. Bize daha önce diğer büyüler için tutmadı gibi söylemler gelmişti. Ancak mum ile giden sevgiliyi geri getirme işleminde böyle bir söylem hiç gelmedi.  O yüzden rahatlıkla bu işlemin her şartta tutacağını size bildirmek isteriz.

Yalnız terk edildiğiniz anda acele edip medyumlarla görüşün. Çünkü ayrılık süresi ne kadar kısaysa işlemde o kadar etkili olacaktır. Ayrılık süreleri uzayan kişiler için işlemler çıkmaza girebilir. Ama aşırı tecrübeli medyumlar ayrılık süresi uzun ilişkilerde de bu işlemi etkili şekilde kullanabilirler.

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Aslında tutması için  belirli bir günü olmayan büyülerden birisidir. Genel olarak kaç günde tutacağı bilinmese de kaç günde etki göstereceği bilinir. Size bunu yukarıda belirtmiştik yakma işlemleri bittiği zaman etki gösteren bir büyüdür. Kaç günde tutacağından çok tutup tutmayacağı sizin için daha önemli olmalıdır.

Yapılan işlemlerin tutması için sizin iyi bir medyum bulmanız gerekir. Bu medyumlara sayfaların yorum kısımlarından ulaşmanız mümkündür. Yorumları takip edip bu medyumlarla iletişime geçebilirsiniz sizde mutlu sona ulaşabilirsiniz.

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Çeşitleri

Bir çok çeşidi olan bu büyü tamamen mumlar üzerine kuruludur.  Mum yakarak geri döndürme işlemi kolay olarak bilinir. Ancak o kadar kolay değildir. Çeşitleri çok fazla olan bir büyüdür. Çeşitlerinin fazla olması aslında işlemin zor olduğunu gösterir. Mum ile giden sevgiliyi geri getirme çeşitlerinden bazılarını aşağıda sizin için paylaştık;

 • Kırmızı mum ile yapılan işlemler.
 • Beyaz mum ile yapılan işlemler.
 • Siyah mum ile yapılan işlemler
 • Tek bir mum ile yapılan işlemler
 • Dört mum ile yapılan işlemler
 • Yedi mum ile Yapılan İşlemler

Sizde bu saydığımız çeşitlerden kendinize uygun olanını tercih edip yaptırabilirsiniz. Sizin ilişkinize en uygun mum büyüsünü medyumunuz mutlaka size bildirecektir. Ayrılıkların şiddetine göre işlemler seçilir ve uygulanır.

Mum İle Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Kuralları

Bu işlem yapılırken yapılmaması gereken bir çok kural vardır. Bunları medyumlar sizinle paylaşıp yapmamanız konusunda sizi uyarmalıdırlar. Bu kurallara uyulmadığı takdir de işlem sonuç vermeyecektir. Sizin için hayati önem taşıyan bu işlem için mutlaka kurallara uymanız gerekiyor.

 • İşlem sırasında kesinlikle karşı tarafa ulaşmamanız gerekiyor. Kişiyi arayıp mesaj atma gibi durumlar işlemi bozacaktır. Karşı taraf zaten eninde sonunda size bir şekilde ulaşacaktır. Bu duruma başta dikkat etmelisiniz.
 • İkinci bir kural ise kişiyle karşılaşmamaktır. Herhangi bir sokakta bir yerde karşılaşılırsa kesinlikle konuşulmamalıdır. Hatta kişiden uzaklaşmak gerekir. Buda işlem için kritik durumlardan birisidir.
 • Medyumun söylediği günlerde abdest alınması kuralıda çok önemlidir. Medyumlar size hangi gün hangi saatte abdest alacağınızı zaten bildirirler. Genel olarak gece uyumadan abdest alınmasını sizden isteyeceklerdir.
 • Kesinlikle işlem süresince cinsel ilişkiye girilmemelidir. Bu en önemli kural diyebiliriz. Herhangi biriyle yaşanılan bir cinsel münasebette işlem direk düşer ve bozulur.

Sizler için giden sevgiliyi geri getirme işleminde uyulması gereken bazı kuralları paylaştık. Yazamadığımız bazı diğer kuralları sormak için sitemize yorum yazabilirsiniz. Yorumlara en kısa sürede yanıt verilecektir.

Bu işlemin kolay bir işlem olmadığını kesinlikle profesyonel kişiler tarafından size yapılmasını öneririz. En çaresiz anlarınızda mum yakarak geri döndürme işlemlerinden faydalanmanızı size öneririz. Kişi her ayrılıkta büyüye başvurmamalıdır. Önce kendi yöntemlerinizle sevdiklerinizle barışmayı deneyin.

Siz tüm yöntemleri denedikten sonra sevdiğiniz size gelmiyorsa büyüye başvurun. Sayfamızda büyü ile ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır. Küfür ve hakaret içeren yorumlar yazanlar yöneticilerimiz tarafından engellenecektir.

Mum ile evde sevgilimi geri getirme işlemi yapabilir miyim?

Mum ile evde geri getirme ritüeli yapılabilir. Ancak bir medyumla eş değer etkide olan bir ritüel yapmanız mümkün değildir.

Mum ile giden sevgiliyi geri getirme işleminde hangi mumlar kullanılır?

Beyaz Mum Kırmızı Mum

Mum ile giden sevgiliyi geri getirme işle mi hızlı mı?

Bu çalışma en hızlı geri getirme büyüsü işlemlerinden birisidir.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Mum büyüsü ile geri getirme konusunda daha önce çok olumlu yorumlar okudum. Ama bu kadar erken sonuç vereceği aklımınn ucundan bile geçmedi. Tam dokuz günde sonuç aldım ve 7 ay oldu hala herşey çok güzel. Barıştığımızdan beri beni hep baş üstünde tutuyor. İşlem süresince bana manevi destek veren adar hocama çok teşekkür ederim. Bana bu işlemi yaptığı için kendisine minnettarım. Adar hoca nosu: 05340206654

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu