Medyumlar

Medyum Cahit Hoca Kim

Medyum Cahit hakkında tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Medyum Cahit, yaptığı geri getirme çalışmalarıyla adından fazlasıyla söz ettiren bir medyum hocadır. Yaklaşık 12-13 sene civarı medyumluk hizmeti veren Cahit hoca, özelikle ayrılan sevgilileri geri getirme konusunda tecrübe kazanmıştır. Birçok hocanın aksine medyumluk ilmine kendi geliştirdiği yöntemleri katmıştır. Çoğu medyum hali hazırda işlemler yaparken, Medyum Cahit ise kendi yöntemlerini kullanmakta ve bunları sır gibi saklamaktadır.

Cahit hoca, diğer medyumlar tarafından aranıp sürekli bilgi alınan bir medyumdur. Kendisinden yaşça büyük hocalar bile medyum Cahit hocayı arayıp akıl danışmaktadırlar. Çünkü medyum Cahit kendisini sürekli geliştiren bir hocadır. Kütüphanesinde 30 bine yakın kitap olduğu söylenmektedir. Boş zamanlarını kitap okuyarak değerlendiren bir medyumdur.

Medyum Cahit Nerede Yaşıyor?

Medyum Cahit hakkında edinilen birçok bilgiye göre kendisinin şuan Adana’da yaşadığı bilinmektedir. Daha önce Mardin’de yaşadığını hepimiz biliyoruz. Mardin’den Adana’ya göç etmesinin sebebi, bölgede artan terör olaylarından kaynaklanmaktadır. Günümüzde neredeyse Mardin’in tüm köyleri terör örgütü PKK tarafından talan edilmektedir. Bu yüzden Medyum Cahit hoca insanlara daha iyi hizmet vermek adına Adana’ya yerleşmiştir.

Medyum Cahit Adana’nın Ceyhan ilçesinde ikamet etmektedir. Ceyhan’a yerleştikten sonra bölge halkı tarafından çok sevilmiştir. Ceyhan’da insanlara yaptığı manevi yardımlarla bilinmektedir. Cahit hoca özellikle eşleri evden giden kişilere çok büyük destek olmuştur. Bu kişilerin eşlerine kavuşmaları için birçok çalışma yapmış ve başarılı olmuştur.

Bağlantıya tıklayarak Medyum Cahit hoca hakkında yapılan yorumlara ulaşabilirsiniz. gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Medyum Cahit Hakkında Bilinmeyenler

Medyum Cahit hoca özellikle çok kitap okuması ile bilinmektedir. Yaptığı işlemlerden arta kalan vakitlerde kitap okuyup sonrasında çocuklarıyla zaman geçirmektedir. Diğer medyum hocaların aksine daha güler yüzlü olmasıyla bilinir. İnsanlara karşı sürekli tebessüm eden onların tüm sorunlarını sıkılmadan dinleyen bir hocadır.

Medyum Cahit kendisinden çok insanların dertlerine çare arayan bir hocadır. Bu yüzden herkes tarafından saygı gören ve fazlasıyla sevilen bir medyumdur. Kimsesiz çocuklara yaptığı maddi manevi yardımları hepimiz çok iyi biliyoruz. Yaklaşık olarak 10 kimsesiz çocuğun eğitim masraflarını üstlenmiştir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Cahit hocanın yeri bende apayrı kendisi tanıdığım en iyi hocalardan birisi özü sözü bir olan hocalardan bir tanesi. Kendisiyle çalışmanızı öneririm özellikle ilişkilerde ayrılık sorununu timden çözüyor bizim arkadaşın amcasıyla yengesi ayrılmıştı onları birleştirdi canlı şahidim arkadaşlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu