Tüm Büyüler

Medyum Adar Hoca Kim

Medyum Adar dolandırıcı mı? Medyum adar kim? Tüm bilgileri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Medyum Adar Süryani kökenli ve çok tecrübeli bir medyumdur. Medyumluk eğitimini dedelerinden alan Medyum Adar, daha sonradan edindiği ilim ve tecrübe ile dedelerini bile geride bırakmıştır. İlk olarak çalışmalarına Süryani büyüleri ile başlamıştır. Medyum Adar kökeni Süryani olduğu için Süryani büyüsü işlemlerini çok çabuk yapmaktadır. Süryani büyüleri zorluklarıyla bilinir. Ve her hoca Süryani büyülerini hakkıyla yerine getirmekte zorlanır. Ancak Adar hoca bu işlemleri oldukça basit bir şekilde yapabilmektedir. Buda kendisinin manevi ilminin ne kadar yüksek olduğunu gösterir.

Medyum Adar insanlara karşı yaklaşımıyla da dikkat çekmektedir. Genel olarak Süryani büyücüler daha sert olsa da Medyum Adar hoca da durum tam tersidir. Adar hoca insanlara karşı diğer büyücülerden daha yumuşak ve nazik davranmaktadır. Medyumluk hizmeti kolay bir ilim değildir. Ancak Medyum Adar için bu durum oldukça basit hale gelmiştir. Her çalışması kısa sürede bitmekte ve insanları memnun etmektedir.

Medyum Adar Nerede Doğdu?

Medyum Adar hoca için en merak edilen durumlardan biriside nerede doğduğudur. Bu konuda pek çok farklı görüş olsa da kendisiyle görüşme fırsatı bulan bir Alim, Adar hocanın Mardin’e bağlı Nusaybin ilçesi yakınlarında bir köyde doğduğunu söylemiştir. Köy tam olarak belli olmasa da o köyün şuan cinler tarafından ele geçirildiği söylenmektedir.

 

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Adar hoca ile çalışacaksanız Süryani buyulerinden yaptırın kendisi de Süryani oldugu icin calismasi hemen etki ediyor ben 9 günde sonuç aldım adar hocayla. Bu arada çok iyi birisi kendisi.

  2. Adar hoca gerçekten mükemmel bir adam kaç tane hocanın bir araya gelip çözemediği sorunumuzu çözdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu