Tüm Büyüler

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü ile insanların hayatlarını nasıl değiştirdiklerini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Kısmet açma büyüsü çıkmaza girmiş insanların imdadına yetişen bir büyüdür. İnsanlar evlenmek veya iş sahibi olmayı hayatları boyunca çok isteler. Yaşanılan başarısız aşk ve iş girişimleri insanlarda derin üzüntüye sebep olabilir. Bu durumlar da kısmet büyüsü tercih sebebi olmaktadır.

Kısmet büyüsü herkese uygulanmamalıdır. Kişinin gerçekten kısmetinin kapalı olduğu önce anlaşılmalıdır. Kişi kendi başına kısmetinin kapalı olduğuna karar vermemelidir. Bunun için kısmet açma büyüsü yapan medyumlardan yardım alınmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Nedir?

Kısmet büyüsü kısmeti kapalı olan kişilere kısmetleri açılması adına yapılan bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi bekarsa evlenir. Eğer bir işi yoksa bir iş kapısı ona çabucak açılacaktır. Kısmet açma büyüsü kısmeti açık kişilere yapılmamalıdır. Bu oldukça rastlanan yanlış bir durumdur.

Kısmeti tam anlamıyla kapalı olmayan kişiler bu büyüyü yaptırırsa tersi sonuçlar görülebilir. Kısmet açma yöntemleri oldukça fazladır. Bu yöntemleri sizin denemeniz önerilmez. Burada deneyebileceğiniz tek yöntem kısmet açma dualarıdır. Kısmet açma dualarının ne kadar etki göstereceği ise bilinmez.

Kısmet Açma Büyüsü Uzmanı Medyumlar

Kısmet açma büyüsü için uzman medyumlardan destek almalısınız. Bu medyumların daha önce yaptıkları kısmet büyüsü işlemlerini görmelisiniz. Bu işlemleri gördükten sonra bir medyumun uzman olduğunu anlarsınız. Uzman medyumlar sizi yarı yolda bırakmaz. İşleminiz olana kadar her gün sizinle iletişim halinde olurlar.

Sizinle sürekli iletişim kurmayan kişi zaten iyi bir medyum değildir. Ve işlemde bir şeyler ters gidiyordur. İşlemler doğru şekilde ilerlerse medyumlar işlem yaptıkları insanlarla görüşmekten çekinmezler.  Eğer bir şeyler ters gidiyorsa medyumlar iletişim kurmaya çekinebilir.

Kısmet açma büyüsü yapan uzman medyumların yorumlarını şimdi gör: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Yarasa Kanadı İle Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu yönteme pek sık başvurulmaz. Çünkü çok zor bir işlemdir. Başta en büyük zorluğu bir yarasa yakalamaktır. Yarasa dünya da en zor yakalanan hayvanlardan birisidir. Bu yüzden medyumlar bu yöntemi denemezler. Bu işlem rağbet görmez.

Yine de bu yöntemin aşamalarını sizlerle paylaşmak istedik;

 • Öncelikle genç bir yarasa yakalanmalıdır.
 • Yarasa kesinlikle erkek olmalıdır. Dişi yarasa ile bu işlem yapılmaz.
 • Yarasanın kanadında ki ince deriye bir delik açılır.
 • O deliğin etrafına kısmet açma büyüsü yapılacak kişinin adının baş harfi yazılır. Ve yarasa ölü şekilde bir incir ağacı altına gömülür.
 • Gömülme işlemi yapıldıktan sonra 7 gün 7 gece kısmet açma duası okunur. İşlem bu şekilde son bulur.

Siz bu yöntemi kesinlikle denememelisiniz. Öncelikle yarasa yakalamak çok tehlikelidir. Ayrıca bu yöntem de cinlerle direk iletişime geçildiği için sizin bunu yapmanız çok tehlikeli olabilir. Bu işlemleri sadece medyumlara yaptırın.

Sabun İle Kısmet Açma Büyüsü

Sabun ile kısmet açma büyüsü orta derecede etkileri olan bir büyüdür. Beyaz sabunun kullanıldığı bu kısmet açma büyüsünde sabun kesinlikle kullanılmamış olmalıdır. Beyaz sabuna kısmet açma büyüsü yapılacak kişinin ismi yazılır. İsimlerinin yazıldığı yere kişinin adı yazılır. İsmi yazılan kişi o sabunla sabun bitene kadar yıkanır.

Sabun bittikten sonra medyuma bittiği bildirilmelidir. Daha sonrasında sizin için yıkandığınız sırada hazırlanan şekerli su içilmelidir. Bu şekerli suyu medyumunuz okuma işlemi yapıldıktan sonra size verecektir.

Kısmet Açma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Kısmet açma büyüsü iyi niyetle yapılan bir çalıma olsa da bazen etki süreleri uzayabilir. Bu durumu anlayışla karşılamak gerekir. İnsanın inancını hiçbir zaman kaybetmemesi kısmet açma büyüsü için önemlidir. Kısmet açma büyüsü yürekten inanan insanlara daha erken tesir gösterir.

Umutsuzluk hayatın her anında insan için olumsuzluk demektir. Kısmet büyüsünde de durum aynı şekildedir. Kesinlikle umutsuzluğa kapılmadan beklenmelidir. Kısmet açma büyüsü etkisini ne zaman olursa olsun gösteren bir büyüdür.

Kısmet Açma Büyüsü Günah mı?

Kesinlikle bir günahı yoktur. Burada kimsenin malına mülküne bir zarar verilmemektedir. Tamamen insanın kendi hayatına iyi yönde etki vermesi için yapılan bir büyüdür. O yüzden bir günahı yoktur. Zaten günah olmadığı için kısmet açma büyüsü sürekli tercih edilmektedir.

Kısmet açma büyüsü başkası içinde yaptırılabilir. Örneğin bir kimsenin haberi olmadan ona kısmet büyüsü yaptırabilirsiniz. Buda o kişinin iyiliği içindir. Bu durum da günah değildir.

Kısmet Açma Yöntemleri

Kısmet açmak adına bir çok denenmiş yöntem bulunur. Kısmet açma yöntemlerinden en çok tercih edilen aşk için kısmet açma büyüsüdür. Belirli yaşlara gelip hala kendilerine kısmet bulamayan kişiler bu yöntemden faydalanırlar. Alınan sonuçlar kişiyi evliliğe kadar götürür.

Bazı kısmet açma yöntemleri şunlardır;

 • Bekar bir insanın evlenmesi adına yapılan kısmet açma büyüsü. Yukarıda belirttiğimiz gibi sıkça kullanılır. Ve oldukça başarılı sonuçlar alınmıştır.
 • İşi olmayan birisi için yapılan kısmet büyüsü. Bir kimse için iş kapısını sonuna kadar aralayan bir büyüdür. İşlem tuttuktan kısa bir süre sonra iyi bir iş kapısı kişiye açılır.
 • Aile arasındaki huzur ve iyi münasebet olması dolayısıyla da kısmet açma büyüsü yapılabilir.
 • Çocuk sahibi olamayan çiftler de kısmet büyüsü yaptırıp çocuk sahibi olabilirler. Bu da oldukça denenen bir yöntemdir.
 • Sabunla kısmet açma
 • Tuzla kısmet açma
 • Sirkeyle kısmet açma
 • Kısmet açma duası ile kısmet açma da bu yöntemlerden birisidir.

Yukarıda ki kısmet açma yöntemlerini denemeniz önerilmez. Yaptırmak için alimlerle iletişime geçmeniz önerilir. Medyumunuzla bu konuları konuşup kendinize uygun kısmet açma büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Kişi Kısmetinin Kapatıldığını Nasıl Anlar?

Kişinin kısmetinin kapatıldığını anlamak fazla zor olmayacaktır. Bu belirtileri görmek her insanın yapabileceği bir şeydir. Bu belirtileri anlamak için öncelikle kişide oluşan değişikliklere göz atmak gerekir. Bu değişikliklerin artması durumunda hemen bir medyumla iletişime geçmek en doğrusudur.

Kişinin kısmetinin kapalı olduğunu anlama belirtileri şunlardır;

 • Kimseyle anlaşamayan ruh haline kapılma. Bu durum kısmeti kapalı olan bir kişide görülebilir.
 • Çevredeki insanlarla sürekli kavga etme. İnsanlara zarar verme isteği de bu belirtilerden birisidir.
 • Birden tüm işlerinin ters gitmesi durumları en önemli belirtilerden birisidir.
 • Diğer insanlar tarafından küçümsenme durumu da bir belirtidir.

Kısmet Açma Duası Nasıl Okunmalıdır?

Kısmet açma büyüsü işlemlerinde dualar çok önemlidir. Duaların okunma şekli işlemlere doğruda etki edecektir. Kısmet açma duası okunurken birçok durum göz önünde bulundurulmalıdır. Böylece kısmet açma büyüsü işlemine olumlu enerji verilmiş olur.

 • Kısmet açma duası okunurken kesinlikle abdestli olunmalıdır.
 • Kısmet açma duası herhangi bir namaz vaktinin ardından okunursa daha etkili olur.
 • Kısmet açma duası okuması sırasında yalnız olunmalıdır.
 • Bu dua okunurken oda karanlık şekilde olmalıdır. Aydınlıkta okunan kısmet açma duası zor kabul görür.
 • 10 kere peygamber adına salavat getirilmelidir.

Bu kriterlerle okunan kısmet açma duası çabucak kabul görebilir. Bunların dışında okunması işlemi ters yönde etkiler.

Kısmet Açma Muskası

Muskaların insan hayatında çok önemli bir yeri vardır. Bu durumda kısmet açma muskası da hayati rol oynar. Kısmet açma muskası yazdırmak fazla zor değildir. Ancak tutacak şekilde muska yazdırmak hiç te kolay değildir. Bu muskayı yazmak için en iyi kişi bulmanız gerekir. Kısmetinizin açılması için bu muska çok önemlidir.

Muskaların taşınması da işlemlerin tutması adına önemlidir. Kısmet açma muskasıyla birlikte kesinlikle lavaboya girilmemelidir. Sürekli abdestli olunması gereklidir. Ayrıca kişi namaz kılıyorsa namaz sırasında muska çıkarılmalıdır. Namaz sonrasında ise muska hemen takılmalıdır.

Kısmet Açma Muskası Yaptıranlar

Kısmet açma muskası yaptıranlar gördükleri etkilerden memnun kalmışlardır. Ancak bazı kişiler muskaları yanlış şekilde taşıdığı için işlemden fayda görememiştir. Bu durumda suç medyumlara atılsa da asıl suçlu muskaları taşıyanlardadır. Çünkü medyumlar muskaların taşınıp taşınmayacağı zamanları medyumlara bildirirler.

Medyumlardan alınan bilgilerin dışında bir şey yapıldığı an zaten muska bozulur. İşlem de böylece çöpe atılmış olur. Bunun olmaması için kısmet açma muskası yaptıranların çok dikkatli olması gerekir.

Sizde kısmet açma büyüsü ile ilgili yorumlarınızı sayfamızda tavsiye olarak paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır. Küfür ve hakaret içeren yorumlar yapanlar yöneticilerimiz tarafından engellenecektir.

Kısmet açma büyüsünü nasıl yaparım?

Kısmet açma büyüsü sadece medyumlar tarafından yapılabilir.

Kısmetimi açarken ters teperek daha fazla kapatma durumum var mı?

Bu durum çok nadir görülen bir durumdur.

Kısmet açma muskasını üzerimde gezdirebilir miyim?

Kısmet açma muskasını üzerinizde gezdirebilirsiniz. Ancak evde yüksek bir yerde kalması daha faydalı olur.

kismet-acma-buyusu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu