Geri Getirme Büyüleri

Geri Döndürme Ritüeli

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli herkes tarafından yapılabilir mi? Geri döndürme ritüeli nedir? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli birçok medyum hoca tarafından günümüzde rahatlıkla yapılmaktadır. Özellikle kısa süreli ayrılıklarda etkili olan bu çalışma birçok insana adeta hayat vermiştir. Günümüzde ilişkiler de pek çok sorun sebebi ile ayrılıklar gerçekleşmektedir. Bu ayrılıkların bitmesi adına geri döndürme ritüeli işlemine başvurulur. Çoğu zaman da olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Burada önemli olan işleminizi yapacak tecrübeli bir medyum bulmaktır. Ayrıca geri döndürme ritüeli, gideni geri getirme büyüsü olarak anlaşılmamalıdır. Büyülerden çok daha farklı tekniklerle yapılır. Asla büyü sınıfına girmez. Medyumlar kendi geliştirdikleri tekniklerle eski sevgiliyi geri getirme ritüeli yaparlar. Geri döndürme ritüeli yapanlar aldıkları sonuçlardan sonra hayretler içerisinde kalabilirler.

Geri Döndürme Ritüeli Nedir?

Yaşanan ayrılıkların sonlandırılması adına, çeşitli resimler ve bilgiler ile uygulanan her uygulamaya geri döndürme ritüeli denir. Büyülere nazaran çok daha farklı aşamalarla yapılmaktadır. Eğer sevgiliniz veya eşinizle ayrıldıysanız anında geri getirme ritüeli yaptırmalısınız. Çünkü ne kadar erken yaptırırsanız sonucunu o kadar çabuk görürsünüz. Ayrılık süreleri uzayan ilişkilerde bu işlem biraz daha geç etki edebilmektedir.

Bir kişinin geri dönüş ritüeli etkisine girmesi için mutlaka sizinle geçmişte bir ilişkisinin olması gerekir. Geçmişinizin de gönül ilişkinizin olmadığı birisinde bu ritüel sonuç vermeyecektir. Özellikle birbirlerini kalpten seven, daha sonra ise sebepsiz yere ayrılan çiftlerde en hızlı geri getirme ritüeli denenmelidir. Çünkü birbirlerini daha önce seven kişilerde hızlıca etki görülür ve mutlu sona erken ulaşılır.

geri dondurme ritüeli

Geri Döndürme Ritüeli Kaç Günde Tutar?

Gideni geri getirme ritüeli büyülerin aksine daha erken sürelerde sonuç vermektedir. Genel de geri getirme büyüsü işlemleri 14 günde sonuç vermektedir. Eski sevgiliyi geri döndürme ritüelinde ise bu durum değişir. Yaklaşık olarak 8-12 gün aralığında tutma durumu vardır. Bu sürelerin dışına çıkılırsa medyumunuzla konuyu görüşmelisiniz.

İşleminizi yaparken oldukça sabırlı olmanız gerekmektedir. Medyumlar sizlere yapamayacakları işlemler hakkında çalışma başlattırmazlar.  Ritüeller diğer uygulamalara göre daha kolay gibi bilinse de öyle değildir. Sevgili döndürme ritüeli yapılırken de belli başlı zorluklar vardır. Medyumlara karşı bu konuda anlayışlı olmanız gerekir.

Bir diğer geri getirme makalemizi bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli Ne İşe Yarar?

Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli her anlamda insanlara fayda sağlar. Ayrılıkları bitirdikten sonra da insanların mutlu bir şekilde geçinmesine yardımcı olur. Çiftlerin aralarında geçen kırgınlıklara son verir. Mutlu olmaları için onlara muhteşem bir enerji verir. Kişileri dine yönlendirir ve dini görevlerini yerine getirmelerinde yardımcı olur.

Pek çok iyi yönüyle insanları cezbeden geri döndürme ritüeli, herkes tarafından mutlaka değerlendirilmelidir. Yaptıracağınız uygulamalarla hayatınızın ve ilişkinizin nasıl değiştiğini sizlerde çok iyi anlayacaksınız.

Giden sevgiliyi geri getirme ritüeli faydaları:

 • Öncelikle ayrılıkları bitirir ve bir daha ayrılık olmaması adına çiftler arasında muhteşem bir bağ kurar.
 • Ayrılıkların bitmesinden sonrada geri döndürme ritüeli insanların üzerinden elini çekmez ve aralarında geçen olayları unutturur.
 • Özellikle çok ufak tefek problemlerden sorunlar çıkaran çiftlerin işine yarayacak bu ritüel, küçük çaplı tartışmaları bitecek hale getirir.
 • Aile içinde huzurlu bir şekilde yaşanılmasını sağlar.
 • Gerçek bir aile ortamı sağlar ve bu ömür boyu sürer.

Eski Sevgiliyi Pişman Etme Duası

Medyumlardan ziyade sizde sevgilinizi geri getirmek adına bazı dualar okuyabilirsiniz. Bu duaların okunma saat ve günlerine çok dikkat etmeniz gerekir. Şansınız ne kadar medyum çalışmalarına göre az olsa da, Allah’tan ümit hiçbir zaman kesilmez. Eski sevgiliyi pişman etme duası olarak her hoca farklı önerilerde bulunur. Siz bu önerilerden en uygun olanları seçip okumalısınız.

Genel olarak Fatiha suresi eski sevgiliyi pişman etme duası olarak bilinir. Ayrıca çevir gel duası da bu anlamda okunabilir. Aşağıda sizler için sevgilinizi pişman ettirecek duaları paylaştık. Lütfen okuyun.

Eski sevgiliyi pişman ettirecek dualar:

 • Çevir gel duası.
 • Fatiha suresi.
 • Nas suresi.
 • Bakara suresi.

Sizde bu dualardan bildiklerinizi alıp, duanın okunmasına uygun gün ve saatlerde okumalısınız. Hiçbir sonuç alamazsanız tecrübeli medyumlarla görüşüp bu konuda destek alabilirsiniz.

Denenmiş Aşk Ritüelleri Neler?

Denenmiş aşk ritüelleri olarak ilk bilmeniz gereken geri döndürme ritüelidir.  Eğer arada bir ayrılık var ve denenmiş aşk ritüellerinden birini denemeniz gerekiyorsa eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli yaptırmalısınız. Ortada bir ilişki yok ve sadece platonik bir aşıksanız bağlama ritüeli sizin işleminize uygun olacaktır.

Bu durumları medyumlara bildirmemeniz durumunda işlemleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Örneğin platonik bir insan kesinlikle geri döndürme ritüeli işleminden sonuç alamaz. Medyuma kişiye platonik aşık olduğunu bildirip o şekilde işlem yapmasını istemelidir.

Üç Gün İçinde Yapılan Gideni Geri Getirme Ritüeli

Gideni geri getirme ritüeli çok kısa sürelerde sonuç vermesiyle bilinir. Bu sürenin üç güne kadar inmesi, insanlar tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Bir o kadar da mutlu olmalarını sağlar. Özellikle aceleci kişiler üç gün içinde sonuç almak adına bu uygulamadan faydalanırlar. Ancak üç gün içinde yapılan gideni geri getirme ritüeli her medyum tarafından yapılamaz. Çok zorlu süreçleri vardır.

Üç günde yapılan bu ritüelde medyum hocalar üç gün üç gece kişilerin birleşmesi adına çalışma yaparlar. Uzun süren gecelerin ardından üç günde mutlaka sonuç verilmektedir. Sizde iyi bir medyumla üç gün içinde sonuç alabilirsiniz.

Ritüeller gerçek anlamda sonuç verir mi?

Yapılan tüm ritüel işlemleri doğru şekilde uygulandığı takdirde sonuç verir.

Geri döndürme ritüelinden sonuç alan var mıdır?

Bu işlemden faydalanıp sonuç alan bir çok insan vardır ve hatta site yorumlarından onlara ulaşabilirsiniz.

Herkes bu ritüelden faydalanabilir mi?

Evli bekar sevgili tüm kişiler bu ritüelden faydalanabilirler.

 

İlgili Makaleler

15 Yorum

 1. Geri döndürme ritüeli yaptırmak istiyorsanız mutlaka nadir hocayla görüşmeden hiçbir hocayla görüşmeyin derim kendisi o kadar ilgi ve alakalıki ne zaman yazsam her soruma her zaman cevap veriyor her zaman ulaşabiliyorum kendisi şok Babacan birisi bir abi gibi yaklaştı çalışmamı da samimiyetine inanarak başlattım ve iyi ki başlattım ben bu anı bekliyordum sonuç alınca yorum yapacam dedim ve sonuç aldım rabbime şükürler olsun bu yorumu bana yaptırdı nadir hocam çok sağol

 2. Geri döndürme büyüsünden ziyade ritüeli tercih ettim aslında biraz çekindiğim için bunu tercih ettim iyikide etmişim gerçekten çok güzel sonuç aldım ben bu kadar kısa sürede eşimin eve geleceğini tahmin etmezdim çünkü gözü ne beni ne çocukları görüyordu resmen içine cin girmiş gibiydi ama bu ritüel sayesinde gerçekten ilk evlilik yıllarımıza döndüm nadir hocam gerçekten çok sağol Allah senden razı olsun bana bu günleri yaşattın Allah ne muradın varsa versin hocam iletişim numarası nadir hocanın yazıyorum 05316328847

 3. Geri döndürme ritüeli yaptırdım sonuç aldım. O kadar hocanınn yapamadığını nadir hocam 12 günde yaptı Allah senden razı olsun nadir hocam. Allah ne muradın varsa versin senin. Hocam geri getirme konusunda bir numara başka birşey demiyorum bana hayırlı geldi inşallah size de gelir. Ben numarasını da yazim belki zor durumda olan arkadaşlar vardır ararlar: 05316328847

 4. Arkadaşlar eğer sorununuz sevgilinizden veya eşinizden ayrılmaksa mutlaka nadir hoca ile bir görüşün derim. Kendisiyle konuşur konuşmaz işlemi yapabileceği hissine kapılıyorsunuz zaten. Kendinden o kadar emin bir hoca ki ne dediyse oldu allahım bin kere razı olsun nadir hocadan. Ben kendisinden de izin alarak numarasını da bırakıyorum belki sizde ararsınız 0531 632 8847

 5. Iki yıllık bir ilişkim vardı. Çok saçma sebeplerden dolayı ayrılmıştı benden. Ne yapsam ne etsem geri dönmedi. En son nadir hoca ile görüşmeye başladım ve geri döndürme ritüeli yaptırmaya karar verdim. Işleme başladıktan sonra sevgilime büyü yapıldığını söyledi nadir hoca. Zaten Bende bu durumdan şüpheleniyordum çünkü sevgilim bir anda değişmişti. Neyse büyüyü kaldırıp sevgilimi bana geri getirdi nadir hoca. Allah senden razı olsun nadir hocam. Nadir hocanın numarası 0531 632 8847

 6. Nadir HOCAM ALLAH senden razı olsun Allah ne muradın varsa versin. Geri getirme yaptırdım nadir hoca sözünü tuttu ve işlem olumlu bitti arkadaşlar. Nadir hocam gerçekten ne dediyse oldu allah bin kere razı olsun

 7. Mrb ben izmitten Meyse. 5 yıldır her anımı birlikte geçirdiğim sevgilim benden soğuduğunu artık istemediğini söylemişti. İnanın ne yapacağımı şaşırdım. Çünkü herseyin guzel gittiğini sanıyordum resmen kandırılmışım. Ama onu çok sevdiğim için buna razı gelip nadir hocaya ulaştım onu yeniden istediğimi söyledim. Benimle cok ilgilendi hem motive edip hemde işlem yaptı. Hocama burdan çok teşekkür ediyorum insallah görürsünüz hocam. Önümüzdeki ay nişanım var. Allah razı olsun

 8. 2 yıldır birini seviyorum ama kızın çok gelgitleri var bi benimle konuşuyor istiyor gibi sonra konuşmak istemiyor yapamam diyor ne diyeceğimi şaşırdım artık nadir hocaya ulaştım sorunlarımı anlattım bir haftadir irtibattayız insallah hersey iyi olacak hocama çok güveniyorum.
  0531 632 8847

 9. Selamlar herkese. Bu işlerle çok haşır neşirim bir çok hocayla çalıştım ismini vermicem. Hepsinde de olumsuz sonuç aldım. Kocamla aram daha kötü oldu. En son Nadir hocayı buldum kendi kendime dedim ki son kez bu hocayı denicem Buda olmazsa birakicam demiştim çok şükür nadir hoca yüzümü kara çıkartmadı. Boşanma aşamasında olduğum kocam davayı geri cekti. Yeniden denemeye karar verdik. İki tane de çocuğumuz var. Hocam allah razı olsun
  İsteyen olursa nadir hocamın teli 0531 632 8847

 10. Arkadaşlar büyü yaptırmanıza gerek yok ben ritüel ile büyü olmadan nadir hocaya işlem yaptırdım ve sonuç aldım kendisine büyü istemediğinizi ritüel istediğinizi belirtin kendisi yapıyor zaten çok memnunum şuan benden ayrılan yüzümü görmek istemeyen sevdiğim kişi yanımda ve hiçbir sorun da yok Allah’a şükürler olsun çok teşekkürler nadir hocam

 11. Geri döndürme ritüelinde dün sonuç aldım abgar hocam sana sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum bu süreçte hep yanımda oldu ve verdiği sözü tutup nişanlımı bana geri getirdi duacınızım hocam abgar hocanın numarasını bırakıyorum belki başkaları da yaptırır 0536 484 8730

 12. Abgar hocam ile çalışıyorum ve kendisi olmadan ilgili ve alakalı ki çok memnunum kendisinden 8. Günüm şuan ve benim yüzümü bile görmek istemeyen çocuk benim engelimi kaldırdı ve mesaj attı şuan tam olarak sonuç almayı bekliyorum abgar hocam gerçekten çok iyi çok numarası 05364848730 bu arkadaşlar

 13. Geri döndürme konusunda pek çok hocayla çalışmana rağmen alamadığım sonucu ben nadir hoca ile aldım ilişkim 4 yıl sürmüştü bir anda çok saçma nedenlerden dolayı ayrılık gerçekleşti tüm çabama rağmen geri gelmedi, sonra nadir hoca çıktı karşıma yaptığı işlem ile 4 yıllık sevgilimi geri getirdi ve şuan sorunsuz ilerliyoruz allaha şükürler olsun ki nadir hocanın numarasını yaşıyorum belki başka arkadaşlar da arar konuşur 0531632 8847

 14. 3 yıl sorunsuz ilerleyen bir ilişkim vardı en son adını koyduk ve nişanlandık. Daha sonra nişanlımın ailesi ile sorunlar yaşamaya başladım ve beni istemediler. Bir anda çocuğu benden uzaklaştırdılar. Nişanlım benden sebepsiz yere nefret etmeye başladı. Daha sonra bir arkadaşım vasıtasıyla nadir hoca ile tanıştım kendisi benim için işleme başladı ve sonrasında nişanlıma benden soğuması için büyü yapıldığını söyledi. Büyüyü kaldırması için anlaştık ve kaldırdı şuan nişanlımla tekrar barıştık ve benim için ailesine rest çekti çok mutluyum nadir hocam sağolsun çok mutlu etti beni nadir hocanın numarasını yazıyorum belki size de lazım olur arkadaşlar 0531 632 88 47 medyum nadir hoca

 15. Merhaba arkadaşlar ben Diyarbakır’dan Rojin eski sevgilim ne yaparsam yapim benimle görüşmek istemiyordu. Onu o kadar çok seviyordum ki hayatında biri olmasına rağmen onu tekrar istiyordum en son çareyi geri döndürme ritüeli yaptırmakta buldum iyikide yaptırmışım nadir hoca sayesinde bu işlem ile eski sevgilim kendiliğinden bana geldi üstelik yalvararak gelmesi çok şaşırtıcıydı nadir hocadan bu işlem sonrası çok etkilendim kendisi gerçekten büyük ilim sahibi bir hoca isteyenler için numarasında bırakacam arkadaşlar 0531 632 8847 medyum nadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu