Geri Getirme Büyüleri

Fotoğrafla Sevgiliyi Geri Getirme

Fotoğrafla sevgiliyi geri getirme ve bir çok geri getirme işlemi için yazımızı okuyabilirsiniz...

Sevgi ve aşk doğanın gerçek ve var olan bir kanunu. İnsanın bir aşkı kaybetmesi ise ona dünyanın sonu gibi gelebilir. Kalbinizde kocaman bir boşluk oluşur. ÜSevdiğiniz insanın hep tanınızda var olmasını istersiniz. Karşı cinsi hep sevme çabası içindeyiz. Sevdiğimiz insanı da elimizde tutmak isteriz.

Başka biriyle olmasını istemeyiz. Olur da sevgiliniz sizi terk ederse ümitsizliğe kapılmayın. Giden kişiyi size tekrar getirebilirsiniz. Tabii bu olay birçok aşamadan geçmektedir. Mesela fotoğrafla sevgiliyi geri getirme büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyü seven birçok insanı birbirine geri bağlamıştır.

Deneyen insanlar faydasını görmüştür. Diğer bir seçenek ise geri getirme tılsımı. Sadece sevgilisi olanlar için değil eşi olanlar için de gerekli bunlar. Eşiniz de sizi terk etmek istiyorsa eşi geri getirme büyüsü de yapabilirsiniz. Artık sevgilinizi ve eşinizi geri getirmek çok kolay. Gelin teker teker size gerekli olan ve yararı dokunacak konulardan bahsedelim.

Fotoğrafla Geri Getirme Büyüsü

Yapılacakların arasında ilk geleni fotoğrafla geri getirme büyüsüdür. Bir kişinin vermiş olduğu karar sonrasında o karardan sönmesini sağlamak amacı ile geri döndürme büyüsünü medyumlar yapar. Bu büyü için oldukça farklı nesne ve teknik kullanmaktadırlar. Sevgiliyi geri getirmek için fotoğraf kullanılır mı kullanılırsa işe yarar mı gibi sorular sıkça sorulmakta. Bu iş şu şekilde gerçekleşir.

Gitmiş olduğunuz medyumlar sizi terk eden kişinin resimlerine bakarak üstüne okudukları duaları ile istenen enerjileri koşa zamanda o kişinin üstüne musallat edebilir. Bu nedenle gitmiş olduğunuz medyum gerçekten bilgili, donanımlı ve güvenilir olmalıdır.

Bu büyüyü sağlamak için okunan duayı doğru şekilde okumalı ve işlem sırasında istenilen kişinin ismi sürekli anılmalı. Birçok medyum bu konuda çok ustalaşmış durumda. Bu işlemler yapılırken çok sabırlı olmanız gerekmekte. Medyumlar okudukları duaları diğer dünlerde de okumalıdır. Bu işlemi sık sık birçok kişi yaptırmaktadır.

Sevdiğini Geri Getirme

Sevdiğiniz insanı geri getirmek ister misiniz? Bu konuda önemli olan husus inançlı ve sabırlı olmanız. Az önce de bahsettiğim gibi işinin ehli olan medyumlara gitmelisiniz. Bu medyumlar her zaman kapılarını size açacaktır.

Edilen dualar doğru şekilde edilmeli. Doğru kişiye gidilmeli ve geri gelmesini istediğiniz sevgilinizden emin olmalısınız. Çünkü sevdiğini geri getirme büyüleri çok kısa zaman içinde gerçekleşir. Bu da sizin yararınıza olur. Bilinçsiz hiçbir işlem yapmamalısınız. Atmış olduğunuz her doğru adım sizin lehinize olacaktır.

Yüzyıllar boyunca süre gelen bir konudur sevdiğini geri getirme. Yapmanız gereken medyumlar hakkında güzel bir araştırma yapmak. Güzel sonuç alacağınıza inanmak. Gerekli olan her şeyi eksiksiz yerine getirmek olacaktır. Bu sayede yapılan birçok işlemin geri dönüşü çok güzel olacaktır. Bu işlemler olduktan sonra sevdiğiniz size geri gelecektir.

Enerji İle Sevgiliyi Geri Getirme

Evrene enerji göndererek birçok şeyi geri getirebilirsiniz. Mesela sevgilinizi. Doğa enerji üstüne kurulmuştur. Büyü yapmak istemiyorsanız eğer enerjinize güvenin. Evrene gönderilen her enerji size güzel geri dönütlerle gelecektir. Gelmesini istediğiniz kişiyi düşünüp gözlerinizi kapatın.

Şu an bile bunu okurken birini düşünüyorsunuz. Gözünüzün önünde canlanan kişiyi düşünün ve güzel dileklerde bulunun. Enerjinizi ve odağınızı tam olarak o kişiye vermelisiniz. Evrene yüksek enerji verirseniz arzu ettiğiniz şeyleri kendinize çekersiniz. Bunu yaparken ne istediğinizi ve ne olmasını istediğinizi bilmeniz çok önemli. Ama her zaman olumlu düşünmelisiniz. Evren elbette size olumlu yanıt verecektir. Evren sevgi doludur ve sevgilinizi ondan isteyiniz.

Bağlama büyüsü ile ilgili yazımızı okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/baglama-buyusu-nedir

Eşi Geri Getirme Büyüsü

Büyük bir aşkla başladığınız evliliğin sonu bazen hüsran olabilir. Sizi bırakıp giden eşin geri gelmesi için neler yapabilirsiniz bunlardan söz etmek istiyorum. Gitmiş olan eşi geri getirebilmek için birçok ritüeller mevcuttur. Kadınların böyle durumlarda ilk başvurduğu şey dualar ve büyülerdir.

Büyü yaptırmak istiyorsanız eğer çok güvenilir ve bilgili medyumdan yardım alabilirsiniz. Eşinizin gelmesi için birçok aşamalı durumdan geçebilirsiniz. Yine araştırma yapmalı ve uzman medyumlara başvurmalısınız. Çok da kolay bir aşama değildir eşi geri getirme büyüsü. Bu büyüyü yaparken Tılsımlı sözler söylenir ve ruhani varlıklar işin içine girer.

Yani bu sebepten işin ehli olan medyuma gitmelisiniz. Çünkü büyü yaparken cinler çağrılmakta. Bu ritüeller giden kocanın yani eşin geri gelmesini sağlar. Bu büyüler yapılırken muhakkak doğru şekilde yapılmalıdır. Aksi halde sizin zararınıza şeyler olabilir. Bu büyüler oldukça kuvvetlidir. Büyüler sayesinde size imkansız gibi gelen olaylar imkanı hale gelebilir.

Geri Getirme Tılsımı

Giden sevgiliyi geri getirmek için yapılan büyülerin yanı sıra aşk tılsımı da yapılmaktadır. Bu geri getirmek için yapılan tılsım büyü kadar etkili değildir. Ama yine de etkisi vardır. Adı gibi tılsımın insanları etkileyen bir yanı vardır. En zararsız geri getirme işlemi şüphesiz geri getirme tılsımıdır. Bu da insanların hoşuna girmektedir. Birçok kişi büyüden korktuğu için geri getirme tılsımını tercih etmektedir. Genellikle orta yaş insanları tercih eder. Bir sürü insan bu güçten yardım alıp giden sevgilisine kavuşmakta.

geri-getirme-tilsimi

Sevgiliyi Geri Getirme Meditasyonu

Bilindiği üzere meditasyonun her konuda yararı vardır. Meditasyon için en gerekli olan şey konuya odaklanmanız gerek. Sevgilinizi geri getirmek için meditasyona başlayınız. Başlamadan önce sevgiliniz ile olan sorunlarınızı düşünün ve onları kafanızdan silin. Bir nevi yaşamış olduğunuz tüm kötü olayları aklınızdan silin. Kötü olayları düşünmemek en yaralı meditasyonlardan biridir.

İlişkinizde ne kadar kötü olay yaşarsınız bunu düşünün. Korku kotanız bu sayede bitmiş olacak. Daha sonra ilişkinizde bunları düşünmeyeceksiniz. Kafanız rahat olacak. İlişkinizde yaşamış olduğunuz mutlu anları gözünüzde canlandırın.

Gözünüzü kapatın ve hayal edin. Sevgilinizi düşün, resmini gözünüzün önüne getirin. Olmayacak, geri gelmeyecek korkusuyla başlamayın meditasyona. İnançlı ve sabırlı olun. Evrene güzel mesaj gönderin ki meditasyonunuz gerçekleşsin.

Manevi Bilge Anında Geri Getirme

Manevi Bilge ritüelleri genellikle birçok büyüyü içinde barındırmakta. Birçok dallara ayrılmaktadır. Sabun ile sevgilinizi geri kendinize bağlayabilirsiniz. Çok güçlü bir yöntemdir. Sevgiliniz anında geri gelebilir. Kaşık sayesinde de sevgilinizi anında geri getirebilirsiniz. Ve zeytinyağı ile de ritüel yapabilirsiniz. Manevi Bilge anında yapılan ritüeller çok daha fazla yararlı olabiliyor.

Eski Sevgiliyi 1 Günde Geri Getirme

Eski sevgiliniz hemen mi gelsin istiyorsunuz. İşte tam olarak doğru yerdesiniz. Giden sevgiliyi hemen özlemiş olabilirsiniz. Hemen gelsin de istiyor olabilirsiniz. Bunların en büyük çözüm yolu belirli dualardan geçmektedir. 1 günde sevgiliyi geri getirme duasının adı çevirgel duasıdır.

Bu dua giden eşi ve giden sevgiliyi anında getirmek için kullanılır. Bu dua sayesinde sevgilinizi anında geri getirteceksiniz. Duanın tarihi çok eski zamanlara dayanmakta. İçinde ayetlerin bulunduğu Türkçe bir duadır. Bu duayı genellikle kadınlar okumaktadır. Çevirgel duası toplam 4 bölümden oluşur.

Bu duayı sabah namazında okumanız daha yararlı olacaktır. Fakat alimler ise yatsı namazından sonrasını uygun bulmakta. Hangi zaman aralığında okumak size kalmış. Duanın etkisine inanmanız gerekiyor. Bu duayı okumaya başlayınca etkisini fark edeceksiniz. 1 günde sevgiliniz gelecektir. Ve daha kuvvetli olması için 7 gün okumalısınız.

Fotoğrafla sevgiliyi geri getirme işlemi gerçekten etkili mi?

Fotoğrafla yapılan geri getirme işlemleri yıllardır kullanılmaktadır ve gerçekten çok etkilidir.

Fotoğrafla geri getirme yaptırmak istersem sevdiğimin resmi gerekli mi?

Fotoğrafla yapılan geri getirme işlemlerinde hem sizin hem de getirmek istediğiniz kişinin resmi gereklidir.

Sevdiğimin anne adını bilmiyorum ne yapmalıyım?

Bu konuda medyumlar sizlere gereken desteği sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

16 Yorum

 1. Ben geri getirme tılsımını denedim ve etkisini çabucak gördüm. Bazı arkadaşlar fotoğrafla geri getirmeyide çok övüyor ama bilmiyorum o konu hakkında bilgim yok.

   1. Evet bacım gerçekten ben kendim Cahit hocayla çalıştım 2 senedir ayrı kaldığım ve peşinden koştuğum adam kendisi bana mesaj attı Cahit hoca sayesinde

 2. Bende Cahit hoca diyorum adam zaten kendi hesap numarasını veriyor ve konuşmaları da bu işi gerçekten yaptığını gösteriyor

  1. Bende Cahit hocayla çalıştım malzemecininn hesap numarasını verdi. Başlarda tereddüt ettim ama yok adam işinde on numara hesap numarası farketmiyor yani gerçekten harika bir hoca Cahit hoca

  2. Muazzez hanım kendi hesap numarasını bana vermedi malzemecinin hesap numarasını verdi ama bir sorun olmadı çok şükür Cahit hocayla bende geri getirme işleminden sonuç aldımm Allah Cahit hocadan razı olsun hatta aramak isteyenler için numarasını bırakıyorum 0538 747 21 74

   1. Kardeşim hesap numarasına takılmayın adam işinde artık usta gibi birşey olmuş geri getirme denildiği zaman akla gelen hoca direk Cahit hoca oluyor

    1. Evet bende anlamıyorum insanları ypk şu hesap numarası yok bu hesap nosu adam işinde bir numara başkasının hesabını verse nolur vermese nolur sen sonucuna baksana kardeşim

 3. Selamlar Cahit hoca ile çalışma yaptım ve 3 senedir ayrı olduğum eşim geri geldi. Üstelik kendi aradı kendi yazdı beni engelleyen adam bir anda peşime düştü Cahit hocam Allah senden razı olsun

 4. Selam arkadaşlar bundan iki sene önce çok güzel bir ilişkiye başladık ve daha sonra nişanlandık şu zamana kadar herşey çok güzel giderken nişanlım bir anda değişti ve benden soğuduğunu nişanı atmak istediğini söyledi. Napacağımı şaşırdım aileme söylemeye çok utandım bekledim ve daha sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cahit hoca ile geri getirme ve bağlama işlemi yaptırmaya karar verdin tek umudum buydu çünkü ayrıldığımızı daha aileme bile söyleyememiştim. Ama Allah’a şükürler olsun Cahit hoca yaptığı işlemle nişanlımı bana eskisinden daha bağlı şekilde getirdi şuan düğün günümüzü bile aldık herşey için teşekkürler Cahit hocam. Bu arada Cahit hocanın numarası: 05387472174

  1. Medine abla senin sayende bende Cahit hocayla tanıştım yorumundan numarasını alıp aradım kendisini. Bende senin gibi nişanlımdan ayrılmıştım ama Cahit hoca sayesinde tekrar birleştim. Allah senden de Cahit hocadan da razı olsun abla Allah’ıma şükürler olsun

 5. 4 yıldır evliydim bunun son 3 ayı eşimden ayrı geçti. Eşim ne yaparsam yapim birleşmek istemedi. Adeta içine başka birisi girmişcesine hareketler yapıyordu. Sonrasında Cahit hocayla tanıştık Cahit hoca eşimin üzerinde büyü olduğunu kaynanamın eşimi benden ayırmak için büyü yaptırdığını söyledi. Duyduklarıma inanamadım kaynanam başlarda bizim evlenmemizi istemedi ama sonradan kabullenmişti diye biliyordum meğerse içinde kin yapmış. Cahit hocam büyüyü kaldırıp bize birde koruma yaptı Şuan evliliğim eskisinden de iyi durumda devam ediyor Cahit hocanın numarası: 0538 747 21 74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu