Genel Bilgiler

Cin Büyüsü Yapılma Amacı

Cin büyüsünün yapılma amacı hakkında her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

İnsanlık adına kullanılan birçok büyü olduğunu hepimiz biliyoruz. Fakat bunların arasında öyle tehlikeli olanları var ki, insanlara verdiği zarar ve tahribatın haddi hesabı yoktur. Bazı tehlikeli büyüler, insanların ruhuna bir çivi gibi yapışır ve o ruhu asla terk etmez. Cin büyüsü bunlardan birisidir. İnsanlara akıl almaz zararlar verebilir. Sonucu çoğu zaman insanları ölüme götürmüştür.

Cinler ile yapılan büyüler çoğu zaman kötü niyetle şeytani olarak yapılmaktadır. Çok nadir iyi niyetle yapılsa da, cinlerle yapılan hiçbir büyüye iyi denmez.  İnsanlar içlerindeki kötülüğü kontrol edemediklerinde böyle tehlikeli büyüleri yaptırabilirler. Aslında böyle zararlı büyüler dönüp dolaşıp yaptıran da bulmaktadır. En az yapılan kadar yaptıranlar da büyük zararlar görürler.

Cin Büyüsü Mantığı

Cin büyüsü bir çeşit musallat büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyüde insanlara büyü yoluyla cin gönderme işlemi yapılmaktadır. Cinler bu büyü ile insanların bedenine girer ve ona zarar verecek şeylere yönlenmesini sağlar. Aşırı derecede acı veren bir büyü olduğu için çoğu insan bu acıya dayanamayıp ölür.

Mantık olarak bakıldığında kişileri lanetleme adına yapılmaktadır. Birçok medyum cin ile yapılan büyüleri yapmaktan kaçınır. Ancak yine de cin büyüsü yapan medyumlar bir hayli fazladır. Günümüzde insanları ayırma ve eşleri boşandırma adına da kullanılabilir.

Cin Büyüsü Yapılanlara Neler Oldu?

Cin büyüsü yapılan insanlar birçok anlamda hayatlarında huzursuzluk yaşadılar. Yaşadıkları acılar karşısında psikolojik olarak da büyük çöküntülere uğradılar. Ancak bu büyüden kurtulup normal hayatına dönen insanlar da olmuştur.

Cin büyüsü yapılanların başına gelenler şunlardır:

 • Birçoğu psikolojik olarak yerle bir olmuştur. Yaşadıkları travmaları atlamamışlardır.
 • Bazıları akıl hastanelerinde hayatlarını sürdürmektedirler.
 • Evli olanların evlilikleri son bulmuştur ve bir daha evlenememişlerdir.
 • Bazı kişilerde bu boyut daha ötelere gitmiştir ve kendi canlarına kıymışlardır.
 • Pek çoğu da insanlara zarar verdikleri için cezaevlerine düşmüştür.
Geri döndürme ritüeli ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/geri-dondurme-ritueli

Kendime Cin Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Bazı zamanlarda cinler ile yapılan büyüler fark edilebilir. Bu durum bazen cinler tarafından bazen de hocalar tarafından anlaşılır. Cinler insanları daha fazla korkutmak amacıyla kendilerini insanlara gösterebilirler. Fakat bu durum her zaman olmaz. O yüzden kendime cin büyüsü yapıldığını nasıl anlarım diyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyunuz:

 • Bir kimse güneşe çıkmak istemezse ve güneşten nefret ederse cin büyüsü yapıldığı anlaşılır.
 • Ezan sesinden korkup duymak istemeyen kişilerde cin ile yapılan büyülere maruz kalmışlardır.
 • Ayrıca gece dışarı çıkma hissi ve gece uyumayanlarda cin büyüsüne maruz kalmıştır.
 • Kendi ailesindeki kişilerden nefret etme ve onlara zarar vermek isteyenlerde kendilerine cin büyüsü yapıldığını anlayabilirler.

Yukarıda yazanlar cin büyüsü belirtileri olarak bilinmektedir. Bu belirtileri gördüğünüz anladığınız takdir de mutlaka işinin ehli bir medyumla iletişime geçmelisiniz.

Cin Büyüsünü Üzerimden Nasıl Kaldırırım?

Üzerinizden cin büyüsü kaldırılması için öncelikle kendinize cin ile yapılan büyülerin yapıldığını anlamanız gerekir. Bunun içinde mutlaka iyi bir hocayla iletişime geçmelisiniz. Kendi kendinize bu duruma karar verip işlem yaptırmanız son derece yanlıştır ve tehlikelidir. Ancak yine de bu konuda sizler için aşağıda bazı tarifleri paylaştık.

Üzerinizdeki cin büyüsü nasıl bozulur:

 • Öncelikle kişiye abdest aldırılır.
 • Daha sonra eli kolu bağlanır ve birisi karşısında bir süre kuran-ı kerim okur.
 • Daha sonra cin çıkarma duası okunur.
 • Bu dua durmadan sürekli tekrarlanmalıdır.
 • Üç harflilerin çıkması sırasında kişi çok hareketli olabilir bu durumdan korkulmaması gerekir. Bu durum cin çıkarmanın işe yaradığı anlamına gelir.
 • Cin çıkarma duası bittikten sonra kişinin başında tekrar bir süre kuran-ı kerim okunur.
 • Bir süre sonra ise işlem bitmiş olur.

Cin Büyüsü Kimlerde Tesir Gösterir?

Cin büyüsü tesirleri saymakla bitmez. Ve birçok insanda etkiler görmektedir. Gören duyan ve koku alan tüm insanlara tesir göstermektedir. Müslüman olan ve olmayan herkeste tesir göstermesiyle meşhur bir büyüdür. Her büyü Müslüman olmayanlar da tesir göstermeyebilir. Ancak cin büyüsü insan da din veya ırk ayırt etmez.

Kişilerin ruhuna hükmeder ve tesiri uzun yıllar boyunca görülür. Özellikle yaşlı insanların irade gücü daha düşük olduğu için onlarda daha çabuk tesir gösterebilir. En zor tesir gösterdiği yaşlar ise çocukluk yaşlarıdır. Cin büyüsü belirtileri ve tesiri çocuklarda çoğu zaman görülmez.

cin-ile-yapilan-buyuler

Cin Büyüsü Aşık Etmek İçin Kullanılır Mı?

Cin büyüsü genel olarak kötü niyetle ve şeytani olarak kullanılmaktadır. Ama yine de bazen iyi niyetle kullanılabildiğini söylemiştik. İyi niyetle kullanıldığı zaman Müslüman cinlerle çalışılması gereklidir. Çünkü sadece Müslüman cinler iyi niyetle yapılan büyülere yardım ederler.

Cin büyüsü aşık etmek içinde rahatlıkla kullanılabilir. Burada irtibata geçecek Müslüman cinlerin kabilesi çok önemlidir. Bu kabilenin daha önce cin ile yapılan büyülerde aşık etme işlemlerinde medyumlara yardımcı olmuş olmaları gereklidir. Bu cinleri de sadece medyumlar bulabilmektedir.

Evde Cin Çağırma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnsanlar çoğunlukla merakından dolayı evde cin çağırma işlemi yapmak isterler. Burada en çok bilinen ritüel kahve fincanlarıyla cin çağırmaktır. Ancak bu durum son derece tehlikeli ve yanlıştır. O yüzden bu tarz şeylere girişmemek gerekir.

Yapılacak herhangi yanlış bir durumda ev halkı ağır ve derin zararlar görebilir. Hatta musallat büyüsüne varan sonuçlara bile maruz kalınabilir. Yani bu durumda kendinize yanlışlıkla musallat büyüsü yaptırmış olursunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Cin büyüsü aşık etme amacıyla kullanılır mı?

Cin büyüsü işinin ehli medyumlar tarafından yapılırsa aşık etme amacıyla da kullanılabilir.

Cin büyüsü musallat büyüsü mü?

Cin büyüsü net olarak bir musallat büyüsüdür.

Cin büyüsü ile eşleri ayırabilir miyim?

Cin büyüsü ile evli bekar fark etmez tüm çiftler ayrılabilir. Bir daha asla bir araya gelemezler.

Ben cin büyüsünü bozabilir miyim?

Cin büyüsünü kendiniz bozmaya kalkmayın. Başınıza düzelmeyecek işler açabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu