Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü sizden nefret eden insanları bile size bağlayabilir etkileri oldukça kuvvetlidir. Bağlama büyüsü ile ilgili her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

Bağlama büyüsü karı koca arasındaki dargınlığı, kırgınlığı, soğukluğu düzeltir ve iyi hale getirir. Birbirlerini sevmeyen veya dargın bulunan karı kocaları bir araya getirir. Bu işlem aralarında geçimsizlik mevcut  olan karı koca arasını ıslah  etmek için oldukça uygun ve iyi bir çalışmadır.

Bu işlem özellikle evli erkekleri bağlar ve hanımlarına fazlasıyla düşkün eder. Hayatın en önemli meselelerinden biri, karı ve kocanın daima güzel geçinmeleridir. O yüzden işlemler yapılırken çok dikkat edilmelidir.  Eski zamanlarda çok tehlikeli yapılış şekilleri olan bu işlemler günümüzde kolay hale gelmiştir.

Ayrıca haneden biri karı kocaların haberi olmadan onlar için bu işlemi yaptırabilir. Karı kocaları barıştırmak aralarını bulmak maksadıyla onlara Allah rızası için bir iyilik yapma mümkün. O yüzden bu işlem çok geniş bir kitleyi kapsar. Her zaman araları bozulan çiftler bu işleme başvurmaz.

Yakınlarından evli olan kişiler arasında soğukluk hisseden bir çok kişi bağlama büyüsü yaptırmıştır. Ve bir iyilik yapıp çoğu kez evli çiftlerin aralarını düzeltmişlerdir.

Medyumlar çoğu zaman bu tarz iyilik içeren işlemlere olumlu bakmış ve öncelik tanımıştır. Eğer sizin de bir yakınınız evli veya nişanlı olduğu halde araları bozulmuşsa. Sizde bu işlemlerden faydalanıp onlara yardım edebilirsiniz. Üstelik işlemleri yaptırırken kimsenin haberi bile olmaz.

Medyumlar genel olarak bağlama büyüsü yaparken çok dikkat ederler. Çünkü işlem yapıldığı sırada kişiler üstünde ağırlık yorgunluk ve halsizlik hissedebilir. Medyumlar bu insanların o ağırlığı ve yorgunluğu hissetmemeleri için oldukça titiz bir şekilde çalışır. Ve işlemden en az şekilde hatayla çıkarlar.

Bu işlem sadece evli çiftler için değil nişanlı olan veya sevgili olan çiftlerin arasını bağlamak için de oldukça uygundur. Sevdiğinin ona karşı ilgi ve alakasından memnun ve tatmin olmayan bir kimse bu işlemi yaptırabilir. Böylece sevdiği kişinin ilgi ve alakasını fazlasıyla kazanır ve bu ilgi alaka ömür boyu kesilmeden devam eder. Etkisinin ömürlük olması bağlama işlemini yaptırmak insanlar tarafından oldukça tercih edilir. Sizde Bu işlemden faydalanmak isterseniz iyi bir bir hoca ile iletişime geçin.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Genel olarak sevgilerine karşılık bulamayan kişilerin kullandığı bir işlemdir. Ancak zaman zaman birbirinden ayrı düşen çiftler içinde kullanılabilir. Her işlem gibi bağlama büyüsü de oldukça zahmetli bir uygulamadır. O yüzden medyumları biraz zorlayan bir çalışmadır. Ancak çoğu medyum genel olarak bu işlemi tutturur. Bir çok kişi bu çalışmadan faydalanmıştır.

Bağlama büyüsü nedir denildiği zaman direkt aşk akla gelir. Bağlama büyüsü nedir sorusu aşk ile bire bir bağlantılıdır. O yüzden aşk bu işlemlerin çıkma sebebidir. Büyüler genel olarak aşk için tasarlanır ve ortaya çıkar.

Sevgilerine karşılık bulamayan kişiler son olarak bu yolu denerler. Son şanslarını her zaman bağlama büyüsünde kullanırlar. Geçmişte hemen hemen her insan  bunda başarılı olmuştur. Bir çok insanı birleştiren bir çalışma olan bağlama büyüsü çok kapsamlıdır. Yapılışının bir çok farklı özelliği vardır. Bunları ancak ilim sahibi medyumlar  bilirler.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bu işlemin bir çok belirtisi bulunur. Genel olarak medyumlar bu belirtileri sizlere söylerler. Çoğu belirti insanın doğasında  olan belirtilerdir. Ve kişi bu belirtileri hissedince kesinlikle büyü olduğunu anlamaz. Sadece işlemi yaptıran kişiye aşırı bir bağlılık ve sevgi hisseder. Ve bu sevginin tamamen kendi iradesi ile olduğunu düşünür. Hiç bir zaman tereddütte olmaz.

Çoğu insan büyü yaptırdığının anlaşılmasından korkabilir. Bu çok doğal bir şeydir. Kimse büyü ile birini kendine bağladığının bilinmesini istemez. Bağlama büyüsünün de en büyük özelliği budur. Kesinlikle yapıldığı anlaşılmayan bir işlemdir. Medyumların gizli ilim sözleriyle bu işlem çok etkili hale gelmiştir.

Belirtilerinin yanında büyük etkilere sahiptir. Bağlama büyüsü yaptıran kişi hiç bir zaman zarar görmez. İşlemleri gönül rahatlığıyla yaptırır ve sonuç alır. Önemli olan iyi bir medyum ile çalışmaktır. Bu medyumlara ulaşmak  için fazla araştırma yapmalısınız. Yorumları takip edip bu medyumlara ulaşabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Tutar mı?

Merak edilen en büyük sorulardan biri de budur. Tabi ki iyi bir çalışma ile bağlama büyüsü tutar. İşlemleri yapacak olan medyum burada çok önemli rol oynar. İşinin ehli bir hoca her zaman bu işlemden sonuç almıştır. Sizlerin iyi sonuçlar alması için bu medyumlar çok değerlidir. İyi bir çalışma yaptırmayı herkes ister. O yüzden araştırmalar yapıp bu medyumlara ulaşmak gerekir.

Bağlanma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusu sıkça sorulur. Bu soruya en doğru cevabı bulmak insanlar açısından büyük önem taşır. Bir çok medyum bu soru için farklı süreler söyleyebilir. Bunların arasından en doğrusunu seçmeniz sizin için önemlidir. Günlerin uzaması insanları sıkıntıya sokabilir. O yüzden medyumlar bunun olmaması için her şeyi yaparlar.

Bağlanma büyüsü kaç günde etki eder derseniz mutlaka bir cevap almalısınız. Bu sorunun cevabını veremeyen bir medyum işinizi yapamayacaktır. Size verilen bir süre mutlaka olmalıdır. Belirlenen sürelerin dışına çıkılmaması gereklidir. Çıkıldığı takdir de medyum ile iletişim haline geçmelisiniz.

Medyum işinin piri ise verdiği sürede zaten işlemi bitirecektir. Sizde bağlanma büyüsü kaç günde etki eder sorusuna cevap bulmuş olursunuz. Büyülerde genel olarak yaşanılan sorun süredir. O yüzden süreler medyumlar açısından da önemlidir. Bir medyum çalışmasını erken bitirip müşterisine kendisini göstermek isteyebilir. Bu durum insanlar açısından çok iyi karşılanır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çoğu insan bu işlemleri evde yapıp yapamayacağını merak eder ve araştırır. Hocalarla konuşmaktan çekinen insanlar evde kendi yapmak isteyebilir. Peki bunlar mümkün mü? Bu çok merak edilen soruları insanlar kendi kendilerine sürekli sorar. Ve bu işlemleri evde kendileri yapmak ister.

 1. Bağlama Büyüsü  Evde Yapılır Mı?
 2. Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

1- Bu işlemi evde yapmayı sakın denemeyin. Çünkü bu işlemleri evde yapmaya çalışanlar daha önce çokça olmuştur. Ve yaptığımız geniş kapsamlı araştırmalar sonucunda evde yapanlar hiç bir zaman sonuç alamamıştır. Üstelik bu işlemleri evde yapmaya çalışanlar kendilerine zarar vermişlerdir. Eğer bu işlemlerden faydalanmak istiyorsanız kesin olarak iyi bir medyum hoca ile iletişime geçmelisiniz. Ve işleminizi tecrübe, deneyim ve ilim sahibi bu insanlara yaptırmalısınız. Böylece işlemlerden kesin sonuç alabilirsiniz.

2-  Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Çoğu zaman insanlar bu soruların cevaplarını çok merak eder. Ancak istedikleri  gibi cevap bulamazlar. Bu çok normal çünkü bu işlem yapılırken oldukça fazla ve değişken yöntem bulunur. Aslında her medyum hocanın bu işlemleri yaparken kendine özgü tarzları olabilir. Günümüz de işinin ehli medyumlar kendilerini o kadar geliştirmişlerdir ki. Bu işlemleri yaparken hiç zorlanmazlar ve oldukça sakin kalırlar. Ve bu yöntemlerini sır gibi saklarlar. Bu hocalar arasında da normal meslekler de olduğu gibi bir rekabet olabiliyor. Bu yüzden herkes kendi yöntemini hiç bir zaman dile getirmiyor. Özellikle işinin ehli medyum hocalar yaptıkları çalışma ile ilgili bilgiler vermiyor. Çünkü günlerce bazen aylarca uğraşıp geliştirdikleri bu yöntemleri, başkalarının kolaylıkla kullanmasını istemiyorlar.

baglama buyusu

Dil Bağlama Büyüsü

Dil bağlama büyüsü dedikodulardan kurtulmak için kullanılır. Özellikle gelin kaynana arasındaki sorunları çözen bir ritüeldir. Bu ritüelin doğru kullanılması gerekir. Arkadaş ortamında arkasından konuşulan bir kimsede bu çalışmayı uygular. Genel olarak  dil bağlama büyüsü dedikoduyu tümden yok eder.

Dil bağlama büyüsü yapılırken iplerin sıkıca sarılması gerekir. Gevşek sarılan ipler çalışmanın gücünü azaltır. İpler koptuğu zaman çalışma bozulacaktır. Karı koca arasında da rahatlıkla kullanılan dil bağlama büyüsü çok faydalıdır. Karı koca arasındaki sorunları kavgaları azaltır. Eşinden kötü söz duyan bir kimse dil bağlama büyüsü yaptırabilir. Söylenen kötü sözler işlemden sonra sona erecektir.

Daha sonrasında ilişkilere daha mutlu bir şekilde devam edilir. İnsanlık adına dil bağlama büyüsü oldukça iyi anlarda ortaya çıkmıştır. Dil bağlama büyüsü çeşitlere ayrılmaktadır. Bu çeşitleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

 • Karı koca arasında kötü sözü önlemek için dil bağlama büyüsü kullanılır. Özellikle erkeklerin ettiği küfür ve kötü sözleri sonlandırır. Evliliklere umut ve ışık saçar. Dil bağlama büyüsü yapılan koca asla karısına kötü söz etmez.
 • Anlaşamayan kaynana gelin için de dil bağlama büyüsü uygundur. Birbirlerinin arkalarından konuşan gelin kaynanalara uygulanabilir. Böylece gelin ve kaynana arasında sorunlar ortadan kalkacaktır.
 • İş yerinde hakkınızda yapılan dedikodular için dil bağlama büyüsü yaptırın. Size çok fayda sağlayacaktır. Böylece daha huzurlu bir iş ortamı sizi bekler. İş yerinde huzurlu olan bir kimse işinde daha başarılı olacaktır.
 • Arkadaş ortamlarında yaptığınız hatalarla ilgili arkanızdan konuşabilirler. Bu konuşmalara son vermek isterseniz bu çalışmadan mutlaka yararlanın.
 • Özellikle sizi kıskanan insanların şerrinden korunmak için bu işlemi yaptırabilirsiniz. Size kıskançlıkla kötü sözler eden kişilere bu işlemi yaparak engel olun.

Sıcaklık Büyüsü

Sıcaklık büyüsü aralarında soğukluk olan kişilere uygulanır. Eşinin kendisinden uzaklaştığını  hisseden insanlar mutlaka sıcaklık büyüsü yaparlar. Böylece aralarındaki soğukluklar ortadan kalkacaktır. Daha iyi daha sıcak bir ilişki ortaya çıkacaktır. Sıcaklık büyüsü  uzakta ki birisi içinde yapılabilir. Uzakta olan bir kimse de bu işlemin etkisine girebilir.

Sıcaklık büyüsü yapılırken saat gece yarısından önce olmalıdır. Bu zaman diliminde yapılan sıcaklık büyüsü kısa sürede sonuç verir.  Sıcaklı büyüsü size asla sorun çıkarmaz. Gerektiği gibi yapılırsa asla soğuma gerçekleşmez. Kalıcılığı yıllar boyunca sürer. Daha önce sıcaklık büyüsü yapanlar çok fazla memnun kalmışlardır.

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü duaları çok eski kitaplarda bulunur. Bağlama büyüsü duaları için bu kitaplara ulaşmak gerekir. Bu kitaplar ise sadece özel medyumlarda bulunur. Bu medyumlar bağlama büyüsü dualarını herkesle paylaşmak istemezler. Bağlama büyüsü duaları  okunuş şekli olarak da çok farklıdır. Kendine has okuma tekniği olan dualardır.

Bağlama büyüsü dualarına ulaşmak için özel medyumlarla iletişim kurun. Onlardan bu duaları isteyebilirsiniz. Ancak işlem yapılırsa bağlama büyüsü duaları sizlere verilir. İşlem dışında bağlama büyüsü duaları kimseyle paylaşılmaz. Ancak  medyum çok yakınınız ise sizle bu duaları paylaşır.

Dualar okunmadan önce mutlak suretle işlem başlamış olmalıdır. İşleme başlamadan okunan bağlama büyüsü duaları etkili olmaz. İşlemin  genellikle ortalarında bu dualar okunur. Yerine göre işlemin sonunda da dualar okunmaktadır. Bunlarla ilgili doğru bilgiyi medyumlardan almalısınız.

Gideni geri getirme duası için bağlantıya tıklayın: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirmek-icin-dua

Eve Bağlama Büyüsü

Evlilikler de eşler dışarıya çok düşkün olabiliyor. Gezme dolaşma akraba ziyaretini sıkça yapabiliyor. Bu durumlar evliliğe olumsuz yönde etki etmektedir. Eşler birbirlerine gereken vakti ayırmazsa evlilik bitebiliyor. Bu durumu çok iyi ayarlamak her açıdan önemlidir. Ancak herkes bu durumu iyi ayarlayamaz. Buda evliliklerinde çatlaklar oluşturur.

Evde aile ile vakit geçirmek çok çok önemlidir. Bu durumun dışına çıkılması çocuklara da büyük hasar verebilir. Çocuklar anne babalarını evde yeterince göremezse mutsuz olurlar. Bu geleceklerine bile zarar verir. Okulda derslerinde başarısız olmalarını sağlar.

Eve bağlama büyüsü bu sorunların hepsini tümden çözecektir. Eve bağlama büyüsü kişiyi eve kesin bir şekilde bağlar. Eşlerden hangi taraf dışarıya düşkünse onun üstüne yapılmalıdır. Eve bağlama büyüsü mutlaka dozunda yapılmalıdır. Aksi olursa kişi işe bile gitmek istemeyebilir . Bunun dozunu medyumlar iyi bir şekilde ayarlarlar.

Eve bağlama büyüsü her konuda insana katkı sağlar. Eşini yeterince göremeyen insan eve bağlama büyüsü ile onu görür. Birbirlerine vakit ayıramayan çiftler eve bağlama büyüsü ile güler. Böylece herkes işlemlerden mutlu bir şekilde ayrılacaktır.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar

Bağlama büyüsü yaptıranlar memnuniyetlerini hep dile getirmişlerdir. Aşklarını böylece güzel bir şekilde yaşarlar. Bunu herkese anlatmaktan keyif alırlar. Tüm olumsuzluklar bittiği zaman insanların yüzleri güler. Bağlama büyüsü yaptıranlar her zaman mutlu olmuşlardır. Hiç biri olumsuzluk yaşamamıştır. Bu da işlemin  gizemini ve önemini ortaya çıkarır.

Bağlama büyüsü yaptıranlar genelde kadınlardır. Kadınlar büyülere çok önem verirler. Kadınlar erkeklere göre daha güçsüzler. Ancak büyülerden buldukları güç ile erkekleri kendilerine bağlarlar. Kadınlar büyülere erkeklerden daha çok inanır. Bunda da oldukça haklılardır. Her zaman iyi sonuçlarla bunu kanıtlamışlardır.

Kısmet Kapama Büyüsü Belirtileri

Kısmet kapama büyüsü belirtileri anlaşılırsa mutlaka bir medyumla görüşün.  Kısmet kapama büyüsü belirtileri görülürse size büyü yapılmış demektir. Bundan erken bir şekilde kurtulmanız gerekir. Erken şekilde vereceğiniz karşılık ile bu büyüden kurtulmanız kısmetinizi açacaktır.

Kısmet kapama genellikle kıskanç kişiler tarafından yapılır. Bir kimseyi kıskanan birisi ona kısmet kapama büyüsü yapar. Böylece kişinin kısmeti kapanır. Hiçbir işte başarılı olamaz. Hiçbir işi yolunda gitmez. Hayatı boyunca her zaman ayağı tökezler.

Sizin için kısmet kapama büyüsü belirtilerini aşağıda sıraladık:

 • İşsizlik durumunda iş arayıp bulamamak bir belirtidir. Bir işiniz varsa onu kaybetmekte öyledir. Yaptığınız tüm görüşmeler olumsuz oluyorsa buda bir belirtidir.
 • Eğer aşk hayatınız istediğiniz gibi gitmiyorsa kısmetiniz kapatılmıştır. Sevgiliniz sizi sebepsiz yere terk ederse buda belirtilere girer.
 • Aile içinde huzursuzluk yaşanıyorsa çok dikkat etmelisiniz. En belirgin kısmet kapama büyüsü belirtileri bunlardır. Aile içinde bir anda her söylediğiniz olumsuz karşılanabilir.
 • Arkadaş ortamında istenmeyen biri olursanız buda bir belirtidir. Daha önce iyi anlaştığınız arkadaşlarınız sizden uzaklaşırsa bir medyumla görüşün.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü etkileri inanılmazdır. Mutsuz bir yuvaya direkt etki eder. Veya karşılığı olmayan bir aşkı direkt karşılıklı yapar. Bağlama büyüsü etkileri o kadar fazladır ki anlatılamaz. Bağlama büyüsü etkileri görüldüğü an medyuma bildirilmelidir. Medyumlar etkilere göre tepki verirler. İşlemleri sıkılaştırırlar. Böylelikle bağlama büyüsü etkileri asla geçmeyecektir.

Bağlama büyüsü etkisiz kalırsa işlemde yanlışlık vardır. İşlem kesinlikle yanlış yapılmış demektir. İşlemlerin yanlış yapılmamasına dikkat edilmesi gerekir. Yapılan özel ritüeller bağlama büyüsü etkilerini fazlalaştırır. Bağlama büyüsü her anlamda etkilidir. Korkmadan bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz.

Kaşıkla Bağlama Büyüsü

Kaşıkla bağlama büyüsü sık kullanılan bir tekniktir.  Bu tekniklerle ilgili videolardan bilgi alabilirsiniz. Ancak videodaki uygulamaları denemenizi önermeyiz. İlim sahibi medyumların yaptığı kaşıkla bağlama büyüsü zarar vermez.  Kaşıkla bağlama büyüsü yapılırken tahta kaşıklar kullanılır.

Kaşıklar kesinlikle ters bağlanmamalıdır. Yoksa işlem anında tersine döner. Kaşıklar bağlanırken doğru orantılanmasına dikkat edilmelidir. Üzerine yazılan tılsımlı sözlerin doğru olması gerekir.

Bağlama büyüsü herkese etki eder mi?

Bağlama büyüsü herkese etki etmektedir.

Kaşıkla bağlama büyüsü yapılır mı?

Kaşıkla bağlama büyüsü en sık kullanılan bağlama büyüsü işlemlerinden biridir.

Bağlama büyüsünün en çok kim yaptırıyor?

Bağlama büyüsünü genel olarak kadınlar yaptırır.

15 Yorum

 1. Bağlama büyüsü yaptırdım allahıma şükürler olsun herşey yolunda gitti bana da sevdiğim adama da bir zarar gelmedi bu arada çalıştığım hoca medyum Cahit çok iyi bir hoca isteyenler için numarasını bırakıyorum 05387472174

  1. Merhaba Ben yazini okudum gercekten Buna cok ihtiyacim var bende bunu yaptirtmak istiyorum siz yaptirtmissiniz baglama islemini gercekten tuttumu yani sevdiginiz kisi size baglandimi lutfen cevap yazarsaniz cok sevinirim

   1. Merhabalar evet ben bağlama büyüsü yaptırdım sevdiğim adam benden çok uzaklaştı araya aileler ve sorunlar girince ayrıldı bende tekrar bağlansın diye yaptırdım be çok memnunum bu arada mutlaka cahit hoca ile çalışın derim gerçekten 14 günde sonuç verdi muhteşem birşey bu cahit hocanın numarasını da verim size ben buyurun 05387472174

    1. Sizde kötü bir etkisi oldu mu yaptırdıktan sonra? Lütfen cevap verir misiniz bende yaptırmak istiyorum.

     1. Kır papatyası hiçbir kötü etki olmuyor merak etme hatta daha da rahatladım :)))

 2. Bağlma büyüsü için birçok hocayla görüşmem rağmen sonuç alamadım en son görüştüğüm medyum çerkes hoca sağolsun bana sonuç verdi kendisi ne söylediyse oldu çok şükür şuan herşey yolunda

 3. Bağlama büyüsü gerçekten yaptırmak istediğim bir büyürdü ancak yaptırdığım zamanlarda aldığım olumsuz sonuçlar beni çok bezdirdi. En son medyum adar hoca ile bu konuda görüştüm kendisinin ismini her yerde çok duydum. O yüzden son olarak bağlama büyüsünde şansımı adar hocadan yana denemek istedim. Sağolsun beni yanıltmadı 3 hoca ile alamadığım sonucu medyum adar sayesinde aldım kız arkadaşım bana şuan aşırı derece de bağlı ve ilgili. Şükürler olsun bugünleri yaşatan rabbime. Adar hocamın da numarasını bırakim belki sizde bağlama büyüsü yaptırmak istersiniz 05340206654

 4. bağlama işlemi olarak önereceğim tek isim adar beydir. Kendisi gerçekten çok iyi ve ilgili bir hoca yaptığı çalışma da etkisini kısa sürede gösterd. Başlarda böyle şeylere inanmazdım ama iyi ki denemişim şansımı çünkü hiç ummadığım sonucu aldım adar bey ile. Adar bey telefon 05340206654

  1. Merhaba Buna gercekten cok ihtiyacim var bende bunu yaptirtmak istiyorum siz yaptirtmissiniz baglama islemini gercekten tuttumu yani sevdiginiz kisi size baglandimi lutfen cevap yazarsaniz cok sevinirim

   1. Merhabalar ben adar hoca ile bağlama büyüsü yaptırdım ve bana hakaretler edip beni terk eden eşim şuan da bana karşı kuzu gibi ve ilgiden artık ben bile bunaldım ilgisine o kadar muhtaçtım ki şuan da ise artık ben daralmaya başladım. Diyeceğim o ki bağlama büyüsü eğer ihtiyacın varsa gönül rahatlığıyla yaptır derim. Bu arada mutlaka adar hoca ile çalış numarası 05340206654

   2. Merhaba kardeşim medyum bawer hoca ile çalışma yaptırdım ve bağlama büyüsü tuttu. Yorumunu gördüm zor durumdasındır diye yazmak istedim bawer hocanın numarasını da bırakıyorum belki işini görür Medyum Bawer 05315075829

 5. Bundan 3 ay önce eşim evden sürekli gitme konusunda beni tehdit ediyordu. Sonunda yaptı gitti beni terketti 8 senelik evliyiz. Maddi olarak zorluklar çektiğimiz için evden uzaklaştı ama adar hocamın yaptığı bağlama sayesinde eşim şuanda hem evine hem bana karşı çok bağlı ve alakalı. Çocuklara bile artık güzel davranıyor adar hocam allah senden razı olsun adar hoca numarası 05340206654

 6. Bağlama.buyusunden çok korkmama rağmen bu korkumu cahit hoca ile yendim. Kendisi çok ilgili alakalı ve harika işlem yapan bir hoca. 14 gün ıçerisinde beni istemeyen benden soğuyan nişanlımı bana bağladı. Cahit hocama bu sayfa aracılığı ile tekrar teşekkür ediyorum.

 7. Merhabalar herkese iyi bayramlar arkadaşlar ben sevdiğim çocuk için bağlama büyüsü yaptırdım ve etkileri yukarıda yazılanlar kadar var ben çok memnunum bu arada bağlama büyüsü yapılırken işlemimi yapan adar hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum kendisi gerçekten çok iyi bir hoca ve gözü parada değil ama aldığı parayıda sonuna kadar hak ediyor isteyenler için adar hocanın numarasını bırakıyorum 05340206654

 8. Hayırlı günler arkadaşlar ben bağlama büyüsünü tam 3 hocaya yaptırdım hiçbir sonuç alamamıştım. Taaa ki Cahit hocamı tanıyana kadar kendisi bağlama büyüsü yaparak kocamı bana bağladı ve şuan tam istediğim gibi bir dediğimi iki etmiyor kocam Cahit hoca sayesinde mutlu bir evlilik geçiriyorum isteyenler için numarasını da bırakıyorum. Medyum Cahit 0538 747 21 74

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu