Tüm Büyüler

Aşık Ettirme Ritüeli

Aşk ritüeli çeşitleri neler? Zorlu birini kendine aşık ettirme ritüeli nasıl olur? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Karşı cinsi kendinize aşık etmek ve bağlamak isteyebilirsiniz. Bu ritüeller sayesinde karşı tarafın zihni, kalbi tamamen sizin etkiniz altında olacaktır. Bunun için aşk büyüsü kendinizde yapabilirsiniz. Fakat daha etkili çözümler almak istiyorsanız medyum hocalardan yardım alınması gerekir. Sevdiğiniz kişiden ayrılmış olabilirsiniz veya eşinizin size bağlı olmasını, sizin her istediğinizi yapmasını istiyorsanız aşık ettirme ritüeline başvurulur.

Aşk Ritüeli Çeşitleri

Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız bunun farklı ritüelleri bulunur. Bunlardan bazıları olan aşk için ritüeller şunlardır;

 • Kaşık ritüeli
 • Sabun ritüeli
 • Kırmızı mum ritüeli
 • İplik ritüeli
 • Düğüm ritüeli
 • Papaz ritüeli
 • Nohut ritüeli
 • Bakır levha ritüeli

Bu aşık etme ritüeli çeşitleri yapılış şekli birbirinden farklı olmakla birlikte hepsinin ilmi ve yapabilen kişiler de farklıdır. Bunların etki derecelerim de birbirinden farklıdır.

Aşık ettirme ritüelini hakkıyla yapan medyumların olduğu sayfa için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Zorlu Birini Kendine Aşık Ettirme Ritüeli

İmkansız gibi görünen aşkların en mutlu çözüm ve çıkış noktası zorlu birini kendine aşık ettirmektir. Çiftlerin aralarında soğukluk varsa veya nişanlıların araları kötüyse, karşı cinse ilginiz var fakat karşı cinsin size karşı ilgisi yoksa aşk ritüeli gibi durumlara başvurulur. Bunu yapmak için evde kendinizde yapabilirsiniz.

Kırmızı bir mum temin ederek karşı tarafın adını ve annesinin adını mumun üzerine yazılması gerekir. Yazıldıktan sonra esmalar okunulur. Dualar okunduktan sonra ne isteğiniz varsa iyi niyetlerde bulunulur. Sonra mum yakılarak mumun erimesi beklenilir. Mum eridikten sonra parçaları toprağa gömülür. Bununla beraber zorlandığınız kişinin size en yakın zamanda aşık olduğunu göreceksiniz.

ask-ritüeli

Kendine Mesaj Attırma Aşk Ritüeli

Sevdiğiniz birine uzaktan bakmak kadar acı verici bir şey yoktur. Fakat bu durumdan kurtulmanın yöntemleri vardır. Sevdiğiniz kişiyle mesajlaşmak flört etmek için sarımsağı kullanarak kendinize mesaj attıra bilirsiniz. Bu büyüyü yapmak için bir diş sarımsak alınılır. Bu sarımsağı iki eşit parçaya bölünür. Beyaz bir kağıda sarımsağın içi ile daire çizilir. Daire içine size aşık etmek istediğiniz mesajlaşmak istediğiniz kişinin adını ve annesinin adı yazılmalıdır. Bakır bir tasın içinde kağıt yakılır.

Kağıt yakıldıktan sonra istediğiniz kişinin yemeğine külleri katılarak yedirilir. Böylelikle istediğiniz kişiyle mesajlaşıp, flört edebilirsiniz. Sadece doğal yöntemleri kullanmayıp kesin çözüm olarak üç harflilerden yardım alınmalıdır. Bunun için de onlarla bağlantısı güçlü olan medyumlar tercih edilebilir. Çünkü yanlış iletişim kurulduğu zaman üç harfliler hem size hem de karşı tarafa sonsuza dek musallat olabilirler.

Platonikler İçin Aşk Ritüeli

Platonik aşklarda bile etkisini gösteren ritüeli bulunur. Bu şekilde yapılan büyülerde imkansız görünen aşklar bile gerçekleşiyor. Büyü yapılan kişi başkasını sevse dahi kısa bir süre sonra büyüyü yapan kişiye aşık olacaktır. Büyü yapılan kişide herhangi bir fiziki değişiklik göstermediği için büyünün anlaşılması imkansızdır.

Sadece ruhsal ve kalben değişim olan kişiler kısa süre içerisinde büyüyü yapan kişinin bir kuklası haline gelebiliyor. Bu büyüyü yapmak için hedefteki kişinin kullandığı bir eşyası gerekecektir. Bu eşya üzerinden büyü yapılacağı gibi herhangi bir yiyecek aracılığı ile kendine bağlama büyüsü yapılabilir.

Evde Malzemesiz Yapılan Aşk Ritüeli

Evde herhangi bir malzemeye ihtiyaç duymadan da büyü yapılabilir. Bu büyüler genellikle dua edilerek herhangi bir araç olmadan yapılan büyülerdir. Bu büyülerde duanın yanı sıra halk arasında üç harfliler diye adlandırılan cinler de kullanılır.

Büyü yapılacak olan kişi ile göz teması kurularak veya aynı hava solunumu yapılarak çeşitli büyüler yapılabilir. Bu büyülerde amaç diğer büyülerde olduğu gibi kişiyi kendine bağlamaktır. Fakat böyle araçsız şekilde büyü yapmaktansa bir cisim üzerinden büyü yapmak daha etkili oluyor.

Gözü Dışarda Olan Eşi Kendine Bağlama Ritüeli

İlgisiz bir eşiniz varsa sizinle ilgilenmeyip başka kişilerle iletişime geçiyorsa, eve gelmeyip dışarlarda vakit geçiriyorsa, kaşık büyüsü yaparak evde gözü dışarda olan eşinizi kendinize bağlaya bilirsiniz. Beyaz bir bez alın. İçerisine toz şeker ve 1 adet kesme şeker koyulur. Sonra bezin ağzı kapatılarak bohça haline getirilir. Tahta kaşıkta alınarak 21 defa ya kaşık denilir. Bu denildikten sonra kaşıkla küp şekere vurulur. Toz şeker ve küp şeker karıştıktan sonra karşı tarafın içeceğine katılır. Böylelikle gözü dışarda olan eşiniz sizden başka birini görmeyecektir.

Aldatan Kocayı Kendine Bağlama Ritüeli

Eşiniz sizi aldatıyorsa kendinize bağlamak istediğinizde eşinizin iç çamaşırını alarak iç çamaşırına 4 hafta boyunca çamaşırın üzerine her cuma günü 7 defa aşık etme ve bağlama duaları okunulur. İşlemler bittikten sonra en kısa zamanda tılsımlı olan iç çamaşırını eşinize giydirmeniz gerekir. 7 gün boyunca iç çamaşırını eşiniz giydiğinde aldatan eşiniz size bağlanacaktır.

Ayrılan Kız Arkadaşı Geri Getirme Ritüeli

Ayrılan kız veya erkek arkadaşın geri gelmesinin imkansız olduğu hep düşünülür. Giden kovalanır gibi ayrılan kız arkadaş ta hep aranıyor. Fakat giden kız arkadaşı geri getirme büyüsü de bulunuyor. Bu büyü çeşidi daha önce ilişki yaşamış kişilerin tekrar bir araya gelmesi için yapılır. Bu büyünün yapılması için giden kız arkadaşın bir eşyası veya bir saç telinin olması gerekiyor. Bu şekilde kişinin belirginleşmesi ile büyü etkisini gösterecektir. Bu büyü nefesi güçlü hocalar veya diğer alemle bağlantısı güçlü olan medyumlar tarafından yapılması daha sağlıklı olacaktır.

1 Saat İçerisinde Etki Eden Aşk Ritüeli

Büyülerin etki etme süresi bakımından çeşitleri bulunur. Bunların bir çoğu bir hafta veya 4 gün içerisinde etkisini gösteren büyülerdir. Fakat özellikle kadim büyü kitapları arasında büyük yere sahip olan papaz büyüsü etkisini en çabuk gösteren bir büyü çeşididir. Havas ilmi yardımı ile yapılan bu büyü insanların en çok korktuğu bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra gün dönümü olmadan etkisini hemen gösterecektir.

İp Kullanarak Aşık Etme Ritüeli

İp büyüsünün yapımı oldukça zor ve tehlikelidir. Bunun için medyum hocalar tercih edilmelidir. Büyünün yapılması için kırmızı ve siyah bir ip alınmalıdır. Sonra pazar günü güneş doğmadan önce sessiz ve karanlık odaya girilir. Kıblenin tersine doğru dönülür ve oturulur. Kırmızı ve siyah iplere 77 defa ya Hüddam ya Garaminar denilir. Ardından istediğiniz kişinin adını ve niyetinizi içinizden geçirmeniz gerekir.

Terk Eden Eşi geri Döndürme Ritüeli

Terk eden eşinizi eve döndürmek isteyebilirsiniz. Eşinizi çok seviyor olabilirsiniz. Bunu yapmak için evde kendiniz büyü yapabilir veya işinde uzman medyum hocalardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca üç harflilerle irtibatınız kuvvetliyse iletişime geçip terk eden eşinizi geri getirebilirsiniz. Bu çok zor olduğu için yardım alabilirsiniz. Ayrıca evde sarımsak büyüsü, kaşık büyüsü, mum büyüsü veya kıyafetini kullanarak büyü yapıp eşinizi geri getirebilirsiniz.

Aşk Ritüelini Kimler Yapabilir?

Aşk ritüeli kalben birini çok isteme üzerine yapılan bir büyü şeklidir. Bu amaçla tüm büyü teknikleri kullanılabilir. Özellikle bağlama büyüsü tam bu amaçla yapılan bir büyüdür. İster kaybetmekten korktuğunuz biri için ister ulaşılamaz gördüğünüz biri için bu büyüler eski tarihlerden beri yapılıyor. Bu büyülerin bazılarını kendi başınıza yapabileceğiniz gibi bazılarını havas ilmini bilen deneyimli medyumlar tarafından yapılır.

Aşk ritüelini evde kendim yapabilir miyim?

Evde yapılması çok zordur. Mutlaka işinin ehli medyumlarla iletişime geçmelisiniz.

Aşk ritüeli kesin tutar mı?

Tabi ki düzgün bir şekilde yapılırsa tutacaktır.

Aşk ritüeli kaç günde tutar?

Net olarak bir gün olmasa da ortalama 14 gün süresi vardır.

Aşk ritüeli en kısa ne kadar sürede etki etmiştir?

En kısa olarak 3 günde tuttuğu görülmüştür.

İlgili Makaleler

14 Yorum

 1. Arkadaşlar aşk ritüeli yaptırmak istiyorsanız eğer sevdiğinizi kendinize aşık ettirmek istiyorsanız mutlaka cahit hoca ile görüşün ben kendisiyle görüştüm ve işlem yaptırdım çok memnun kaldım çok kısa sürede hiç beklemediğim şekilde güzel sonuçlar aldım numarasını bırakıyorum umarım sizde faydalanırsınız çok iyi bir hoca 05387472174

 2. Selamlar ben konyadan ali yaptırdığım ask ritüeli ile 3 senedir peşinden koştugum kız şuan benim için deli divaneye döndü bu süreçte çalışmamı yapan ve bana destek olan medyum adar hocama sonsuz tesekkurlerimi söylemek istiyorum. Ayrıca adar hocadan izin aldım burada numarasını paylaşacam belki başka insanlarda sevdiklerine kavuşmak ister mutlaka görüşün adar hoca ile 05340206654

 3. Selamlar arkadaşlar ask ritüeli için önereceğim tek hoca medyum adardir ben kendisinden sonuç aldım ve dedikleri birbir oldu o yüzden bu işlemde adar hocadan başkasını tanımam adar hocanın numarası da 05340206654

 4. Bu tarz işlemler için tam 7 ayımı harcadım ve 9 farklı hocayla çalıştım hiçbiri bir sonuç veremedi. Allah’a şükürler olsun ki tam umudumu kaybetmişken karşıma cahit hoca çıktı ve son umut olarak cahit hoca ile çalışmaya başladım kendisi ne dediyse yaptım be sabırla bekledim en sonunda hiç umudum kalmadığı anda sevdiğim kız beni aradı ve şuan yanımdan bile ayrılmak istemiyor. Hayalime kavuştum ben bu sayfa aracılığı ile cahit hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah senden bin kere razı olsun hocam. Cahit hocamın numarası 05387472174

 5. Aşk ritüeli yaptırdım ve o kadar mutluyum ki peşinden deli gibi koştuğum adam şuan kendisi benim peşimde ve yanımdan ayrılmak bile istemiyor bu süreçte aşk ritüelini benim için yapmakta cahit hocama çok teşekkür ediyorum kendisi bir hocadan ziyade abi gibi çok memnun kaldım kendisinden

 6. Selamlar ben aşk ritüeli yaptırdım sağolsun bawer hoca çok ilgili ve süreç bitene kadar hep irtibat halinde kaldık sonunda da sonuç aldık çok şükür

 7. Cahit hoca bir tanedir kendisine aşk ritüeli yaptırdım dediği günü geçmeden karşımdaki insan bana aşık oldu hala şokta kalıyorum düşündükçe

 8. Sevgilimle ayrılmıştım ne yaparsam yapim geri gelmedi bende en son aşk ritüeli yaptırmaya karar verdim. Bu konu için bir çok medyumla çalışmama rağmen sonuç alamadım. En son kuzenim bana Cahit hocanın numarasını verdi. Aradım işlem yaptırdım ve çok memnun kaldım. Cahit hoca gerçekten işinin ehli bir hocadır

 9. Benim yüzüme bile bakmayan adam Bawer hocam sayesinde şuan beni 10 dakika aramadan duramıyor yani ben o kadar mutluyum ki bu mutluluğu tarif etmek imkansız Bawer hocamdan Allah razı olsun

 10. 2 yılllık birlikteliğim yoktan yere sebeplerden dolayı bitti. Oysaki evliliğe doğru yol alıyorduk. Sonrasında gurursuzum yapıp defalarca kapısına gittim. Ne yapsam barışmadı benimle. En son internette araştırma yaparken Cahit hocanın adını her yerde okudum cesaretimi topladım ve aradım. Bana 14 gün içerisinde yardımcı olacağını söyledi ve sözünü tuttu. 9 gün içinde sevgilim bana geri döndü ve şuan nişanlandık. Beni ilk aradığı anı hala unutamıyorum heyecandan kalbim yerinden çıkacaktı. Allah senden razı olsun Cahit hocam. Ben sizler için Cahit hocanın numarasını da bırakıcam: 0538 7472174

 11. Sevgilim beni terk etti aşk ritüeli yaptırmak istiyorum kime yaptırmalıyım lütfen hoca önerisi yapar mısınız ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu