Tüm Büyüler

Voodoo Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsü nedir? Voodoo büyüsü belirtileri nelerdir? Yazımızdan okuyabilirsiniz...

Voodoo büyüsü etkileri son derece yıkıcı olan çok tehlikeli bir büyüdür. Yapılan en tehlikeli kara büyü olarak da bilinmektedir. Daha çok insanların hayatlarını kötü anlamda etkilemek için yapılır fakat Voodoo aşk büyüsü olarak kullanıldığında yine çok etkili olabilmektedir.

Bu büyü ne niyetle yapılırsa yapılsın çok tesirli ve etkileri inanılmaz derecelere ulaşan güçlü bir büyüdür. İlk olarak oyuncak bir bebeğin üzerine yapılan Voodoo büyüleri, daha sonra farklı türdeki oyuncakların üzerlerine de yapılmıştır.

Voodoo Büyüsü Nedir?

Bir diğer adı bebek büyüsü olan Voodoo büyüsü, kara büyü olarak bilinse de çok ağızlı büyülerden birisidir. Yapıldığı niyete istinaden harekete geçip insanları direk etkisi altına alan bir büyüdür. Etkisi ömür boyu sürer ve asla azalmaz. Bozulması en zor hatta imkansız olan bir büyüdür.  Voodoo büyüsü yanlış yapıldığı takdir de kişileri ölüme kadar bile götürebilir.

Yapılış itibari ile medyumları beden olarak en çok yoran büyü çeşididir. Her medyumun yapamayacağı bir büyüdür. Zaten çoğu medyum Voodoo büyülerini yapmaya korkar. Sadece gerçek ilim sahibi alim medyumlar bu büyüyü yapabilir.

Voodoo Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Voodoo büyüsü belirtileri en fazla ve kötü olan büyülerin başında gelir. O kadar güçlüdür ki insanın ruhunu çabucak ele geçirir. Kişiyi öylesine zorlar ki bazı insanlar bu yüzden aklını yitirmiştir. Daha çok iradesi zayıf insanlar da gösterdiği belirtilerle bilinir. İradesi zayıf olan kişiler Voodoo büyüsünden asla kurtulamazlar.

En büyük belirtisi kişilerde hayal gördürme özelliğidir. Voodoo büyüleri yapılan bir kimse ilk günden itibaren sürekli hayaller görür ve kafayı yeme derecesine kadar gelebilir. Bazı diğer belirtileri aşağıdakilerdir.

  • Mide bulantısı hissettirir, bu durum işlem süresince sürmektedir.
  • Kişilerde sebepsiz yere kanamalar oluşur. Özellikle kol kısmında kanamalar meydana gelebilir.
  • Yapılan kişinin gözbebekleri olduğundan daha büyük olur.
  • Bu büyüye maruz kalan birisi sürekli mezarlıklara gitmek ister ve ölülerle konuşur.
  • Tok olduğu halde sürekli açlık hissi belirir. Gördüğü her şeyi ağzına alma isteği oluşur.

Yukarıdakiler Voodoo büyüsü belirtilerinin bazılarıdır. Sayısız belirtisi olan bu büyü de en belirgin belirtiler yukarıda belirtilmiştir.

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Voodoo büyüleri ilk tesirini insan da ilk gün bile gösterebilir. O kadar ki etkili bir büyüdür. Tam olarak etkisi ise genel olarak 8 gün içerisinde görülebilir. Çalışmaların sürecine göre bu zamanlar değişiklik gösterebilir. Voodoo aşk büyüsü işlemlerinde bu süre daha uzun olabilmektedir. Özellikle 27 günlük Voodoo aşk büyüsü uzun sürebilir.

Kara büyü olarak yapıldığı zaman ise etki süresi çok daha kısa zamanlar alır. Daha çok kötü niyetle kullanıldığı için herkes Voodoo büyülerinin çok kısa sürelerde etki gösterdiğini bilmektedir

Voodoo Büyüsü Malzemeleri Neler?

Voodoo büyüsü nedir denildiği zaman insanların aklına direk bebek büyüsü gelir. Bunun sebebi işlemde küçük oyuncak Voodoo bebeğinin kullanılmasıdır. Malzemeleri açısından kolay gibi görünse de bu bebeğe ulaşmak bir hayli zordur. Herhangi bir oyuncak kullanılması son derece yanlıştır. Sadece Voodoo büyüleri için hazırlanan bebekler kullanılmalıdır. Bunun için Voodoo bebeği yapanlar ile iletişime geçilmelidir.

Bir diğer bilinen malzemesi ise küçük toplu veya topsuz iğnelerdir. Bu iğneler çalışma için özenle hazırlanır. İşlemden önce iğnelere fazla sayıda okuma yapılır. İğneler kesinlikle bebeği delecek şekilde keskin olmalıdır. Aksi takdirde işlemde sıkıntılar meydana gelir.  Çalışmalar sırasında bebekte olduğu gibi herhangi bir iğne kullanılmamalıdır. Bu iğneler sadece büyüler için medyumlar tarafından hazırlanan iğnelerden olmalıdır.

Voodoo büyüsü bazı malzemeleri aşağıdakilerdir;

  • Voodoo bebeği.
  • Hocalar tarafından büyü için hazırlanan okunmuş iğneler.
  • Safran tozu ile karıştırılmış incir suyu.
  • Kişilerin resimleri.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyülerinin bozulması için kesinlikle çok iyi bir medyum bulunması gerekir. Bu büyü kendi başına kimsenin ortadan kaldırabileceği bir büyü değildir. Hatta bozulması çoğu zaman imkansızdır. Çünkü bu büyü kişinin ruhuna direk etki eder ve girdiği ruhtan asla çıkmama özelliğine sahiptir.

Voodoo büyüsü nasıl bozulur denildiği zaman size çeşitli tarifler veren kişilere sakın inanmayın. Bu büyünün bozulmaya çalışılması durumunda bile kişilere çok kötü zararlar verebilir. Bu zararlar çoğu zaman kalıcı hasarlar oluşturur.

27 Günlük Voodoo Aşk Büyüsü

Tehlike olarak Voodoo büyüleri arasında en tehlikesiz olanı 27 günlük Voodoo aşk büyüsü işlemidir. İçerisinde iyi niyet barındırdığı için büyüyü oluşturan güçler kimseye zarar vermez. Etkileri de oldukça kuvvetlidir. Bu büyü yapıldığı andan itibaren kişinin ruhunda sadece aşk duygusu oluşur. Bu duygu büyüyü kim yaptırıyorsa ona karşı hissedilir.

27 günlük Voodoo aşk büyüsü adında olduğu gibi 27 gün içerisinde yapılan çalışmalarla yapılır. Çok zahmetli ve tekniği zor olduğu için medyumlar tarafından pek tercih edilmez. Ancak imkansız denilen aşkları bile tekrardan alevlendirmesiyle de bilinir.  Daha önce bu büyüyü yaptıranlar aşk anlamında başka büyülerden sonuç alamayınca 27 günlük Voodoo aşk büyüsünü yaptırdıklarını söylemektedirler.

En ağır aşk büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz: gidenigerigetirme.com/en-agir-ask-buyusu

Sıkça Sorulan Sorular

Voodoo büyüsü gerçek mi?

Voodoo büyüleri gerçektir. Ayrıca etkileri en kısa sürede görülen büyüdür.

Voodoo aşk büyüsü olarak kullanılır mı?

Voodoo aşk büyüsü olarak rahatlıkla kullanılabilir. Zaten etkileri çok olduğu için aşk konusunda büyü yaptırmak isteyenler genel de Voodoo büyülerini tercih ederler.

Voodoo aşk büyüleri tehlikeli mi?

Voodoo büyüleri tehlikelidir. Fakat aşk için yapılan Voodoo büyüsü tehlikeli değildir. Çünkü içerisinde iyi niyet taşır.

Voodoo büyüsü bebek olmadan yapılır mı?

Voodoo bebeği olmadan Voodoo büyüsü yapılmaz.

27-gunluk-voodoo-ask-buyusu

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Yaptırdığım bütün aşk büyüleri etkisiz kalınca voodoo büyüsü yaptırmayı düşündüm. Etkilerinin çok kuvvetli olduğunu herkesten duydum ama bir yandan da tehlikeli olduğu için korkuyordum en son medyum adar hoca ile bu konu hakkında konuştuk bana çok güven verdi ne sevdiğime ne bana bşr zarar gelmeyeceğini söyledi, sonunda dayanamayıp işleme başladım biraz uzun sürede sonuç aldım 27 günlük voodoo aşk büyüsü gerçekten çok etkili arkadaşlar şuan ne derse yapıyor ve hiç sözümden çıkmıyor bu arada adar hocanın numarasını bırakıyorum belki sizde ulaşırsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu