Tüm Büyüler

Tuz İle Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü evli eşleri bile kısa sürede ayırabilir. Ayırma büyüsü ile ilgili tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Ayırma büyüsü genel olarak kötü niyetle uygulanan işlemlerdir. Birini sevmeyen kimsenin o kişiyi sevdiğinden ayırma, evliliğini bitirme, acı çekmesini isteme amacıyla yapılmaktadır. Kötü niyet içeren çoğu çalışma zararlıdır.

Bu işi bilmeyen kişiler tarafından yapılırsa büyünün terse dönüp yaptıran kişiye zarar verme eğilimi vardır. Hatta daha ileriye gidip cin musallatı olayları da gerçekleşebilir. Bu sebeple bu işi bilen kişiler tarafından bu çalışmanın yapılması gerekmektedir.

Ayırma büyüsü yapılırken yaptıran kişi kesinlikle sürekli hoca ile irtibat halinde olmalıdır. Herhangi bir aksi durumda hocayla iletişime geçilip olaylardan haberdar edilmelidir. Böylece ayırma büyüsü yapan hocanın çalışmaya müdahale etme şansı bulunmaktadır. Bu hususlar sizlerin de zarar ve başka kötü durumlarla karşılaşmamanız için önemli ve değerlidir.

Kolay yapılan ayırma büyüsü bulunmamaktadır. Bu işlemlerin hepsi çok zordur. Kolay yapılan ayırma büyüsü ile işlem zaten gerçekleşmez. O yüzden en zor çalışmalar tercih edilmelidir.

Ayırma Büyüsü  Etkileri

Ayırma büyüsü uzun süren evlilikler de bile etkilidir. Bu büyü yapıldıktan sonra, tesirini hemen gösterir. Uygulanan kişi etki altına girip hayatındaki insandan soğur.  Ondan nefret edip uzaklaşır. Sonrasında tamamen ayrılık gerçekleşir. Bir daha asla bir araya gelmezler.

Ayırma büyüsü yapılırken, çalışma yapılacak olan kişinin özel eşyalarına ihtiyaç duyulur. Bu sebeple çalışmayı yaptıracak kişinin buna dikkat edip hoca için geçerli olan tüm malzemeleri bulundurması gerekir. Ayırma büyüsü etkileri için bu malzemeler önem taşır.

Ayırma büyüsü yoğun ve ağır bir çalışma olup kısa sürede sonuç verir. Bu tür çalışmalar yaptırırken gerçekten fazlasıyla düşünmeniz gerekir. Çünkü bu çalışmaların manevi ağırlığı çok fazladır ve kolay kolay dönüşü olmayabilir. O yüzden her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp karar verdikten sonra hoca ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü en tehlikeli büyüdür. Bir yuvayı dağıtmak için yapılan çalışmalar en ağır çalışmalardır. Ancak bu büyülerin yapımı  günümüzde fazlalaşmıştır. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü şeytani varlıklar ile yapılır. Bu varlıklar erkeklerin eşlerinden soğumalarını sağlar.

Erkekler bu büyüden sonra karılarının yüzünü görmek dahi istemezler. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü işinin ehli medyumlarla yapılmalıdır. İşlemin tutmaması yaptıran kişiye zarar verebilir. O yüzden mutlaka işinin piri medyumlar ile çalışılmalıdır.

Evli erkeği karısından ayırma büyüsü toprağa okunan ayırma duası ile tamamlanır. Toprağa okunan ayırma duası olmazsa işlem tutmaz. Bu duayı bilen medyumları ayırt etmelisiniz.  Mutlaka toprağa okunan ayırma duasını bilen medyumlarla bu yola çıkın.  O zaman evli erkeği karısından ayırma büyüsü sonuç verecektir.

Eşleri Ayırma Büyüsü

Eşleri ayırma büyüsü çiftlerin her ikisi üzerine yapılır. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü ile aynı değildir. Bu işlem hem kadın hem erkeğe uygulanır. İki taraf ta birbirinden kısa sürede uzaklaşır. Özellikle çiftler de bayanların üzerinde daha çabuk etki gösterir. Çünkü bayanların iradesi erkeklere göre daha zayıftır.

Eşleri ayırma büyüsü sevgileri yüksek olan kişilere dahi etki eder.  İşlemler sırasında resimler kullanılır. Bunu resimle ayırma büyüsü olarak da adlandırabiliriz. Resimle ayırma büyüsü kişilerin resimleri ile yapılmaktadır. Eşleri ayırma büyüsü yapmak için mutlaka resimler kullanılmalıdır.

Boşanma büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/bosanma-buyusu-nedir-ne-icin-yapilir

ayirma-buyusu

Tuz İle Yapılan Ayırma Büyüsü

Tuz ile yapılan ayırma büyüsü gelenek haline gelmiştir. Ancak herkesin düşündüğü gibi bu uygulamada normal tuz kullanılmaz. Tuz ile yapılan ayırma büyüsü sırasında kullanılan tuz farklıdır. Bu tuzu medyumlar kendileri yaparlar. Medyumların yardımcıları bu tuzları uzun süren  sürelerde yaparlar.

Bu tuzların yapımı sırasında normal tuz kullanımı yapılır.  Çok düşük miktar da kullanılan tuzlar işlem için önemlidir. Tuz ile yapılan ayırma büyüsü sıkça kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar bu işlemi özellikle tercih ederler. Zeki kadınların tercihi tuz ile yapılan ayırma büyüsü olmuştur. Çünkü bu işlem yaptıran kişiye asla zarar vermez.

Tebbetle Ayırma Büyüsü

Tebbetle  ayırma büyüsü kolay yapılan ayırma büyüsü olarak bilinir. Tebbet ile yapılan işlemler okunarak devam eder. Tebbet  suresi eksiksiz doğru şekilde okunmalıdır. Tekrar tekrar okunan bu süre işlemi sonsuza kadar sürdürür. Ayrılan çiftler bu sure sayesinde bir daha asla bir araya gelmez.

Bu sureyi okuması için iyi bir medyumla anlaşmalısınız. Sizde bu sureyi okuyarak işlem yapmak isteyebilirsiniz. Ancak başarılı olmanız çok zordur. Çünkü tebbetle ayırma büyüsü sadece sure okunarak bitmez. Yapılan başka uygulamalar da vardır. Bu uygulamaları yapan medyum size yardımcı olacaktır.

Denenmiş Ayırma Büyüleri

Denenmiş çok fazla ayırma büyüleri bulunmaktadır. Bu büyüleri yaptıranlar kendileri memnun kalmışlardır. Kendileri mutlu olsa da çok insanın denenmiş ayırma büyülerinden canı yanmıştır. Çok fazla yuva denenmiş ayırma büyüleriyle dağılmıştır. Denenmiş ayırma büyülerini sizin için aşağıda sıraladık;

 • Zilzal suresi ile ayırma büyüleri
 • İğne ile ayırma büyüleri
 • Toprakla yapılan ayırma büyüleri
 • Ceviz büyüsü ile ayırma
 • Resimle yapılan ayırma büyüleri
 • İki kişiyi ayırmak için büyü
 • Tuz ile ayırma büyüleri
 • Eşleri ayırma büyüleri

Yukarıda görmüş olduğunuz büyüler fazlasıyla denenmiştir. Ve hemen hemen hepsi olumlu sonuçlanmıştır. Günümüzde kullanılan en yaygın ayırma büyüleri bunlardır.

Evde Yapılabilecek Ayırma Büyüleri

Evde yapılabilecek ayırma büyüleri insanlar için çok önemlidir Her insan medyumlarla işlem yapmak istemeyebilir. O yüzden evde yapılabilecek ayırma büyüleri onlar adına önem taşır. Ama bu büyüleri tutturmak çok kolay değildir. Medyumlardan destek almanız  her türlü gerekecektir.

Evde yapılabilecek ayırma büyüleri kolay olmamasıyla birlikte çok tehlikelidir. Bu büyülerden bazılarını sizler için tekrar sıralardık. Ancak bunları denememenizi öneririz. Mutlaka medyumlarla iletişime geçiniz. Bazı evde yapılabilecek ayırma büyüleri;

 • Bıçakla yapılan ayırma büyüleri evde denenmektedir. Evde yapılabilecek ayırma büyülerinin başında gelir. Bıçağın kesinlikle daha önce kullanılmamış olması gerekir.
 • Yumurta büyüsü ayırmak için oldukça etkilidir. Evde yapılabilen büyülerdendir.
 • Toprakla yapılan ayırma büyüleri de evde yapılabilir. Ama denemenizi önermeyiz. Çünkü çok zor ve tehlikeli bir çalışmadır.
 • Ermenice ayırma duası ile yapılan ayırma büyüleri. Ermenice ayırma duası oldukça etkili bir duadır. Ancak Ermenice ayırma duası okumak için Ermenice bilmek gerekir. Ayrıca Ermenice ayırma duası ilk çıkan ayırma ritüelidir.

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar Kimler?

Günümüzde birçok insan merakından dolayı bende büyü yapabilir miyim diye düşüncelere kapılabiliyor. Ama aslında her şeyin o kadar kolay gerçekleşmediği birçok defa anlaşılmıştır.

İnsanlar bazen yaptıracağı çalışmaların kötü niyetle olduğunu bildiğinden hocalarla iletişime geçmek istemezler. İşte bu yüzden bazen  insanlar  araştırma yapıp kendilerinin bu çalışmayı yapabileceklerini düşünürler. Ancak durum sanıldığı kadar hiçbir zaman olmamıştır.

Hatta gelen bazı bilgiler arasında bir çok kişinin bu yüzden cin musallatına  maruz kaldığı söylenmiştir. Bu çalışmaları yalnızca işinin ehli olan hocalar yapabilmektedir. Bu hocalara sayfamızda da kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm bilgilerimiz teyit almıştır. O yüzden gönlünüz bu konuda rahat olsun.

Ayırma Büyüsünün Zararları Nelerdir?

Birçok çalışma gibi ayırma ve soğutma çalışmalarının da olumlu olduğu gibi olumsuz yönleri de olabiliyor. O yüzden mutlak suretle çalışmayı yaptırırken her şeyi en ince ayrıntısına kadar araştırmanız gerekmektedir.

Burada en önemli husus ise  ayırma büyüsünü yapacak olan hocadır. Eğer Yapan hoca gerçekten işinin ehli ise bu çalışmadan size zarar  vermeden sonuç verebilir. Aksi takdir de ise çalışmayı yaptıran kişi bazı zararlar görebilir.

Peki nedir bu zararlar? Bu zararların en tehlikelisi ve en başta geleni cin musallatıdır. Cinler aslında bu çalışmalar yapılırken önemli rol oynar. Fakat çalışmanın acemi birisi tarafından yapıldığını anladıklarında çalışmayı terse döndürüp yaptıran kişiye zarar verebilirler. Bunu her seferinde belirtiyoruz ama bu en önemli husus: Mutlaka işinin ehli olan bir hoca ile iletişime geçiniz. 

Ayırma Büyüleri Bozulur mu?

Büyü bozma, aslında yapmak kadar tehlikeli olabiliyor. Ama yapmanın olduğu kadar bozmanın da kendine has özellik ve şekilleri vardır. Tabi çoğu büyü de olduğu gibi ayırma büyüleri de bozulabilir.

Ancak çoğu zaman çalışmayı yapan kişi bozabiliyor. Bazı zamanlar da ise bu durum değişebiliyor. İşini çok iyi yapan hocalar başka hocaların yaptıkları büyüleri bozabiliyor. Bu çoğu zaman görülmüştür.

Ayırma Büyüsü Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aslında bu tarz bilgileri çalışmayı yaptıracağınız hoca tarafından almanız sizin için en doğrusu olacaktır. Her hocanın kendine özgü çalışma stili vardır. Hepsi sizlerden farklı farklı şeylere dikkat etmeniz gerektiğini söyleyebilir.

Burada en dikkat etmeniz gereken şey ise abdest. Çalışma süresince genel olarak abdestli olmanız sizin için en doğrusu olacaktır. Çünkü abdest bağışlanmayı sağlayacak önemli bir ibadettir. Özellikle gece uyumadan abdest alınması çok önemli bir husustur. Bir diğer husus ise namaz, çalışmanız süresince namaz ibadetinizi de yerine getirmeniz sizler için en doğrusu olacaktır. Çünkü dini hayatta  namaz dinimizin direği olarak kabul edilir.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu