Tüm Büyüler

Toplu İğne Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Toplu iğne büyüsü nedir? nasıl bozulur? yazımızdan okuyabilirsiniz...

Toplu iğne büyüsü Ortadoğu da ortaya çıkarılmış bir çeşit aşk büyüsüdür. Yapılışında mutlaka toplu iğne kullanılmalıdır. İğne ile yapılan büyülerin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Kişileri sadece aşık etmek için değil, onlara musallat yapılması amacıyla da kullanılmaktadır. Kötü niyetli birçok insan toplu iğne büyüsünü düşmanlarına zarar vermesi amacıyla kullanır.

Medyumlar bu büyüyü ilk denemelerinde her zaman başaramayabilir. Başarılı olmayan birkaç denemeden sonra ise medyumlar toplu iğne büyüsü işlemini tutturmaktadır. Her ne olursa olsun insanlar üzerindeki etkisi gerilemez. Etkileri gün geçtikçe çoğalarak devam eder. Eğer birinin size toplu iğne büyüsü yaptırdığını düşünüyorsanız bir medyumdan destek alın.

Toplu İğne Büyüsü Nedir?

Toplu iğne büyüsü özellikle Arapların kullandığı, farklı yapılış yöntemleri olan birçok niyet için kullanılan bir büyüdür. Özellikle aşık etme amacıyla kullanılırsa çok güzel sonuçlar bırakabilir. Ayrıca kişileri bağlama ve geri getirme amacıyla da kullanılmıştır. Bazı insanlar bu büyünün kara büyü olduğuna inanır ve yanaşmak istemez. Söylenildiği gibi kara büyü için bile kullanılması gerçekten de mümkündür.

İnsanlar kendi üzerlerinde toplu iğne büyüsü varsa mutlaka onu bozdurmalıdırlar. Bu noktada medyum hocalar sizlerin yardımınıza her zaman koşacaktır. Eğer üzerinizden bu büyüyü kaldırmazsanız hem iş hem aile hayatınıza oldukça olumsuz durumlar yansıyabilir. Bu yüzden kesinlikle toplu iğne büyüsü nasıl bozulur sorusuna yanıt bulmanız gerekir. Bunu aşağıda sizler için cevapladık.

Toplu İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

Toplu iğne ile yapılan büyüler bozulması sırasında medyumlara çok zor anlar yaşatabilir. Çünkü medyumların bu büyüyü bozması sırasında tüm iradesini işleme yansıtması gerekir. İşleme tüm enerjisini veremeyen bir kimse oracıkta zarar görebilir. Bu yüzden toplu iğne büyüsü bozma işlemi sırasında mutlaka tüm enerji ve irade çalışmaya verilmelidir.

Genel olarak hep ortan yöntemler kullanılır. Fakat bazı medyumlar kendi başlarına karar verip kuralın dışına çıkabilir. Böylece kendi geliştirdiği tekniklerle bu büyüyü bozmak isteyebilirler. Genel de bunda başarılı olurlar ama başarılı olmayanlar da vardır. Sizlerin toplu iğne büyüsü nasıl bozulur sorusuna daha iyi yanıt bulması için ortak kullanılan yöntemi aşağıda paylaştık.

  • Öncelikle daha önce büyülerde kullanılmayan bir toplu iğneye büyü bozma duası
  • Daha sonra büyü yapılan kişinin resmi toplu iğneden geçirilir.
  • Toplu iğnenin geçirildiği resme medyum hoca büyü bozma sırasında okunan tılsımlı sözcükleri okur.
  • Resim bir kağıt parçası yardımıyla ateşe verilir.
  • Resmi kesinlikle çakmak, kibrit ve mum gibi şeylerle yakmayınız. Mutlaka bir kağıt parçası ile alevlendiriniz.
  • Böylece toplu iğne büyüsü bozulur ve kişiler rahatlar.

toplu-igne-ile-yapilen-buyuler

Evde Toplu İğne Bulmak Ne Anlama Gelir?

Bir kimse evde toplu iğne bulursa tedirgin olabilir. Ancak toplu iğnenin eve ait olup olmadığı tespit edilmelidir. Eve ait bir toplu iğne ise tedirgin olunmamalıdır. Fakat yabancı bir toplu iğne ise farklı senaryolar olmuş olabilir. Bu senaryoların netliği için medyum hocalarla görüşülmesi şarttır. Toplu iğnenin resmi medyum hocaya atılmalıdır.

Yani anlayacağınız evde toplu iğne bulmak size ve ailenize büyü yapıldığı anlamına gelebilir. Büyünün şerrinden kurtulmak için hemen toplu iğneyi evden çıkarıp bir toprağa gömmeniz gerekir. Tabi bunları yaparken okunacak dualar ve tılsımlı sözcükler vardır. Size bunları en iyi şekilde anlatacak kişiler her zaman medyumlardır.

İğne ile yapılan büyülerden bir diğeri olan iğne büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/igne-buyusu

Toplu İğne İle Büyü Yapılır Mı?

Yukarıda sizlere bunun cevabını aslında verdik. Ama yine de çok sorulduğu için ayrı bir parantez açıp cevaplamak istedik. Toplu iğne ile büyü kesinlikle yapılabilir. Zaten iğne ile yapılan büyüler arasında en yaygın olanlardan birisidir. Önemli olan büyüyü yapacak iyi bir medyum bulmak olacaktır. İyi bir medyum bulunduğu zaman toplu iğne büyüsü işleminde sonuç alınır.

Bazı insanlar toplu iğne ile yapılan büyülerin etkisiz olduğunu düşünebilir. Ancak bu son derece yanlıştır. Özellikle Arap milleti toplu iğne ile yapılan büyüleri çok etkili konumlara getirmiş ve geliştirmiştir. Yukarıda belirttiğimiz gibi özellikle aşık etme büyüsü olarak kullanılırsa çok güzel sonuçları beraberinde getirir.

Sıkça Sorulan Sorular

Toplu iğne büyüsü zarar verir mi?

Toplu iğne büyüsü eğer doğru yapılmazsa mutlaka zarar verebilir. O yüzden emin ellere yaptırılması gerekir.

Toplu iğne büyüsü aşık etme de kullanılır mı?

Toplu iğne büyüsü aşık etme işleminde rahatlıkla kullanılabilir.

Toplu iğne büyüsü kara büyü mü?

Toplu iğne büyüsü istenirse kara büyü olarak bile kullanılabilir. Çünkü kökeni çok güçlüdür.

Toplu iğne büyüsü iğne büyüsü ile aynı mıdır?

Toplu iğne büyüsü ve normal iğne büyüsü aynı değildir fakat çok benzer büyülerdir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu