Tüm Büyüler

Tırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü etkileri çok fazla olduğu için insanlara anında tesir etmektedir. Yazımızdan okuyabilirsiniz...

Tırnak büyüsü en etkili bağlama büyülerinden birisidir. Genel olarak insanlar tırnak büyülerinin sadece ayırma büyüsü olarak kullanıldığını bilir fakat bu son derece yanlıştır. Kişilerin istekleri doğrultusunda her olaya müdahale edilerek yapılabilen bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü olarak yapıldığı zaman çok güçlü etkiler vermektedir. Bu yüzden çoğu medyum hoca tırnak büyüsüne bağlama büyüsü olarak bakar.

Ayrıca aşk büyüleri kategorisine de girmektedir. Eğer birini kendinize aşık etmek istiyorsanız kesinlikle tırnak büyüsünden faydalanabilirsiniz. Tırnak büyüsü etkileri her zaman çok kuvvetli olmuştur. Eğer medyum hocanın söylemlerine uyarsanız mutlaka sevdiğinizi kendinize aşık etme konusunda başarılı olursunuz. Her medyum hoca sizlerin dileklerinin gerçekleşmesi adına size görevler verir. Sizde bu görevlere uymalısınız.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

En çok merak edilen sorulardan birisi de tırnak büyüsü nasıl yapılır sorusudur. Söz konusu niyet aşık etme amacı ise büyüde tırnak yedirmek işlemi gerekebilir. Fakat bazı medyumlar tırnak yakarak da bu büyüyü yapabilmektedir. Bu insanların daha kolayına gelmektedir. Çünkü çoğu kişi sevdiğine tırnak yedirmek konusunda zorluk yaşayabilir.

Tırnak büyüsü yapılırken kişilerin resimleri de mutlaka medyum hocaya ulaştırılmalıdır. Gerekli tüm malzemeler temin edildikten sonra büyüye başlanmalıdır. Tek bir eksik malzeme bile olursa büyü tutmaz ve kişilere sorun yaratır. Tırnak büyüsü nasıl yapılır sorusunun daha aşamalı cevabını aşağıda sizlerle paylaştık.

  • Öncelikle kişilerin tırnakları temin edilir. Eğer sevdiğinizin tırnağına ulaşamıyorsanız bunu medyum hocaya bildirip başka yöntemler denemesini sağlayabilirsiniz.
  • Daha sonra tırnak büyüsü duası tırnaklara 2 gece durmadan sabaha kadar okunur.
  • Özellikle bağlama büyülerinden birisi yapılacaksa dua okuma işlemi 3 gece sürdürmelidir çünkü işlem için çok önemlidir.
  • Tırnak büyüsüne başvuran herkes medyum hocasının söylemleri doğrultusunda ilerlemeli ve işlem yapılırken mutlaka abdestli olmalıdır.
  • Son olarak medyum hoca tarafından tırnak iyi niyetlerde bulunarak yok edilir ve işlem biter.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Tırnak büyüsü genel olarak aşık etmek amacıyla yapılan bir büyüdür. O yüzden kaç günde etki eder sorusunu aşık etme niyetiyle yapılan tırnak büyüleri için cevapladık. Bir kimseyi kendisine tırnak büyüsü ile aşık etmek amacınız varsa yaklaşık olarak 12 gün beklemeniz gerekebilir. Tabi bu süreyi medyum hocalar sizlere daha net olarak verecektir.

Süreler kişilerin irade gücüne göre de değişiklik gösterebilir. Fakat süre ne kadar ilerlerse ilerlesin tırnak büyüsüne güvenin. Çünkü mutlaka etkisini bir gün gösterecektir. Burada yapılması gereken sabırla çalışmanın bitmesini beklemektir. Tırnak büyüsünü yaptıran herkes medyum hocasının ilmine güvenmelidir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Bozulur?

Söz konusu tırnak büyüsü bozma işlemi ise, yapılışından daha farklı teknikler ön plana çıkmaktadır. Aynı zaman da tırnak büyüsü bozma duası da bu işlemde çok önemlidir. Bağlama büyülerinden dönülecek bir tırnak büyüsü bozma işlemi varsa bu çok zordur. Çünkü bağlama büyüsü bozma işlemi her büyü de çok zordur. Her medyum hoca bağlama büyüsünü bozmayı istemez. Çünkü kolay kolay başaramaz.

Tırnak büyüsü bozulurken işlemi yaptıran kişilere de bazı görevler düşebilir. Örneğin tırnak yakmak veya gömmek işlemini bazı medyum hocalar büyüyü bozduran kişilere yaptırabilir. Aynı zaman da tırnak büyüsü bozma duası da büyüyü bozdurmak isteyen kişiler tarafından okunabilir. Fakat bunu her medyum hoca tercih etmez.

Tırnak Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Tırnak büyüsü ne için yapılır dediğiniz zaman, size her medyum hoca her niyet için yapılır cevabını verecektir. Gerçekten de öyledir. Aklınıza gelebilecek iyi veya kötü her niyet için tırnak büyüsü yapılabilir. Bağlama büyülerinden tutun ayırma büyüsü, soğutma büyüsü ve aşk büyülerine kadar her şey için bu büyü yapılabilir. Tabi en güçlü etkiler gösterdiği bazı işlemler vardır.

Tırnak büyüsü etkileri özellikle aşk büyüleri ve bağlama büyüsü işlemlerinde çok yüksektir.  Aynı zaman da yapıldıktan sonra kişileri aşk anlamında çok güzel duygulara iter. Daha çok aşık etme amacıyla yapılan bir büyü olduğu için  her kişide direk aşk duygusunu yükseklere çıkarır. Çoğu kişi de tırnak büyüsüne bu yüzden başvurur.

tirnak-buyusu-nedir

Tırnak Büyüsü Etkileri Neler?

Tırnak büyüsüne başvuranlar bu büyünün etkilerini çok merak etmektedir. Bu son derece normal fakat bir büyüyü yaptırmadan önce etkilerini araştırmak sizler için daha doğru olacaktır. Aynı zaman da size uygun mu değil mi buna da bakmak gerekir. Tırnak büyüsü etkileri son derece fazladır. Yapılan büyüler arasında etkileri en fazla olan büyülerden birisidir. Buna bağlı olarak tırnak büyüsüne rağbet oldukça fazladır.

Tırnak büyüsüne başvuran medyum hocalar tırnak büyüsü etkilerini oldukça övmekte ve bu yüzden insanlara bu büyüyü önermektedir. İnsanlarda söz konusu aşık etme işlemleri olunca mutlaka medyum hocaları dinliyor ve onların dedikleri işlemleri yaptırıyorlar. Sonunda pişman da olmuyorlar. Çünkü size uygun işlemi  medyum hocalar sizden daha iyi analiz ederler. Peki tırnak büyüsü etkileri neler?

Tırnak büyüsü etkileri:

  • Bağlama büyüsü olarak yapılırsa her iki tarafta birbirine aşırı bir bağlılık duygusu hisseder.
  • Aşk büyüleri olarak yapılırsa özellikle büyü yapılan kişi büyü yaptıran kişinin aşkından deli divane olur diyebiliriz.
  • Kişileri birleştirici ve asla ayırmayacak özellikte etkileri vardır.
  • Tırnak büyüsü etkileri bunlarla da bitmez. Çiftlerin ailelerinin de birbirlerine ısınmalarını ve iyi anlaşmalarını sağlar.
Bağlama büyüsü nedir ile ilgili yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/baglama-buyusu-nedir

Tırnak Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Tırnak büyüsüne talep son zamanlar da süreli arttığı için bu büyünün herkes tarafından yapılıp yapılamayacağı çok merak edilir. Özellikle medyum hocaların bu konuda keskin görüşleri vardır. Kişilerin vücudundan bir parça alınarak yapılan büyüler her zaman çok etkili ve başarılı olur. Tırnak büyüsünde de durum aynıdır. Herkesin bu büyüyü yaptırıp yaptıramayacağı ise büyük merak konusudur.

Dinimizin kuralları çerçevesinde hayatını sürdüren herkes tırnak büyüsüne başvurabilir. Ancak gayrimüslim kişiler bu büyüden faydalanamamaktadır. Daha önce gayrimüslim olup sonrasında dinimizi kabul eden kişilerde rahatlıkla tırnak büyüsü yaptırabilir.

Evde Tırnak Bulmak Ne Anlama Gelir?

Evde yabancı tırnak bulan insanlar çoğu zaman korku yaşamaktadır. Zaten bir evde yabancı bir tırnak bulmak kötü şeylere işaret edebilir. Özellikle tırnak büyüsünü kötü niyetle yaptıranlar büyü yaptırdıkları insanların evlerine tırnak bırakabilir. Böylece büyünün daha erken ve daha yıkıcı sonuçlar vermesini sağlamaktadırlar.

Evde tırnak bulmak size büyü yapıldığı anlamını taşıyabilir. Ancak buna kendiniz değil iyi bir medyum hocadan destek alarak kanaat getirmelisiniz. Başımıza gelen tüm musibet veya kötü olayları büyüye yormak gerektirmez. Fakat tedbiri de elden bırakmamalıyız. Böylece hayatımıza güvenli bir şekilde devam edebiliriz.

Evde tırnak bulmak ne anlama gelir?

Bunu bir medyuma danışmanız daha doğru olacaktır.

Tırnak büyüsü nasıl bir büyüdür?

Tırnak büyüsü tırnakların kullanıldığı stili çok farklı bir büyüdür.

Tırnak büyüsü ile sevdiğimi benden ayırırlar mı?

Tırnak büyüsü ile sevenleri ayırmak mümkündür.

Kendi tırnaklarımdan tırnak büyüsü olur mu?

Bu tür sorularda medyumları arayarak destek almanız daha doğru olacaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu