Tüm Büyüler

Şirinlik Büyüsü

Şirinlik büyüsü insanlar da muhteşem etkiler bırakabiliyor. Detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz...

Toplumlar da şirin ve güzel görünmek herkesin isteyeceği bir durumdur. Ancak bu her zaman mümkün olmayabiliyor. Yaratılış itibariyle bütün insanların güzellikleri vardır. Ancak bazı insanlar görünüş olarak diğerlerinden daha güzel görünebiliyor. Buda diğer kişilerde kıskançlık gibi durumlara yol açabiliyor.

Bu gibi durumlarda insanlar olduğundan daha güzel daha şirin görünmek isteyebiliyor. Şirinlik büyüsü ve şirinlik muskası da bu durumlarda olaya direk müdahale edebilir. Yaptıracağınız şirinlik büyüsü ile olduğunuzdan daha güzel daha şirin görünebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Nedir?

Şirinlik büyüsü toplum içinde herkes tarafından daha çok dikkat çekmenizi sağlayacak bir büyüdür. Bu büyü ile toplum içinde adeta el üstünde tutulacaksınız. Adeta tüm ilgi odağı büyüyle siz olabilirsiniz. İşyeriniz de patronunuz evde anne babanız sadece size yönelir ve sizi el üstünde tutar.

Şirinlik büyüsü şirinlik muskası ile beraber yapılırsa daha fazla etki gösterecektir. Şirinlik büyüleri sayesinde aşırı sempatik bir hale gelirsiniz. Bu sempati herkes tarafından kısa zamanda fark edilir. Toplumda girip çıktığınız her ortam da ilk dikkati siz çekersiniz. Eğer sürekli fark edilmek ön planda olmak istiyorsanız bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Şirinlik Büyüsü Günah mı?

Sevdiğine eşine ve etrafındaki insanlara herkes şirin güzel görünmek ister. Bu hadise herkesin normal olarak isteyeceği bir durumdur. Peki bu büyüyü yaptırmak günah mı? Bu büyü ile günaha girip kötü şeyler yaşar mıyız? Veya günahsa affedilir mi?

Şirinlik büyüsü hiçbir zaman günah olan büyüler çeşidine girmez. Bir insanın güzel görünmeyi istemesinden normal bir şey olamaz. Özellikle evli kadınların kocalarına güzel görünmek istemesi oldukça anlaşılır bir durumdur. Şirinlik büyüleri günah değildir.

Şirinlik Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Oldukça aşamalı çalışmalar sonucunda etki süresi kısa sürelere çekilebilen bir büyüdür. Özellikle medyumlar bu aşamaları teker teker geçtikten sonra büyünün etkisini bir an önce uğraşması için çok uğraşırlar. Bu uğraşlar sonucu işlemin meyvelerini alırlar. Böylece şirinlik büyüsü tamamlanmış olur.

Tam olarak net bir gün vermek aslında yanlış olabilir. Medyumunuzun tecrübesine göre bu süre azalır veya uzar. Bu işte yapmanız gereken işinin ehli bir medyum bulmanızdır. Yarı yolda bırakılmamak için bu çok önemlidir.

sirinlik buyusu

 

Şirinlik Büyüsü Yaş Sınırı Var mı?

Büyülerde genel olarak yaş sınırları bulunmamaktadır. Ancak çocuklara yapılan büyülerin günahlarının affedilmeyeceğini hepimiz biliyoruz. Şirinlik büyüsü yapılırken belirli bir yaş sınırı verilmese de 15 yaşından küçüklere bu işlemin yapılması sakıncalı olabilir.

Özellikle bu yaştaki çocuklara iyi anlamda bile olsa büyü yapılırsa günahı çoktur. 15 yaş üstündeki herkes ise şirinlik büyüsü yaptırabilir. Şirinlik büyüsü evli bekar herkese etki eder.

 

Şirinlik Büyüsü Yapılışı

Şirinlik büyüsü çok kolay yapılış yöntemleriyle dikkat çeker. Ancak kolay olduğunu öğrendikten sonra denemek istemeniz son derece tehlikelidir. Şirinlik büyüsü ne kadar kolay olursa olsun yine de yapılırken özel medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu özel medyumlar kolay olan çalışmaların ömür boyu sürmesi için zor çalışmalardan ekleyip işlemi ölümsüzleştirirler.

Zorlu işlemlerin şirinlik büyüsüne eklenmesiyle işlemler ömürlük hale getirilir. okunan tılsımlı sözler ve dualarla işlem koruma altına alınır. Böylece başka bir medyum tarafından bozulması da önlenmiş olur. İşinin ehli medyumlar her zaman korumalı işlemler yapmayı müşterilerine önerirler.

Şirinlik Tılsımı

Güzel görünme uğruna yapılan işlemlerden biride şirinlik tılsımıdır. Şirinlik tılsımı büyü ve muskalardan geri kalır yanı olmayan çok etkili bir ritüeldir. Bu ritüelden faydalanmak herkesin isteyeceği bir şeydir. Dileyen herkes şirinlik tılsımı işleminden faydalanabilir.

Ancak bu tılsımı evde yapmak mümkün değildir. Bazı insanlar evde şirinlik tılsımı yapmayı fazlasıyla denemiştir. Ancak olumlu sonuçlar alamamışlardır. Yalnızca deneyimli alimlerin yapacağı bir çalışma olan şirinlik tılsımı hiç hafife alınmamalıdır. Tıpkı Şirinlik büyüsü ve şirinlik muskası gibi etki gösterebilen yegane işlemlerden birisidir.

Şirinlik Muskası

Şirinlik muskası bu büyünün olmazsa olmazıdır. Büyü yapılırken kesinlikle bu muska yazılmalıdır. Şirinlik muskası büyü ile birleştirilip kullanılırsa işlem ömür boyu devam eder. Şirinlik muskası sade yazılırsa da etki eder. Ancak Büyü ile birlikte yazılması daha etkili sonuçları beraberinde getirir.

Eğer etrafınızdaki kişiler tarafından yeterince ilgi görmediğinize inanıyorsanız şirinlik muskası yaptırabilirsiniz. Böylece direk ilgi odağı olacağınız günler sizinle olacak gittiğiniz her yerde sempatik halinizle dikkat çekeceksinizdir.

Şirinlik Muskası Kaç Günde Etki Eder

Muskalar genel olarak 21. Gün sonunda etki gösterir. Bu süre zarfı insanlara uzun gelebilir. Günümüzde her olayda sabır çok önemlidir. Ancak o sabrı göstermek o kadar da kolay olmaz. Şirinlik muskası kaç günde etki eder sorusunda ise bu süre biraz daha azalıyor diyebiliriz. Çünkü şirinlik muskası diğer işlemlere göre daha kolay hazırlanabilir.

Aşk, geri getirme ve bağlama büyülerinde muskalar daha uzun sürede yazılır. Çünkü geçilen zorlu aşamalar vardır ve muskanın karşı tarafa etki etmesi gerekir. Ancak şirinlik muskası direk kendinize yapıldığı için daha kısa sürede etki eder. Buda sabırsız insanlar için çok güzel bir noktadır.

Şirinlik Muskası Yaptıranlar

Şirinlik muskası yaptıranlar büyü yolunu denemekten çekinen insanlar olmuştur. Aslında şirinlik büyülerinde korkulacak bir şey yoktur. Diğer işlemlere göre günahı en az olan hatta olmayan bir büyüdür. Şirinlik muskası yaptıranlar bazen de şirinlik büyüleriyle muskalarını birleştirirler. Böylece daha erken netice alırlar.

Şirinlik muskası yaptıranlar genellikle kadınlar olmuştur. Bayanlar etraflarına güzel görünmek adına her yolu denerler. Erkeklere nazaran dış görünüşlerine daha çok özen gösterirler. Bu aslında iyi bir şeydir. Eşlerine güzel görünmeyi her bayan ister. Bu işlemler de bunun en basit yoludur.

Daha önce başarılı şekilde şirinlik büyüsü yaptıranların yorumlarının olduğu sayfayı şimdi ziyaret et ve en iyi şirinlik büyüsü yapan medyumu öğren: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Şirinlik Büyüsü Yaptıranlar

Şirinlik büyüsü yaptıranlar genel olarak kendilerini beğenmeyen kişilerdir. Kendilerini beğenmeyen insanlar insanlara güzel görünmek için her yolu denerler. Genel de estetik gibi cerrahi yollarla bu yapılmak istenir.  Ancak günümüzde oldukça pahalı olan estetik fiyatları insanları diğer yollara götürür.

Estetik yaptıracak kadar durumu iyi olmayan kişiler şirinlik büyüsü yaptıranlar kervanına katılır. Bu büyü ile inanılmaz sonuçlar alınmıştır. Şirinlik büyüsü yaptıranlar etkilerini görünce oldukça memnun kaldılar. Ve etraflarındaki insanlara da bu büyüyü sürekli önerdiler.

Kimler şirinlik büyüsü yaptırabilir;

 • Evli bayanlar eşlerine güzel görünmek için şirinlik büyüleri yaptırabilir. Bu evli bayanlara uyan bir işlemdir.
 • Nişanlı bayanlar da nişanlılarına daha güzel daha sempatik görünmek adına bu işlemden yararlanabilirler. Bu büyü ile ilişkileri daha kuvvetli bir hal alır
 • Sevgilisi olan bayanlar da rahatlıkla şirinlik büyüleri yaptırabilirler. Etkilerini gördükten sonra ilişkilerinin evliliğe kadar gideceğini anlamaları mümkün olacaktır.
 • Erkekler genel olarak bu büyüye rağbet göstermez. Ancak erkeklerde bu büyülerden faydalanabilirler. Özellikle şirinlik muskası bir erkeğe daha çabuk tesir edebilir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur

Yapan kişi dışında bozulması oldukça zor bir büyüdür. Ancak büyük alimlerin bozabileceği bir büyüdür. Çeşitli dualar ve esmalar okunarak bozulabilecek bir büyüdür. Ancak korumalı büyüler yapılırsa işlemin bozulması çok zordur.

Sizin için aşağıda Şirinlik büyüsünü bozabilecek bazı duaları paylaştık;

 • Elif lam mim
 • Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
 • Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
 • Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun
 • Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
 • İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun
 • Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim* ve ala ebsarihim ğaşaveh* ve lehüm azabün azıym
 • Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın
 • Yühadiunellahe vellezıne amenu* ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun
 • Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun
 • Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun
 • Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun
 • Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’* ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun
 • Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna* ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun
 • Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun
 • Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda* fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın
 • Meselühüm ke meselillezistevkade nara* fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun
 • Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun
 • Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark* yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt* vallahü mühıytum bil kafirın
 • Yekadül berku yahtafü ebsarahüm* küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu* ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim* innellahe ala külli şey’in kadiyr
 • Ya eyyühen nasu’büdu rabbekümüllezı halekaküm vellezıne min kabliküm lealleküm tettekun
 • Ellezı ceale lekümül erda firaşev ves semae binaa* ve enzele mines semai maen fe ahrece bihı mines semerati rizkal leküm* fe la tec’alu lillahi endadev ve entüm ta’lemun
 • Ve in küntüm fı raybim mimma nezzelna ala abdina fe’tu bi suratim mim mislih* ved’u şühedaeküm min dunillahi in küntüm sadikıyn
 • Fe illem tef’alu ve len tef’alu fettekun naralletı vekudühen nasü vel hıcarah* üıddet lil kafirın
 • Ve beşşirillezıne amenu ve amilus salihati enne lehüm cennatin tecrı min tahtihel enhar* küllema ruziku minha min semeratir rizkan kalu hazellezı rüzıkna min kablü ve ütu bihı müteşabiha* ve lehüm fıha ezvacüm mütahheratüv ve hüm fıha halidun
 • İnnellahe la yestahyı ey yadribe meselem ma beudaten fe ma fevkaha* fe emmellezıne amenu fe ya’lemune ennehül hakku mir rabbihim* ve emmellezıne keferu fe yekulune maza eradellahü bi haza mesela* yüdıllü bihı kesırav ve yehdı bihı kesıra* ve ma yüdıllü bihı illel fasikıyn
 • Ellezıne yenkudune ahdellahi mim ba’di mısakıh* ve yaktaune ma emerallahü bihı ey yusale ve yüfsidune fil ard* ülaike hümül hasirun
 • Keyfe tekfürune billahi ve küntüm emvaten fe ahyaküm* sümme yümıtüküm sümme yuhyıküm sümme ileyhi türceun
 • Hüvellezı haleka leküm ma fil erdı cemıan sümmesteva iles semai fe sevvahünne seb’a semavat* ve hüve bi külli şey’in alım
 • Ve iz kale rabbüke lil melaiketi innı caılün fil erdı halıfeh* kalu e tec’alü fıha mey yüfsidü fıha ve yesfiküd dima’* ve nahnü nüsebbihu bi hamdike ve nükaddisü lek* kale innı a’lemü ma la ta’lemun
 • Ve alleme ademel esmae külleha sümme aradahüm alel melaiketi fe kale embiunı bi esmai haülai in küntüm sadikıyn
 • Kalu sübhaneke la ılme lena illa ma alemtena* inneke entel alımül hakım
 • Kale ya ademü embi’hüm bi esmaihim* felemma embeehüm bi esmaihim kale e lem ekul leküm innı a’lemü ğaybes semavati vel erdı ve a’lemü ma tübdune ve ma küntüm tektümun
 • Ve iz kulna lil melaiketiscüdu li ademe fe secedu illa iblıs* eba vestekbera ve kane minel kafirın
 • Ve kulna ya ademüskün ente ve zevcükel cennete ve küla minha rağaden haysü şi’tüma* ve la takraba hazihiş şecerate fe tekuna minez zalimın
 • Fe ezellehümeş şeytanü anha fe ahracehüma mimma kana fıh* ve kulnehbitu ba’duküm li ba’dın adüvv* ve leküm fil erdı müstekarruv ve metaun ila hıyn
 • Fe telekka ademü mir rabbihı kelimatin fe tabe aleyh* innehu hüvet tevvabür rahıym
 • Kulnehbitu minha cemıa* fe imma ye’tiyenneküm minnı hüden fe men tebia hüdaye fe la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
 • Vellezıne keferu ve kezzebu bi ayatina ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun
 • Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve evfu bi ahdı ufi biahdiküm ve iyyaye ferhebun
 • Ve aminu bi ma enzeltü müsaddikal li ma meaküm ve la tekunu evvele kafirim bih* ve la teşteru bi ayatı semenen kalilev ve iyaye fettekun
 • Ve la telbisül hakka bil batılı ve tektümül hakka ve entüm ta’lemun
 • Ve ekıymüs salate ve atüz zekate verkeu mear rakiıyn
 • E te’mürunen nase bil birri ve tensevne enfüseküm ve entüm tetlunel kitab* e fe la ta’kılun
 • Vesteıynu bis sabri ves salah* ve inneha le keıratün illa alel haşiıyn
 • Ellezıne yezunnune ennehüm mülaku rabbihim ve ennehüm ileyhi raciun
 • Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın
 • Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha şefaatüv ve la yü’hazü minha adlüv ve la hüm yünsarun
 • Ve iz necceynaküm min ali fir’avneyesumuneküm suel azabi yüzebbihune ebnaeküm ve yestahyune nisaeküm* ve fı zaliküm belaüm mir rabbiküm azıym
 • Ve iz ferakna bikümül bahra fe enceynaküm ve ağrakna ale fir’avne ve entüm tenzurun
 • Veiz vaadna musa erbeıyne leyleten sümmettehaztümül ıcle mim ba’dihı ve entüm zalimun
 • Sümme afevna anküm mim ba’di zalike lealleküm teşkürun
 • Ve iz ateyna musel kitabe vel fürkane lealleküm teehtedun
 • Ve iz kale musa li kavmihı ya kavmi inneküm zalemtüm enfüseküm bittihazikümül ıcle fe tubu ila bariiküm faktülu enfüseküm* zaliküm hayrul leküm ınde bariiküm* fe tabe aleyküm* innehu hüvet tevvabür rahıym
 • Ve iz kultüm ya musa len nü’mine leke hatta nerallahe cehraten fe ehazetkümüs saıkatü ve entüm tenzurun
 • Sümme beasnaküm mim ba’di mevtiküm lealleküm teşkürun
 • Ve zallelna aleykümül ğamame ve enzelna aleykümül menne ves selva* külu min tayyibati ma razaknaküm* ve ma zalemuna ve lakin kanu enfüsehüm yazlimun
 • Ve iz kulnedhulu hazihil karyete fe külu minha haysü şi’tüm rağadev vedhulül babe süccedev ve kulu hıttatün nağfirleküm hatayaküm* ve senezıdül muhsinın
 • Fe beddellezıne zalemu kavlen ğayrallezı kıyle lehüm fe enzelna alellezıne zalemu riczem mines semai bi ma kanu yefsükun
 • Ve izisteska musa li kavmihı fe kulnadrib bi asakel hacer* fenfecerat minhüsneta aşrate ayna* kad alime küllü ünasim meşrabehüm* külu veşrabu mir rizkıllahi ve la ta’sev fil erdı müfsidın

Şirinlik büyüsü sevgilim de etkili olur mu?

Şirinlik büyüsü ile sevdiğinize şirin görünebilirsiniz.

Şirinlik muskası kaç günde etki eder?

Şirinlik muskası 21 günde etki etmeye başlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu