Tüm Büyüler

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Sevdiklerine kavuşmak isteyenler sevdiğine kavuşma büyüsü yaptırıyorlar. Sevdiğine kavuşma büyüsü ile ilgili tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Sevdiğine kavuşma büyüsü, asırlardır insanların sevdiklerine kavuşabilmek adına yaptırdıkları ve etkili sonuçlar veren bir büyüdür. Her insan sevdiğiyle birlikte olma şansına sahip olamayabiliyor. Bu gibi durumlarda insanlar üzüntüleri sebebiyle hayatlarında bir türlü başarılı olamıyorlar.

Başarısız geçen hayatların ardından insanlar sevgisizliği de bu bağlamda hissedip çok zor dönemlerden geçebiliyorlar. Özellikle aile sevgisinden de yoksun büyüyen kişiler sevdiklerine kavuşamadıkları zaman çok ağır yaralar alabiliyorlar. Bu gibi durumlar da sevdiğine kavuşma büyüsü asırlardır bu kişilere derman olmaktadır.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Nedir?

İnsanların sevdikleri insanlara kavuşma veya onları geri getirme amacıyla kullandıkları bir büyüdür.  Sevdiğine kavuşma büyüsü gideni geri getirme çalışmalarının başında gelmektedir. Bir kimse sevdiğine kavuşamıyor veya sevdiği tarafından  terkediliyorsa bu büyüye başvurmasıyla sevdiğine kavuşabiliyor.

İnsanlar çoğu zaman sevdikleri tarafından reddedildiklerinde sevdiklerinden vazgeçebiliyor. Ama bu durum son derece yanlıştır. Özellikle büyüler hakkında bilgi sahibi olmayan insanlar büyük çaresizliklere kapılıyor.  Ve böylece sevdiklerinden vazgeçebiliyor.

Sevdiğine kavuşma büyüsü insanların en çaresiz anlarında bile onlara yardımcı olan çok gizemli bir büyüdür. Bu büyüden tüm Müslümanlar gönül rahatlığıyla faydalanabilirler. Böylece sevdiklerine kavuşabilirler.

Daha önce sevdiğine kavuşma büyüsü yapan medyumların yorumlarını şimdi incele: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyülerin etki etme zamanları insanların irade kuvvetlerine göre farklılık göstermektedir. İrade kuvveti yüksek olan insanlar için büyülerin etki etme süreleri bazen uzun süreler alabiliyor. Bu durumla da kuşkuya kapılmamak gereklidir. Yapılacak ağır işlemlerle irade gücü ne kadar yüksek olursa olsun her insana büyüler etki gösterecektir.

Böyle zamanlar da yapılması gereken en mühim olay güvenilir medyumlarla çalışmaktır. Güvenilir medyumlar başladıkları işlemleri her koşulda başarıyla tamamlarlar. Bu da insanlar tarafından fazlasıyla hoşnut olunan bir durumdur.

Sevdiğine kavuşma büyüsü kaç günde etki eder sorusu da böyle zamanlar da sıkça sorulur. Bu büyünün etki etme süresi medyumun ilmine ve sizin inancınıza bağlıdır. Medyumunuz ne kadar ilim sahibi olursa olsun sizin bu işleme inancınız yoksa büyünün etki etme süresi uzun süreler alabilir. Ama sizin işleme inancınız yüksekse bu büyü kısa sürede etkisini gösterecektir.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılmalıdır?

Bir insan sevdiğine kavuşmak konusunda çıkmak konusunda çıkmaza girdiyse bu büyüden faydalanmalıdır. Sevdiğiyle barışması konusunda hala belirgin şansları olan kişiler bu büyüyü yaptırmamalıdır.

Kavuşma büyüsünün hangi durumlarda yapılacağı aşağıda belirtilmiştir;

 • Sevdiği insan tarafından sürekli reddedilme.
 • Aşık olduğu insanın başka biriyle ilişki kurması durumu.
 • Sevdiği insan tarafından sevilmeme durumu.
 • Aşık olduğu insan tarafından nefret edilme durumu.
 • Sevdiği insan tarafından sosyal mecralarda engellenme durumu.

Yukarıda  görülen durumlardan herhangi birini yaşıyorsanız sevdiğine kavuşma büyüsü yaptırabilirsiniz.

Sevdiğime kavuşmak istiyorum ne yapmalıyım?

Sevdiğine kavuşma büyüsü yaptırarak sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Sevdiğine kavuşma büyüsü kaç günde biter?

Sevdiğine kavuşma büyüsünün net bir süresi yoktur.

Sevdiğine kavuşma büyüsü nedir?

Sevdiğine kavuşma büyüsü gideni geri getirmek anlamına gelir.

sevdigine-kavusma-buyusu

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. 5 yıllık bir ilişkim vardı birbirimi çok sevmemize rağmen evlenme yolunda adımlar atamadık Bunda ailesinin payı da büyük beni istemiyorlardı. Sevdiğim çocuk en son tahinide uzağa çıkınca ailesinin baskısıyla benden ayrıldı. Bende internetten onu getirmek için araştırmalar yapmaya başladım birkaç hoca ile çalıştım ama sonuç alamadım. En son Cahit hoca ile tanıştım Allah razı olsun ne söylediyse yaptı şuan sevdiğim adamla nişanlıyız ve evlilik yolundayız Allah’a şükürler olsun isteyenler için Cahit hocanın numarasını da bırakıyorum 05387472174

  1. Bacım ben Cahit hoca ile geçen ay tanıştım 15 gün oldu ben kendisinden sevdiğine kavuşma büyüsünden sonuç alalı. Gerçekten çok ilgili çok alakalı bir hoca. Eskiden çalıştığım hocalara bakıyorum birde cahit hocaya bakıyorum aralarında dağlar kadar fark var gerçekten çok iyi birisi aldığım sonuçla tam olarak iyi bir hoca olduğunu anladım. Sana numarasını da bırakim bacım belki sende çalışmak istersin. 05387472174

 2. Merhaba arkadaşlar. Ben üç ay önce eşimle ayrılma aşamasındaydım. Son zamanlarda eşimle çok kavga eder olmustum sürekli bana hakaret ediyordu eve geç geliyordu çocuklarla bile ilgilenmiyordu. Bu site aracılığıyla Adar hoca ile çalışmaya başladım. Onun sayesinde eşim suan iliskimizin ilk zamanlarındaki gibi. Kötü sözleri bitti evine bana çocuklarına ilgi göstermeye başladı. Hatta izin günlerinde bile yine bizimle vakit geçiriyor arkadaşlarının yanına bile gitmiyor. Adar hocaya minnetlerimi iletiyorum. Umarım bu yorumda benim gibi olanlara yardımcı olur. Herkese mutlu günler diliyorum 🙂
  Hocanın numarası: 05340206654

 3. Bu tarz büyülere asla inancım yoktu. Taaaki cahit hocadan sonuç alana kadar. Bana anlattıkları beni o kadar tatmin etti ki inanmadığım halde işleme başladım. Aslında başlamamın sebebi biraz da çaresizlikti. Çünkü sevdiğim adam beni görmek bile istemiyordu her yerden engellemişti. Son çare olarak yaptırdığım bu çalışma ile cahit hoca sayesinde sevdiğime kavuştum ve çok mutluyum evliliğe doğru adım adım kızlarrrr :)))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu