Tüm Büyüler

Sarımsak Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Sarımsak büyüsü nedir? Sarımsak büyüsü kaç günde tutar? Yazımızdan okuyabilirsiniz...

Sarımsakla yapılan büyüler koşullar her ne olursa olsun her zaman başarılı olmuştur. Çünkü dinimizde de bu konuyla ilgili bir yasak getirilmemiştir. Çoğu insan sarımsak kolay bulunabilen bir malzeme olduğu için evde sarımsak büyüsü yapmak isteyebilir. Ancak bu durum son derece yanlıştır. Bu konuyla alakalı kesinlikle profesyonel hocalardan destek alınmalıdır.

Sarımsak büyüsü hem ayırma hem birleştirme amaçlarıyla yapılabilen büyülerden birisidir. İki mutlu çifti hem ayırmak hem de bir araya getirip ilişkilerini kuvvetlendirmek adına rahatlıkla kullanılabilir. Bu büyü yapılırken sarımsağa iğne batırmak gerekir. Batırma işlemi sırasında okunacak dualarında mutlaka bilinmesi gerekir.

Sarımsak Büyüsü Nedir?

Sarımsak büyüsü kategori olarak çift ağızlı büyüler kervanına girer. Bunun sebebi hem kötü hem de iyi niyet amacıyla yapılabilir olmasıdır. Burada önemli olan yapılırken niyetin çok doğru bir şekilde büyüye aktarılmasıdır. Niyet doğru şekilde büyüye aktarılırsa sarımsak büyüsü ile yapılan her çalışma olumlu sonuç verecektir.

Sarımsakla yapılan büyüler çok büyük özelliklere sahiptir. Bunlardan birisi de olumlu sonuç veren çalışmanın hiçbir koşulda bozulmayacak olmasıdır. Örneğin sarımsak ile aşk büyüsü işlemi yaptırırsanız bu büyü ömür boyu sürecek ve asla bozulmayacaktır. Çünkü sarımsak büyüleri korumalı büyülerdendir.

Sarımsak Büyüsü kaç Günde Tutar?

En çok merak edilen soruların başında büyülerin ne kadar sürede tutacağı gelir. Bunun için her hoca farklı süreler ortaya atabilir. Herkes kendi geliştirdiği tekniklerle büyüleri yaptığı için işlemlerin tutma süresi medyumdan medyuma değişiklik gösterebilir.  Sarımsak büyüsü işlemlerinde de bu böyledir. Medyumlar sarımsakla yapılan büyülerde çoğu zaman farklı sürelerde sonuç vermiştir.

Buradan anlayacağınız gibi yaptıracağınız çalışmanın ne kadar erken bitmesini istiyorsanız o kadar iyi medyumlarla çalışmalısınız. Yine de sarımsak büyüsü kaç günde tutar denildiği zaman ortalama bazı süreler belirtilebilir. Bu ortalama süre özellikle 8-16 gün aralığıdır. Eğer bu sürelerde sonuç alamazsanız medyumunuzla bu konuyu görüşmeniz gerekir.

Sarımsak büyüsü ile adından söz ettiren medyumların yorumlarını görmek için hemen linke tıkla. İnsanlar çok ŞAŞKIN: gidenigerigetirme.com/geri-getirme-buyusu/#comments

Sarımsak Büyüsü Malzemeleri Neler?

Büyülerde kullanılan malzemelerin ne kadar zor bulunduğunu hepimiz iyi biliyoruz. Hatta bazı medyumlar yapacakları bir takım büyülerin malzemelerini dünyanın öbür ucundan bile kendilerine getirtebilir. Getirdikleri malzemeler her zaman onlar için çok değerli olur ve malzemelere çok önem verirler.

Fakat sarımsakla yapılan büyüler de kullanılan malzemeler biraz daha kolay bulunabilir. Çünkü kullanılan araç gereçler günümüz de herkesin ulaşabileceği çok kolay malzemelerdir. Fakat bu malzemelere gerekli maneviyatı yüklemek çok önemlidir.

Sarımsak büyüsü malzemelerinin bazıları şunlardır:

 • İki diş sarımsak
 • Toplu iğne veya yorgan iğnesi
 • Boş bir kağıt
 • Sarımsak suyu.

Sarımsak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adında da olduğu gibi sarımsak büyüsü yapılışı sırasında mutlaka sarımsak kullanılmalıdır. Bunun dışında hiçbir şey ile bu büyüyü yapmanız mümkün değildir. Ardından kullanacağınız bir diğer malzeme iğnedir. Bunu sarımsağa iğne batırmak amacıyla mutlaka çalışmanızda bulundurmanız gerekir. Daha sonra okunacak duaların ve söylenecek tılsımlı sözlerin bilinmesi gerekir.

Çalışmalar yapılırken mutlaka abdestli olunması gerekir. Aksi takdir de kötü durumlar ortaya çıkabilir. Sarımsak büyüsünün yapılışı sırasında geçilmesi gereken bazı aşamaları da aşağıda sizler için paylaştık:

 • Öncelikle uçları sivri olan iki diş sarımsak temin edilir.
 • Sonrasında sarımsağa iğne batırmak gerekir.
 • İki sarımsak birbirlerine bağlı olacak şekilde ikisine de iğne batırılır.
 • Daha sonra sarımsağın suyu dualar okunmuş boş bir kağıda akıtılır.
 • Son olarak ne niyetle yapılıyorsa o niyete istinaden dualar ve tılsımlı sözler sarımsağın suyunun olduğu kağıda okunur.
 • İşlem böylece bitmiş olur.

Sarımsak Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Sizlere makalemizin başlarında belirttiğimiz gibi, sarımsak büyüsü çift ağızlı büyülerdendir. Bu yüzden her niyete göre sarımsak büyüleri yapılabilir. Önemli olan çalışmanın zeminini çok iyi oluşturmak ve hangi niyete hizmet edecekse o hizmete göre bir alt yapı oluşturmaktır. Özellikle sarımsak ile aşk büyüsü amacı sıklıkla tercih edilir.

Sizde hangi niyet ve amaç ile bu çalışmayı yaptıracaksanız tüm kararlılığınızla bunu medyumunuza iletmelisiniz. Oluşacak yanlış anlaşılmalar da ters etkiler alabilir ve üzülebilirsiniz. Bu yüzden bu duruma çok dikkat etmelisiniz.

Sarımsakla yapılan büyülerin bazı yapılış amaçları aşağıdakilerdir:

 • Öncelikle ayırma büyüsünü sizlere belirtmek isteriz. Sarımsakla ayırma büyüsü işlemi çoğu kişi tarafından bilinir ve tercih edilir. Aralarında sorun olmayan evli veya evli olmayan her çifte sarımsakla ayırma büyüsü işlemi yapılabilir.
 • Sarımsak ile aşık etme büyüsü de oldukça yaygın ve tercih sebebi olan amaçlardan biridir. Özellikle asla karşılık bulamayan aşıkların tercih ettiği çok etkili bir aşk büyüsüdür.
 • Bir kimsenin hayatın da olumsuz etkiler yaratmak için de sarımsak büyüsü kullanılabilir. Kişinin hayatını her anlamda olumsuz etkiler ve çıkmaza sokar.
 • Aileler içerisinde huzursuzluk çıkarmak amacıyla kullanılabilir.
 • Kısmeti kapalı kişilerin kısmetini açmak ve onların evlenmelerini sağlamak içinde kullanılabilir.

Yukarıda yazılanlardan anlayacağınız gibi sarımsakla yapılan büyüler her amaçla kullanılabilir. Burada önemli olan iyi bir medyum bulmak ve ona istediklerinizi tümüyle anlatmaktır. Böylece sarımsak büyüsü yaptıranlar gibi sizlerde  mutlu olabilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü Günah Mı?

Sarımsakla yapılan büyüler her zaman dinimiz de yer edinen ve günah olmayan büyülerdendir. Bazı insanlar büyülerin tümünün günah ve yasak olduğunu düşünür. Ancak bu doğru değildir. Bazı büyüler kendi içerisinde farklı niyet ve sebepler barındırdığı için yasak veya günah olabilir. Ancak bu durum hepsi için geçerli değildir.

Sarımsak büyüsü günah olmayan büyüler kategorisine girmektedir. Çünkü kara büyü değildir. Kara büyüler her zaman yasak ve günah olarak kabul edilmiş çok yıkıcı sonuçları olan büyülerdir. Bu durum sarımsak büyüsünde aynı değildir ve buna bağlı olarak sarımsakla yapılan büyüler günah değildir.

Sarımsak Ritüeli Yapanlar Medyum Mu?

Sarımsak ritüeli yapanlar tabi ki medyumlardır. Medyumlara dinimizdeki tabirle hoca da diyebiliriz. Bu kişiler her büyüyü kolaylıkla yapıp insanlara fayda sağlarlar. Kendilerine gelen tüm niyetleri gerçi çevirmeyerek insanlar için çalışmalar yaparlar.

Ayrıca sarımsak ritüeli yapanlar her zaman çok iyi hoca olduklarını kanıtlarlar. Herkese kolay gibi görünse de sarımsak büyüleri gerçekten zor ve ilim gerektiren büyülerdir. Yeterli ilme sahip tüm medyumlar bu büyünün zorluklarını kolaya çevirebilir.

Sarımsak Büyüsü İle Bağlama Yapılır Mı?

Sarımsak büyüleri hangi amaçla yapılırsa yapılsın o amaca hizmet eder ve olumlu sonuç verilebilir. Önemli olan yapılırken hiçbir hata yapılmamasıdır. Hatasız yapılan her çalışma kesin olarak sonuç verir. Amacı ne olursa olsun mutlaka dikkatli olunmalı ve gerekli her şeyin bilinmesi gerekir.

Sarımsak büyüsü ile bağlama amacı da bunlardan biridir ve mümkündür. Doğru şekilde yapıldığı takdir de kesinlikle yapılabilir ve olumlu sonuçları da geçmişte vardır. Bağlama işlemleri her zaman insanlar tarafından ayrı tutulur ve sevilir. Sarımsak büyüsü ile bağlama da her zaman yapılabilir.

Evde Sarımsak Bulmak Ne Anlama Gelir?

İnsanlar evlerinde yabancı malzemeler bulduklarında her zaman kendilerine büyü yapıldığına dair şüphelere düşebilir. Bu son derece normaldir. Etrafımızda ki insanların ne niyetle evimize girdiğini ve çıktığını bilemeyiz. Bunu sadece Allah bilir. O yüzden evimizde farklı eşyalar bulduğumuz da mutlaka bunu araştırmak gerekir.

Evde sarımsak bulmak ta bunlarla ilgili bir konudur. Eğer siz veya aile bireylerinizden birinin koymadığı bir sarımsak varsa bu size sarımsak büyüsü yapıldığı anlamına gelebilir. Bununla ilgili hemen iyi bir medyumla görüşmeniz gerekir. Eğer size karşı böyle bir büyü yapıldıysa medyumunuz bunu kaldıracaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sarımsak büyüsü ile aşık etme mümkün mü?

Sarımsak büyüsü ile aşık etme çalışması tabi ki mümkündür. Önemli olan çalışmanın doğru şekilde yapılıyor olmasıdır.

Sarımsak büyüsü evde kendim yapabilir miyim?

Hiç bir büyüsü insanlar evde kendi başlarına yapamazlar. Yapsalar dahi büyük tehlikelere maruz kalabilirler. O yüzden sarımsak büyüsü evde kesinlikle denenmemelidir.

Sarımsak büyüsü zarar verir mi?

Burada kesinlikle zarar göreceğiniz bir durum yoktur. Özellikle yapılan büyü de niyet iyiyse kişi hiçbir zarar görmez.

Sarımsak büyüsü başka büyülerle karıştırılıp yaptırılır mı?

Sarımsak büyüsünün sade yapılması daha doğrudur.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Sarımsak büyüsü yaptırtarak evliliğimi kurtardım. Gerçekten çok etkili ve muhteşem bir işlem ben evliliğimin devam etmesini bu çalışmaya borçluyum ayrıca işlem boyunca bana destek veren ve çalışmayı benim için yapan medyum adar hocama çok teşekkür ederim kendisininki ilgili bir hoca numarası da 05340206654

 2. Bu konu hakkında pek bir bilgin yok ama geri getirme konusunda mutlaka adar hocayla görüşün derim yaptıkları benim için paha biçilemez aldığı parayı sonuna kadar hakediyor adar hoca. İsteyenler için numarasını bırakıyorum 05340206654

 3. Sarımsak büyüsü bana evliliğimi evlatlarımı ve eşimi bağışladı. Rabbime şükürler olsun bende eşimin evlatlarımın yanındayım artık. Yuvamdayım çok mutluyum çooook. İşlem boyunca beni destekleyen benim için bu büyüyü yapan cahit hocama çok teşekkür ediyorum bu sayfa aracılığı ile. Numarasını da başka zorda olan insanlar için bırakıyorum. 05387472174

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu