Tüm Büyüler

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü

Saç ile yapılan aşk büyüsü nedir? Saç ile yapılan aşk büyüsü kaç günde tutar? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Saç ile yapılan aşk büyüsü saç teli yakılarak yapılan büyü olarak bilinir. Mutlaka doğru bir şekilde yapılmalıdır. Yanlış yapılırsa sonuç veremeyeceği gibi kişilere zararları da olabilir. Büyü, kendi isminde de olduğu gibi saç tellerinin bir araya getirilmesi ile yapılmaktadır.  Saç büyüsünde en önemli şey sevdiğinizin saçından bir tel dahi olsa bulunmasıdır.

Çoğu kişi aşık etme büyüsü olarak ağır ve sonuç veren çalışmaları tercih etmektedir. Saç büyüsünde de sonuç almak hemen hemen garantidir diyebiliriz. Kesin olarak sonuç alınabilmesi için büyü de kullanılacak tılsımlı sözcüklerin bilinmesi gereklidir.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Nedir?

Bağlama büyülerinden sizlere daha önce çoğu kere bahsetmiştik. İnsanlara nasıl tesir ettiğini ve ilişkileri nasıl kuvvetlendirdiğini biliyoruz. Her insan sevdiğini geri getirme ve kendisine bağlamak amacıyla birçok kez büyü yaptırabilir. Saç ile yapılan aşk büyüsü de bu büyülerden birisidir. Özellikle bağlama büyüsü olarak kullanılırsa etkileri gerçekten büyük olur.

Eğer doğru bir şekilde yapılırsa, saç büyüsü güzel bir aşk için mükemmel bir büyüdür. Aşk büyüleri insanların asırlardır kullandığı ve sonuç aldığı büyülerdir. Bu yüzden yapılan her büyü ilk olarak aşık etme büyüsü olarak kullanılmaktadır. Saç ile yapılan aşk büyüsü de bunların başında gelmektedir.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Bu büyü zorlu süreçlerden geçtiği için tutma süresi biraz fazla olabilir. Ancak bu durum sizleri kuşkuya düşürmemelidir. Sevdiğinizin saçından yaptırdığınız bu büyü er ya da geç elbet tutacaktır. Saç büyüsünde geçilen zorlu aşamaların ardından her zaman insanlar mutlu sona ulaşmıştır. Her insan eğer saç büyüsünde daha erken sonuçlar almak istiyorsa medyum hocasının sözünü mutlaka dinlemelidir.

Saç ile yapılan aşk büyüsü genel olarak belli olmasa bile 17-20 gün aralığında sonuç vermektedir. Eğer sevdiğinizin saçından medyuma ulaştıramayacak durumdaysanız bu aralık 30 günlere kadar çıkabilir. Buradan anlayacağınız gibi kişinin saç tellerinin olmadığı bir durumda da saç büyüsü yapılabilir. Bunu ise ancak aşk büyülerini yapan medyumlar başarabilir.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kişilerin saçından yapılışı herkes tarafından bilinen aşamasıdır. Ancak kişi evden dışarı saç telini çıkaramıyorsa saç teli olmadan da yapılmasının taktiği vardır. Bu taktikler özellikle bağlama büyüsü olarak kullanılırsa çok iyi sonuçlar verebilir. O zaman gelelim sorumuzun asıl cevabına.

Saç ile yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır? Şu şekilde:

 • Öncelikle sevdiğinizin saç tellerinin ucuna tılsımlı sözcükler okunur aynı zaman da bazı dualar da okunmalıdır.
 • Daha sonra sizin saçınızdan biraz alınır ve yine tılsımlı sözcükler okunur.
 • Ne niyetle yapılıyorsa o niyete istinaden dualar mutlaka ezberlenmelidir. Örneğin bağlama büyülerinden biri olarak kullanılacaksa bağlama duası, geri getirme büyüsü olarak kullanılacaksa geri getirme duası ezberlenmeli ve okunmalıdır.
 • Sonrasında saç tellerinin bir kapta birleştirilmesi gerekir.
 • Birleştirilen saç teline daime tılsımlı sözcükler okunmalı ve güzel dileklerde bulunulmalıdır.
 • Son olarak saç büyüsünde okunacak dualar bir kağıda yazılmalı ve saç telleriyle birlikte gömülmelidir.

sac-buyusu

Saç ile Yapılan Aşk Büyüsü Hangi Amaçlarla Yapılır?

Öncelikle herkesin bildiği gibi saç büyüsü, aşık etme büyüsü olarak kullanılmaktadır. Fakat kötü niyete istinaden de kullanılabilir. Aşk büyülerinde etkili olduğu kadar hiçbir alanda etkili değildir. Fakat doğru bir şekilde yapılırsa her amaç uğruna sonuç vermektedir. Aynı zamanda büyü bozma olarak ta saç büyüsünden faydalanabilirsiniz. Buradan anladığınız gibi çok kapsamlı bir büyüdür.

Kişilerin saç tellerinin kullanıldığı bu büyü de hangi amaç niyet edildiyse o amaçla bu büyü yapılabilir. Bağlama büyülerinden tutun geri getirme büyülerine kadar her büyüde etkilidir. Sizler için hangi amaçlarla yapıldığını aşağıda sıraladık. Lütfen inceleyin!

Saç ile yapılan aşk büyüsü hangi amaçlarla yapılır?

 • Bağlama büyüsü
 • Aşk büyüleri
 • Geri getirme
 • Büyü bozma

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Saç Olmadan Yapılır Mı?

Saç olmadan saç büyüsünde başarılı olmak tabi ki mümkündür. Burada en önemli şey tılsımlı sözcüklerin doğru bir şekilde okunmasıdır. Herkes sevdiğinin saçından koparamayabilir ve medyum hocasına ulaştıramayabilir. Böyle durumlarda vekaleten kişiler seçilir ve onların saç tellerinin saç büyüsünde kullanılması gerekir.

Vekalet alınacak kişi, büyü yapılan kişi kız ise kız, erkek ise erkek olmalıdır. Örneğin sevdiğiniz bir bayansa onun saçından değil de vekalet aldırarak birinin saç tellerinden faydalanacaksanız, o kişide mutlaka bayan olmalıdır. Erkek olduğu takdir de büyü zaten tutmaz. Aynı zaman da kişilere zarar verir ve ters teper.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Etkileri?

Saç büyüsünde etkiler saymakla bitmez. Özellikle aşık etme büyüsü olarak kullanılırsa muhteşem etkileri beraberinde getirir. Kişilerin saçından yapılan bu büyü insanları derinden ve sorunsuz şekilde etkiler. Saç tellerinin bu işlemde aşkı temsil ettiği özellikle bilinir. Bu büyünün etkileri ömür boyu devam eder. Aynı zaman da asla azalmaz.

Saç ile yapılan aşk büyüsü kişilerin iradesi ne kadar olursa olsun mutlaka onlarda görülür. Çünkü gücü ve kudreti karşısında hiçbir irade dayanamaz ve duramaz. Özellikle  saç büyüsünde sevdiğinizin saçından kullanırsanız etkilerini daha çabuk görürsünüz.

Saç ile yapılan aşk büyüsü etkileri şunlardır:

 • Öncelikle kişide büyüyü yaptıran kişiye karşı bir anda bir ilgi ve özlem oluşur. Bu ilgi ve özlem ömür boyu yan yana olsalar dahi devam eder.
 • Daha sonra karşı tarafı bir arama isteği ve onunla vakit geçirmek ister. Aynı zamanda görüşmek ister.
 • Aşık etme büyüsü olarak kullanılırsa mutlaka büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı sonsuz bir aşk ile bağlanacaktır.
 • Basit sebeplerden dolayı ayrılma durumları net olarak ortadan kalkar.
 • Her durum sorun haline getirilmez ve önemsenmez.
 • Sadece sevdiğini düşündürür ve onunla gelecek planları kurdurur.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Kesin Sonuç Verir Mi?

Doğru bir şekilde yapıldığı takdir de her büyü mutlaka sonuç verecektir. Aynı zaman da doğru bir şekilde yapılan büyülerin etkileri de ömür boyu sürer. Bozulmaları imkansız denecek kadar düşük ihtimallidir. Burada önemli olan şey büyüleri yapacak doğru kişilerle iletişime geçmektir. Gerçekten büyü yapabilecek insanlarla iletişime geçilirse saç ile yapılan aşk büyüsü de sonuç verir.

Sonuç alınamadığı takdir de saç tellerinin yanlış olma ihtimali gibi birçok yanlış durum yapılmış olabilir. Özellikle medyum hocaya getirdiğiniz saç tellerinin sevdiğiniz kişinin saçından olduğuna emin olmanız gerekir. Diğer malzemeler de yanlışlık yapılsa bile tekrar düzeltilme şansı vardır. Ancak saç tellerinin yanlış olduğu bir saç büyüsünde, büyünün düzeltilme durumu yoktur. Aynı zaman da sonuç vermez.

Saç İle Yapılan Aşk Büyüsü Günah Mı?

Saç ile yapılan aşk büyüsü tamamen dinimizin kuralları çerçevesinde yapılan büyülerden biri olarak, büyü dünyasında yerini alır. Geçilen süreçlerin İslam dinine uygun şablonlarla aşılması ve sonlandırılması bu büyünün günah olmadığını bizlere gösterir. Özellikle burada ki iyi niyet durumun belirleyici faktörüdür.

Saç büyüsünde koşullar ne olursa olsun her zaman iyi niyetli olan taraf kazanır. Aynı zaman da kişilere herhangi bir zarar gelmez. Kişilerin sadece saç tellerinin kullanıldığı bu büyüde evlilik hayallerinin gerçekleşmesi de muhtemeldir. Evlilik dinimizde çok kutsal bir yere sahiptir. Bu anlamda saç ile yapılan aşk büyüsü de İslam aleminde önemli pozisyonlarda yerini alır.

Saç ile yapılan aşk büyüsü sonuç verir mi?

Saç ile yapılan aşk büyüleri her daim sonuç vermiştir.

Saç ile aşk büyüsü yapılır mı?

Saç ile yapılan büyüler zaten genel de aşk büyüleridir.

Sevdiğimin saçını bulamıyorum ne yapmalıyım?

Sevdiğinizin saçını bulamıyorsanız resimlerle yapılan aşk büyülerini denemelisiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu