Rahmani İşlemler

Rahmani Geri Getirme

Rahmani geri getirme nedir? Rahmani geri getirme kaç günde tutar? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Rahmani geri getirme çalışmaları günah olmadığı için herkes tarafından tercih edilir. Her insan sevdiğine kavuşmak amacıyla bir işlem yaptırdığında günaha girmek istemez. Bu her Müslümanın isteyeceği bir şeydir. O yüzden rahmani geri getirme dini kurallara göre yapıldığı için sürekli tercih edilir.

Rahmani Geri Getirme Nedir?

Dini kurallar çerçevesinde sevdiğiyle tekrar bir araya gelmek isteyen kişiler için yapılan çalışmalara rahmani geri getirme denir. İslami usullerle yapılır ve asla yasak olan şekilde yapılmaz. Herkesin bu konuda gönlü rahat olması gerekir. İnsanlar büyüleri yaptırmak istediği kadar günaha girmekten de bir o kadar korkarlar. Ancak rahmani çalışmalar da herhangi bir günah veya yasak olmadığı için herkes rahat bir nefes almaktadır.

Bu uygulamaların bir diğer özelliği işlemler tuttuktan sonra karşı tarafın gönlüne iman dolmasıdır. İman dolu bir gönül asla sevdiği kişiye zarar verecek şeyler yapmaz. Rahmani geri getirme en saf şekilde yapılan sevgiliyi geri getirme uygulamasıdır. Medyum hocalar aralıksız her gün sizler için bu çalışmalar da emek harcamaktadır.

Rahmani işlem nedir ile ilgili yazdığımız ayrıntılı makaleyi okumak için bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/rahmani-islem-nedir

Rahmani Geri Getirme Kaç Günde Tutar?

Şeytani çalışmalar daha kısa sürelerde bitmesiyle bilinir ancak bu durum rahmani işlemler de aynı değildir. Her medyum yaptıkları işlemleri en az sürede tamamlamak için uğraşır. Tüm güçlerini çalışmalara veremezlerse işlem süreleri çok uzayabilir. Bu da insanlar tarafından pek hoş karşılanmayacak bir durumdur.

Rahmani geri getirme kaç günde tutar derseniz, ortalama 18 günlük bir aralıkta tutma olasılığı yüksektir. Okunan duaların sürekli tekrarlanmak zorunda olması çalışma sürelerini bu kadar uzatmaktadır. Kendini geliştirmiş bazı hocalar bu süreleri daha aza indirebiliyor. Buda onların ne kadar iyi hocalar olduklarını gözler önüne seriyor.

Rahmani Geri Getirme Yapılırken Okunan Dualar Neler?

Rahmani geri getirme yapılırken okunan dualar çok önemlidir. Bu dualar adeta işlemleri tutma aşamasına getirmektedir. Hocalar duaları özenle sıralayarak defalarca okumaktadırlar. Bazı insanlar evde kendileri duaları okuyarak bu işlemi yapmak isteyebilir. Ancak bu çok etkili olmayacaktır. Medyum hocalar duaları okurken manevi güçlerini işleme katmaktadır. Böylece işlemin tutma durumu çok yüksek olmaktadır.

Fakat sizlerin evde okuduğu geri getirme duaları yeterince etkili olmayacaktır. Duaların okunma saatleri ve günlerini çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Özellikle hangi duanın hangi saatte okunacağı öğrenilmeli ve o şekilde okunmalıdır. Rahmani geri getirme yapılırken okunan dualar aşağıda belirtilmiştir;

 • Fatiha suresi,
 • Nas suresi,
 • Bakara suresi,
 • Fetih suresi,
 • Nebe suresi

Rahmani Geri Getirme Malzemeleri Nelerdir?

Medyum hocalar kullandıkları malzemelerin manevi değerine göre işlem sürelerini kısaltabiliyor. O yüzden her uygulama da kullanılan malzemeler çok büyük önem taşır. İşlemler de kullanılan araç gereçler öncelikle çok dikkatli temin edilmelidir. Malzemelere kesinlikle zarar gelmemelidir. Her malzeme özenle çalışma alanına getirilmelidir.

Medyum hocalar malzeme konusunda çok titiz davranmaktadırlar. Yanların da çalışan yardımcıları olmasına rağmen rahmani geri getirme malzemelerini kendileri taşımaktadırlar. Peki bu malzemeler neler gelin aşağıda hep beraber bakalım;

 • Safran tozuyla karıştırılmış defne,
 • Zemzem suyu,
 • Kişiler için hazırlanan sabun,
 • Gömülmesi için 7 gün üzerine okuma yapılan fasulye,
 • Çürümüş bal.

Yukarıda ki malzemeler her zaman kolaylıkla bulunmayan malzemelerdir. O yüzden medyumlar kendi yanlarında bazen araç gereçleri fazladan bulundururlar. Yapılacak acele bir işlemde malzeme telaşına girilmemesi için yanlarında bulunan fazla malzemeleri devreye sokar ve kullanırlar.

rahmani-geri-getirme

Rahmani Geri Getirme Belirtileri Nelerdir?

Rahmani geri getirme çalışmaları İslam kuralları çerçevesinde yapıldığı için çok kötü belirtiler görülmemektedir. Özellikle eli yumuşak medyumların yaptıkları çalışmalar da hiç belirti görülmeden işlem etkisini gösterebilir. Bu durum çalışmanın ne kadar özel olduğunu gözler önüne sermektedir.

Ama yine de belli başlı belirtileri kendi içerisinde barındırmaktadır. Fakat bu belirtiler hiçbir zaman kalıcı değildir. İşlem süresi bittikten sonra belirtiler karşı taraftan kesinlikle gidecektir. Ayrıca bu belirtiler işlemi yaptıran da değil işlem kime yapılıyorsa onda görülür.

Bazı geçici rahmani geri getirme belirtileri;

 • Kişi de hafif bir uyku düzensizliği görülür,
 • Hafif çaplı iştahsızlık,
 • Dışarıya çıkmama isteği,
 • Ara sıra bunalma hissetme,
 • Belli aralıklarla işlemi yaptıran kişinin hayalini görme.

Rahmani Geri Getirme Kesin Tutar Mı?

Rahmani geri getirme çalışmaları gerçekten çok kuvvetli ve tesirli çalışmalardır. Çok iyi rahmani işlem yapan hocalar tarafından yapılırsa gerçekten çok etkili olup kesin tutacaktır. Fakat fazla bilgi sahibi olmayan hocalar tarafından yapılırsa yine de tutmama durumu vardır.

Çok küçükte olsa tutmama durumunun olmasının sebebi dualar ve Esmalar ile yapılıyor olmasıdır. Ancak daha önce kesin olarak bu işlemleri tutturan birçok medyum bulunmaktadır. Sizde bu medyum hocalarla çalışıp rahmani geri getirme işlemi ile sevdiğinize kavuşabilirsiniz.

Rahmani Geri Getirme Günah Mı?

Rahmani olan hiçbir çalışma günah değildir. İster geri getirme ister bağlama olsun hiçbir şekilde sizlere bu çalışmalardan dolayı günah yazılmaz. Zaten bu işlemlerin hepsi iyi niyetle yapılır. İyi niyetle yapılan çalışmaların dini çerçevede günahı yoktur.

Bu konuda insanları yanlış yönlendiren kişiler çok fazladır. Bazı insanlar bilinçsiz şekilde rahmani işlemleri şeytani çalışmalarla bir tutmaktadır. Fakat bu son derece yanlıştır. Rahmani geri getirme çalışmaları her zaman iyi niyet barındırır. Bu yüzden asla günah olan çalışmalar arasında değildir.

Rahmani Geri Getirme İle Sevgilim Gelir Mi?

Bu konuda pek çok yorum bulunmaktadır. Kimisi rahmani geri getirme ile sadece karı koca ayrılıkları son bulur demektedir. Kimisi ise bu işlemin ister sevgili, ister karı koca olsun her ayrılıkta etkili olduğunu söylemekte. Bu konuda aşırı derece de kararsızlıklar olsa da yine de belirli bilgiler bulunmaktadır.

Rahmani geri getirme işlemlerinin en etkili olduğu ayrılıklar karı koca ilişkileridir. Fakat bu sadece karı koca ayrılıklarında kullanılacağı anlamına gelmez. Ayrılan sevgililer ve nişanlılar da rahatlıkla rahmani geri getirme yaptırabilir. Daha önce birçok kişi bu yöntemle sevgilisi ile tekrar bir araya gelmiş ve ayrılıkları sonlandırmıştır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Rahmani geri getirme de bizim yapmamız gereken şeyler var mı?

Rahmani geri getirme işlemlerinde çalışmanın gidişatına göre medyumlar sizlere de yapmanız gereken şeyler olursa mutlaka söyleyecektir.

Kocamı rahmani geri getirme işlemi ile geri getirebilir miyim?

Rahmani geri getirme işlemlerinin en etkili olduğu alan karı koca ilişkileridir. Bu yüzden kocanızı bu işlemle tabi ki geri getirebilirsiniz.

Rahmani geri getirme günah mı?

Kesinlikle günah değildir. Çünkü dini kurallara göre uygulanır.

Rahmani geri getirme büyü müdür?

Rahmani geri getirme islami kurallarla yapıldığı için büyü sınıfına girmez.

8 Yorum

 1. Rahmani işlem ile eşimi geri getirmem mümkün mü lütfen biriniz yardımcı olun hangi hocayı önerirsiniz?

  1. Merhaba Yasin kardeş seni yönlendirmek istemem ama ben kendim rahmani işlem de sonuç aldığım için sana cahit hocayı önerebilirim. Kendisi çok ilgilendi ve sürekli beni yönlendirdi. Rahmani işlemler de sonuç almanın ne kadar zor olduğunu biliyordum ve korkuyordum ama cahit hoca ile çalıştıktan sonra bu korkularımı yendim. Sana da cahit hocamı önerebilirim

 2. Rahmani olarak geri getirme konusunda birçok hoca ile görüştüm fakat hiçbir sonuç alamadım. Cahit hocayı önerdiler son kez şansımı denemek istedim. İyi ki denemiişim. Ayrıldığım eşim rahmani olarak yaptırdığım işlemle geri geldi. Allah razı olsun hocam senden. Numarası 05387472174

 3. Büyülerden korktuğum için rahmani işlem arayışına girdim. Herkes rahmani işlemler sonuç vermez diyordu ama cahit hocam öyle bir işlem yaptı ki ben rahmani olarak geri getirme de sorunsuz bir şekilde sonuç aldım. Şuan da herşey mükemmel ilerliyor. Cahit hocamın sayesinde büyüye bulaşmadan rahmani olarak sonuç aldım. Çok sağol cahit hocam. Bu arada arkadaşlar hocanın nosunu yazıyorum sizlere 05387472174

 4. Ben rahmani geri getirme yaptırdım ve Allah’a şükürler olsun nişanlımla barıştım. Bu çalışmayı benim için yapan Cahit hocama da sonsuz şükranlarımı sunuyorum bu sayfa aracılığıyla. Cahit hocanın numarasını da bırakacam belli başkaları da rahmani geri getirme yaptırmak ister. 0538 747 21 74 Medyum Cahit

 5. Az önce Cahit hocayla konuşuyorduk ben bugün sonuç aldım allahım bana yuvamın tekrar kurulmasını nasip etti Cahit hocaya da söyledim kendisi çok mübarek bir insan. Hiç büyüye falan bulaşmadan karımla çocuklarıma beni kavuşturdu kendisinden binler ce kere Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu