Rahmani İşlemler

Rahmani Bağlama Büyüsü

Rahmani bağlama büyüsü ile ilgili tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Rahmani bağlama büyüsü en çok evliliklerde ilgisi az olan tarafa karşı yapılan bir büyü çeşididir. Bu işlem tamamen dini kurallarla yapılmaktadır. Rahmani olarak yapıldığı için yapana ve yaptırana bir günahı yoktur. Bunu her hoca başaramasa da, belirli bir ilim sahibi her hoca rahmani bağlama büyüsünü yapabilmektedir.

Sizler de eşinizin size karşı daha az ilgili olduğunu düşünüyorsanız bu işlemden faydalanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli husus, rahmani olarak çalışabilen hocalar bulmaktır. Bu hocaların sayısı günümüzde gittikçe azalmıştır.

Rahmani Bağlama Büyüsü Nedir?

Rahmani bağlama büyüsü dini usullerle yapılan ve sevenleri bir arada tutan bir ritüel çeşididir. Herkesin günaha girmemek adına tercih ettiği muhteşem bir işlemdir. Genel de evli çiftler tercih etse de, sevgililik döneminde de kullanılabilen bir büyüdür. İnsanların evliliklerini ve aralarındaki ilişkileri kurtarmasıyla meşhurdur.

Rahmani bağlama büyüsü yapılırken yaptıracağınız kişiyi mutlaka tanıyor olmalısınız. Çünkü bu işlemi yabancı birine yaptırırsanız tutmayabilir. Özellikle daha önce ilişkinizin olduğu bireylere yaptırırsanız çok güzel sonuçlar alabileceğiniz bir işlemdir.

Rahmani geri getirme işlemi ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/rahmani-geri-getirme

Rahmani Bağlama Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Rahmani işlemlerin ortalama bir süresi olsa da bağlama olarak yapılışında net bir süre söylenmeyebilir. Çünkü çok zor olan uğraştırıcı bir büyüdür. Özellikle ruhen yapan hocayı çok yoran bir büyüdür. Yine de ortalama bir süre isterseniz bu süre, 14-21 gün aralığıdır diyebiliriz. Tabi bu işlemi yapacak olan hocaya da bağlıdır.

İşlemler sırasında ne kadar hızlı hareket edilirse rahmani bağlama büyüsü de o kadar erken sonuç verir. Bazı hocalar işlemleri erteleyebilir. Siz bu duruma işlemler sırasında oldukça dikkat etmelisiniz. İşlemi yaptırdığınız hocanıza sürekli çalışmayla ilgili sorular sormalısınız. Böylece hocanız çalışmanızla daha fazla ilgilenecektir.

Rahmani Bağlama Büyüsü Günah Mı?

Rahmani olarak yapılan işlemlere kesinlikle günah denilemez. Bu tüm Alimler toplu halde yayınladıkları bir yazıda da daha önce bildirmişlerdi. Çünkü rahmani olarak yapılan işlemlerde tamamen dini durumlar kullanılır. Dualar ve esmalarla çalışmalar yapılır. Dualar ve esmalar rahmani çalışmaların olmazsa olmazıdır.

Rahmani bağlama büyüsünde de bu dualar ve esmalar okunduğu için günah denilecek bir durum söz konusu değildir. Adı rahmani bağlama büyüsü olarak kalmış olsa da, asıl adı rahmani dini bağlamadır. Bunu her insan bilmediği için genelde rahmani bağlama büyüsü ismi kullanılır.

baglama-buyusu

Rahmani Bağlama Büyüsü Yaptıranların Yorumları Neler?

Bu konu hakkında sizler için birçok araştırma yaptık. Genel olarak herkes olumlu sonuçlardan memnun kaldığını dile getirmiştir. İnsanlar bu işlem ile sevdikleriyle daha sıkı ilişkiler kurduklarını söylemişlerdir. Rahmani bağlamaya büyüsü yaptıranların yorumları her anlamda iyi olmuştur.

Sadece işlemin biraz uzun sürmesi insanlar tarafından hoş karşılanmıyor. Ancak her insan belirli bir süre bekledikten sonra sonuç alınca, o tatsızlıkta unutulmaktadır. Burada önemli olan süre değil sonuç alıp almamaktır. Sizde rahmani bağlama büyüsü yaptırırsanız sabırlı olmalısınız.

Rahmani Bağlama Büyüsü Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Bu tarz işlemler sırasında her hoca insanlara belirli direktifler verebilir. Bu çok zorlayıcı değil, aksine çok kolay şeylerdir. Genel olarak hocalar çalışmayı yaptıran kişilerden sürekli abdestli olmasını isteyebilir. Çünkü çalışmayı yaptıran kişinin işlem süresince göstereceği iman çok önemlidir. Bu durum çalışmaya doğrudan etki eder.

Ayrıca bazı diğer durumlarda vardır. Özellikle alkol tüketimi bu işlem sırasında kesinlikle yapılmamalıdır. Herhangi biri rahmani bağlama büyüsü yaptırırken alkol alırsa, o kişinin işlemi anında bozulur ve tutmaz. Daha iyi bilgiler için mutlaka iyi bir hoca ile iletişime geçmelisiniz.

Rahmani Ayırma Büyüsü Mümkün Mü?

Rahmani işlemler her zaman iyi niyete istinaden yapılmaktadır. Çünkü bu işlemlerde İslami usuller kullanılır. Kötü niyetle yapılacak rahmani çalışmaların tutma olasılığı yoktur. Çünkü kötü niyetle rahmani bir dua yoktur. Rahmani dualar sadece kişileri birleştirme ve birbirine bağlamak için vardır.

Rahmani ayırma büyüsü denilen durum kötü niyetli bir işlem olduğu için yapılması mümkün değildir. Ancak yine de bazı insanlar bunu denemektedir. Ancak kötü sonuçlarına da katlanmaları gerekir. Çünkü bu niyetle yapılan rahmani işlemler insan da ters tepebilir.

Rahmani bağlama büyüsü yaptırdım sonuç aldım bozulur mu?

Rahmani bağlama büyüsünden sonuç aldıktan sonra bozulma olasılığı yoktur. Endişe etmenize gerek yoktur.

Eşime rahmani olarak bağlama yaptırsam sonuç alır mıyım?

Eşinize hatta sevgilinize dahi rahmani bağlama büyüsü yaptırırsanız sonuç alırsınız. Kişiyle bir geçmişiniz varsa sorun yok.

Rahmani olarak ayırma yaptırmak istiyorum nasıl yaptırırım?

Bu durum mümkün değildir. Rahmani işlemler kötü niyetle kullanılmaz.

Rahmani bağlama ve rahmani geri getirme aynı anda yaptırılır mı?

Rahmani bağlama ve rahmani geri getirme aynı anda yaptırılabilir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu