Medyumlar

Medyum

Medyumluk hizmeti nasıl veriliyor medyumlar ne gibi yararlarda bulunuyor? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Medyumun tanımı olarak ruh kanallarının açık olması gibi bir terim kullanabiliriz. Ama en başta bunu kabul etmek için ruhu kabul etmek gerekir. İnsanlar bir çok kez Medyum ne demek sorusuna cevap ararlar. Medyum diye nitelendirilen bu insanların çok farklı ve çeşitli özellikleri vardır.

Medyum Nedir?

Çoğu zaman bu kişiler bilinçsiz bir şekilde bu özelliklerini kullanırlar. Bunun ilk farkında oldukları zaman önce bir korku hissederler. Eski zaman dan günümüze kadar ulaşan medyumluk dünyada ki en zor mesleklerden biri olarak kabul edilir. Herkes medyum olamaz.

Ancak isteyen her insan medyumlarla birlikte çalışabilir. Bu kişilerle çalışan insanlar sonradan hoca olmak isteyebilir. Ancak bu mümkün değildir. Bu durum içsel bir şeydir ve doğuştan gelir. Medyum  nedir denildiği zaman insanların aklına bunlar gelir.

Medyum nedir sorusunun bir diğer tanımı şudur. Fani hayatta ulaşılabilecek en üst ilim seviyesi. Bu da medyumu tanımlayan  bir başka cümledir.

En Etkili Medyum Hocalar

Bir çok işte olduğu gibi medyumluk mesleğinde de etkili olmak çok önemlidir. En etkili medyum hocalar bugüne kadar imkansız denilen işlemleri bile çözmüşlerdir. Bu hocalar ile çalışmak herkesin hayalidir. Ancak herkes bu hayaline ulaşmakta güçlük çekebilir. En etkili medyum hocalar ile iletişime geçmek kolay olmayabilir.

Ancak bazı insanlar şanslarından dolayı bu medyum hocalar ile karşılaşırlar. Gönül rahatlığıyla işlemlerini yaptırırlar. En etkili medyum hocalar ile çalışan kimse pişman olmamıştır. Ancak herkes bu kişiler kadar şanslı değil. Ayrıca bu medyumlar ücretsiz bakım yapan hocalardır.

Genel olarak medyumlar bakımlardan ücret alabilir. Ancak en etkili medyum hocalar her zaman
Allah rızası için bakım yapan hoca sınıfındadırlar. Sizde en iyi medyum olarak da adlandırılan bu kişilere ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz.

Ancak bu dönemde güvenilir medyum bulmak oldukça zordur. Güvenilir medyum bulmak bir yana etkili medyum hocaları bulmakta zorlaşmıştır.

En etkili medyum hocalarla ilgili yorumları bağlantıda bulabilirsiniz. Şimdi tıkla gör: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Para Almayan Medyumlar

Para almayan medyumların sayısı yok denilecek kadar azdır. Çünkü işlemlerde kullanılan malzemeler günümüzde ticaret amaçlı kullanılmaktadır. Daha eski zamanlar da bu malzemelere medyumlar ücretsiz ulaşabiliyordu. Bu yüzden para almayan medyumlar eski dönemler de daha fazlaydı.

Şimdi ki dönemde ise kullanılan malzemelerin ücretli ve oldukça pahalı olması medyumları oldukça zorluyor. Bu durum insanlar tarafından da hoş karşılanmıyor. İnsanlar genel olarak ücret ödemeden en iyi medyum hocalarla çalışmak istiyor. Bu pek mümkün olmadığı için anlaşmazlıklar sıkça olabiliyor.

Bu gibi durumlarda orta yolu bulmak çok önemli bir rol oynuyor. Olabildiğince düşük ücretlerle işlemler yapan güvenilir medyum sayısı da fazlalaşmaktadır. Bu durum az da olsa insanların tesellisi olabiliyor. Düşük ücrete çalışmalar yapan gerçek medyum diye de adlandırılan kişiler insanlara yardımcı oluyor.

Bu arada medyum Ali Gürses ile çalışanlar oldukça şikayette bulunmaktadır. Hem ödedikleri fazla ücretler ve alamadıkları sonuçlar bu kişileri çok üzmektedir. Medyum ali gürses ile çalışanlar her konuda kandırıldıklarını düşünüyor. Diğer insanların bu yanlışa düşmemesini istemektedirler.

Medyum Ali Gürses geçmişte başarılı olsa da günümüzde çok başarısızdır. Medyum Ali Gürses ile günümüzde çalışanlar çok şikayetçi oldular. Eğer sizde medyum Ali Gürses ile çalışanlar kervanındaysanız yorum olarak görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yorum ve görüşleriniz hem bizim hem diğer ziyaretçiler için çok önemlidir.

Uzaktan Bakım Yapan Hocalar

Uzaktan bakım yapan hocalar işlerini eksiksiz yaparlar. Bakımlarda herhangi eksik bir şey olursa bakım başarısız olur. uzaktan bakım yapan hocalar bunu ücretsiz yapmalıdır. Sizden herhangi bir ücret talep eden birisi olursa muhtemelen güvenilir medyum değildir. O kişiler size yardımcı olmayacaklardır.

Uzaktan bakım yapan hocalar genellikle olayların tüm netliğini görmez. Ancak işlemlerin olumlu sonuçlanıp sonuçlanmayacağını mutlaka görürler. Bakımlardan sonra bunu size bildirmeleri gerekir. Bir işlem eğer olumlu olacaksa medyumlar bunu bakımlarda görür. Olumsuz olacaksa da görürler. Eğer bakım olumsuz geçerse işlem başlamadan biter.

Uzaktan bakım yapan hocalar size dürüst olmalıdırlar. Sizleri olmayacak çalışmalarla kandırıp işleme başlatmamalıdırlar. Buna istinaden güvenilir medyumlar bulmanı çok önemlidir.  Diğer makalelerimiz de gerçek medyum ve güvenilir medyumlarla ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Medyum Ne Yapar?

Bir çok insan medyum ne yapar sorusuna istediği cevabı bulamayabiliyor. Ve bu konuyla alakalı fazlasıyla araştırma yapıyor. Medyumlar insanların kötü yani şeytani varlıklardan korunması için çok fazla uğraş verirler. Bu konuda insanlara fazlasıyla yardımcı olmuşlardır. İnsanlar aşık olup karşılık alamadıkların ve ya eşleri tarafından terk edildikleri zaman bu kişilere başvururlar. Bu kişiler insanlara özellikle aşk sevgi ve mutluluk anlamında oldukça fazla yardımcı olmuşlardır. O yüzden insanlar sık sık bu kişilerin kapılarını çalarlar. İnsanların bir çoğu aslında bu tarz olayların gerçekleşmeyeceğine inanır. Ancak bu kişilerle çalıştıkları zaman her şeyi daha iyi anlamışlardır. Yani medyumların aslında hayatımızda çok önemli bir yeri vardır. Medyumlar kendi içlerinde 4 kola ayrılır.

Medyumları ne yapar sorunu şöyle sınıflandırabiliriz.

  1. Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar
  2. Yapan Medyumlar
  3. Medyum Ne Yapar? Bu şıkkın içeriği bir üst makale de yer almaktadır.

1-Aşk Büyüsü Yapan Medyumlar

Bu kişiler genel olarak birbirlerinden ayrılan çiftleri birleştirme rolü oynar. Asla barışmayacak denilen çiftler bile bu işlem sayesinde barışmıştır. Ve hayatlarına mutlu bir şekilde devam etmişlerdir. Bu kişiler halkın tabiri ile aşkın elçileri olarak da adlandırırlar. Sevgisine karşılık bulamayan kişiler de bu medyumlardan faydalanmıştır.

2-Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Genel olarak kötü niyetle yapılan bu büyüyü yapan kişiler deneyimsiz medyumlar olmuştur. Çünkü ayırma büyüsü diğer işlemlere göre daha az beceri isteyen bir çalışmadır. Deneyimsiz kişiler bu çalışmayı sıklıkla yaparlar. Ayrıca ayırma büyüsü yapan kişiler yalnızca bu çalışmayı yaparlar. Bazıları kendilerini bu çalışmalarla geliştirip daha sonradan diğer işlemleri yapar.

3-Kara Büyü Yapan Medyumlar

Aslında çoğu medyum bu işlemlerden uzak durur. Ancak bazıları bu işlemleri eski zamanlardan beri yapmaktadırlar. Ancak günümüzde bu işlemleri yapan kişiler oldukça azalmıştır. Kara büyü büyülerin en tehlikeli ve en zor olanıdır. Yanlış yapıldığı takdir de yapan kişiye ağır hasarlar verebilir. Bu yüzden medyumlar bu çalışmadan uzak durmaya çalışırlar.

4-Tüm Büyüleri Yapan Medyumlar

Ve son olarak tüm büyülerin yapan medyumlar. Aslında medyum ne demek ve medyum ne yapar sorusunun bir nevi cevabı da bu olabilir. Tüm işlemleri yapan kişiler genel olarak işinin ehli deneyim ve tecrübe sahibi olan medyumlardır. Bu kişiler insanları asla geri çevirmezler. Bu kişiler başladıkları işi her ne olursa olsun olumlu bir şekilde bitirirler. Ayrıca insanlara ufak bir zarar bile getirmezler. Bu kişilerin sayısı günümüz de oldukça azalmıştır. O yüzden bu medyumlara ulaşmak isterseniz çok dikkatli bir şekilde çalışmalısınız. Sizlere en iyi şekilde yardım etmek isteyen bu kişilerden önce kötü niyetli insanlardan uzak durmalısınız.

Medyum ne demek? Ve  Medyum ne yapar? Sorularında size yardımcı olabildiysek lütfen sayfamıza yorum olarak belirtiniz. Bu ve bunun gibi bir çok makale yayınlamamız için yorum ve görüşlerinizin bizim için çok önemi vardır. Yorumlarınıza ve merak ettiğiniz sorularına göre araştırmalar yapıp sizlere sunmaktan memnuniyet duyacağımızı hatırlatırız. Bu ve bunun gibi araştırmalar yaparken lütfen aldığınız bilgilerin doğruluğunu teyit ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu