Büyülerin Etkileri

Kiriş Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Kiriş büyüsü nedir? Neden yapılır?

Dünyada var olan binlerce çeşit büyüler arasında en etkili olan aşk büyülerinden biri olan kiriş büyüsü, bağlama büyüsü maksadıyla hazırlanan bir büyüdür. Bu büyü çeşidi kiriş ipi büyüsü olarak ta bilinir. Kiriş ipi büyüsünün yapılmasında yay kirişi kullanılmasından dolayı bu ismi almıştır. Bu büyü yapılırken, özel hesaplamalar yapılarak ve kişinin doğum tarihi ve ismi ile alakalı birçok ebcet hesabı benzeri işlemler yapılır.

Kiriş Büyüsü Nedir?

Kiriş büyüsü, en etkili aşk büyüleri arasında sayılan bir aşk büyüsüdür. Sevgilileri ve eşleri birbirine bağlama maksadıyla yapılan özel bir büyüdür. Yapılan hesaplamalar sonucunda kara büyü olarak ta tasarlanabilen bu kiriş büyüsü sayesinde evlilikler kurtularak, eşler birbirinin kıymetini daha iyi anlamaktadır. Bu büyü sayesinde birçok hayat kurtulmuş ve insanlar yaptıkları hatalardan dersler çıkararak eşleri veya sevgililerine geri dönmüş ve yeni bir sayfa açarak hayatlarına devam etmişlerdir.

Kiriş Büyüsü Neden Yapılır?

Kiriş büyüsü işlemlerinde kiriş ipi kullanılır. Kiriş ipi olarak bilinen ip, ok ve yay sanatlarında kullanılan ve yayı gergin tutmaya yarayan materyal olarak bilinen ipe denir. Çok damarlı olan yapısı kiriş büyüsü kullanımı için en uygun olan ip olmasını sağlamıştır.

Kiriş büyüsünün yapım nedeni ise, sevgilileri ve eşleri birbirine bağlama maksadıyla yapılmasıdır. Sosyolojik ve psikolojik anlamda ise kaybetmeme arzusu da denilebilmektedir.

İnsanlar yaptıkları hatalardan pişman olsalar bile karşı tarafı anlamakta zorlanabiliyor. Bu yaşanan zorlu süreçte yaşanan bu soğuklukları gidermek ve bu soğukluğu kaldırmak için kiriş büyüsü yapılarak bu süreç sonlandırılmaya çalışılır. Bu gibi sebeplerden dolayı bu büyü kiriş ipi büyüsü olarak ta anılır.

Kiriş Büyüsü Yapılmasının Sebepleri Nelerdir?

Kiriş büyüsünün yapılması sebeplerinden en önemlisi aile içi ilişkilerin zedelenmesi olayıdır. Kiriş büyüsü sayesinde birçok aile yıkımdan kurtularak, hayatlarına devam edebilmektedir.

Kiriş Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kiriş büyüsünün belirtileri, yapılan diğer büyülerin belirtilerine benzer özellikler taşır. Evli olan ve evliliği sarsılan için kiriş büyüsü belirtileri nasılsa, nişanlı yada sözlü olanlar içinde belirtiler aynıdır.

Kiriş Büyüsü belirtileri şunlardır.

  • Kişi soğuk olduğu insanı kafasında sürekli olarak yeniden şekillendirir. Olumsuz yönlerini silmek için çaba harcar.
  • 6.günden sonra sıcak karşılama, yeniden buluşma isteği ve tekrar bir araya gelme gibi güdüler büyü yapılan kişi de ortaya çıkar.
  • Büyü işlemini uygulayanların, yüz güldürücü sonuçlarla ortaya çıkmasıdır.
  • Yuvaları kurtaran bu işlem sonuç almış kişiler tarafından bilinir.

Kiriş büyüsünün belirtileri olarak sayılır.

 

Kiriş Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kiriş büyüsünün etkileri şöyledir:

  • Ayrılmak üzere olan veya ayrılmış olan insanlar üzerindeki soğukluğu giderir.
  • İşyerlerinde oluşan soğukluk içinde başarının devam etmesi için şirinlik muskalarının içine bu büyü konulabilir.
  • En temel etki, insanların rüyalarına ve sezgilenme yollarına etki ederek onlar ciddi etkiler altına alınabilir.
  • Kiriş büyüsünün etkileri olarak sıralanır.

Kiriş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kiriş büyüsünde öncelikle ebced hesabı yapılır. O hesaba göre düğüm atılır. Bu hesapta sadece düğüm sayıları ve bağlayıcı sayıda bir araya gelen duaların tekrar sayıları önemlidir. 11 tekrar düğüm ve 13 tekrar dua gerekir.

Kullanılacak kiriş ipi de sert, yalın ve daha önce kullanılmamış olmalıdır. Ayrıca bu büyü malzemelerine büyü yapılacak kişinin adının olduğu saman kâğıtta gerekir. Bu malzemeler hazır olmalıdır.

Düğüm büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/dugum-buyusu-nedir-ne-ise-yarar

Kiriş Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Kiriş büyüsü, yapılmasının ardından hızlıca etkisini göstermeye başlar. 6 gün içinde kiriş büyüsü etkisini görmek mümkün olmaktadır. Bu durumda düğüm sayılarını günde iki kez atmak ve bağlama dualarını iki döngü halinde okumak gerekir. Burada dikkat edilecek husus, bağlayıcı etkisi olan tesirli İbranice seçilmiş duaları sıra sıra doğru ve hatasız şekilde okumak gerekir.

6 gün içinde sonuç vermeyen eylemlerde, işlemin neden tutmadığı ve ne gibi terslikler olduğuna bakmak gerekir. İşlem sıcak iken tekrardan bağlama tılsımı yapmak gerekir. Bu işlemin takibi yapan uzman kişilerle çalışmak gerekir.

İkinci deneme de başarısızlıkla sonuçlanırsa, ya bir aksilik yaşandığı ya da büyü yapılan kişi de bir takım koruma önlemlerinin yazılmış olacağı ihtimali üzerinde durulmalıdır. Korumaların arkasına geçen tesirler de mümkün olsa da, bunun için hüddam sanatını iyi bilmeli ve bu konuyu ciddi ele almak gerekir.

Kiriş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kiriş büyüsü bozulması zor bir büyü yöntemidir. Bu büyüyü bozmak için işin ehli kişilerden yardım alınmalıdır. Tek başına büyüyü bozmaya kalkılmamalıdır.

Kiriş büyüsünü bozarken, işin ehli kişi, üç harflilerle iletişime geçer. Böylece bu varlıkların gücü ile büyünün bozulması ve kişi üzerindeki etkileri ortadan kalkacaktır. Büyü etkileri kalkınca kişi normal hayatına geri döner. Belli süre sonunda etkiler kalkacağından, bu sürenin geçmesi gerekir.

Kiriş büyüsünü her hoca yapar mı?

Kiriş büyüsü her hoca tarafından yapılacak kadar kolay bir büyü değildir. Kesinlikle işinin ehli hocalar tarafından yapılmalıdır.

Kiriş büyüsü aşk büyüsü müdür?

Kiriş büyüsü net olarak aşk büyüsü olmasa da, aşk işlemlerinde kesinlikle kullanılabilir.

Ben evde kiriş büyüsü yapabilir miyim?

Kiriş büyüsü kesin olarak evde yapılamayan bir büyüdür. Kesinlikle hocalar tarafından belirli yerlerde yapılmalıdır.

Kiriş büyüsü ile sevdiğim geri gelir mi?

Kiriş büyüsü bir çok medyum tarafından geri getirme büyüsü olarak kullanılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu