Tüm Büyüler

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü

Karı kocayı ayırma büyüsü ve evli erkeği eşinden ayırma büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi inceleyebilirsiniz...

Karı koca ayırma büyüsü, ayrılık büyülerinin en tehlikeli ve etkili olanlarından biridir. Bu büyü de eşler arasındaki sevgi bitirilir ve birbirlerine nefret duygusu beslemeleri sağlanır. Bu büyü tuttuktan sonra eşlerin barışma durumu kesinlikle olmaz. Sonsuza kadar ayrı kalırlar ve birbirlerinden nefret ederler.

Bu büyü sadece kötü niyetle yapılan şeytani bir büyüdür. Bu büyüyü yapacak olan medyumları bulmak çok zordur. Çünkü herkes karı koca ayırma büyüsü işlemini yapmaya cesaret edemeyebilir. Hocaların işlemi yaparken çok dikkat olmaları gerekir aksi takdir de zarar görebilirler.

Karı Koca Ayırma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Ayrılık büyüleri genel olarak şeytani çalışmalar olduğu için ak büyülere göre daha kısa sürelerde bitebiliyor. Burada önemli olan bir diğer hususta işlemi yapacak olan medyumun ilmidir. Bir hoca ne kadar çok ilim sahibi ise karı koca ayırma büyüsü de o kadar kısa sürelerde bitecektir. İşleminizi mutlaka işinin ehli medyumlara yaptırmalısınız.

Sizlere belirli bir süre veremesek de ortalama 10 günlük bir süreci olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda sabırlı olmak çok önemlidir. Hocanızı aceleye getirmeyip sabrederseniz, sonucunu mutlaka alırsınız.

Ayırma büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi bağlantıya tıklayarak okuyabilirsiniz: gidenigerigetirme.com/tuz-ile-ayirma-buyusu

Karı Koca Ayırma Büyüsü Belirtileri Neler?

  • Karı koca arasında ilk olarak huzursuzluk başlar.
  • Birbirlerinin yataklarına girmek istemezler.
  • Eşler birbirinden nefret edecek duruma gelirler.
  • Varsa çocuklar çok ihmal edilir. Eşler çocukların sorunlarını birbirlerinin üzerine yıkmaya başlar.

Karı Kocayı Ayırma Duası

Dualar işlemlerde çok büyük öneme sahiptir. Bazı büyüler dualar okunmadan kesinlikle tutmaz. Karı koca ayırma büyüsünde de durum böyledir. Karı kocayı ayırma duası işlemde mutlaka okunmalıdır. Duanın okunma saati sadece medyumlar tarafından bilinmektedir. Eğer bu dua istenilen saatte okunmazsa işlem tutmayacaktır.

Karı kocayı ayırma duası bazı medyumlar tarafından tercih edilmez. Ancak bu durum son derece yanlıştır. Karı kocayı ayırma duası okunmadan yapılan bir karı koca ayırma büyüsü tutsa da ömürlük olmayacaktır. Daha sonra bu büyü bozulur ve eşler bir araya gelir.

Evli Erkeği Karısından Ayırma Büyüsü

Burada işlem genel olarak erkeğin üzerine yapılmaktadır. Erkek tarafı karısından uzaklaşır ve onu görmek istemez. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü çok etkili bir büyüdür. Kişilerin iradesine doğrudan etki eder. Etki süresi çok kısa olduğu için insanlar tarafından tercih edilir. Genel olarak 6 günde erkek karısından uzaklaşır ve onu bir daha görmek istemez.

Özellikle burada yapılan cinsellik bağlama bile erkek karısını asla yatağına almak istemez. Ondan sürekli uzak durur. Cinsel olarak hiç bir şey hissetmez. En yakın zamanda boşanmak ister. Boşanma süreci boyunca bile karısıyla asla görüşmek istemez. Evli erkeği karısından ayırma büyüsü diğer büyülerle kıyaslanırsa onlardan çok daha üstündür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu