Tüm Büyüler

Karabiber Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Karabiber büyüsü nedir? Karabiber büyüsü nasıl yapılır? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Karabiber büyüsü 3 günde sonuç veren birkaç aşk işleminden birisidir. İnsanlar için aşkın önemi çok büyüktür. Başkalarının sevdikleri için büyü yaptırdığını duyduklarında gülen insanlar, kimi zaman kendileri de sevdikleri için büyü yaptırmak zorunda kalabiliyor. Bu noktada karabiber büyüsünü deneyenler her zaman başarılı sonuçlar aldıklarını ifade ediyor.

Karabiber büyüsü içerisinde pek çok çeşidi barındıran ve birçok şekilde yapılabilen bir büyüdür. Özellikle son yıllarda medyumlar insanlara sürekli bu büyüyü önermektedir. İnsanlar da bu önerileri dikkate alıp işlemlerini yaptırmaktalar. Aldıkları sonuçlarla da ne kadar doğru kararlar verdiklerini görmektedirler.

Her çalışmada olduğu gibi bu büyüde de işlemlerin tuttuğu belirli süreler vardır. Bu sürelerin bazen dışına çıkılsa da çoğu zaman medyumlar süreleri geçirmeden işlemleri bitirmektedir. Genel olarak 14 günde sonuç alındığı bilinse de, karabiber büyüsü 3 günde sonuç vermesiyle de birçok kişi tarafından bilinir.

Karabiber Büyüsü Nedir?

Karabiber aşk büyüsü her anlamda sorun yaşayan çiftler için ortaya çıkarılmış bir velinimettir diyebiliriz. Çok çabuk etki göstermesi ve ilişkilerdeki tüm sorunları ortadan kaldırmasıyla da bilinir. Ayrılık dahil, her konuda sıkıntı yaşayan çiftler karabiber büyüsünü yaptırmaktadırlar.

Karabiber büyüsünü deneyenler, işlemlerin sonucunda ne kadar mutlu olduklarını her zaman söylemektedir. Buradan yola çıkarsak hemen hemen herkes bu ilimden memnundur. Özellikle ülkemizdeki genç kesim birçok kez büyü ilmine başvurup, karabiber büyüsünü denemişlerdir.

Karabiber Büyüsü Etkileri Neler?

Etkileri bakımından en ön planda olan büyülerden birisi olduğu için herkes tarafından tercih edilir. Kişiler de direk tesir gösteren etkileri vardır. Bazı insanların doğuştan iradeleri ve yüksek olabilir. Bu insanlara büyüler fazla etki etmez. Ancak karabiber büyüsü etkileri insanın iradesi ne kadar yüksek olursa olsun görülecektir. Büyük küçük ayırt etmeden herkeste etkileri görülmektedir.

Karabiber büyüsü deneyenler sevdiklerinde bu etkileri görünce ne kadar doğru karar verdiklerini anlamaktadırlar. Büyüler sanıldığı kadar korkunç durumlarla insanları baş başa bırakmaz. O yüzden kimse büyü yapmaktan korkmamalıdır. Çünkü iyi niyetle yapılan hiçbir büyüde insanlar zarar görmeyecektir.

Bazı karabiber büyüsü etkileri;

 • Öncelikle sevdiğinizin rüyalarına girmenizle etkiler başlar,
 • Daha sonra yavaş yavaş gün içerisinde sizi düşünmeye başlar,
 • Sonrasında sizi aramak ve sesinizi duymak ister,
 • Bir süre daha geçtikten sonra sizi görmek ister,
 • Büyü tam olarak tuttuğunda ise sizin yanınızdan ayrılmak istemez ve sadece sizinle vakit geçirmek ister.

Gördüğünüz gibi karabiber büyüsü etkileri bakımından mükemmeldir. Etkilerini görmek istiyorsanız mutlaka en iyi medyumlarla çalışmalısınız.

Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Karabiber büyüleri ortalama 12-16 gün aralığında bitse de bu durum bazen değişebilir. Özellikle çok ağır şekilde yapılan işlemler de karabiber büyüsü 3 günde sonuç verebilir. Eğer 3 günde sonuç almak istiyorsanız mutlaka daha önce bu sürelerde sonuç veren hocalarla görüşmelisiniz. Çünkü 3 günde sonuç almanız için medyumunuzun çok iyi olması gerekir.

Karabiber büyüsü kaç günde etki eder denildiği zaman herkesin ağzından farklı süreler çıkabilir. Bunlara kulak asmamanız sizler için en doğrusu olacaktır. Çünkü duyduğunuz farklı bilgiler de aklınız karışabilir. Her işlem aynı günde bitecek diye bir şey yoktur. Karabiber büyüsünü deneyenler bunu çok iyi bilir. Bazı insanların çalışması 12 günde biterken bazılarının ki 8 günde bitebilir.

3 günde geri getirme büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz: gidenigerigetirme.com/3-gunde-geri-getirme-buyusu

karabiber-buyusu-3-gunde-sonuc

Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle her grubu kendi içerisinde farklı yapılış şekillerine ayrılmıştır. Yapılışı dışardan kolay gibi görünebilir. Ancak çok zor aşamalardan geçmektedir. Özellikle okunacak tılsımlı sözlerin bilinmesi ve doğru şekilde okunması çok önemlidir. Karabiber büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır.

Her aşama özenle geçilmeli ve asla acele edilmemelidir. Yapılış itibariyle ilk olarak karabiber temin edilmeli ve üzerine belirli sözcükler okunmalıdır. Sizler için karabiber büyülerinden birinin yapılışını aşağıda sıraladık.

Karabiber büyüsü nasıl yapılır?

 • Öncelikle 21 veya 41 adet karabiber üzerine tılsımlı sözcükler okunur.
 • Daha sonra kişilerin resmi üzerine bu karabiberler bırakılır.
 • Burada karabiber büyüsü duası okuma işlemi gerçekleştirilir.
 • Medyumlar karabiber ve resimleri sabah ezanına yakın ayrılır.
 • Karabiber taneleri 2 gün 2 gece kavrulur.
 • Kavrulduğu sırada mutlaka iyi niyetler edilmelidir.

Karabiber Büyüsü Çeşitleri Neler?

Her büyü de birçok çeşit bulunabilir fakat bu çeşitlerin etkili olması çok önemlidir. Bazı büyüler de pek çok çeşit olsa da, bu çeşitlerin etkileri sınırlıdır. Karabiber büyüsünde ise durum çok farklıdır. Her çeşidi mükemmel derecede etkilidir diyebiliriz. Hiç biri diğerini aratmaz.

Tüm işlemleri etkili olduğu için medyumlar bu çeşitlerden seçim yaparken pek zorlanmazlar. Çünkü karabiber büyüsünde her çeşit aynı derecede etkilidir. İşlemlerde ki niyetlere göre bu çeşitlerden faydalanılması daha doğrudur. Örneğin ayrılıklar da farklı, hafif soğumalar da farklı çeşit karabiber büyüsü kullanılır.

Bazı karabiber büyüsü çeşitleri aşağıdakilerdir;

 • Normal karabiber büyüsü
 • 7 karabiber büyüsü
 • 4 adet karabiber büyüsü
 • Toz karabiber büyüsü

7 Karabiber Büyüsü

Karabiber büyüsünün içerisinde farklı gruplar oluşturduğunu söylemiştik. Bu grupların hepsi kendi açısından çok değerli ve etkilidir. 7 karabiber büyüsü de onlardan birisidir. Karabiber büyüsü duasının 7 kere tekrarlanması ile yapılır. Etkileri son derece yıkıcı ve zorlayıcıdır. Kişilerin iradeleri ne kadar yüksek olursa olsun onları etkiler ve iradelerini yener.

Özellikle ayrılık sonralarında bu büyü çok kullanılır. En büyük kavgalarla biten ayrılıkları bile bitirebilir. Önemli olan doğru şekilde yapılmasıdır. Sonrasında büyü zaten kendiliğinden gidip kişiyi bulur. Bulduktan sonra ise asla bırakmaz. 7 karabiber büyüsü etkileri ömür boyu kalıcı şekilde sürmektedir.

Ayrıca en kısa sürede sonuç veren karabiber büyülerinden birisidir. Özellikle 3 günde sonuç vermesiyle bilinir. Karabiber büyüsü 3 günde sonuç verdiği zamanlarda en çok 7 adet karabiber büyüsü ile yapılan işlemler ön plana çıkmıştır. Etkileri o kadar fazla olmakla birlikte kalıcı olması insanları cezbeder.

41 karabiber büyüsü

41 karabiber büyüsü adında olduğu gibi 41 tekrar ile yapılmaktadır. Bu kadar fazla tekrar ile yapılmasının sebebi işlemin daha sağlam zemini olmasıdır. Bu büyü sonucunda çok sağlıklı ilişkilerin meydana gelmesi çalışmanın zemininin sağlam olmasından dolayıdır. İlişkilerinde gelecek düşünen herkes 41 karabiber büyüsü işleminden faydalanmaktadır.

Özel tekniklerin yapıldığı 41 karabiber büyüsünü herkes yapamaz. Sadece çok özel medyumların yapabileceği bir büyüdür. Kesin olarak sonuç vermesi uzun sürmez ve kişiye direk tesir eder. Her anlamda etkilidir. Ayrılık, soğukluk, karşılıksız aşk aklınıza gelebilecek her türlü sorunda mükemmel etkiler gösterir.

41 Karabiber Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

41 karabiber büyüsü tekniklerine uygun yapıldığı zaman çok çabuk etki edebilir. Önemli olan nokta okunacak dua ve tılsımlı sözlerin sıklığıdır. Her gün gerekli sayıda tılsımlı sözler ve dualar okunursa etki süresi çok kısa olur. Ancak ortalama etki süresi 8-14 gün aralığıdır. Bu süreler zaman zaman değişkenlik gösterir.

Kimi zamanlarda 3 günde etki ettiği bile görülmüştür. Karabiber büyüsü 3 günde sonuç vermesiyle meşhurdur. 41 karabiber büyüsünde de durum aynıdır. Yeter ki doğru şekilde yapılsın, çabucak etkileri görülür. Ayrıca etkileri kişilerden asla gitmez ve çoğalarak devam eder.

Karabiber büyüsünün çeşitleri var mıdır?

Karabiber büyüsünün bir çok çeşidi vardır.

Karabiber büyüsünü hangi medyum en iyi yapar?

Bu medyumlara sayfamızın yorum kısımlarından ulaşabilirsiniz.

7 karabiber büyüsü diye bir şey var mı?

7 karabiber büyüsü vardır ve etkileri çok kuvvetlidir.

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. Karabiber büyüsü ile ilgili her yerde 3 günde sonuç verdiği hakkında şeyler duydum. Aslında normal etki göreceğimi bile düşünmezken gerçekten 3 günde etki görmem beni çok şaşırttı aynı zaman da çok mutlu etti. Eğer büyü yaptırırken konunuz aşk ise size mutlaka öneririm çünkü sorunsuz bir şekilde işlemim tuttu. Şuan da ilişkimiz kavgasız gürültüsüz ilerliyor tek istediğim de buydu zaten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu