Tüm Büyüler

Kara Büyü Nedir? Ne İçin Yapılır?

En tehlikeli kara büyüler hangileridir? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Kara büyü, kadim büyü kitaplarının hepsinde yer alan en güçlü büyüdür. İnsanlara verdiği zarar gözle görülenin dışına kadar çıkmıştır. Kara büyüye maruz kalan bir kimsenin normal hayatına devam edebilmesi çok zordur. Bu yüzden mutlaka bu büyüyü üzerinden kaldırması gerekir. Her insan ailesi ve sevdikleri ile birlikte mutlu ve güvenli bir hayat yaşamak ister. Fakat bu her zaman mümkün olmaz bunun en büyük sebebi ise kara büyülerdir.

Kendilerine yapılan şeytani büyülerin bir az olsun farkına varan insanlar, mutlaka medyumlarla irtibat kurmalıdır. Böylelikle üzerlerindeki bu kötü şerri medyumlar tarafından yok ettirebilirler. Bazı insanlar üzerlerinde kara büyü olduğunun farkına varmadan yıllarca yaşar. Ancak başlarına pek çok talihsiz durumlar gelebilir. Umursamaz oldukları için bu olayların büyü ile başlarına geldiğini anlamazlar.

En Tehlikeli Kara Büyüler Hangileridir?

Kötü niyetli insanlar, sevmedikleri kişilerin hayatlarını çok kötü durumlara getirmek isteyebilirler. Bunun için hiç çekinmeden en tehlikeli kara büyüler den destek alırlar. Bunun sebebi bu büyülerin her ne olursa olsun yerini bulacak olmasıdır. İnsanlara öyle acılar verir ki, o insanların bir daha toparlanması çok zor olur. Özellikle karı kocayı ayırma büyüsü olarak kullanılırsa inanılmaz derecelerde etkiler verir.

Kara büyü çeşitleri her isteğe göre farklılık gösterebilir. Kimilerine ayırma, kimilerine lanetleme ve kader kısmet kapama gibi işlemler yapılır. İçerisinde sadece kötü niyet barındırır. Kara büyü yapan hocalar en güçlü hocalar olarak bilinirler. Çünkü bu büyüleri yapmanın zorluğu inanılmaz derece de fazladır.

En tehlikeli kara büyüler aşağıdakilerdir:

 • Kara nohut büyüsü
 • Kara tavuk büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • Kabala büyüsü
 • Voodoo büyüsü
Voodoo büyüsü ile ilgili yazdığımız ayrıntılı makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/voodoo-buyusu-nedir-nasil-bozulur

Sevgiliye Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Denenmesi hiç tavsiye edilmeyen büyülerden biri sevgiliye yapılan şeytani büyülerdir. Çünkü bunun karşılığı size çok kötü şekilde dönebilir. Daha önce birlikte olduğunuz bir insana ayrıldıktan sonra büyü yaptırmak size çok kötü hasarlar verebilir. Ancak yine de her büyünün şerrinden bir kurtuluş yolu vardır. Burada önemli olan faktör kara büyü yapan hocalardır. Bu hocalar iyiyse size asla zarar gelmez.

Her işte olduğu gibi büyü işlemlerinizde de yapacağınız hoca seçimi sizler için çok önemlidir. Hem işleminizin tutması hem de size zarar gelmemesi adına bu çok önemlidir. Sevgiliye kara büyü nasıl yapılır sorusuna gelirsek. Bunu sizin yapmanız mümkün değildir. Mutlaka kara büyü yapan hocalar bu konuda size destek verecektir.

kara-buyu

Kara Büyü Nasıl Anlaşılır?

Kara büyü çeşitleri insanların iradesine çok büyük zararlar verir. Kısa sürede iradesi yüksek olan kişilerin iradesini bile kırabilecek güçtedir. Bu yüzden insanlar bu büyüye yakalandıklarını çok kolay anlayabilirler. Aslında daha çok etraflarındaki insanlar bunu anlayacaktır. Çünkü kara büyü yapılan kişi neredeyse bir ruh gibi hayatına devam eder ve hiçbir şey hissetmez. Ruhunu tamamen büyünün etkisine bırakır. Yaşadığı hiçbir şeyden zevk almaz.

Hal böyle olunca ailemiz ve çevremizdeki insanların bu durumu anlaması daha mümkündür. Bu büyüyü anlayabilmek için öncelikle ruh halinin birden değişip değişmediğine bakmak gerekir. Bir kimse geçmişte yapmadığı şeyleri bir anda yapmaya başlıyorsa bu ilk kara büyü belirtisi diyebiliriz. Gelin bu konuyu hep beraber detaylı inceleyelim…

Kara büyü nasıl anlaşılır:

 • Kişide sürekli yalnız kalma hissi oluşması durumu.
 • Kendi kendine konuşma ve insanlardan uzaklaşma.
 • Uyku sırasında kabus görme ve gece sıçrama.
 • Aileye karşı düşmanlık besleme.
 • Arkadaş ortamından uzaklaşma.
 • Evli ise eşinden nefret etme hatta eve gelmek istememe.

Kara Büyü Bozma Yöntemleri Neler?

Her büyünün kolaylıkla yapılabilen bozma yöntemleri bulunabilir. Hatta bazen sadece büyü bozma duası ile bile bu işlem gerçekleşebilir. Ancak kara büyü bozma yöntemleri bu şekilde değildir. Bunun sebebi büyünün gücünün ve kudretinin en yüksek seviyede olması. Hatta bazı medyumlar kara büyü bozma yöntemleri sırasında zarar bile görebilir. Bu yüzden bu işleme pek yaklaşmak istemezler.

Bu durumu ancak kara büyü yapan hocalar rahatlıkla başarabilir. Bunun sebebi yaptıkları bir işlemi yine kolaylıkla bozabilecek olmalarıdır. Her medyum buna kalkışamaz ve korkabilir. Bunu anlayışla karşılamak gerekir. Çünkü kimse yapacağı çalışmadan zarar görmek istemez. Ancak kara büyü yapan hocalar bunu her zaman yaptıkları gibi de bozarlar.

Kara büyü bozulur mu?

Kara büyü tüm büyüler gibi bozulabilir. Diğer büyülere göre daha zor bozulabilir ancak kara büyü yapan hocalar koşullar ne olursa olsun kara büyüyü yaptıkları gibi bozarlar.

Eşimle ayrıldık kara büyü yapılmış olabilir mi?

Bununla ilgili iyi bir medyumdan manevi destek alıp konuyla alakalı bilgi almanız sizin için en doğrusu olacaktır.

Kara büyü aşk için kullanılır mı?

Bunu ancak yüksek derece de ilim sahibi bazı medyumlar gerçekleştirebilir. Bir kimseyi kara büyü ile birine bağlayabilir ve ömür boyu ona karşı mecbur bırakabilirler.

Kara büyü ile sevdiğimi geri getirebilir miyim?

Kara büyü ile sevdiğinizi geri getiremezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu