Tüm Büyüler

Kabala Büyüsü Nedir? Nasıl Bozulur?

Kabala büyüsü ile ilgili tüm bilinmeyenleri yazımızdan okuyabilirsiniz...

Kabala büyüsü çift yuvalı büyüler çeşidine girmektedir. Bu büyü hem iyi niyet hem kötü niyet amacıyla kullanılabilir. Ayrıca hem aşık etme hem de ayırma büyüleri olarak da kullanılıyor diyebiliriz. Kabala büyülerini her medyum yapmak istemez. Çünkü manevi ağırlığı son derece yüksek olan bir büyüdür.

Ancak bazı medyumlar hala bu büyüyle insanlara manevi destek vermektedirler. Kabala büyüsü kesinlikle şakaya gelmeyecek bir büyüdür. İşlemi yapacak olan medyumun kesinlikle çok tecrübeli olması gerekir.

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü, Yahudilerin büyü dünyasına sunduğu maneviyatı çok yüksek olan bir çalışmadır. Birçok sebep uğruna kullanılabilmesi ile meşhur olan bu büyü oldukça etkilidir. Her insanın faydalanabileceği kabala büyüleri, yapılışı bakımından oldukça zorlu aşamalardan geçmektedir.

Kabala büyüleri ile aşık etme ritüeli özellikle tercih edilen seçeneklerindendir. Kara büyü olarak da kullanılan kabala büyüsü, sonuçları çok yıkıcı olabilmektedir. Çalışma yapılmadan önce edilen niyetin çok önemi vardır. Kötü niyetle yapılacak bir kabala büyü çalışmasında insanlara zarar verecek durumlar olabilir.

Kabala Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Etkilerini görmek için fazla beklemeyeceğiniz nadir büyülerden birisidir. O yüzden çok meşhur bir uygulamadır. Etkileri kısa sürede görüldüğü için insanlar tarafından şaşkınlıkla karşılanır. Öncelikle büyü ne niyetle yapılıyorsa ona göre etki gösterir.

Size aşık etme büyüsü niyetiyle yapılan kabala büyülerinin etkilerini aşağıda sıraladık;

 • Öncelikle büyü yapılan kişi günün her saatinde büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar.
 • Ardından sürekli ona ulaşmak ve onunla konuşmak ister.
 • Büyü yapılan kişi yaptıran ile buluşmak görüşmek ister.
 • Görüşme gerçekleştiği zaman büyü yaptıran kişinin yanından ayrılmak istemez.
 • Sürekli iletişim halinde kalmak ister.

Yukarıdaki etkiler kabala büyüsünün aşık etme işlemleriyle alakalıdır. Diğer niyetlerle yapılan işlemlerde etkiler farklılık gösterebilir.

Yine aşık etme amacıyla yapılan aşk tılsımı ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için bağlantıya tıklayabilirsiniz: gidenigerigetirme.com/ask-tilsimi

Kabala Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kabala büyü  ilmi herkes tarafından yapılması mümkün olan bir büyü değildir. Çünkü büyü sırasında inanılmaz derecede beyin enerjisi kullanılması gerekir. Yapılma aşamaları en zor büyüdür diyebiliriz.  Büyüyü yapacak olan kişinin işleme tüm enerjisini vermesi çok önemlidir.

Kabala büyüsü yapım aşamalarının bazıları aşağıda belirtilmiştir;

 • İlk olarak Yahudi alfabeleriyle büyü yaptıran ve yapılacak olan kişilerin isimleri bir ağaca yazılır.
 • Bu ağaç kesinlikle sürekli büyü işlemlerinde kullanılan bir ağaç olmalıdır. Yeni bir ağaca yapılan işlem kesinlikle tutmaz.
 • İsimler eğer birleştirme ise yukarıdan aşağıya ayırma ise aşağıdan yukarıya doğru yazılmalıdır. Bu hususa çok dikkat edilmelidir bazen yanlış şekilde yazılan harfler kötü sonlara sebebiyet verebiliyor.
 • Yazılan harflerin üzerine tılsımlı kabala sözleri okunur. Okuma işlemi gözler kapalı bir şekilde defalarca tekrarlanır.
 • Daha sonra tuzlu bir su hazırlanır.
 • Hazırlanan tuzlu suya ağaca yazılan isimler fısıldanır.
 • Tuzlu su ağaçta yazılan harflerin üstüne dökülür.
 • İşlemlerin bittiği gün şafak vaktinde ise ağaçta yazılan o harfler silinmiş olur böylece işlem biter.

Siz, yukarıda belirtilen aşamaları kesinlikle yapmamalısınız. Kabala büyüsü diğer büyülere benzeyen bir büyü değildir. Çok zor ve ağır bir çalışmadır. Gördüğünüz aşamalar size kolay gelebilir. Ancak bu aşamaların arasında medyumların kimseyle paylaşmadıkları teknikleri de yapılır. Bu teknikleri bilmek büyük ilim ister. O yüzden yukarıdaki yazılanları kesinlikle denemeyiniz.

Kabala Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kabala büyüsü nasıl bozulur sorusu büyük merak konusudur. Yapılışı kadar bozulması da oldukça zordur hatta bozulması daha zordur diyebiliriz. Kabala ilminde bir büyüden dönme veya bozma işlemleri diğer büyüler kadar kolay gerçekleşmemektedir. Bu yüzden eğer bu büyüden faydalanmak istiyorsanız mutlaka iyi düşünmelisiniz. Çünkü işlemlerden geri dönüşünüz olmayabilir.

Kabala büyüsü bozma işlemini sadece kabala büyülerini yapan medyumlar yapabilmektedir. Yapılan çalışmalar oldukça sert ve ağırdır. O yüzden aşırı derece de odak gerektirir. Yeterince odaklanılmayan kabala büyüsü bozma işlemi, başarılı olmayacaktır.

Adım adım büyü bozma aşamaları;

 • Öncelikle büyü kimin üzerine yapıldıysa o kişinin resmi gerekir
 • Kişinin resmi üzerine kabala tılsımlı sözleri büyü bozma işlemi niyetiyle okunur
 • Daha sonra Yahudi alfabelerinde büyünün bozulmasına dair olan harfler seçilir ve resmin arkasına yazılır
 • Daha sonra resim yakılır
 • Böylece kabala büyüsü bozma işlemi gerçekleşmiş olur.

Yukarıda çok kısa belirtildiği için büyüyü bozma işlemi size kolay gelebilir fakat her şey bu kadar kolay değildir. Bu aşamalar sırasında yapılabilecek en ufak hata bile olumsuz sonucun habercisi olacaktır.

kabala-buyusu-nedir-nasil-bozulur

Kabala Büyüsü Yapan Medyumlar Kimler?

Genel de çoğu medyum kabala büyüsü yapmaktan kaçınmaktadır özellikle medyumluğa yeni başlayan kişiler bu büyüden genelde kaçarlar. Sonradan sonraya tecrübe kazandıkça kabala büyülerini yapmaya başlarlar. Çünkü kabala ilmi oldukça zorlu süreçler ve tehlikelerle medyumları çok yormaktadır.

Fakat yılların verdiği tecrübelere sahip olan bazı hocalar hiç çekinmeden bu büyüyü yapıp sonuç almaktadır. Kendilerine olan güvenlerini kabala büyü ilmiyle herkese kanıtlayan bu kişiler çok kıymetli medyumlardır. Kabala büyüsü yapan medyumlar her yerde adlarından söz ettiren çok değerli hocalardır. Bu hocalardan bazılarına örnek verecek olursak, Medyum Derviş, Medyum Bawer, Medyum Cahit diyebiliriz. Bu isimler kabala büyü ilminde isimlerinden sıkça söz ettirmektedir.

Kabala Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Tabi birçok insan tüm büyülerden faydalanmak ister. Yapacakları işlemlerle hayatlarını değiştirmeye çalışan kişiler için kabala büyülerini yaptırıp yaptıramayacakları çok önemlidir. Çünkü bu ilim birçok kişinin hayatına adeta sihirli bir değnekle dokunup, tüm negatif olayları durdurmaktadır özellikle sevdiklerini kendine aşık etmek isteyen kişiler kabala büyü ilminden çok memnundur.

Peki, herkes kabala büyüsü yaptırabilir mi? Yani tüm sevenler, sevdiklerine kavuşmak için bu büyüden faydalanabilir mi? Tabi ki de herkes rahatlıkla kabala büyülerinden faydalanabilir. Burada önemli olan kendinize güvenilir bir medyum bulmak olacaktır. İşleminizi yaptıracağınız kişi konusunda oldukça seçici ve dikkatli olmalısınız. Böylece herkes gibi sizde kabala büyüsü yaptıranlardan biri olabilirsiniz.

Kabala Büyüsü Yaptıranlar Memnun Mu?

Kabala büyüsü yaptıranlar memnuniyetlerini her defasında dile getirmektedirler. Son zamanlarda büyük merak konusu olan kabala ilmi çok kişi tarafından rağbet görmektedir. Çok popüler büyülerin başında gelen bu ilim, herkesi memnun etmeyi başarmıştır.

Fakat bazı kişiler dolandırıcı medyumların ağına takıldıklarını bildirmektedir. Herkes sonuç alırken bu büyüden hala sonuç alamayan kişiler dolandırıldıklarını anlamaktadırlar. Sizde bu konuya oldukça dikkat etmelisiniz. Kabala büyüsü yaptıranlar gibi memnun kalmak istiyorsanız muhakkak işinin ehli medyumlarla çalışmalısınız.

Kabala Büyüsü Tutar Mı?

Tutmaması için tek bir sebep bile yoktur. Burada önemli olan tüm bilgilerin hocalara doğru şekilde ulaştırılmasıdır. Ayrıca çalışmayı yaptıracağınız kişi konusunda hassasiyet göstermelisiniz. Daha önce kabala büyüsü yapan medyumlardan destek alırsanız mutlaka büyü tutacaktır.

Böylece kabala büyüsü tutar mı sorusuna kendi kendinize cevap vermiş olursunuz. Bu büyüye başlarda temkinli yaklaşan herkes, önyargılarını kırdıktan sonra aldıkları sonuçlarla çok mutlu olmuşlardır. Büyünün tuttuğunu gören tüm insanlar başlar da ön yargı ile davranmalarının hata olduğunu anlamışlardır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kabala büyüsü tehlikeli mi?

Evet kabala büyüleri çok tehlikelidir. Fakat doğru kişilerle çalışırsanız hiçbir zarar görmezsiniz.

Kabala büyüsü aşık etme için kullanılır mı?

Tabi ki aşık etme amacıyla kullanılabilir. Zaten son zamanlarda medyumlar aşık etme işlemlerinde kabala büyülerini kullanmaktadır.

Kabala büyüsü yapan medyumlar kimler?

Özellikle Medyum Cahit ve Bawer bu konuda çok tecrübelidir ve birçok başarılı sonuca imza atmıştır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Kabala büyüsü ile aşık etme işlemi yaptırdım çok etkili arkadaşlar çok memnunum tavsiye ederim bu kadarını beklemiyordum. Hı bu arada işlemi yapan hoca medyum cahit numarasını bırakm belki birilerinin işine vesile olurum 05387472174

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu