Tüm Büyüler

İğne Büyüsü Ne İçin Yapılır?

İğne büyüsü nedir? İğne ile yapılan büyüler aşk için kullanılır mı? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

İğne büyüsü ile aşık etme işlemi son derece etkili bir yöntem olarak göze çarpmaktadır. Son zamanlarda insanlar sevdiklerini kendilerine aşık etme konusunda büyülerden destek almaktadır. Oldukça etkili yöntemlerin olduğu aşık etme büyülerinden bazıları da iğne ile yapılan büyülerdir.  Eğer doğru şekilde yapılırsa sonuçları kişiler için çok güzel olabilir. Doğru şekilde yapılması için mutlaka en iyi medyumlarla çalışılmalıdır.

Çoğu kişi bu büyüyü iğneli mum büyüsü olarak bilmektedir. Ancak asıl adı iğne büyüsüdür. Kişilere her zaman yüksek derece de aşk yaşatmasıyla meşhurdur. Ayrıca sadece aşık etme amacıyla değil, ayırma büyüleri olarak da kullanıldığı olmuştur. Ayırma büyüsü olarak kullanıldığında da etkileri çok fazladır. Burada önemli olan şey büyü için edilen niyetin doğru bir şekilde sonlandırılmasıdır.

İğne Büyüsü Nedir?

Diğer adı iğneli mum büyüsü olan iğne büyüsü,  insanların hem ayrılıklarına hem karşılıksız aşklarına son veren güçlü bir büyüdür. Çok uzun yıllardır insanlar tarafından aşk konusunda büyük rağbet görür. Medyumlar her defasında iğne büyülerine olan ilgiden bahsederler. İnsanların bu büyüye sık sık başvurmak istediği tüm medyumlar tarafından söylenir. Yüzde yüz sonuç verme oranıyla insanları her zaman cezbetmiştir.

Sadece aşk konusunda değil, ayırma konusunda da çok güçlü yönleri bulunur. Kötü niyetle kullanıldığı zaman çok kısa sürelerde insanların hayatını yerle bir edebilir. Birbirlerine sonsuz aşkla bağlı insanları bile ayıracak kadar güçlüdür. Fakat genel olarak iyi niyetle kullanıldığı için ayırma konusunda da etkili olduğu bilinmez.

İğne Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İnsanlar için büyülerde görülen belirtiler çok önemlidir. Çünkü büyü yaptıranlar işlemlerden en az hasarla çıkmak ister. Hatta hiç hasar almak istemezler. Ancak her büyünün belli başlı ufak belirtileri ve hasarları olabilir. Bunlar geçici belirtiler olduğu için korkulacak bir şey yoktur. Bu belirtiler sadece büyülerin yapıldığı kişide görülür. Yaptıran kişide görülmez.

İğne büyüsü belirtileri de büyü kimin üzerine yapılıyorsa o kişide görülebilir. Kalıcı olmayan bu belirtiler insanlara asla zarar vermez. Özellikle halsizlik belirtisi iğneli mum büyüsünde çok görülür. Ayrıca bu belirtiler insanları kendilerine büyü yapıldığı hissini vermez. Kişi sıradan bir hastalık geçirdiğini düşünür ve durumu önemsemez.

İğne büyüsü belirtileri şunlardır;

 • Kişide bir yorgunluk hali ilk günden görülür.
 • Daha sonra grip olmuş gibi bir hal alır.
 • Sonrasında kişi de ufak çaplı unutkanlıklar olabilir.
 • Ailesine karşı bir uzaklaşma durumu oluşur.
 • Yalnız kalma hissi oldukça fazlalaşır.

İğne Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyüler konusunda insanlar biraz sabırsız olabiliyor. Özellikle son zamanlarda ortaya çıkan dolandırıcılık vakalarından sonra insanlarda sabır konusu iyice geri plana gitti. İnsanlar birden fazla medyumla çalışmaya başladı. İlk medyum deneyiminden olumsuz sonuç alanlar ikinci deneyimlerinde daha sabırsız olmaya başladı. Çünkü yine mi olmayacak hissi insanları çok yıprattı.

Durum böyle olabilir ancak her büyünün belli başlı bitiş süreleri bulunmaktadır. İğne büyüsünde de durum böyledir. Ortalama bitiş süresi olarak 10 gün civarı deniyor fakat bu süre bazen uzar bazen de kısalır. Sevdiğiniz kişinin size karşı ilgisine göre azalır ve ya uzar. Eğer işleminiz uzarsa tedirgin olmanıza gerek yok. Medyumunuz duruma mutlaka müdahale edecektir.

İğne Büyüsü Nasıl Yapılır?

İğne büyüsü yaptıranlar bu büyünün nasıl yapıldığını çok merak edebilirler. Ancak bu konu hakkında medyumlardan kesin bir cevap almaları mümkün olmayabilir. Medyumlar bu durumu sır gibi saklamaktadır. Fakat çok merak edenler için bu durumu biraz araştırdık ve bazı sonuçlara vardık.

İğne büyüsü nasıl yapılır sorusu aşağıdaki sıralama da cevaplanmıştır:

 • Öncelikle iki adet iğneye bir kırmızı ip geçirilir.
 • İpin bir tarafınıza sizin diğer tarafına ise sevdiğiniz insanın baş harfi yazılır.
 • Sonrasında iğne ile yapılan büyüler için ortaya çıkarılan tılsımlı sözcükler okunur.
 • Daha sonra mum ile yakma işlemi gerçekleştirilir. İpler mum ile tılsımlı sözcükler söylenerek yakılır.
 • Küller yine aşık etme niyeti edilerek denize atılır. Böylece iğne büyüsü etkileri mutlaka görülecektir. Ayrıca bu aşamalar yapılırken mutlaka abdestli olunmalıdır.

İğne Büyüsü Nasıl Bozulur?

İğne ile yapılan büyüler bozulması oldukça zor olan büyülerdir. Özellikle şeytani olarak yapılırsa iğne büyüsü bozma işlemi mümkün olmayabilir. Fakat bazı medyumlar o kadar tecrübelidir ki şeytani de olsa büyüleri rahatlıkla bozabiliyor. Burada önemli olan şey tecrübe ve korkusuzluktur. Medyumların tecrübe kazanmaları için içlerindeki korkuyu yenmeleri gerekir. Böylece iğne büyüsü bozma işlemini de yapabilirler.

Bozma işlemi yapılmadan önce üzerinizde iğneli mum büyüsü var mı yok mu bunu öğrenmeniz gerekir. Yukarıda sizler için yazdığımız iğne büyüsü belirtileri sizlerde görülürse mutlaka medyumlarla iletişime girip destek almalısınız. Aksi takdir de sizleri kötü günler bekleyebilir. Peki gelelim iğne ile yapılan büyülerin nasıl bozulduğuna. İğne büyüsü nasıl bozulur sorusu aşağıda sizler için cevaplanmıştır:

 • Öncelikle büyü yapılan kişiye medyum tarafından bir bakım yapılmalıdır.
 • Sonrasında büyü yapılan kişinin resmine bir iğne geçirilir. Bu iğne daha önce bir büyüde kullanılmamış olmalıdır.
 • Büyü bozma duası bu sırada iğneye geçirilmiş resme okunur. Bazen bu okuma bir gece sabah vaktine kadar sürebilir.
 • İğneye batırılan resim dua okunduktan sonra çıkarılır ve bir süre ruhani varlıklara gösterilir.
 • Ruhani varlıklar büyü yapılan kişinin etrafını sararak onu koruma altına alır ve büyüyü ortan kaldırır.
 • Burada ruhani varlıklarla iletişime geçildiği için mutlaka işinin ehli medyumlarla çalışılmalıdır.

igne-ile-yapilan-buyuler

İğne Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

İğneli büyü çeşitleri sayıca çok fazladır. Önemli olan bu çeşitler içerisinden herkesin kendine uygun olanı seçmesidir. Bu konuda özellikle medyum hocalar sizlere yardımcı olabilir. İğne ile yapılan büyülerin sayıca fazla olmasının sebebi malzemelerinin çok kolay temin edilebilmesidir. İğneli büyülerin malzemeleri her yerden rahatlıkla alınabilir.

İğneli büyü çeşitleri insanların sık sık yaptırdığı büyülerdendir. Her yaşa hitap etmesi iğne ile yapılan büyüleri özel kılar. Tüm çeşitlerin aşamaları mutlaka eksiksiz ve doğru şekilde geçilmelidir. Yoksa tutma ihtimali oldukça düşebilir.

Bazı iğneli büyü çeşitleri şunlardır:

 • Toplu iğne büyüsü
 • Çengelli iğne büyüsü
 • Kırık iğne büyüsü
 • Çatal iğne büyüsü
 • Sabuna iğne batırma büyüsü
 • İğneli bebek büyüsü
Toplu iğne büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/toplu-igne-buyusu-nedir-nasil-bozulur

İğne Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

İğne ile yapılan büyülerin malzemeleri büyünün çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin çengelli iğne büyüsü yapılacaksa farklı, toplu iğne büyüsü yapılacaksa farklı malzeme kullanılabilir. Fakat yine de ortak kullanılan birçok malzeme bulunur. Bu malzemeleri medyum hocalar çalışmalara başlanırken temin ederler. Malzemeler kesinlikle daha önce başka bir büyüde kullanılmamış olmalıdır.

İğneli büyü de kullanılan malzemeler sanıldığı gibi bakkal veya marketlerden alınmamaktadır. Medyum hocaların her zaman malzeme aldıkları kişiler vardır. Bu kişilerin dükkanları olmaz ve medyumlara malzemeleri kendileri ulaştırır.

Bazı iğne büyüsü malzemeleri şunlardır:

 • İğne.
 • İp.
 • Bez bebek.
 • Bazı tılsımlı kolyeler.
 • Tılsımlı sözcükler kitabı.
 • Medyumların özel büyü kitapları.

Sıkça Sorulan Sorular

İğne büyüsü evde yapılır mı?

Kesinlikle evde denenmemesi gereken bir büyüdür. Mutlaka deneyimli medyumlara yaptırılmalıdır.

İğne büyüsü ayırma olarak kullanılır mı?

Geçmişte ayırma olarak çok fazla kullanıldı. Bu yüzden günümüzde de ayırma büyüsü olarak kullanılabilir.

İğne ile yapılan büyüler sonuç verir mi?

İşinin ehli kişiler tarafından yapılırsa her büyü sonuç verir.

İğne büyüsü ile sevdiğimi geri getirebilir miyim?

İğne büyüsü ile sevdiğinizi geri getirme işlemi yaptırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu