Tüm Büyüler

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü evlenme hayali kuran tüm gençlerin son umudu olmaya devam ediyor. Evlenme büyüsü ile ilgili tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Evlenmek belli bir yaşa gelen tüm insanların hayal ettiği bir müessesedir. Aile hayatında karşılıklı sevgi ve saygı büyük önem taşımaktadır. İslam dinindeki önemi de açıkça belirtilmiştir.  Peygamber efendimizin de bu konuda çeşitli ve önemli vardır.

Fakat günümüzde insanlar çeşitli sebeplerden dolayı evliliğe sıcak bakmazlar. Zaman zaman da evli olan insanlar bu müessesenin ne kadar kutsal ve değerli olduğunu unutur. Evliliklerine son verirler. İşte bu noktada insanlar evlilik büyülerine başvururlar. Evlilik büyüsü sadece bu noktada kısıtlı kalmayıp kısmeti kapalı olan kişilere de etki eder.

Evlilik Büyüsü Nedir?

Bu yolda ilerlerken sorunlar yaşayan çiftler için sorunları ortadan kaldıran evlilik büyüsü, çok etkili bir büyüdür. Özellikle herkese etki ediyor olması evlenme büyüsünün gücünü gözler önüne sermektedir. Evlilik büyüsü sadece evlenme yolunda ilerleyen çiftler için değildir. Sevdiği ile yuva kurmak isteyen herkes için kullanılabilir. Bugüne kadar birçok hayırlı işe vesile olmuştur hatta biten evlilikleri bile kurtarmıştır.

Birçok kişi evlilik büyüsünün olduğundan bile haberdar değildir. Uzun zamanlar boyunca çok gizli şekilde yapılmıştır özellikle Süryani topluluğu bu büyüyü çok kullanmıştır. Sonradan sonraya evliliklerin çabuk bitmesi durumu çoğalınca evlilik büyüsü iyice yayılmıştır. Şuan ise birçok kişi tarafından kullanılmaktadır ancak yaptırmak için çok emin eller ile çalışmalısınız. Bu konuda işini bilen medyumlarla çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Evlilik Büyüsü Etkileri Neler?

Her insan yuva kurduğu insanla ömür boyu sorunsuz bir evlilik yürütmek ister fakat bu her zaman mümkün olamayabiliyor. Özellikle şimdiki dönemlerde sudan sebeplerle bile kavgalar çıkabiliyor. Evlilik büyüsü etkileri işte burada devreye giriyor özellikle çıkan kavgaları en aza indirmektedir. Daha sorunsuz bir evliliğin kapısını insanlara sonuna kadar aralamaktadır.

Evlilik büyüsünün bunun dışında birçok etkisi vardır. Bu etkiler tüm evlenme büyüsü yaptıranların hoşuna gitmektedir. Alınan iyi sonuçlardan sonra herkes mutlu olmaktadır. Diğer evlilik büyüsü etkileri sizler için aşağıda sıralanmıştır;

 • Öncelikle yukarıda belirttiğimiz gibi sorunsuz ve tartışmasız bir evlilik yaratır
 • Evlilik öncesi sorunlar yaşayan çiftlerin sorunlarını ortadan kaldırır.
 • Sevdiğiniz kişi ile yuva kurma hayaliniz var fakat sevdiğinizden karşılık bulamıyorsunuz. İşte bu durumda etkileri çok iyidir hatta en fazla bu durumda etki gösterir.
 • Ailelerin çıkardıkları sorunların iki taraf tarafından da anlayışla karşılanmasını sağlar.
 • Çocukların gelecekleri hakkında alınacak kararların en doğru şekilde verilmesine fayda sağlar.
 • Ayrılmak üzere olan çiftleri tekrar bir araya getirir.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyumlar Kimler?

Bu konu, etrafta birçok tartışmayı beraberinde getiriyor özellikle evlilik büyüsü yaptıranlar bu konuya çok dikkat etmelidir. Çünkü gümüz de medyum olmadığı halde kendisini insanlara medyum olarak tanıtan birçok dolandırıcı inşan bulunmaktadır. O yüzden evlilik büyüsü yapan medyumlara ulaşmak bazen zor olabiliyor ancak üzülmeyin sizler için bu konuda çok geniş kapsamlı araştırmalar yaptık.

Yapılan araştırmalar sonucunda daha önce evlilik büyüsü yapan medyumların isimlerine ulaştık. Bu isimler hakkında herkes çok iyi şeyler söyledi ve bu medyumların birçok evliliği kurtardığı bildirildi. Sizler için bu medyumların isimleri aşağıda sıralanmıştır;

 • Bawer
 • Cahit
 • Adar
 • Gazi
 • Çerkez

Yukarıda gördüğünüz isimler daha önce başarılı bir şekilde evlenme büyüsü yapan medyumlardır. Sonuçları teyit edilerek isimler sitemize yazılmıştır.

Evlilik Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Her çalışmanın kendine ait bitiş süreleri bulunur. Tabi bu durum bazen değişkenlik gösterebiliyor özellikle verilen yanlış bilgilerde çalışmalar uzayabiliyor. Bunların olmaması adına bilgilerin doğru şekilde verilmesi gerekiyor. Ayrıca medyumların tüm güçlerini çalışmalara vererek evlenme büyüsünü en kısa sürede bitirmesi önemlidir

Peki evlilik büyüsü kaç günde tutar? Genel olarak söylenen net süre 10 gün olmuştur. Bu süre içerisinde kesinlikle sonuç verdiği görülmüştür. Bazı aksi durumlar süreci birkaç gün geriye çekebilir ancak bu durumda panik yapılmaması gerekir. Medyumunuzdan bu gibi sorunlarda gerekli bilgiyi almanız en doğrusudur.

Evlilik Büyüsünün Başka Çeşitleri Var Mı?

Tabi her çalışmada olduğu gibi evlilik büyülerinin de farklı çeşitleri vardır. Bunların arasında en doğru olanı sizin manevi durumunuza göre seçmek medyumların görevidir. Evlilik büyüsü çeşitleri hakkında sizleri daha iyi bilgilendirmek için bu büyülerin isimlerini de sizlerle paylaşmak istedik.

 • Nohut ile evlenme büyüsü
 • Kuru gül ile evlilik ritüeli
 • Dualar ve semalar ile yapılan çalışmalar
 • Kabala evlilik ilmi
 • Evliliğe ikna etme büyüsü

Bunların arasında en çok tercih edilen evliliğe ikna etme büyüsüdür. Bazı insanlar partnerlerini evliliğe ikna edemeyince bu büyüye başvururlar.

Evliliğe ikna etme büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi bağlantıya tıklayarak inceleyebilirsiniz: gidenigerigetirme.com/evlilige-ikna-etme-buyusu

Evlilik Büyüsü Yaptıranlar Memnun Mu?

Medyumların yaptıkları başarılı evlenme büyüsü işlemlerinden sonra evlilik büyüsü yaptıranlar oldukça memnun kalıyorlar. Tabi bir yuvanın kurtarılması ve mutlu şekilde ilerlenmesini sağladığı için evlilik büyülerinden memnun kalınmaması imkansızdır. Her insanı cezbeden evlenme büyüsü özellikle yuvaları bozulmak üzereyken kurtarılan kişiler tarafından çok memnun olunmaktadır.

Ancak medyum olmayan kişiler tarafından yapılan hafif büyülerin bazı insanları mutsuz ettiği de bilinmektedir. Bu kişiler kendilerine evlenme büyüsü yerine farklı çalışmalar yapıldığını öğrendiklerinde şoka uğramaktadırlar. O yüzden işlemlerinizi mutlaka deneyimli hocalara yaptırmalısınız özellikle daha önce evlilik büyüsü yapan medyumların yorumlarına dikkat etmelisiniz.

Evde Yapılabilecek Evlilik Büyüsü Var Mı?

Çoğu insan büyüleri kendileri denemek istiyor olabilir özellikle sevdiği ile evlenmek isteyenler bunu denemeyi çok ister. Bu yüzden evde yapılabilecek evlilik büyüsü işlemleri var mı yok mu çok merak edilir. Medyumlardan çekinip onlarla iletişim kurmak istemeyen insanlar için bu çok önemlidir. Peki evde yapılabilecek evlilik büyüsü var mı?

Kesinlikle evde yapılabilecek hiçbir büyü yoktur. İnsanlar bu yanılgıya çok düşmektedir. Evde kendi başlarına bu çalışmaları yapacaklarını düşünürler ancak bu mümkün değildir. Evlenme büyüsü işlemleri için medyum hocalarla görüşülüp destek alınması en doğrusudur. Böylece zararsız bir şekilde evlilik büyüsü yaptıranlardan birisi olabilirsiniz.

Kimler Evlilik Büyüsü Yaptırabilir?

Evlenme büyüsü işlemlerinden kimlerin faydalanıp faydalanmayacağı büyük merak konusudur. Evliliği iyi ve mutlu şekilde gidip yine evlilik büyüsü yaptıran çok insan vardır ancak bu son derece yanlıştır. İlişkileri ve evlilik hayatları iyi giden insanlar bu çalışmayı yaptırmamalıdır.

Peki kimler evlilik büyüsü yaptırabilir? Gelin hep beraber inceleyelim;

 • Evliliklerinde sürekli sorun yaşayanlar
 • Sevdiği ile evlenmek isteyip ancak reddedilenler
 • Aileleri tarafından evliliklerine sürekli sorunlar çıkartılanlar
 • Ayrılmaları için üzerlerine büyü yapılanlar
 • Ortada hiçbir sorun yokken birbirine soğuk olan çiftler

Yukarıda belirtilen hususları yaşayan kişiler rahatlıkla evlenme büyüsü yaptırabilirler.

Evlenme Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Kesinlikle tutması için özellikle medyumların söylediklerine dikkat edilmesi gerekir. Yapılan işlemler doğru şekilde uygulanırsa mutlaka tutacaktır. Evlenme büyüsü işlemleri çok zorlu uygulamalardır fakat iyi medyumlar her zorluğu kolayca aşabilirler.

Bunlara bağlı olarak evlilik büyüsü kesin tutması için özellikle daha önce bu büyüyü yapan medyumlarla iletişime geçmelisiniz. Bu kişilerin yapacakları çalışmalarla siz de evlilik hayatına atılabilir veya sorunları olan evliliğinizde ki negatif olayları ortadan kaldırabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Yaptırmak Günah Mı?

Evlilik büyüsü yaptıranlar için bu konu çok önemlidir. Yapılacak olan çalışmaların günah olup olmadığı çok merak edilir. Evlenme büyüsü dinimizde de kutsal olarak bilinen yuvaların kurulması veya bozulmaması adına yapıldığı için günah değildir.

Evlilik büyülerinin günah olmaması insanları çok memnun eder. Çünkü hem istediklerini yaptırıp hem de günah işlememek her insanın isteyeceği şeydir.

Evlilik Büyüsü İşlemleri Sırasında Okunan Dualar Neler?

Medyumlar genel olarak evlilik büyüsü yaptıranlara bazı dualar verirler. Bu duaları insanların doğru şekilde okuması gerekir. Geriye kalan tüm işlemler medyumlar tarafından yapılır. Peki evlilik büyüsü yaptıranların okuması gereken dualar neler? Bu dualar aşağıda belirtilmiştir;

 • Nas
 • Bakara
 • Felak
 • Ankebut
 • Nisa
 • Fatiha

evlilik buyusu

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Eşimle ayrılma sürecine girdik özellikle ailesi ayrılmamız için herşeyi yaptı daha sonra ailesinin eşime benden ayrılması için büyü yaptırdığını öğrendim sağolsun medyum adar hocam süreçle çok iyi ilgilendi ve büyüyü eşimin üstünden kaldırdı daha sonra evlilik büyüsü ile yuvamı daha da kuvvetlendirdi şuan herşey yolunda şükürler olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu