Tüm Büyüler

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü sadece ermeni hocalar tarafından mı yapılır? Tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Ermeni Büyüsü Nedir

Ermeni büyüsü ilk olarak Ermenilerin ortaya çıkardığı bir büyüdür. Ermeni halkının ırkı çok eski tarihlere dayanır. Büyüleri de soyları gibi tarihçesi çok uzun olan büyülerdir. Ermeni büyüsü genel  olarak aşk büyüleriyle aynı amaca hizmet eder. Ermeni büyüsü nedir sorusuna bir çok cevap verilebilir. Etkisi ve çeşidi fazla olan bir büyüdür.

Ermeni büyüsü yaptıranlar ermeni medyum bulmakta zorlanabiliyor. Ama bu duruma fazla üzülmeniz gerekmiyor. Ermeni olmayan medyumlar da günümüzde bu işlemi kolaylıkla yapabilmektedirler.  Ermeniler tarihlerinde çoğu zaman göç halinde yaşadılar. Bu yüzden daha eski büyüleri günümüze taşımakta zorlandılar.

Ermeniler daha eski büyüleri günümüze taşısalardı dünyada kimsenin derdinin olmayacağı söyleniyor. Çünkü Ermeniler büyü ilmine çok ilgiliydiler. Günümüzdeki ermeni toplumu eskisi kadar büyüye ilgili değildir. Ama yine de atalarından onlara kalan büyüleri hala kullanmaktadırlar.

Ermenilerin eski büyüleri günümüze taşıyamamalarının bazı sebepleri şunlardır;

  • Ermeni halkının sürekli göç halinde olması onların büyülerini günümüze taşıyamama nedenlerinin başında gelir. Eski zamanlarda sürekli göç halinde olmaları büyüleri istedikleri gibi geliştirememe nedenleri de olmuştur.
  • Sürekli savaş halinde olmaları da bu durumun sebeplerinden biridir. Ermeniler yüzyıllardır savaşla iç içe yaşamıştır. Buda büyü ilminde yetenekli olmalarına rağmen buna zaman ayıramama sebepleri olmuştur.
  • Ermeni büyücülerin öldürülmesi Ermenilerin büyüleri günümüze taşıyamaması için en önemli sebep diyebiliriz. Ermeni büyücüler eski zamanlar yaşanılan savaşlarda çeşitli suikastlar ile öldürülmüştür.
  • Günümüzde ki ermeni halkının büyülere ilgisinin daha az olması. Atalarına göre günümüzdeki Ermeniler ermeni büyüsü işlemlerine daha az ilgi duyuyor. Bu yüzden işlemler günden güne yok oluyor.

Ermeni Büyüsü Kaç Günde Tutar

Sıkça sorulan soruların başında gelir. İnsanlar bu soruyu birbirlerine sorup en iyi cevabı bulmaya çalışır. Sizin için kaç günde tutması önemli değilse bu büyüyü yaptırın. Çünkü bu büyü kara büyü sınıfındadır er ya da geç tutacaktır. Bunların dışında oldukça yorucu işlemdir.

Ermeni büyüsü kaç günde tutar sorusunun cevabını size en iyi ermeni medyum verecektir. Ermeni medyum bulmak kolay olmadığı gibi bulunca o kişilerle anlaşabilmekte zordur. Ermeni medyum bulamazsanız korkmayın size günümüz ermeni olmayan medyumlar da yardımcı olacaktır. Medyumlar tüm büyüleri yapabilmek için uğraşırlar.

Ermeni büyüsü kaç günde tutar sorusunda kesin bir gün almanız zordur. Zorlukları olan bu büyünün süreleri sürekli değişkenlik gösterir. Bu yüzden medyumlar ermeni büyüsü kaç günde tutar sorusuna kesin bir cevap vermez. Bu gibi durumlarda medyumların söyledikleri bir gün dışında işlem olabilir. Bu da medyumların hoşuna gitmeyecek bir durumdur.

Ermeni Büyüleri

Ermeni büyüleri sınıf olarak ayırt edilemez. Hemen hemen hepsi aynı çatı altında birleşir. Ermeni büyüleri asla sınıflandırılmayan bir büyü çeşididir. Ermeni medyum denilen kişiler ermeni büyüleri sınıflandırılırsa oldukça sert tavırlar ortaya koyar. Atalarının ortaya çıkardığı bu büyüleri sahiplenirler.

Ermeni büyüleri genelde bilinmez. Bu yüzden tercih edilme oranı düşüktür. Ancak daha sonrasında bu büyüleri öğrenenler kesinlikle yaptırmaktadırlar. Herkesin bilmediği bu büyü çeşidi öğrenildikten sonra fazlasıyla rağbet görür.

ermeni-buyusu

Ermeni Büyüsü Yapılış Amacı

Ermeni büyüleri yapılış amacı olarak her türlü olaya etki eder. Ancak genel olarak aşk büyüleriyle ilgili kullanılmaktadır. Bu büyüler ilk ortaya çıktığı zaman savaşlarda kullanılmıştır. Ancak daha sonra ise aşk büyüsü olarak kullanımı da artmıştır. Ermeniler aşka oldukça önem veren bir toplumdur. Ermeni büyüleri de aşk için oldukça önemlidir.

Yapılış amacı olarak kara büyü seçeneği de söylenebilir. Bir kimseyi yatalak etmek için Ermeni büyüsü, kara büyü niteliğinde de kullanılabilir. Bu çok kötü niyetli kişilerin yaptırdığı bir durumdur. Medyumlar her ne olursa olsun bu büyüyü yapmak zorundadırlar. Çünkü kendilerini bu işlemleri yapmak üzerine adamışlardır.

Ermeni Büyüsü Yapanların  Yorumları

Her büyü de olduğu gibi bu büyüde de yorumlar ve tavsiyeler oldukça önemlidir. Ermeni büyüsü yaptıranlar sayfalara yorum yapmaktan kaçınmamalıdır. Böylece diğer insanlara doğru yolu gösterme iyiliğini de alırlar. Ermeni büyüleri  yapanların yorumları insanlar için oldukça önemlidir.

Daha önce hiç büyü yaptırmayan kişiler bu yorumlardan yola çıkarak işlem yaptırabilirler. Böylece dolandırıcı medyum denilen kişilere para kaptırmamış olurlar. İnsanlar arasında bu yardımlaşma ve dayanışma sıkça görülmektedir.  Ermeni büyüsü yaptıranlar bu durum da elini taşın altına koymalıdır.

Daha önce Ermeni büyüsü yaptıranların yorumlarını okumak için sayfayı ziyaret et: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu/#comments

Ermeni Büyüleri Hala Yapılıyor mu

Ermeni büyüleri eskisi kadar olmasa da günümüzde hala yapılmaktadır. Ermeni medyum bulmanın zorluğunu çeken insanlar bazen işlemlerden vazgeçebiliyor. Bu son derece yanlış bir tutumdur. Ermeni medyum olmadığı halde başarılı ermeni büyüleri yapan medyumlar da vardır. Bu medyumlara ulaşmak için ermeni büyüsü yaptıranlar ile iletişime geçmelisiniz.

Ermeni büyüleri yapan medyumlar size bunu kanıtlamalıdır. Daha önce yaptıkları işlemleri sizinle paylaşmalıdır. Böylece size güven sağlayıp işlem yaptırmanızı sağlarlar. Genel olarak ermeni medyum olmayan kişiler ermeni ilim sahibi kişilerle çalışır. Ermenice bazı tılsımlı sözlerin okunması gereken yerlerde bu kişiler medyumlara yardımcı olur.

Ermeni Büyüsü Yapılışı

Yapılışı oldukça zor olan bir büyüdür. Ermenice tılsımlı sözlerin bilinmesi gereklidir. Bu tılsımlı sözler genellikle Ermeni büyü kitaplarında vardır. Bu kitaplara birkaç medyum dışında sahip olan kimse yoktur. Ermeni büyüleri bu tılsımlı sözlerle bitmez. Ritüellerde yakma gömme gibi çok zorlu aşamalar vardır.

Medyumların bu aşamaları eksiksiz yerine getirmesi gerekir. Böylece ermeni büyüleri sonuç verir. Sizde ermeni büyüleri ile ilgili yorumlarını sayfamızda paylaşabilirsiniz. Küfür ve hakaret içeren yorumlar paylaşılmayacaktır.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu