Büyülerin Etkileri

Düğüm Büyüsü Nedir? Ne İşe Yarar?

Düğüm büyüsü nedir? ne işe yarar? yazımızdan okuyabilirsiniz...

Zor zamanlar için tercih edilen büyüler, birçok kişinin mutlu olmasını sağlarken bazı kişilerinde mutsuz olmasını sağlar. Büyü yapılırken son derece dikkatli davranılmalı ve kötü amaçlar akıldan tam anlamıyla çıkarılmalıdır.

Aşk büyüleri, en çok tercih edilen büyülerdendir ve kişilerin, sevdikleri ile mutlu bir hayat sürmelerini sağlar. Aşk büyülerinin farklı çeşitleri mevcuttur ve bu çeşitler arasında en çok etkili olanı ‘Düğüm Büyüsü‘ oluyor.

Bu büyü sayesinde kişiler, sevdikleri insanları kendilerine bağlayabiliyor ve kişinin ayrılmasını engelleyebiliyor. Sevgili, nişanlı ve evli çiftlere uygulanan düğüm büyüsü, çiftler arasındaki sıcaklığı artırmaya yarar. Bu büyü sayesinde ayrılıkların ve soğuk davranışların önüne geçilmiş olunur.

Aradaki soğukluğu kaldırmak isteyen kişiler, düğüm büyüsü nedir sorusuna çeşitli yanıtlar arıyorlar.

Düğüm Büyüsü Nedir?

Düğüm büyüsü genel olarak evli, nişanlı ve sevgili olan çiftlere uygulanan bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde kişilerin arasındaki soğukluk ortadan kaldırılır ve muhabbet artmaya başlar. Özellikle ayrılmaya yakınlaşmış olan çiftlere uygulandığı zaman çiftler ayrılmaktan vazgeçerler.

Çiftler arasındaki sıcaklığın artması, bu büyü ile son derece mümkündür. Halk arasında ‘İp Büyüsü‘ olarak da bilinen ‘Düğüm Büyüsü’, kalın ip yardımıyla yapılır. Çeşitli dualar ip üzerine okunur ve ip üzerinde bazı bölgelere çeşitli düğümler atılır.

Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Düğüm büyüsü yapımında kullanılması gereken belli başlı malzemeler vardır. Bu malzemelerin temini ilk etapta yapılmalıdır ve eksiksiz bir şekilde büyüye başlanılmalıdır. Düğüm büyüsüne başlanılmadan önce 3 adet besmele çekilmesi gerekiyor.

Adım adım düğüm büyüsü yapılışı şu şekildedir;

 • İlk olarak kırmızı ip alınmalıdır.
 • İp karşıya konulur, gözler kapatılır ve 3 adet besmele çekilir.
 • İpin farklı bölgelerine 3 adet düğüm atılır.
 • Düğümlerin sağlamlaştırılması yapılır ve kesinlikle çözülmesi engellenir.
 • Büyü yapılmak istenilen kişinin kapısının eşiğine, bu ip saklanır.
 • Daha sonrasında ise 10 defa ‘Düğüm Büyüsü Duası’ okunur.
 • En son bir bardak suya yine aynı dua 3 defa okunur.
 • Su içilir ve büyü işlemi tamamlanmış olunur.

Düğüm büyüsünün yapılışı bu şekildedir ve adım adım uygulayan herkes bu büyüde başarıyı yakalamış olur. Büyü yapılırken akşam saatleri ve sakin ortamların belirlenmesi en önemli noktadır. Büyü işlemine başlanılırken, büyü yapılan kişinin düşünülmesi ve onun adına niyet edilmesi gerekiyor.

Düğüm Büyüsü Olduğunu Nasıl Anlarız?

Düğüm büyüsü, çeşitli belirtiler ile beraber kendisini gösterir. Kişinin yemek yemekten birden bire kesilmesi, çevresindeki insanlardan uzaklaşması ve özellikle karşı cinslere karşı düşman gibi olması büyünün belirtileri arasındadır.

Kişi sadece, ona büyü yapan kişiyi görmeye başlar. Hayatında sadece o kişiyi ister ve sürekli olarak o kişiyi düşünmeye başlar. Bu belirtileri yaşayan kişiler, büyünün nasıl bozulacağını merak edip yardım almak isterler.

dugum-buyusu

Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Düğüm büyüsü bozma işlemine başlanılırken bir bardak suyun içine, kişinin bir tutam saçını eklemesi gerekiyor. Daha sonra belli başlı sözleri, bardağa üfleyerek söylemesi gerekiyor.

Bu sözler şu şekildedir;

 • Düğüm büyüsü bozulsun.
 • Düğüm büyüsü benden uzak olsun.
 • Düğüm büyüsünden kendimi kurtarıyorum.
 • Benden uzaklaş düğüm büyüsü.

Bu sözleri 10 defa bardağa söyleyen kişi, düğüm büyüsünün bozulmasını sağlar. Bu işlem sonrasında bir adet ipe 3 tane düğüm atılır. Bir gün sonra düğümler tek tek çözülür ve saksının dibine gömülür. 7 gün beklenildikten sonra ‘Düğüm büyüsü çözülsün.’ cümlesi 3 defa söylenir. Düğüm büyüsü bu şekilde etkisiz hale getirilir.

Düğüm Büyüsü Kimlerde Tutmaz?

Evinde 40 gün içerisinde cenaze çıkmış olan kişilere kesinlikle düğüm büyüsü işlemez. Ayrıca görme engelli olan ve kuran hafızı olan kişilere düğüm büyüsü işlemez. Bu insanlara diğer aşk büyüleri de hiçbir şekilde etki etmez.

Aşk büyüsü ve en ağır aşk büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen tıkla: gidenigerigetirme.com/en-agir-ask-buyusu

Düğüm Büyüsünün Süresi

Düğüm büyüsünün süresi, yapılış kalitesine göre değişiklik gösterebiliyor. Kimi büyüler çok az zaman etki sürebilirken kimileri uzun yıllar boyunca etkisini koruyabiliyor. Bu, büyünün yapılış kalitesi ile alakalıdır.

Kadınlara Düğüm Büyüsü Yapılır Mı?

Düğüm büyüsü, erkeklere uygulandığı gibi kadınlara da uygulanabilir. Kadınlar üzerinde de son derece etkili bir büyüdür. Genel olarak kadınlara, 41 düğüm büyüsü uygulanır.

41 Düğüm Büyüsü

41 düğüm büyüsü, normal düğüm büyüsü ile aynıdır. Ancak kadınların regl dönemine denk getirilerek uygulanır. Bu büyü, kadınlar üzerinde son derece etkilidir.

Sıkça Sorulan Sorular 

Düğüm büyüsü etkisini ne kadar gösterir?

Düğüm büyüsü, büyüyü yapan medyuma göre uzunca süreler etkiler gösterebilir.

Düğüm büyüsü kimlerde etki göstermez?

Düğüm büyüleri görme engelli kişilerde kesinlikle etkili olmaz.

Düğüm büyüsü en fazla hangi alanda etkilidir?

Düğüm büyüsü özellikle aşk büyüleri alanında çok etkilidir.

Sevdiğimi kendime aşk konusunda düğüm büyüsüyle düğümleyebilir miyim?

İyi bir medyumdan destek alırsanız bu durum mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu