Tüm Büyüler

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar? Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Domuz yağısı büyüsü nedir sorusunu herkes ilk olarak korkuyla karşılayabilir. Bu da son derece doğal bir durumdur. Kadim büyü kitaplarının ilk sayfalarında yer alan bu büyü verdiği hasarlarla sadece kişilere değil direk ailelere bile kötü neticeler gösterebilir. Her insan bu büyüden uzak durulması gerektiğini bilmelidir.

Uzak durulmadığı takdir de oluşacak kalıcı hasarlara da katlanmak gerekir. Çoğu insan domuz yağı büyüsüne maruz kaldıktan sonra ölüme kadar varan zararlar görmüştür. O yüzden eğer kendiniz de bu büyünün etkilerini görüyorsanız mutlaka üzerinizden bu büyüyü kaldırtmalısınız.

Domuz Yağı Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Domuz yağı büyüsü yaptıran kişilerin isteğine göre çok kısa sürelerde bile tutabilir. Eğer çok ağır şekilde yapılması isteniyorsa 7 günde bile tutmaktadır. Fakat normal seyrinde yapılırsa 7-14 gün aralığında sonuç verecektir. Bu büyü diğer büyüler gibi kişiye dönüp dolaşıp gelmez. Kişinin direk kendisine etki eder.

Daha erken tutması istenildiği takdir de medyumlara bildirilip kısa sürelerde sonuç verebilen domuz yağı büyüsü, havas ilminin en meşhur büyülerinden birisidir. Yapılışı itibari ile de birçok zorlukları bulunur. Bazı medyumlar bu zorlukları kolay hale getirip domuz yağı büyüsü tutma süresini kısaltabilir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü bozma hiçte kolay olmayan bir işlemdir. Bu büyünün bozulabilmesi için öncelikle kişi de domuz yağı büyüsü olduğunun tespit edilmesi gerekir. Tespit edildikten sonra hemen en yakın medyum hocalara gidip yardım alınmalıdır. Kişi ne kadar kısa sürede üzerinde büyü olduğunu anlarsa, büyüyü bozmakta o kadar kolay olacaktır.

Bazı insanlar kendilerinin domuz yağı büyüsü bozma işlemini yapacaklarını düşünür. Hatta internet üzerinden bu büyüyü bozmak adına yazılan tariflere bakıp denemek isterler. Fakat bu imkansızdır. Bu büyünün bozulması için havas ilminden gerekli eğitimi almış medyumlarla çalışmak gerekir. Böylece en az tehlikeyle üzerinizdeki domuz yağı büyüsünü bozabilirsiniz.

Bu büyünün bozulabilmesi için öncelikle domuz yağı büyüsünden korunmak için okunacak dualar hakkında bilgi sahibi olmak gerekir.  Duaların okunması büyünün bozulması için ilk aşamadır.

Domuz yağı büyüsünden korunmak için okunacak dualar;

 • Ayetel Kürsi
 • Nas Suresi
 • Felak Suresi
 • İhlas Suresi

Daha sonra yapılacak uygulamalar arasında şunlarda yer almaktadır;

 • Bir miktar suya İhlas, Ayetel Kürsi, Felak ve Nas sureleri okunarak domuz büyüsü yapılan kişiye içirilir.
 • Kalan suyla kişiye guslettirilir.
 • Euzu besmele ve üç salavatın ardından 7 kere fatiha suresi kişi üzerine okunur.
 • Daha sonra Nas Suresi kişiye yedi tekrar halinde okutulur.

domuz-yagi-buyusu-nasil-bozulur

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsü yapılırken son derece şeytani çalışmalarla yapılır. Büyünün zorlukları bir hayli fazla olmasına rağmen medyumlar bu zorluklardan çekinmeyip büyüyü tamamlarlar. Son derece kötü niyetle yapıldığı için yapılışı sırasında medyumların bazen midesi bile bulanabilir.

Domuz yağı büyüsü yapılışı itibariyle bazı aşamaları şunlardır;

 • Öncelikle domuz yağı sürmek bu büyünün ilk aşamasıdır.
 • Domuz yağı sürüldüğü yerde kalıcıdır ve kötü koku yapabilir.
 • Sürülen yağa kötü niyetle vesvese verilir ve kötü tılsımlı sözler okunur.
 • Kimin üzerine yapılmak isteniyorsa, o kişinin evinin duvarlarına veya kapısına sürülür.
 • Eğer iç duvarlara sürülürse büyü daha çabuk etki gösterir.

Yukarıda domuz yağı büyüsü nasıl yapılır sorusunun bazı cevaplarını okudunuz. Öncelikle bunları kesinlikle denememenizi ve denemek isteyenleri uyarmanızı öneririz.

Domuz Yağı Büyüsü Ne İçin Yapılır?

Kötü niyetli insanlar bazen çevresindeki insanların mutluluklarını kıskanabilir. Örneğin kötü bir insan mutlu bir aileyi dağıtmak veya aralarına soğukluk getirmek isteyebilir. Bu tarz da insanlar hala aramızda yaşamaktadırlar. Sayıları hiçte az değildir. Kendilerini asla belli etmezler.

Domuz yağı büyüsü işte bu gibi durumlarda yapılır. Kendi becerileriyle insanların hayatını kötü hale getiremeyen bu kişiler domuz yağı büyüsünün gücünden yardım alır. Ve yaptırırken asla çekinmezler. Bu kişiler o kadar kötü niyetlidir ki büyünün sonunda insanların ölmesini bile isteyebilirler.

Ayrıca bir evliliği bozmak ve kişilerin ayrılması adına da yapılabilir. Çok güçlü bir şekilde boşanma büyüsü şeklinde de çoğu zaman kullanılmıştır. İçerisinde sadece kötü niyet barındırdığı için tüm kötü niyetli işlemler de kullanılabilir.

Boşanma büyüsü ile ilgili yazdığımız ayrıntılı makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/bosanma-buyusu-nedir-ne-icin-yapilir

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri Neler?

Özellikle aile içinde bir anda başlayan huzursuzlukları sebebi domuz yağı büyüsü belirtileri olabilir. Öncelikle hayatımız da başımıza gelen tüm olayları büyüye yormak gerekmez. Fakat yine de tedbiri elden bırakmamak gerekir. Her ne olursa olsun bu konularda hocalardan destek almak önemlidir.

Her büyünün kendine has bazı belirtileri olabilir. Bunları anlamak için kendi kişiliğimizi test etmemiz gerekir. Bazen kendi kendinize düşündüğünüzde yapmadığınız şeyleri yapmaya başladığınızı hissederseniz, bu bir büyü belirtisi olabilir.

Bazı domuz yağı büyüsü belirtileri şunlardır:

 • Aile içinde sebepsiz yere şiddetli geçimsizlik.
 • Eşler arasında ortada hiç neden yokken ayrılma kararları.
 • Maddi olarak büyük çöküşlere uğrama.
 • Manevi yönden sürekli huzursuz hissetme.
 • İnsanlara karşı tahammülsüz olma.

Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Büyüler çeşitli sürelere ayrılarak insanlarda etki gösterir. Çok tehlikeli olan büyüler iyi niyetli büyülere göre daha kısa sürelerde etki gösterir. Medyumların havas ilmi sayesinde yüksek tecrübe kazanarak kısa sürelerde büyü ilminde insanlarda etki gösterdiği bilinmektedir.

Domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir derseniz. Bu süre bazen 24 saatten bile kısa olabilmektedir. Bu büyü o kadar etkili ve tehlikelidir ki, yapılmaya başlandığı ilk andan itibaren kişilerde etkisini gösterir. Her geçen gün ise etkiler ve belirtiler çoğalarak devam eder.

Domuz yağı Büyüsü Malzemeleri Neler?

Adında da olduğu gibi ilk olarak kullanılması gereken malzeme domuz yağıdır. Bu yağın bulunması hiçte kolay değildir. Hayvanın yaşı ve cinsiyeti gibi bazı unsurlar çok önemlidir. Her domuzun yağı bu büyüde kullanılamaz. Ayrıca kullanılacak yağın daha önce hiçbir büyüde kullanılmaması gereklidir.

Domuz yağı büyüsü malzemelerinin bir diğer önemlisi ise kişilerin resmidir. Eğer büyü yapılacak kişinin resmi bulunur ise, o kişinin vay haline. Çünkü resimle yapılacak olan her büyü her zaman daha tehlikelidir.

 • Domuz Yağı.
 • Resimler
 • Kaynatılmış dere yaprağı.
 • Kökü gereken bazı bitkiler.

Domuz Yağı Büyüsü Günah Mıdır?

Sadece büyü değil, hayatta yaptığımız tüm şeylerde niyet her zaman çok önemlidir. Bir insan yaptığı bir iş veya başka bir durumda iyi niyetliyse, bunun Allah katında bir günahı yoktur. Büyülerde bazen iyi niyetli bazen de kötü niyetli çalışmalar yapılır. Kötü niyetle yapılan tüm büyüler günahtır. Günahtan her zaman kaçınmak gerekir.

Buradan da anlayacağınız gibi domuz yağı büyüsü günahtır. Hem de yaptırıldığın da en çok günaha girilen büyüdür. Çünkü içerisinde sadece kötü niyet barındırır. Sonuçları her zaman yıkıcı ve zorlayıcıdır. Neresinden bakarsanız bakın iyi denilecek bir tarafı yoktur.

Domuz Yağı Büyüsü Gerçek Mi?

Büyüler asırlardır yapılmasına rağmen, hala bazı kesimler tarafından inanılmayan ilimlerdir. Domuz yağı büyüsü gerçek mi sorusunu da bu anlam da birçok kişi sorabilir. Çoğu insan gözüyle görmedikleri bir şeye inanmadıklarını söyleyebilir. Bu aslında yanlış bir teoridir. Yapılan her büyünün etkisi ve belirtisi her insan da bariz çok bellidir.

Domuz yağı büyüsü de bu büyülerden birisidir ve gerçektir. En eski büyülerden biridir. Çoğu kötü niyetli insan tarafından ölüme gidecek sonuçlara kadar varan biçimlerde kullanılmıştır. Bu büyünün etkisine maruz kalan insanlar ne kadar korktuklarını ve zarar gördüklerini her defasında dile getirmektedirler.

Sıkça Sorulan Sorular 

Domuz yağı büyüsünü nasıl bozabilirim?

Domuz yağı büyüsü bozma işlemini kendiniz yapmanız imkansızdır. Bununla ilgili olarak medyumlardan destek almanız sizler açısından en iyisi olacaktır.

Domuz yağı büyüsü ne niyetle yapılır?

Domuz yağı büyüsü sadece kötü niyete istinaden yapılır. kötü niyetli insanların emelleri adına kullanılır.

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar?

Bazı iyi medyumlar tarafından yapıldığında 7 günde kesin olarak tutabilir.

Domuz yağı büyüsü tehlikeli mi?

Domuz yağı büyüsü çok tehlikeli bir büyüdür.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Bizim ailemize yapılmıştı sağolsun adar hoca kaldırdı çok korkunç günler geçirdik ama adar hoca sayesinde atlattık çok şükür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu