Tüm Büyüler

Ceviz Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsü ile ilgili tüm detayları yazımızdan okuyabilirsiniz...

Ceviz büyüsü yapılması ve bu büyünün etkisi altında kalınması bir hayli muhataralıdır. Aşk büyüleri içerisinde en fazla seçilen ve münteşir bir biçimde uygulanan ceviz büyüleri bilhassa kısa zaman içinde etki etme özelliğiyle pek çok insanın ilk başvuru yaptığı büyüler arasında bulunmaktadır.

Ceviz Büyüsü Nedir?

İslami kaynaklara ve havas ilmi literatürlerine göre ceviz kabuğu büyüsü ve öteki kara büyülerin, iyi ya da kötü maksat fark etmeksizin uygulanması kesinlikle önerilmez. Etkileri ve kuvvetli fonksiyonlarından ötürü büyü yapmak İslam dini ilk sırada olmak üzere pek çok farklı mistik öğretide ve dinde menedilmiştir. Son derece riskli ve büyük etkileri olan ceviz büyüsünün, havas ilimlerinde uzman olmayan insanlar tarafından yapılması olanaklı değildir.

ceviz-kabugu-buyusu

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ceviz büyüsü, isminden de anlaşılacağı üzere mütekâmil, kuru tam ceviz tanecikleriyle yapılır. Bazı bölgelerde fındık veya fıstık benzeri kabuklu yemişler seçilerek de uygulanmıştır. Lakin genel itibariyle ismi “ceviz büyüsü” biçiminde tesahup edilmiştir. Birbirine aşık olmaları sağlanacak kadın ve erkeğin adındaki harf sayısı kadar ceviz temin edilir.

Temin edilen cevizlerin yakın büyüklüklerde olmasına özen gösterilir. Cevizlerin bir bölümünün boş çıkmasında hiçbir bir sakınca yoktur. Cevizler, efsunlu kelimeler eşliğinde kırılır ve kabukları ile ceviz içi ayrılır. Bu efsunlu kelimelerin ne anlama geldiğine ilişkin kitaplardan bilgi toplamak olanaklı değildir.

Ceviz Büyüsü Etkileri

Etki alanının bir hayli geniş olması ve kesin netice vermesi, ceviz büyüsünün müteammim olarak seçilmesine sebep olur. Her büyünün temel hedefinin beraberinde tesir alanlarına göre değişik etkileri bulunur. Büyüyü yaptıran ve yapan insanın istekleri doğrultusunda ceviz büyüsünün etkileri de farklılık gösterir.

Ceviz büyüsü türleri ile baş gösteren belli başlı etkiler şu şekildedir:

 • Sevilen kişinin aşık edilmesi,
 • Kişilerin ayrı düşürülmesi,
 • Düşmana manevi ve maddi zarar verilmesi,
 • Bağlama

Ceviz Büyüsü Mantığı

Kara büyüler kategorisinde olan ceviz büyüsü, güçlü aşk büyüleri arasında bulunur. Ceviz büyüsünün maksadı kişinin maksadına göre farklılık gösterebilir. Sevilen kişinin aşık edilmesi için bu büyüye müracaat edilebileceği gibi hasmın manevi-maddi sıkıntılar içerisine düşürülmesi için de bu büyüye müracaat edilmesi olanaklıdır. Ceviz büyüsü gerek aşk ve bağlama gerekse de ayırma büyüsü olarak seçilebilir.

Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleriyle sevilen insanın aşık olması sağlanabilir. Bununla beraber evlilikte problemler olduğunda eşin ilgisi ve sevgisi hissedilmediğinde bağlama büyüsü uygulanarak eş eve ve büyüyü yaptıran kişiye bağlanabilir.

Bağlama büyüsü ile ilgili yazdığımız detaylı makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/baglama-buyusu-nedir

Ceviz Büyüsü Belirtileri

Her büyünün kendisine has değişik bir etkisi bulunur. Ceviz büyüsü benzeri üst düzey tesirli büyüler için bu etkiler çoğu zaman kişinin külfetli bir depresyona girmesine sebep olabilir.

Ceviz büyüsü belirtileri içerisinde;

 • Uykunun sıkça bölünmesi,
 • Şiddetli ruh hali değişimleri ve kulakta çınlama
 • Baskın depresyon,
 • Sıradan konularda bile kararsız kalma,
 • Devamlı yorgunluk ve gönülsüzlük hali,
 • Yakın çevreye karşı kızgınlık hissetme,
 • Maziye çok fazla özlem duyma, üzüntü ve benzeri yer alır.

Bahis mevzusu belirtiler yalnız başına ceviz büyüsünün uygulandığını göstermez. Fakat büyük ihtimalle bu belirtiler ceviz büyüsü sebebiyle bireyde görülen esas etkiler arasında kabul edilebilir.

En Hızlı Ceviz Büyüsü

Ceviz büyüsünün en hızlı etki müddeti 7 gündür. Lakin 14 gün ve 41 gün içerisinde de büyünün neticelerine denk gelindiği görülmüştür. Bir büyünün en kısa süre içinde etki etmesi ve büyüden netice alınması için büyüyü yapan insanın manevi kuvveti her şeyden mühimdir. Bu kuvvete ehil olmayan insanların büyüleri aktif bir şekilde kullanması nerdeyse olanaksızdır. İşinin uzmanı bir hocadan alınacak destek ve temiz bir niyet ile büyünün asgari 7 gün içerisinde etki etmesi sağlanabilir.

En Tesirli Ceviz Büyüsü

Ceviz büyüleri içerisinde efsunlu kabukların toprağa defnedilmesi en tesirli metotlardan birisidir. Ceviz defnetme büyüsü yalnızca hocalar aracılığıyla yapılabilir. Büyü için lüzumlu materyallerin özel metotlar ve dualarla mühürlenmesinin akabinde efsun münasip bir alana defnedilir ve büyü tutmaya başlar.

Ceviz büyüsü aşk büyüsü mü?

Ceviz büyüsü aşk büyüsü olarak kullanılabilir.

Ceviz büyüsü ile sevdiğimi geri getirebilir miyim?

Ceviz büyüsü ile sevdiğinizi geri getirebilirsiniz.

Ceviz büyüsü ceviz olmadan yapılır mı?

Ceviz büyüleri ceviz olmadan yapılamaz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu