Tüm Büyüler

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar aşk büyüsü etkili mi? Canbar büyüsü aşk dışında etkili mi? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Canbar büyüsü nedir denildiği zaman ilk olarak akıllara aşk gelmektedir hatta çoğu kişi bu büyüyü canbar aşk büyüsü olarak bilmektedir.  Ancak bu büyü çok yönlü olan büyüler arasında yer alır. İlk olarak Orta Asya’da şamanlar tarafından yapılmıştır. Büyüyü ilk bulan kişi bir şaman kabile şefidir.

Gelin Canbar büyüsü ile ilgili bilinmeyen bazı detayları hep birlikte inceleyelim.

Canbar Büyüsü

Ortaya çıkarılış amacı aşk olsa da, birçok amaç için uygun olan canbar büyüsü, çok güçlü bir büyüdür. Bu büyüden ilk olarak eski çağda şaman adı verilen kişiler faydalanıyordu. Daha sonra ise büyü geliştirilerek günümüze kadar ulaştı. Şuan ki dönemde birçok sebeple insanlar bu büyüden faydalanıyorlar.

Özellikle ülkemizin doğu bölgesinde büyüler ile fazlasıyla ilgileniliyor. Buna bağlı olarak canbar büyüsü de doğu bölgesinde sıklıkla kullanılıyor. Ancak yapılması oldukça tehlikelidir özellikle medyum olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışılırsa kalıcı büyük zararlar bırakabilir.

Canbar Aşk Büyüsü

Fani hayatta yaşanılan olumsuz aşk girişimleri insanları fazlasıyla üzüyor. Günümüzde yaşanılan ilişkilerin çok kısa sürelerde bittiği gözlemlenmektedir. Özellikle ülkemizde bulunan genç kesim bu durumu fazlasıyla yaşamaktadır. Ayrıca biten ilişkilerde ki sebeplere bakıldığında çok basit sorunlar da bile evlilikleri bitirmeye kadar giden ayrılıklar olabiliyor.

Canbar aşk büyüsü bu gibi ayrılıkların bitmesi hatta beraberliklerin güçlenmesi adına çok önemli bir faktördür. Yapıldığı andan itibaren çok kısa sürede insana tesir etmektedir. Her insan kolaylıkla bu büyüden faydalanabilir özellikle aşk konusunda başarısız girişimler yaşayan insanlar için birebirdir.

Süregelen zamanlardır sevgilerine karşılık bulamayan kişiler büyü yoluna gitmektedir. Ülkemizde de büyük bir kesim büyüye inanmakta ve ondan yararlanmaktadır. Burada önemli olan, herkesin kendi amacına ve niyetine göre büyü tercihini doğru yapması durumudur. Canbar aşk büyüsü hem platonik hem de sevdiğinden ayrılan aşıklar için oldukça uygundur.

Aşk büyüsü ile ilgili yazdığımız ayrıntılı makaleyi okumak için bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/ask-buyusu

canbar-buyusu-nedir

 

Canbar Büyüsü Etkileri Neler?

Canbar büyüsü yapılış amacına göre kişilerde etkiler gösterir. Örneğin birleştirme için yapıldığında farklı ayrılma maksadıyla yapıldığında farklı etkiler gösterir. Bu yazımızda canbar aşk büyüsü için yapıldığındaki etkilerini ele aldık. Bu büyü aşık etme  amacıyla yapılırsa çok güzel etkiler gösterir hatta aşk konusunda en güzel etkilerin görüldüğü büyüdür.

Canbar büyüsünün aşk amacıyla yapılmasın sonrası görülen etkiler şunlardır;

 • Öncelikle büyü yapılan kişi yaptıran kişiye karşı sonsuz bir aşk duygusu ile bir anda bağlanır.
 • Bu durum ömür boyu kalıcı bir şekilde sürer hatta ortada bir büyü olduğu asla anlaşılmaz.
 • Büyü yaptıran kişinin sevdiği insanı aramasına gerek yoktur çünkü görülen en önemli etki büyü yapılan kişinin zaten sizi arayacak olmasıdır.
 • Kişi büyü yaptıran ile sürekli vakit geçirmek ister.

Yukarıda belirtilen etkiler canbar aşk büyüsü etkileridir. Farklı bir amaç ile yapılırsa Canbar büyüsü etkileri başka şekilde olacaktır.

Canbar Büyüsü Malzemeleri Neler?

Canbar büyüsü ilk olarak yapıldığı zaman çok kısıtlı malzemeler ile yapılmasına rağmen şamanlar muhteşem sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Günümüzde malzemeleri daha da farklılaştırılarak daha kolay yapılan bir büyü olması sağlanmıştır. Ancak yine de herkes bu büyüyü kolay kolay tutturamaz.

Canbar büyüsü malzemelerinin bazıları şunlardır;

 • Ceylan derisi ilk olarak en çok kullanılan malzemedir. Zaten ilk çıktığında ceylan derisi üzerine yapılmıştır.
 • İşleme göre geyik derisi de bu çalışmada kullanılabilir.
 • Çürük zeytin. Genel de bu zeytinler orta Asya’dan getirtilir.
 • Bazı adı bilinmeyen değerli taşlar da bu büyüde kullanılır.
 • Ayrıca okunması gereken tılsımlı sözlerin bulunduğu Şaman büyü kitabı da malzemeler arasındadır.

Canbar Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Her büyü de olduğu gibi kurallara uyulduğu takdir de mutlaka tutacaktır. Yapılan her aşamanın doğru şekilde geçilmesi işlemin tutması açısından çok önemlidir. Kesin tutması için bu aşamaları geçebilecek medyumlarla çalışmanız gerekir.

Canbar büyüsü çok yüksek bir sonuç verme yüzdesine sahiptir. Zaten medyumlar da bundan dolayı işlemi çok fazla kullanırlar. Ne amaçla yapılırsa yapılsın tutması muhtemeldir.

Canbar Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Kaç günde tuttuğu çoğu zaman değişkenlik gösterir fakat ortalama süre 12 ila 18 gün arasıdır. Bu  süreler arasında sonuç verdiği çoğu kez görülmüştür. Ancak ceylan derisi üzerine yapılırsa çok daha kısa sürede tutabilir. O yüzden canbar büyüsünde en çok ceylan derisi kullanılır.

Aslında kaç günde tutacağı medyumunuza da bağlıdır. Çünkü ilim sahibi medyumlar profesyonelleştikleri canbar büyüsünde çok daha kısa zamanlarda sonuç verirler. Bu süreler  6-9 gün aralığıdır.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle doğru şekilde yapılabilmesi için malzemelerin hepsinin tam olması gerekir. Eksik herhangi bir malzeme olursa işlemin sonuç vermesi mümkün olmayabilir. Bu yüzden her medyum işlemden önce malzemelerinin tam olmasına çok dikkat etmelidir.

Peki canbar büyüsü nasıl yapılır?

 • Öncelikle ceylan derisi üzerine büyü ile alakalı kişilerin isimleri yazılır.
 • Yazma işlemi sırasında Şaman büyü kitabında ki büyü duaları okunur.
 • Ceylan derisi bir ağaca asılır ve 2 gün orada bekletilir.
 • Bu ağacın daha önce hiçbir büyüde kullanılmamış olması gereklidir.
 • 2 gün ağaçta bekletilen ceylan derisi ağaçtan alınır ve tekrar üzerine büyü duaları okunur.
 • Daha sonra ceylan derisi asıldığı ağacın altına gömülür ve işlem sona erer.

Ceylan derisi bulunup yakılmayana kadar büyü asla bozulmaz. Bu aşamalar sizlere okuyunca kolay gelebilir fakat çok zor ve tehlikeli aşamalardır. O yüzden kesinlikle denememenizi öneririz.

Canbar Büyüsü Yaptıranlar Memnun Mu?

Büyüler insanların mutlu olmaları adına onlara neredeyse son bir umut ışığı olarak ortaya çıkmıştır. Fakat her zaman büyülerden de sonuç almak mümkün olunamayabiliyor. Bunun sebebi genel de yanlış büyü ve özellikle yanlış medyum seçimleridir. İnsanlar yaptırdıkları büyülerden memnun kalmaları çok önemlidir.

Peki canbar büyüsü yaptıranlar memnun mu? Çoğu kişi yaptırdıkları canbar büyülerinden aldıkları sonuçlardan memnun olduklarını bildiriyor. Bunun sebebi canbar büyüsünün büyük gücü ve kudretidir. Doğru kişiler tarafından yapıldığı zaman herkesin memnun olduğu çok özel bir büyüdür.

Canbar büyüsü hangi hayvanın derisiyle yapılır?

Canbar büyüsü ceylan derisi üzerine yapılır.

Canbar büyüsü kaç günde etki eder?

Canbar büyüsü genelde 6-9 gün aralığında etki eder.

Canbar büyüsü genelde ne için kullanılır?

Canbar büyüsü genel olarak aşk çalışması olarak kullanılır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu