Genel Bilgiler

Büyüler Yapılırken Neler Önemlidir?

Büyüler yapılırken neler önemlidir? yazımızdan okuyabilirsiniz...

Günümüzde büyülerin hayatımızda rolü iyice büyümüştür. Durum böyle olunca büyü yapan kişilere çok büyük görevler düşmektedir. Çalışmaları yaparken çok dikkatli ve titiz davranmak gerekir. Çünkü yapılacak en ufak bir hata bile büyüyü terse çevirebilir. Buda büyü yaptıran kişi için çok zor bir durum olacaktır.

Yaptıracağınız büyülerin ters tepmemesi için öncelikle kendinize çok iyi bir hoca seçmelisiniz. Büyü yaptırmak istediğiniz mesele ile ilgili uzman olan medyumlarla görüşmeniz gerekir. Örneğin sevdiğinizi kendinize aşık etmek istiyorsanız, aşk büyüleriyle ilgilenen bir medyumla görüşmeniz sizler açısından daha iyidir.

Büyü Yaptırırken Ben Ne Yapmalıyım?

Sizler öncelikle hocalarınızın verdiği direktiflerden çıkmamalısınız. Zaten geriye kalan her şey hocalar tarafından yapılacaktır. Siz bu sürede zamanınızı geçirecek şeylere yönelmelisiniz. Olabildiğince yaptırdığınız büyüyü unutmalı ve aklınıza getirmemelisiniz. Hocayla sürekli işlem hakkında konuşmamalısınız. Onun size bilgi vermesini beklemelisiniz.

Ayrıca çalışma süresi boyunca hiçbir şekilde olumuz düşüncelere kapılmamalısınız. Her zaman pozitif olmalısınız ve bunu hocaya yansıtmalısınız. Çünkü çalışma da sizin büyüye olan inancınız da işlemin tutması adına çok önemlidir. Tüm enerjinizi hocayla birlikte çalışmaya vererek işlemin erkenden bitmesini sağlayabilirsiniz.

Büyü Yapılırken En Çok Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • İbadetlerin yerine getirilmesi.
  • Hocaya olan inancın bitmemiş olması.
  • İşlemi yaptırdığını unutma.
  • Sürekli büyü yaptırdığını düşünmeme.
Naza ve büyü belirtileri ile ilgili yazımızı bağlantıya tıklayarak hemen okuyabilirsiniz: gidenigerigetirme.com/nazar-ve-buyu-belirtileri

Büyü Yapan Hocalar Nelere Dikkat Etmelidir?

Öncelikle büyü de kullanılacak malzemeler çok önemlidir. Bir çalışmada fazla veya eksik malzeme kullanılmamalıdır. Kullanılırsa çalışma kesinlikle tutmaz. Malzemenin dozu çok ölçülü şekilde ayarlanmalıdır. Belirlenen miktarlar zamanında işleme katılmalıdır. En son ise tüm malzemeler karıştırılır ve çalışma sonuçlandırılır.

Ayrıca yanlış malzeme kullanımına da dikkat edilmelidir. Örneğin bir aşk büyüsü işleminde ayrılık büyüsü malzemesi kullanılmaz. Kullanılırsa işlem ters etkiler bırakır ve kötü enerji olarak yapan ve yaptırana döner. Çalışmayı yapacak olan hocanın işleme gereken önemi göstermesi de çok önemlidir.

Hocaların büyü yaparken dikkat etmesi gereken bazı diğer hususlar şunlardır:

  • Çalışma yapılırken resimlerin üstünün örtülü olması. Bu durum çok önemlidir. Resimlerin üstü açık olursa kişilere cin musallatı bulaşabilir.
  • Malzemelerin dozlarının ayarlanması çok önemlidir.
  • Gece ve gündüz olarak büyüyü iki farklı dilime ayırmalılardır.
  • Tek bir hoca çalışma yapmamalıdır. En az iki hoca işlem yapmalıdır.

Medyumlar büyü yapar mı?

Medyumlar tabiki büyü yapabilir.

Medyumlar büyü de hangi malzemeleri kullanır?

Genel olarak kullanılan malzeme safran tozudur. Ama medyumlar bazen kullandıkları malzemeleri gizleyebilir.

Büyü yaptırırsam zarar görür müyüm?

Büyüyü yapan hocayı titizlikle seçer iyi bir hoca bulursanız. Zarar görmezsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu