Tüm Büyüler

Büyü

Büyü herkes tarafından yapılamasa da yapıldığı zaman etkileri ölümcül seviyelere ulaşacak kadar büyüktür...

Büyü herkesin korktuğu ama aynı zamanda merak ettiği bir hadisedir. Aslında uzak durulması kişilerin yararına olacaktır. Ama insanlar hayatlarında o kadar acı şeyler yaşıyorlar ki mecburen bu yöntemlere başvurabiliyorlar. O yüzden bazen insanların büyü yapma isteklerini anlayabiliyoruz. Ancak büyü yaptırırken her şeye dikkat edilmelidir.

Büyü

Büyülerin genel olarak kullanılanı aşk büyüsü olarak göze çarpıyor. Sevgilerine karşılık bulamayan insanlar aşk büyüsüne fazlasıyla sarılıyor. Bazılarının hayatı pahasına aşk büyüsü yaptırdığı biliniyor. Yaptırmak bir yana büyü yapma işlemini kendilerinin bile gerçekleştirebileceklerine inanan insanlar bulunuyor.

Bu insanlar bazen kendileri bile büyü yapma işlemlerini denemişlerdir. Ancak bu hiçte kolay değildir. Daha önce hiçbir bilgisi olmadan sadece tariflerle büyü yapanlar büyük hastalıklara kapılmıştır. Bazıları ise oracıkta ölmüştür. O yüzden kesinlikle büyü yapmamalısınız. Ancak büyülerden medyumlardan yardım alarak faydalanırsınız.

Büyüleri yapabilmek için Babil büyü sözlerini bilmek gerekir. Babil büyü sözleri olmadan büyü tutmaz. Hiçbir anlama gelmediği gibi Babil büyü sözleri okunmadan yapılan büyü kişiye zarar verir. Sizler için en sık kullanılan büyü çeşitlerini sizin için aşağıda sıraladık.

  • Aşk Büyüsü
  • Kara Büyü
  • Voodoo Büyüsü
  • Bağlama Büyüsü
  • Papaz Büyüsü
  • Süryani Büyüsü
  • Adet Kanı Büyüsü
  • Ayırma Büyüsü
  • Gideni Geri Getirme Büyüsü

Aşk Büyüsü

Platonik aşıkların partner olmak istedikleri kişiye uyguladığı bir büyüdür.  Aşk büyüsü sonuçları alındığı zaman kişileri sonsuz mutluluğa götürdüğü bilinir. Hiçbir şekilde ayrılık bir daha gerçekleşmez. Aşk büyüsü ile çok sayıda insan hayatlarını değiştirmiştir. Yapılan ritüeller insanlara tesir ettiğinde gözle görülür etkiler, aşk duygusunu alevlendirir.

Bu alevlenme sonucu insan da derin bir mutluluk duygusu da fitilini ateşler. Daha önce hiç yaşanmayan bu mutluluk duygusu insandan hiç gitmez. Ancak bu büyüleri yaptırırken iyice düşünmeniz gerekir. Yapılacak en ufak bir hata kötü bedeller ödetir.

Aşk büyüsü ile ilgili yazdığımız daha ayrıntılı makaleyi okumak için bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/ask-buyusu

Kara Büyü

Kara büyü çeşitleri oldukça fazladır. Kara büyü çeşitleri denenmiş ve etki göstermiş çalışmalardan oluşur. Ancak kara büyü en tehlikeli büyü çeşididir. Yapılması son derece sakıncalıdır. Ayrıca yapılması ülkemizde yasaklanmıştır. Ancak bazı medyumlar gizli de olsa kara büyü çeşitlerini yapmaktadır.

Kara büyü çeşitleri birçok amaç için uygulanabilir. Bu büyü kişiyi ölüme kadar götürebilir. Kara büyü yapıldıktan sonra asla bozulmaz. Etkisi ömür boyu sürer. Bazıları kara büyü ile yatalak olmuştur. Kimininse kara büyü yaparken orada öldüğü bilinir.

Kara büyüyü ancak işinin piri medyumlar yapmalıdır. Bu medyumlar kara büyü çeşitleri yapılırken asla zarar görmezler. Çünkü işin önemli detaylarını ancak onlar bilir. Bu detaylarla yapılan kara büyü kişiye zarar vermez.

buyu

Voodoo Büyüsü

Voodoo büyüsü tehlikeli aşamalarıyla bilinen bir büyü çeşididir. Çoğu medyum tarafından tercih edilmez. Uğraşı oldukça fazla olan bir büyüdür. Voodoo büyüsü tutarsa neler olacağına sizin de inanamayacağınız etkileri olan bir büyüdür.

Voodoo aşk büyüsü olarak daha çok kullanılır. İmkansız aşkları bile yeşerten bir büyüdür. Birbirlerine hiç hisleri olmayan kişiler Voodoo aşk büyüsü ile sonuç alabilir. Voodoo büyüsünü sakın denemeyin. Ayrıca Voodoo büyüsü yapılan yerde durmayın. İşlem acemi kişiler tarafından yapılıyorsa zararı size kadar ulaşır.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü çeşit olarak birçok ayrıntıyı içinde barındırır. Bağlama büyüsü genel olarak sevgi anlamında kullanılsa da başka çeşitleri de vardır. Dil bağlama büyüsü bunun bir örneğidir. Yapılan dil bağlama büyüsü ile insanlar bu konuşmaları bitirebilir. Özellikle gelin kaynana arasında kullanılan bir büyüdür.

Bağlama büyüsü sevgili üzerine de sıkça kullanılır. Büyük etkiler verdiği gibi ömürlük olmasıyla da bilinir. Bağlama büyüsü yapılırken kullanılan malzemeler çok karışıktır. Bu karışıklıkta doğru şekilde malzemeleri ayırt etmek lazım. Bu yüzden medyumlar bağlama büyüsü yapılırken işlem süresini uzun verebilir.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü bilindiği gibi Hristiyanların ortaya çıkardığı bir büyüdür. Hristiyanlar papaz büyüsü yöntemleri ile adeta dünya üzerinde büyük etkiler bırakmıştır. Bazı Hristiyan alimler bu büyülerle Hristiyanların dünyaya hükmedeceğini söylerler. Hristiyanlar papaz büyüsüne bu derecede güveniyorlar.

Papaz büyüsü günümüzde ülkemiz sınırları içerisinde de yapılmaktadır. Ayrıca papaz büyüsü Müslüman medyumlar tarafından da yapılmaya başlanmıştır. Müslüman medyumlar öğrendikleri papaz büyüsüne kendi becerilerini de ekleyip iyi sonuçlar alıyorlar. Bu durum Hristiyanlar tarafından bile hayretle karşılanmaktadır.

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü tarihte yapılmış olan ilk büyülerden bir kaçı içinde yer alır. Süryani büyüsü her  yol için denenir. Aşk büyüsü, ayırma büyüsü, ayrılık büyüsü ve benzeri bir çok işlem için kullanılabilir. Süryani büyüsü yapan medyumlar genel de aşk büyülerinde Süryani büyüsünü önermektedirler.

İyi bir Süryani hoca ile çalışmak büyü yapılırken büyük önem taşır. Süryani büyüleri çeşit olarak oldukça zengindir. Süryani hocalar Süryani büyüleri ile büyük nam salmışlardır. Bir çok medyum Süryani medyumlarla çalışıp kendilerini geliştirir. Süryani hocaların söyledikleri tüm medyumlar için önemlidir.

Süryani büyüsünü en iyi gerçek Süryani hoca denilen kişiler yapabilir. Süryani büyüler Süryani hocalar tarafından yapıldığı zaman  etkisini kısa sürede gösterir. Sizde Süryani hocalarla görüşüp bu konu hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü kadınların özellikle istediği bir büyü çeşididir. Ayrılıklar için kullanılan zorlu şartları ve koşulları olan ağır bir büyüdür. Adet kanı büyüsün de kadın erkeğe adet kanını içirmek zorundadır. Adet kanı içirilmeyen adet kanı büyüsü işlemleri de bulunur. Ancak adet kanı büyüsü için en uygunu adet kanı içirilen işlemdir.

Adet kanı içirilirken karıştırılması gereken içecek konusunda her medyum farklı şeyler söyleyebilir. Bu durumda en iyi bilgiyi medyumlardan almanız sizin için doğru olacaktır. Medyumunuzun bilgisi dışında yedirme içirme işlemi yapmak çok tehlikelidir. Medyumlarla istişare yapıp o şekilde yedirme içirme işlemleri yapılmalıdır.

Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüsü kötü niyetli çalışmaların başında gelir. Bazı çiftlerin mutluluklarını kıskanan kişiler ayırma büyüsü işlemini sıkça yaptırırlar. Ayrıca sevdiği insanı başkasıyla görenler de dayanamayıp onları ayırmak için bu büyüyü yaptırır. Ayırma büyüsü evli, nişanlı sevgili ayırmaksızın her ilişkiye tesir eder.

Ayırma büyüsü yapan medyumlar işlemler de günahı kendi boynuna almaz. İşleme başlamadan büyü yaptıran kişiye günahı kendi boynuna alıp almadığını sorar. Büyü yaptıran kişi günahı kendi boynuna alırsa işleme başlanılır. Böylece ayırma büyüsü başlamış olur. Etkisi görüldüğü ilk anda medyuma haber verilmelidir. Çünkü ayırma büyüsü üç aşamalı bir büyüdür.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Ayrılıkların günümüzde çoğaldığı şu zamanlarda insanlar için son çaredir gideni geri getirme büyüsü. Hemen hemen her ayrılan on insandan beşi bu büyüden yaptırmak ister. Bu oran git gide artmaktadır. Dünya üzerinde yapılan araştırmalar da ayrılıklara en çok üzülen yer ülkemiz olarak görülmüştür. Bu aslında ülkemizin insanlarının çok duygusal olduğunu gösterir.

Bu üzüntü sonucu insanlar büyü yaptıracak kadar gözünün karartır. Gideni geri getirme büyüsü ayrılıklarda kullanılan işlemlerin başında gelir.  Medyumlar insanlara bir çare olarak bu büyüyü yapmaları için önerir. Çünkü onlarında en çok sonuç aldığı geri getirme işlemi budur. Uzman medyumlarla çalışıp siz de gideni geri getirme büyüsü yaptırabilirsiniz.

Büyü yaptırmak istiyorum ama korkuyorum ne yapmalıyım?

Bu durumu kendi başınıza çözmeli ve korkularınızla yüzleşmelisiniz.

Ayrılan sevgili için geri getirme büyüsü var mı?

Bu durular için bir çok geri getirme büyüsü vardır.

Süryaniler büyüler de ne kadar etkili?

Süryani topluluğu büyülere ilk olarak başvuran topluluklardandır. Bu yüzden süryani büyüleri çok etkilidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu