Tüm Büyüler

Boşanma Büyüsü Nedir? Ne İçin Yapılır?

Boşanma büyüsü nedir? Boşanma büyüsü belirtileri neler? Yazımızdan okuyabilirsiniz...

Evlilikler her zaman mutlu şekilde ilerleyemeyebiliyor. Bazen oluşan manevi sorunlardan dolayı insanlar boşanmalara kadar varan tartışmalar yaşayabiliyor. Bu gibi durumlarda insanlar geçirdikleri yılların bile hatırını görmeksizin birbirlerini kırabiliyor. Ve en sonunda her şey çıkmaza girdiğinde boşanmak tek çare gibi görülüyor.

Ancak bazen çiftlerden birisi boşanmayı kabullenemeyip istemeyebilir. Bu süreçte uzayan mahkeme tarihleri ve oluşmak zorunda olan diyaloglar da insanları çok yorabilir. İşte bu gibi anlarda boşanma büyüsü her zaman etkili olmuştur. Oluşturduğu hisle boşanmak istemeyen eşinizi bir anda boşanmaya ikna edecektir.

Boşanma Büyüsü Nedir?

Ayrılık süreçlerinde çiftlerden birisi boşanmayı kabul etmediğinde, boşanmayı kabul etmesi için yapılan işleme boşanma büyüsü adı verilmektedir. Asla boşanmam diyen eşlere bile etki gösterir ve boşanmayı olabildiğince yakın tarihlere çeker. Ayrıca oluşacak nafaka işlemlerinde de eşinizi sineye çeker ve sizin söylediğiniz şartlara uymasını sağlar.

Boşanma büyüsü sadece boşanmak istemeyen kişilere yapılmaz. Bazen kötü niyetli kişiler mutlu çiftleri ayırmak adına da bu büyüden faydalanabiliyor. Boşanma büyüsü çoğu zaman ayrılık büyüleri olarak da kullanılabiliyor. Etkilerinin görülmesi için kesinlikle kişilerin resimlerinin olması gerekiyor.

Ayrılık büyüleri ile ilgili yazdığımız makaleyi incelemek için hemen bağlantıya tıkla : gidenigerigetirme.com/ayirma-buyusu

Boşanma Büyüsü Belirtileri

Ayrılığı kabullenmeyen insanlar çoğu zaman eşlerine boşanma sürecinde zorluk çıkarabilmektedir. Özellikle çocuğu olan insanlar bu süreçlerde çok yıpranırlar. Bu durumdan en az hasarla kurtulmak için boşanma büyüsünden faydalanırlar. Boşanma büyüsü belirtileri kişide çok kısa sürelerde görülebilmektedir.

Belirtilerinin görülebilmesi için kişilerin mutlaka evli olması gereklidir. Nikahı olmayan kişilerde bu büyü etki veya belirti göstermez. Evli olan insanlarda boşanma büyüsü belirtileri aşağıdakilerdir.

  • İlk olarak kişide istemediği şeyleri yapma isteği oluşur.
  • Daha sonra boşanmak istemeyen eş bir anda boşanmak adına zorluk çıkarmaz.
  • Eğer belirli bir boşanma tarihi varsa o tarihe kadar gayet ılımlı şekilde sizle konuşur.
  • Söylediğiniz her şeyi kabul eder.

Boşanma Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

Boşanma büyüsü yaptıranlar bu büyünün malzemelerini çok merak edebilirler. Medyumlar bu konuda pek bilgi vermiyor olsa da yine de boşanma büyüsünde kullanıldığı bilinen birkaç malzeme bulunmaktadır. Öncelikle kişilerin resimleri ilk malzeme olarak göze çarpmaktadır. Resimler olmadan zaten işlem yapılamaz.

Diğer malzemeler konusunda ise her medyum farklı araç gereçler kullansa da tümünün ortak kullandığı bazı malzemeler vardır. Bu malzemelerden birisi ayırma büyülerinde de kullanılan kaşıklardır. Kaşıklar bağlama işlemleri için kullanılıyor olarak bilinse de, ayırma ve boşanma büyüsü işlemlerinde kullanılır.

  • Medyumların hazırladıkları büyü kaşıkları
  • Resimler
  • Safran tozu
  • Çeşitli bakliyatlar
  • Bazı sabun türleri

Boşanma Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Büyülerin ne kadar sürelerde etki göstereceği kişiler için çok önemlidir. Özellikle mahkemelerin sonucuna etki etmesi usulüyle yapılan büyüler süre bakımından çok önemlidir. Çünkü insanlar mahkemelerin tarihleri gelmeden işlemlerinin bitmiş olmasını ister. Mahkemede alınacak her sonucun insanlar açısından değeri vardır.

Boşanma büyüsü kaç günde etki eder sorusu da ayrılık süreci yaşayan insanların aklında sıklıkla yer edinir. Ayrılık  tarihlerine kadar işlemin bitmesini isteyen bu kişiler işlemin etki etmesini dört gözle bekler. Boşanma büyüsü genel olarak 10-14 gün aralığında kesin etki gösterir. Sizde bu büyüden faydalanmak istiyorsanız işlemin bitiş tarihini göz önünde bulundurmalısınız.

bosanma-buyusu

Boşanma Büyüsü Kişilere Zarar Verir Mi?

Boşanma büyüsü kişilere asla zarar vermez. Zaten bu büyünün etkisi boşanma süreci bittikten sonra kendiliğinden yok olur. İşlem sırasında görülen belirtiler ve etkiler tamamen geçicidir. Buda insanlar için çok iyi bir özelliktir.

Sürecin bitmesinden sonra her iki taraf da hayatına kaldığı yerden sorunsuz devam eder. Kişiler ne ruhen ne bedenen asla bir zarar görmez. Bu konuları medyumlarla konuşup tam olarak öğrenmeniz sizin için en doğrusudur.

Boşanma Büyüsü Yapan Hocalar Bunu Nasıl Başarıyor?

Her medyum eğitim gördüğü alan da başarılı olmak için yıllarca manevi ilim konusunda destek alır. Yeterince tecrübe kazandıktan sonra insanlara yardımcı olurlar. Kesin olarak medyum olmadan işlemler yapmak kişinin hem kendisine hem yaptığı kişilere zarar verebilir. Başarılı olmak için önce medyum da olsanız eğitim görmeniz gerekir.

Boşanma büyüsü yapan hocalarda da durum böyledir. Bu büyüyü yapan hocalar önce çok iyi eğitimler görüp ufak işlemler yaparak kendilerini geliştirirler. Daha sonra ise tamamıyla deneyim kazandıklarında insanlara boşanma konusunda destek olurlar. Boşanma büyüsü yapan hocalar her zaman çok iyi eğitim almış donanımlı medyumlardır. Bu yüzden bu işlemi başarmaktadırlar.

Boşanma büyüsü iki niyet içinde yapılır mı?

Boşanma büyüsü her iki niyet için de yapılabilir.

Boşanma büyüsü zarar verir mi?

Boşanma büyüsü ne size ne de karşınızdakine zarar vermez.

Boşanma büyüsü yaptırırken neye dikkat etmeliyim?

Boşanma büyüsü yaptırırken çalıştığınız medyuma dikkat etmelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Boşanma büyüsü ile ilgili önereceğim hoca medyum adar hoca. Kocam beni aldattığı için ondan boşanmak istedim. Ancak kendisi mahkeme sürecini çok uzattı ve sorunlar yaşattı. Ancak adar hoca ile yaptırdığım boşanma büyüsü sayesinde eşim kendiliğinden beni aradı ve boşanmak için zorluk çıkarmayacağını söyledi. Çok şükür boşandık. Medyum adar beye bu işlem için çok teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu