Genel Bilgiler

Astrolojide Akrep Burcunun Özellikleri

Astrolojide akrep burcunun özellikleri ile alakalı her şeyi yazımızdan okuyabilirsiniz...

Akrep burcunu genel, kişisel ve fiziksel özellikleriyle inceleyeceğiz.

Genel Özellikleri

Yönetici gezegeni Mars ve Plüton dur. Su grubundadır. Astroloji de sabit nitelikli bir burçtur. Renk canlı kırmızı ve siyahtır.

Kişisel Özellikleri

Akrep burç olarak diğer burçlara nazaran daha tutkuyla yaşar. Sadece aşk konusunda değil tutkuyla istediği her şey için geçerlidir. Onu simgeleyen kelime “Arzuluyorum” dur. Akreplerin güçleri ve öfkeleri gözlerinden okunur. Hareketlerini, jest ve mimiklerini kontrol etseler de gözlerinden öfke ve nefretlerini belli ederler. Duyguları incinirse tehlikeli olabilirler. Ukala ve bencil insanları sevmezler, bu insanlara hadlerini aşağılayarak bildirirler.

Bildiklerini okurlar, uzlaşmazlar. Kuşkucudurlar ve inandıkları bir konuyu sonuna kadar savunmalarına rağmen kolay inanmazlar. Ölümü bir başlangıç olarak kabul ettiklerinden ölümden korkmazlar. Sabır ve özenle çalışırlar ve bu çalışmayı gösterişten uzak yapmaya özen gösterirler. Cinsellik hayatlarında önemli bir yer tutar. Akrebi bakışlarıyla fark edebilirsiniz.

Duyguları çok derindir. Gizemli bir yapıları vardır ve bu özellikleri bulundukları ortamda dikkat çeker. Kıskançtırlar. Duygularını çok derin yaşadıkları için onların kelimeleri “Ya hep ya hiç” tar. Tir tir şeyi ya çok severler ya da nefret ederler. Arası yoktur. Sır tutmalarıyla tanınırlar. Kendileri güvene çok önem verdikleri için karşı tarafla iletişime geçerken de güvenmek isterler. Aldatılmayı asla affetmedikleri gibi intikam alabilirler. Bir Akrep intikam alacaksa sabırlıdır ve o gün gelene kadar bekler. Hiçbir şeyi unutmazlar. Ne iyiliği ne de kötülüğü.

İyiliğe iki kat cevap verdikleri gibi kötülüğe de aynı şekilde tepki verirler. Bireysel özgürlüklerine önem verirler. Bu özgürlük Kova burcunun özgürlüğünden farklıdır. Özgürlüklerine önem vermelerine rağmen yalnızlık acısı çekebilirler. Genel olarak yaptıkları her şeyi ciddiye alırlar. Kesin sınırları vardır. İstedikleri şeyleri elde edene kadar pes etmezler ve sonunda elde ederler. Bu özellik nedeniyle kendilerini iyi eğitmemiş Akrepler istediklerin elde etmeye çalışırken sadist ve bencil olabilirler.

Karı kocayı ayırma büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/kari-kocayi-ayirma-buyusu

Fiziksel Özellikleri

Orta ya da uzun boylu olabilirler bu yönleriyle ilginçtirler. Kalın olmasına rağmen düzgün bir bedeni ve yuvarlak yüzleri vardır. Saçları koyu renk dalgalı hatta kıvırcıktır. Hastalık yönünden sabırsızdırlar. Acıya dayanıklılıkları diğer burçlara oranla fazladır. İradelerine çok güvenirler ve beyin gücüyle kendilerini iyileştirebilirler. Akrep burçları üreme organlarının yanı sıra mideyi temsil ettiği için bu organları hassastır.

Astroloji ile büyünün alakası var mıdır?

Astroloji ile büyü alakasız durumlardır. Birbirinden ayırmalısınız.

Burç yorumları sayfanızda var mı ?

Sayfamızda burç yorumları bulunmamaktadır.

Burç yorumu yapan hocalar var mı?

Büyü yapan hocalar burç yorumu yapmazlar.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu