Tüm Büyüler

Asma Kilitle Erkeklik Bağlamak

Kilit büyüsü nedir? Asma kilitle erkeklik bağlamak ne anlama gelir? Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Kilit büyüsü toplum tarafından fazla bilinmez. Bilinen kesim tarafından ise memnun kalınan bir büyüdür.  Bu büyünün fazla bilinmemesinin sebebi her medyumun kilit büyüsünü başarıyla yapamamasıdır. Çünkü kilit büyüleri ile yapılan çalışmaların aşamaları oldukça zordur. Bu aşamaları geçecek ilme sahip olmak çok önemlidir.

Kilit büyüsü bu aşamaları geçecek ilme sahip olan medyumlar tarafından yapılırsa oldukça güzel sonuçlar alınabilir. Özellikle kilit büyüsü ile aşık etme işlemleri çok sağlam zeminleri olan birliktelikleri başlatmaktadır. Sağlam zemine sahip olan hiçbir aşk bir daha bozulmaz.

Kilit Büyüsü Nedir?

Kilit büyüsü ilk çıkarılış amacı olarak kötü niyetle yapılan büyü çeşitlerinden olsa da sonraki zamanlar da iyi niyetlere de fazlasıyla vesile olmuştur. Bu büyüler ilk çıkarıldığı zamanlarda basiretini bağlama, kısmet kapama, erkekliği bağlama gibi işlemler için kullanılmıştır. Bu yüzden kötü niyetle yapılan büyülerden biri olarak anılmaktaydı.

Ancak son zamanlarda etkisiz kalan aşk büyüleri yüzünden insanlar sürekli hayal kırıklığına uğramakta. Buna bir çare olarak medyumlar, kilit büyüsü etkilerini aşık etme gibi işlemlerde kullanmaya başladılar. Son derece de iyi sonuçlar alarak bu yöntemlerini başarıyla taçlandırdılar.

Gelin kilit büyülerinin geçmişten günümüze hangi işlemlerde kullanıldığına hep beraber bakalım;

 • Özellikle bir insanın kısmetini kapatmak ve kilitlemek için kullanılmıştır. Bu işlem de en hızlı veren büyü olarak göze çarpar.
 • Bir erkeğin erkekliğini sadece bir kadına kilitlemek için özellikle eski zaman kadınları tarafından oldukça kullanılıyordu. Kilit büyüsü sayesinde kadınlar erkeklerinin başka kadınlarla birlikte olamayacağından emin oluyordu.
 • Bir erkeği eve bağlama ve gözünü dışardan kesme amacıyla da kullanılabilen bir büyüdür.
 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi son zamanlarda kilit büyüsü ile aşık etme işlemleri son derece çoğalmıştır. Başarılı sonuçlar sonucunda medyumlar, aşk büyülerinde kilit büyülerini kullanmayı çok sevmeye başladı.
 • Kara büyü olarak bir insanın hayatını mahvetme amacıyla da rahatlıkla kullanılabilir. Ancak bu fazla önerilmez. Çünkü sonuçları ölüme kadar gidebilir.

Kilit büyüsünün etkilerini yukarıda belirtilen tüm işlemlerde görebilirsiniz.

Kilit büyüsü ve diğer büyülerde kısa zamanda inanılmaz sonuçlar veren medyumların yorumları için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme/#comments

Kilit Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her insan tarafından merak edilen kilit büyüsü nasıl yapılır sorusu içinde bir çok değişik yöntemi barındırır. Bu yöntemleri iyi bir şekilde yönetmek büyünün sonucuna doğrudan etki eder. Buna bağlı olarak her aşamaya titizlikle yaklaşılması gerekir. Her tarafından değişik yöntemler söylense de kilit büyüsünün yapılış şekli aşağıdaki gibidir;

 • Öncelikle antika bir kilit bulunmalıdır. Bu kilidin kendi evinizde kullanılmamış olması gerekir.
 • Aynı zamanda bulunan kilit başka büyülerde kullanılmamış olmalıdır.
 • Ardından okunmuş bir su bir kaba konulur.
 • Bu kabın üzerine büyü ve niyetiyle ilgili tılsımlı sözler okunur.
 • Ardından kilide de aynı şekilde tılsımlı sözler söylenir. Bu işlem şafak vakti sabah ezanına kadar sürer.
 • Ardından kilit kabın içine atılır.
 • İşlemin en yakın yapıldığı mezarlığa kilit kaptan çıkarılıp gömülür.
 • O toprağın üstüne de kabın içindeki su dökülür ve işlem tamamlanır.

Yukarıdaki aşamalar yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Çünkü bu aşamalarda sürekli şeytani varlıklarla çalışılır. O yüzden Kilit büyüsü yapan medyumlarla çalışmanız önerilir.

Kilit Büyüsü İle Kocayı Eve Bağlama

Evliliklerde erkeklerin sürekli dışarıya çıkma isteği beraberinde büyük sorunları da getirebilir. Nitekim bu durum evliliklerin bitmesine kadar sürebilir. Böyle durumlarda kadınlar çok çaresiz zamanlar geçirebilir. Özellikle çocukları olan kadınlar evlatlarının anne babalarından ayrı büyümemeleri için evliliklerini sonlandırmayarak bu olanlara dayanırlar.

Bu gibi durumlarda o kadar da çaresiz olmamak gerekir. Eski zamanlardan beri kadınların kilit büyüsü ile kocayı eve bağlama işlemlerini yaptırdığını söylemiştik. Günümüzde de bu işlemi hakkıyla yapan çok sayıda medyum vardır. Eğer kocanızın dışarıda gözü olduğunu ve sizi ihmal ettiğini düşünüyorsanız bu işlemden faydalanabilirsiniz.

Kilit Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Kilit büyüsünün belirtileri görülmeye başlandığı an o büyünün tutacağı anlamı taşır. Zaten genel olarak her büyü belirli belirtileri görüldükten sonra tamamen etki eder. Belirtisi olmayan çok az büyü vardır. Kilit büyüsünün de kendine göre bazı belirtileri vardır. Ayrıca bu belirtilerin geçici olduğunu sizlere bildirmek isteriz. Bu belirtileri aşağıda sizler için sıraladık;

 • Büyü yapılan kişide anlık panik atak hali.
 • İnsanlardan uzaklaşma sürekli yalnız kalma hissi.
 • Uykusuzluk, gece uykudan uyanma gibi çeşitli sarsıntılar.
 • Gün içinde sürekli halsizlik ve bitkinlik hissetme.
 • Uyku düzeni değişmesi daha çok gece uyanık olma gündüz uyuma.

Tekrar belirtmek isteriz yukarıda ki belirtiler kalıcı değildir. İşlem tam olarak tuttuktan sonra bu belirtiler kişide bir daha görülmez.

 

Kilit Büyüsü Tarifi

Kilit büyüsü tarifi yukarıda belirtilmiştir. Ancak bu tariflere göre sizlerin işlem yapması sakıncalıdır. Söylenecek tılsımlı sözlerin işlem sırasında söylenmemesi sizlere zarar verebilir. Öncelikle bu tılsımlı sözleri bilmeniz gerekir. Bunun için medyumlardan destek alabilirsiniz.

Tılsımlı sözleri öğrendikten sonra nerelerde nasıl okuyacağınız da çok önemlidir. Özellikle mezarlıkta gömme sırasında okunması son derece önemli aynı zaman da tehlikelidir. Burada size önerilen eğer bu büyüden faydalanmak istiyorsanız kilit büyüsü yapan medyumlardan destek almalısınız.

Asma Kilitle Erkeklik Bağlamak

Asma kilitle erkeklik bağlamak erkeklere yapılan bir işlemdir. Kadınların özellikle cinsel anlamda erkekleri sadece kendilerine bağlamalarında kullandıkları etkili yöntemlerdendir. Cinsel anlamda gözü dışarıda olan bir erkeği bu işlemle bir kadın kendine bağlayabilir.

Asma kilitle erkeklik bağlamak işleminde kullanılan malzemeler işlemin etki süresini kısaltabilir. Özellikle kilidin asma kilit olması işlemin süresi açısından çok önemlidir.

Bu işlemde kullanılan malzemeler aşağıda belirtilmiştir;

 • Öncelikle eski bir asma kilit gereklidir.
 • Asma kilidin daha önce herhangi bir büyü de kullanılmamış olması lazımdır.
 • Erkekliği bağlanacak kişinin resmi mutlaka olmalıdır.
 • Medyumlar tarafından hazırlanan bir tılsımlı su gereklidir.
 • Ayrıca medyumların kendi yöntemlerine özel kullandıkları çeşitli materyaller de malzemeler arasındadır.

Yukarıda belirtilen malzemelerle asma kilitle erkeklik bağlamak oldukça mümkün olacaktır. İşlemleri yaptırmak için profesyonel medyum hizmetleri almanızı öneririz.

Kilit Büyüsü Bozma

Kilit büyüsü yapılması kadar bozulması da büyük enerji gücü gerektiren bir işlemdir. Bu büyüyü yapan kişiler daha kolay bozabilir. Ancak kendi işlemi olmadığı halde kilit büyüsü bozma işlemini yapabilen medyumlar da vardır. Kendinize kilit büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız bu medyumlardan destek alabilirsiniz.

Kilit büyülerinde bozulma işlemleri 10-12 gün civarı sürebilmektedir. Ağır olan büyülerin bozulma süresi daha da uzayabilir.

Kilit büyüsü ile sevdiğimin kalbini kendime kilitleyebilir miyim?

İyi bir medyumla çalışırsanız bu mümkündür.

Kilit büyüsünü uzaktan yaptırabilir miyim?

uzaktan bilgilerinizi yollayarak her büyüyü yaptırabilirsiniz.

Asma kilitle erkeklik bağlamak mümkün mü?

Asma kilitle erkeklik bağlamak mümkündür.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Kızlar kilit büyüsü ile benimkini mum gibi yaptım kocasından ayrılan falan varsa öneririm çok etkili gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu