Tüm Büyüler

Ak Büyü Nedir? Nasıl Yapılır?

Ak büyüler nasıl yapılır? Ak büyü hangi amaçla yapılır? Yazımızdan detayları okuyabilirsiniz...

Ak büyü sadece ciddi din adamları tarafından yapılabilen ve aşırı maharet gerektiren bir büyü çeşididir. İçerisinde tüm amaçları barındırır, yani ak büyüler her amaçla yapılabilir. Orta çağdan beri başvurulan büyülerden birisidir. İlk olarak Arap kökeninden olan insanlar bu büyüyü yapmıştır. Araplar her dert ve sorunlarında ak büyü işlemini kullanmaktadır ve etkili sonuçlar almaktadırlar.

Ak büyüler kesinlikle kötü niyete hizmet etmezler. Her zaman iyi niyetle mutlu anlar yaşayabilmek adına yapılır. Başımıza gelen tüm musibetleri ortadan kaldırabilir. İnsanlara manevi anlamda çok iyi destek olan bir büyü çeşididir. Ancak yaptırılırken mutlaka ciddi anlamda başarılı olan hocalara yaptırılması gerekir.

Ak Büyü Nasıl Yapılır?

Ak büyüler yapılırken mutlaka cuma günleri başlama günü olarak seçilmelidir. Diğer günlerde de sonuç alınabilir. Ancak Cuma günü bu büyünün yapıldığı ilk gün olduğu için her zaman daha iyi sonuçlar verir. Bazı medyumlar bu duruma uysa da bazıları uymayabilir. Yapılış itibari hızlı dua okuma becerisi gerektirir. Özellikle okunacak tılsımlı sözlerin hızlı tekrarlarla defalarca okunması gerekir.

Yapım aşamasında hocanın yapacaklarının dışında büyüyü yaptıran kişiye de bazı görevler düşebilir. Bu görevleri çalışmanın gidişatına göre medyum hocanız sizlerle paylaşacaktır. Manevi olarak çok yüksek enerjiler gerektiği için bazı medyumlar çalışmayı yaptıran kişilerin enerjisini de işleme ekleyebilir. Buda sizin yapacağınız görevlerin sayısını arttırır.

Peki ak büyü nasıl yapılır gelin kısaca aşağıda hep beraber inceleyelim:

 • Öncelikle büyü kimin üzerine yapılacaksa o kişinin üzerine okunması gereken tılsımlı sözler okunur.
 • Daha sonra medyum hocanın belirlediği bir malzemeye bu resim yapıştırır. Bu malzeme örneğin; sabun, ceylan derisi, duaların yazılığı olduğu bir kağıt olabilir.
 • Sonrasında medyum hoca Cuma günün sabah ezanından sonra kişinin bir eşyasını toprağa gömer.
 • Gömme işlemi bittikten sonra resim üzerine bu sefer ak büyü duası okunur.
 • Böylece işlem etkisini göstermeye başlayacaktır.

Yukarıda yazılan aşama, ak büyülerin nasıl yapıldığının sadece küçük bir bölümüdür. Bunların haricinde yapılan ve aşılması gereken bir çok aşama vardır.

Ak Büyü Hangi Amaçla Yapılır?

Her amaca niyet edilebilir fakat her zaman iyi niyetle yapılan bir büyüdür. Bu yüzden her zaman insanlarda olumlu bir izlenim bırakır.  Özellikle insanların ayrılıklarında veya geçimsiz süren evliliklerde kullanılırsa çok güzel etkiler bırakır. İnsanları birleştirici bir kudreti vardır.

Ak büyüler adında da olduğu gibi insanlara bembeyaz yeni sayfalar açar. Yaşanan acı ve kırgınlıkları bitirmek amacıyla da yapılabilir. Özellikle eşlerin arasında gerçekleşen kırgınlıkları ortadan kaldırabilir. Daha detaylı olarak aşağıda hangi amaçla yapıldığını sizlere belirttik:

 • Eşinden ve çocuklarından uzaklaşan kocayı eve tekrar bağlamak ve ailesine ısındırmak için yapılır.
 • Boşanmak üzere olan çiftleri birleştirmesiyle ünlüdür.
 • Aralarında kırgınlık bulunan eş, dost ve arkadaşların aralarındaki kırgınlığı bitirir.
 • İnsanların hayırlı bir iş kapısı bulmasına yardımcı olur.
Zenginlik büyüsü ile ilgili yazdığımız makaleyi okumak için hemen bağlantıya tıkla: gidenigerigetirme.com/zenginlik-buyusu-nedir-nasil-yapilir

Ak Büyü Belirtileri Nelerdir?

Ak büyü belirtileri insanlarda kısa sürede görülebilir. Özellikle büyülere karşı iradesi zayıf olan kişilerde çok kısa sürelerde bu belirtiler görülür. İradesi yüksek olan kişilere biraz daha geç etki eder. Ancak herkeste mutlaka bir gün etki ve belirti gösterme gücü vardır. Ak büyü belirtileri görülmesi işlemin de tutması anlamına gelir.

Sizler de ak büyülerden faydalanırken göreceğiniz belirtileri iyice araştırmalısınız. Araştırmalarınızı yaparak bu belirtilerin sizlere zarar verip vermeyeceğinizi anlayabilirsiniz. Sizler için ak büyü belirtileri olarak gördüğümüz durumları aşağıda paylaştık:

 • Öncelikle insanlar da bir unutkanlık belirir. Bir yere koyduğu bir malzemeyi unutma durumu çok fazla olur.
 • Sabahları uyanamama ve yataktan çıkmak istememe bir belirtidir.
 • Ak büyü belirtileri olarak en önemlisi ise insan da sürekli bir mutluluk halinin olmasıdır.
 • Daha önce görmek istemediğiniz kişilere karşı bir sıcaklık hissetmek.

Ak Büyü Nasıl Bozulur?

Her işlem ve büyüde bozulması için okunması gereken bazı büyü bozma duaları vardır. Ak büyülerde de durum böyledir. Büyü bozma duası mutlaka ak büyüler bozulurken okunmalıdır. Okunmadığı takdir de sonuç alınması çok zordur. Her hoca kendi becerileriyle ak büyü işlemlerini bozar. O yüzden ak büyü nasıl bozulur sorusunu mutlaka çalışacağınız medyuma da sormalısınız.

Genel olarak iyi niyetle yapılığı için, ak büyü işlemlerini bozmak diğer büyülere nazaran daha kolaydır. Bozma işlemi sırasında yapılışındaki gibi gömme işlemi durumu mevcuttur. İnsanlar kendi başlarına bu büyüyü evde bozabileceklerini düşünebilir. Ancak bu durum son derece yanlıştır. Ne kadar kolay olursa olsun, her büyü bozma işlemi mutlaka medyumlara yaptırılmalıdır.

Ak büyü işlemini karımı getirmek için kullanabilir miyim?

Ak büyüler giden eşleri getirmek amacıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Ak büyüler ayırma büyüsü olarak kullanılır mı?

Ak büyüler sadece iyi niyetler için kullanılır. Ayırma büyüsü kötü niyetli bir çalışma olduğu için, ak büyüler ayırma büyüsü olarak kullanılmaz.

Ak büyüler sonuç verir mi?

Ak büyüler sonuç veren büyülerin başında gelmektedir. Burada önemli olan iyi bir hoca bulup çalışmaktır.

Ak büyüler günah mıdır?

Ak büyüler iyi niyetli büyülerdir bu yüzden bir günahı yoktur.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu