Tüm Büyüler

Adet Kanı Büyüsü

Kadınların adet kanı büyüsü ile sevdikleri erkeklere yaptıkları inanılmaz bağlama işlemleri. Hepsini yazımızdan okuyabilirsiniz...

Sevdiğiniz  erkeklerden karşılık alamıyor ve onları kendinize aşık edemiyorsanız adet kanı büyüsü bu konuda size yardımcı olacaktır.  Medyumların genel anlamda özel olarak yaptıkları bu büyü sizlere istediğiniz aşkı ve sevgiyi sağlayabilecek güçtedir.

İşinin ehli olan medyumların yaptığı çalışmalar sayesinde karşılık bulamadığınız kişiler size aşık olur gözleri sizden başkasını asla görmez. Bu büyünün bir diğer özelliği ise ömür boyu sürmesi ve asla bozulmamasıdır. Ancak adet kanı büyüsü yaptırmadan önce çok kapsamlı araştırmalar yapmalısınız. İstediğiniz sonucu almak istiyorsanız her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenip o şekilde işlem yaptırmalısınız.

Adet Kanı Büyüsü İle Sevdiğine Kavuşmak

Bir çok kadın sevdiği erkeğe kavuşabilmenin hayali ile yanıp tutuşur. Ancak fani hayatta bu her zaman mümkün olmaz. Kadınlar sevdikleri zaman daha duygusal olup daha fazla üzüldükleri için adet kanı büyüsüne başvururlar. Bu büyü çok kapsamlı ve iyi bir çalışma olduğundan dolayı tercih edilir.

Adet kanı büyüsü yaptıran kadınlar sık sık bunun sonucunu alıp sevdiklerine kavuşmuşlardır. Sizde sevdiğinize kavuşmak onunla mutlu bir hayat geçirmek istiyorsanız bu büyüyü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Yalnız çalışmayı yaptırmadan önce yaptıracağınız medyum hocayı çok iyi seçmelisiniz. Aksi takdirde istemediğiniz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.  Deneyimli medyumlar ile çalıştığınız takdir de hiçbir sorun yaşamaz ve sevdiğinize kavuşursunuz.

Bu işlemlerin insan hayatında önemli bir yeri vardır. Ayrıca sadece kadınlar değil erkekler de belirli uygulamalar ile bu işlemden faydalanabilir. Erkekler genel olarak kendilerine ait sperm damlaları ile  çalışmadan faydalanabilirler. Daha detaylı bilgi almak için işinin ehli bir medyum hoca ile iletişime geçmeniz sizin için en doğrusu olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Süre gelen zamanlardır kullanılan en etkili büyü denilebilir. En çaresiz durumlar için ortaya çıkan bir büyüdür. Bir çok kişi bu çalışmayı yaptığını iddia edecektir. Herkesle yapılacak bir işlem değildir. Buna çok dikkat etmelisiniz. Titizlikle yapılan bir çalışmadır. Adet kanı büyüsü maneviyat olarak en ağır çalışmalardan birisidir.

Bunların dışında bir çok özellikleri bulunur. En doğru şekilde yapılırsa kesinlikle etkili olacaktır. Doğru şekilde yapılmazsa ters döner. Ters dönmemesi için dikkatli olmalısınız. Çalışacağınız hocalara dikkat etmelisiniz. Her adet kanı büyüsü yapıyorum diyene inanmamalısınız. Yüksek irade gerektiren bir çalışma olduğu için zorlukları fazladır.

Adet Kanı İçirmek

Adet kanı içirmek bu işlemin seçeneklerinden ilkidir. Bu kanı içirmeden de bu işlem yapılabilir. Adet kanı içirilirken yapılacak bazı hususlar vardır. Bu hususlara çok dikkat edilmelidir. Bazı kişiler bu durumda dikkat etmediği için işlem tutmaz. Buda herkes için çok kötü bir durum olacaktır. Kadının adet kanını erkeğe içirmek için doğru günün beklemesi gerekir.

içirilirken yapılması gerekenler;

 • Adet kanı içirilirken adet gününün geçmiş olması gerekir.
 • İçirilirken abdestli olunması gerekir.
 • Adet kanı içirilirken işlemin 10. Gününde olunması gerekir.
 • Kesinlikle soğuk içeceklerle karıştırılmamalıdır.
 • Hocanın bilgisi dışında kesinlikle yedirme içirme işlemi yapılmamalıdır.

Adet kanı büyüsü çok sert bir çalışmadır. Bu hususlar yapıldığı sürece kesinlikle sonuç verir. İşlemleri yaptırmadan mutlaka iyice düşünün. Bu çalışmanın geri dönüşü asla olmaz. Geri dönüşü olmayan çalışmaları acele etmeden yaptırmalısınız . Çalışmayı yaptıracağınız medyumu iyi seçmelisiniz.

Adet Kanı İçirmeden Yapılan Adet Kanı Büyüsü

Ancak ve ancak çok özel medyumların yapabileceği bir işlemdir. Adet kanı içirmeden işlemi uzun süredir yapan medyumlar vardır. İlim sahibi olan bu medyumlar o kadar deneyimlidir ki yaptıkları işlemler insanı hayrete düşürür. Bu kişilerin yetenekleri saymakla bitmeyecek kadar fazladır. Diğer medyumlar bu kişileri fazlasıyla kıskanır.

Sizde adet kanı içirmeden bu çalışmadan yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken bu özel yetenekli medyumlara ulaşmak olmalıdır. Ancak bunlara ulaşmak o kadar kolay değildir. Çünkü gelen her işlemi kabul etmezler. Bu kişiler sadece imkansız denilen çalışmaları yaparlar. Ve çoğunda başarılı olmuşlardır.

Kan Büyüsü

Kan büyüsü adet kanı büyüsünün değişik bir şeklidir. Bu işlemde herhangi bir yerden akan kan kullanılabilir. Ancak kaza ile akan kanlar kullanılamaz. Aşırı tesirli işlemlerden birisidir. Medyumların  özel detaylar ile geliştirdiği bir büyüdür. Tutma süresi diğerlerine göre biraz uzun sürebilir. Ancak tuttuğu zaman ise etkisi çok yüksektir.

Bu işlemden sonuç almak herkese nasip olmamıştır. Bunun sebebi ise yanlış şekilde kullanılan malzemelerdir. Malzemelerin doğru şekilde kullanılması çok önemlidir. Bir kadın kendisine bir erkeği bağlamak için kan büyüsünü tercih edebilir. Genellikle kadınların istediği bir büyüdür. Ancak erkeklerde bir kadını kendine bağlamak için bu işlemi kullanabilir.

Kanla Yapılan Büyü Çeşitleri

Kanla yapılan bir çok büyü çeşidi bulunur. Bunlar hakkında en doğru bilgiyi size medyumlar verecektir. Yine de medyumlarla görüşmeden bu büyüler için araştırma yapmalısınız. Kesinlikle bir öngörünüz olmalıdır. Kanla yapılan büyü çeşitleri genellikle aşk büyüleridir.

Çok değerli işlemler oldukları için her zaman kullanılmazlar. Ancak en zor zamanlarda kullanılan büyülerdir. Kan dışında kullanılan başka malzemeler de vardır. Ancak kan olmadan asla sonuç alınmayan çalışmalardır. Bu çeşitlerden bir kaçı şunlardır;

 • aşk büyüsü
 • evlilik büyüsü
 • şirinlik büyüsü
 • ayırma büyüsü
 • geri getirme büyüsü
 • kısmet açma büyüsü
 • bağlama büyüsü

Yukarıdaki çalışmaların hepsi kan ile yapılabilmektedir. Özellikle aşk büyüleri kan ile yapılırsa çok değerli sonuçlar verebilir. Burada önemli olan çalışmaları iyi bilmektir. En ufak bir eksik bile işleme olumsuz yönde etki eder. Bu da çalışmaları çıkmaza sokabilir.

Gideni geri getirme büyüsü ile yazdığımız ayrıntılı makaleyi incelemek için içeriği hemen ziyaret et: gidenigerigetirme.com/gideni-geri-getirme-buyusu

Adet Kanı Büyüsü Etkileri

Adet kanı büyüsü direkt olarak kişiye uygulanır. Bu yüzden diğer çalışmalara göre daha etkilidir. Ve daha hızlı sonuç  verir.  Bir takım varlıkların yardımıyla yapılan bir çalışmadır. Bu şeytani varlıklar işlemlere doğrudan etki eder. Medyumlar bu varlıkları çok doğru yönlendirmelidir.

Bu büyü yapıldığı andan itibaren kişi kendini büyünün içinde bulur. Ama asla bunun büyü ile yapıldığını anlayamaz. Kişi içinde bir özlem hisseder. Ve bu özlem dayanılmayacak bir hal alır. O yüzden büyüyü yaptıran kişiye kesinlikle ulaşmak ister.

Ayrıca var olan bir ilişkiyi aşırı derece de kuvvetlendirir. Büyü yapılan kişi kalbinde kuvvetli duygular besler. Bu duygular ömrü boyunca ondan asla gitmez. İşlemi güzel kılan nokta da budur. Adet kanı büyüsü ömür boyu etkisi artarak devam eder. Her koşulda tutan bir uygulamadır. Sizleri kesinlikle yarı yolda bırakmaz.

Adet Kanı Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Her işlemde olduğu gibi bu işlemde de  en çok merak edilen budur. Şöyle bir şey söylenir ki. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu büyü direkt kişiye etki eder. Bu sebeple diğer büyülere nazaran daha kısa sürede sonuç  verir. Bununla beraber zaman kavramı işlemi yapan medyuma da bağlıdır.

İşlemin kısa sürmesi için medyum tercihi çok önemlidir. Daha önceden kısa zamanlar da sonuç veren medyumlar araştırmalıdır. Bununla ilgili yorumlar takip edilmelidir. Her yorum dikkate alınmalıdır. Yapılan tavsiyeler üzerine iyi medyumlar tercih edilmelidir. Çalışmanın kısa sürmesi için bu durumlar çok önemlidir.

Adet Kanı Büyüsü Bozulur mu?

Yapılan büyülerin bozulmaması insanlar için çok önemlidir. Yapıldıktan sonra bozulan büyülerin hiçbir önemi yoktur. Herkes son çare olarak büyülere başvurur. O yüzden kimse hayal kırıklığına uğramak istemez. Daha önce bundan dolayı çok kişi hüsrana uğramıştır. Bu olayla ilgili çok sayıda şikayet de vardır.

Büyünün bozulup bozulmaması yapan kişiyle de alakalıdır. İşlemin teknikleri doğru şekilde yerine getirilmelidir. İşlem hiçbir şekilde durdurulmamalıdır. Adet kanı büyüsünün yapıldığı günlerin arasına fazla zaman girmemelidir. İşlem yaptıracak kişi de kesinlikle talimatlara uymalıdır.

Hoca ve işlem yaptıran kişi her şeyi doğru şekilde uygulamalıdır. Böylece adet kanı büyüsü hiçbir şekilde bozulmaz. Etkisi aylar ve yıllar geçse de asla azalmaz. Aksine artarak devam edecektir. Bu büyü bir çok insan için umut kapısı olmuştur.

Adet Kanı Büyüsü Günah mıdır?

Her olay da olduğu gibi büyülerde de niyet önemlidir. Kötü niyet barındıran her şey günahtır. Bu büyü genel olarak iyi niyetle yapılır. Sevdiğinden ayrılan bir kimse iyi bir niyetle sevdiğiyle barışmak ister. Ya da kocası tarafından aldatılan bir kadın bu çalışmadan faydalanır. Evliliğinde partnerinden gereken ilgiyi göremeyen kişiler de adet kanı büyüsü yaptırır. Bunların hepsi bir takım şeyleri kurtarmak adına yapılır. Hepsi iyi niyet içerir. Bu yüzden adet kanı büyüsü günah değildir. Sizde bu çalışmadan gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Adet kanı büyüsü uzaktan yapılır mı?

Adet kanı büyüsü uzaktan rahatlıkla yapılabilir.

Adet kanı içirmek nasıl gerçekleşir?

Adet kanı içirmek genel de sıcak içeceklerle gerçekleşir.

Adet kanı büyüsü kaç günde etki eder?

Bu konuyu medyumunuzla konuşmanız daha doğrudur. Çünkü her medyumun büyüsü farklı sürelerde bitebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu